Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

 "Ви сваім спакойствієм аскарбляєтє чусвства панікующіх!"(ц)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Для пристарілих було би ідеально, щоб їх території обкопали ровом з крокодилами. Але вони самі цього не хочуть та кидаються на амбразуру, тікають, шукають контакт з зовнішнім світом. Зараз у них у всіх разом почали боліти зуби, щоб їх відвезли до дантиста - це для них як свято. Спробуй їх втримати.

100%. люди - соціальні істоти.
а тим більше, якщо вони вже точно знають, що їм недовго перебувати в живих залишилося, то вони, якщо є ще сили, то будуть рватися ще до інших людей.
в мене є кілька старих людей в оточенні, для них цей наці-карантин був дуже великим стресом, який їм точно вкоротив їхнє життя. та і дітям їхнім, і онукам також. навіть правнукам!
вже трьохрічна дитина помічає зміни в сталому розпорядку дня і постійний стрес з боку батьків.
наприклад, моя дитина казала мені, шо вона взагалі пам'ятає все навколо себе з моменту народження. я навіть перевіряла, чи вона мене не дурить. в багатьох випадках таки все пам'ятає з самого малку. 
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

"Ви сваім спакойствієм аскарбляєтє чусвства панікующіх!"(ц)

 :laugh:  (tu)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

С паствой святой короны и его сына карантина надо общаться спокойно и нежно как с душевно больными. Вот я им например дам лайфхак. Вы же ходите в одни и те же магазины, хотя-бы раз в неделю. Я хожу почти каждый день. Вы замечаете работники те же на кассах или на место погибших приходят новые.? Это очень важно. Есл вы видите одни и теже лица последние два месяца., значит все в порядке.И можно немного передохнуть.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

С паствой святой короны и его сына карантина надо общаться спокойно и нежно как с душевно больными. Вот я им например дам лайфхак. Вы же ходите в одни и те же магазины, хотя-бы раз в неделю. Я хожу почти каждый день. Вы замечаете работники те же на кассах или на место погибших приходят новые.? Это очень важно. Есл вы видите одни и теже лица последние два месяца., значит все в порядке.И можно немного передохнуть.
так они сейчас в атб как космонавты в шлемах сидят
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

так они сейчас в атб как космонавты в шлемах сидят

 Так менше ж двох метрів... Нема у касирів шансів на життя. Як у Фіруджи проти Накамури. B-)
   
Тиха! в Швеции никто на работу не ходит! в Швеции кокококоронтин! Тут пацаны в теме рассказывали! :lol:

 8-:

Те, кто может работать дома, работают дома. :punish:  Например, университеты и гимназии закрыты. Oбучение и все встречи там проходят онлайн. Hасильно никто не заставляет  тех, кто жаждит сильно заразиться, сидеть дома. ;)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Эфирная истеричка. На совести этого «а вдруг не мудака» 1000 смертей шведов. Пока...

Я истеричка? Ты ваще мозгом поплыл?
Ты фактически безосновательно на весь мир обвинил человека в массовых убийствах, а я истеричка?
А ты готов на 5 лет сесть по американским законам за клевету если будет доказано что он никого не убивал?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

С паствой святой короны и его сына карантина надо общаться спокойно и нежно как с душевно больными. Вот я им например дам лайфхак. Вы же ходите в одни и те же магазины, хотя-бы раз в неделю. Я хожу почти каждый день. Вы замечаете работники те же на кассах или на место погибших приходят новые.? Это очень важно. Есл вы видите одни и теже лица последние два месяца., значит все в порядке.И можно немного передохнуть.

 (P)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Трохи про владу, Андерс Тегнелл, глав игфекционщик страны, едет с рботы на метро. 64 года. На кую вертел карантин:


Фуповские хомячки сейчас скажут что это прошлогоднее фото, а если не сработает, то просто что он ничего не понимает
в вирусах и эпидемиях...
ну отдельно одареные могут еще добавить что я истеричка и что в догонку оправдываю массовое убийство шведов.
Тот случай, когда правда ограничена только рамками себя, а ложь может быть абсолютно любой.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

В китайском Харбине живет 10.6 миллионов человек, как во всей Швеции.
Во вторник было 75 заболевших.
Жилые дома в которых они жили закрыты на две недели. Доступ ко всем жилым домам только для их жителей, которые должны показывать qr код на телефоне с местом жительства и зелёным индикатором на вирус

Не гордые викинги, однако. Потом правда будут писать что они все врут и скрывают


А какжи вирабатка каліктівнава імунітєта , Славік ?  В такіх условіях ?  Раскажи нам...
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Так менше ж двох метрів... Нема у касирів шансів на життя. Як у Фіруджи проти Накамури. B-)

так інана писала, в неї є свої вчоні. і так цікаво - як канадійські капіталісти вигнали її на роботу з наці-карантину?
хто є з канади, чи вона ще жива?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Якщо чесно то шведи, канєшна, сукі. Ну можна же бить как всє...
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

так они сейчас в атб как космонавты в шлемах сидят


До сраки ті шлєми. Ти на їх чорні колись білі рукавички подивись..КАгби аднаразовиє.


   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Якщо чесно то шведи, канєшна, сукі. Ну можна же бить как всє...
(tu)  :-B
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я истеричка? Ты ваще мозгом поплыл?
Ты фактически безосновательно на весь мир обвинил человека в массовых убийствах, а я истеричка?
А ты готов на 5 лет сесть по американским законам за клевету если будет доказано что он никого не убивал?

Эфирный ты наш, прими какое то успокоительное, а то доведёшь себя до цугундера раньше чем от короновируса :D

Пусть мудак этот подаст на меня в суд и мы там решим его ответственность за смерти 1000 шведов :(
Я же не прячусь за собачьими кличками, как некоторые :lol:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

А какжи вирабатка каліктівнава імунітєта , Славік ?  В такіх условіях ?  Раскажи нам...

А какие дебилы кроме шведского мудака эпидемиолога решили вырабатывать этот « каліктівнавий імунітєт»? :facepalm:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

как еду получаю я? езжу в магазин... разок в неделю, выбираю время удобное, когда минимально людей.  если брать докарантинные времена... мог и пару раз в магазин в день заскакивать.
разница думаю серьезная...
производителей достаточно, но и они обычно работа- дом, дом- работа. часто с доставкой туда и обратно. Ответственности у них еще  больше.... устал от карантина, пошел налево ( с кумовьями зажечь).... значит с большой долей вероятности можешь заразить остальных. Так что думаю  эти люди в разы больше ответственности включают.
(tu)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Просто залишу тут, Варламов чи то перепощує чи то переповідає свого шведського друга.

https://varlamov.ru/3867218.html

До речі там є зображення котрого напевне не зможуть зрозуміти половина дописувачів в цій темі
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

А ось і пряме посилання на зображення, завжди показує актуальні дані.

https://raw.githubusercontent.com/adamaltmejd/covid/master/docs/deaths_lag_sweden_latest.png
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

С паствой святой короны и его сына карантина надо общаться спокойно и нежно как с душевно больными. Вот я им например дам лайфхак. Вы же ходите в одни и те же магазины, хотя-бы раз в неделю. Я хожу почти каждый день. Вы замечаете работники те же на кассах или на место погибших приходят новые.? Это очень важно. Есл вы видите одни и теже лица последние два месяца., значит все в порядке.И можно немного передохнуть.
а покищо так обходяться з "дай паработать"-спокійно вказують їм,що паработать буде пізніше.а зараз в карантині.а не подобаєоться то в швецію на вільні хліба.ось і весь сказ в РЕАЛІ,а не на форумі покиздіти. Сидіть і чекайте коли вам скажуть-тепер можна піти подихати в парку .Потім-піти відвідати робоче місце.якщо воно забезпечене вимогами метражу контакту,потім ще щось вам дозволять,якщо не буде повернення до зросту заражень. І так буде ЩОБ ви тут противники того не говорили.обурювалис я чи посилали по матінці.Бо вони РУЛІ а ви НУЛІ. А свою владу ви можете показати лише в двох вимірах=або піднімете дупу ,організуєтеся МАСОВО і висунете організовані вимоги,або дочекаєтеся часу виборів і заміните тих,негідників з вашої точки зору на своїх правильних. B-)  Третього для вам не створено варіанту.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

.Бо вони РУЛІ а ви НУЛІ.

 До того часу, як виникне "центр кристалізації".
 Те, що "розчин перенасичений" - очевидно. B-)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я хочу чтобы
1. Прекратили склонять Швецию и называть ее руководство мудаками, только потому что не прогибаются под мировую закулису и тренды.
Это их жизни и их право.
2. Чтобы в свидетельствах о смерти писали умер с коронавирусом, а не от него, пока не будет доказана однозначно его роль.
3. Чтобы прекратили трындеть о бессимптомной заразности и удерживать всех без разбора под немотивированным домашним арестом,
следствием которого будут неизбежно массовые психические расстройства и снижение иммунитета к другим видам инфекций.
4.

Можно еще, но с вас хватит.
Врядли мой пост заставит вас изменить свое мнение.
Потому что для этого нужно думать, а оно похоже нечем, остается работать ретранслятором чужого вранья.
Вы занимались этим до короны, с успехом продолжаете и в теме с вирусом.
так виглядає,що той третій пункт у тебе вже почався.  Як баба якась реально дістав своїми маніфестами,лозунгами і спробами образити опонента.ВІсі вони стали для тебе персональними ворогами,ідіотами, парзитами і т.д. Що цілком нерви відказали? чи точно твій третій пункт в дії по відношенню до самого себе діагноз ставиш.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

До того часу, як виникне "центр кристалізації".
 Те, що "розчин перенасичений" - очевидно. B-)
ноп. Потім просто деякі рулі стануть нулями а деякі нулі рулями.Але можливості обох груп не зміняться. як і методи взаємодії між ними.Людське середовище не зовсім хімія.там більше психологія.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ноп. Потім просто деякі рулі стануть нулями а деякі нулі рулями.Але можливості обох груп не зміняться. як і методи взаємодії між ними.Людське середовище не зовсім хімія.там більше психологія.
  Піраміду Маслоу намагаєтесь спростувати? Необхідність "нового балансу" очевидна усім.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

До речі там є зображення котрого напевне не зможуть зрозуміти половина дописувачів в цій темі
та шо ж тут непонятного.
т.е. как и предполагалось, те красивые последние дни, в которых некоторым юзерам мерещится спад, содержит 10-15% реального количества случаев.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

  Піраміду Маслоу намагаєтесь спростувати? Необхідність "нового балансу" очевидна усім.
ні .це не має відношення до потреб індивіда.Це інша сфера. Відношення груп в соціумі-керуючих і підлеглих(деже грубо сказано ,для узагальнення). всередині групи індивіди можна характеризувати по маслоу,цілу групу-ні,бо кожна з них має свої специфічну характеристику- можливість керувати другою групою (о тих груп може бути декілька,по ранжиру,але для простоти беремо дві).
  Я так пробую пояснити нашим борцям за щастя народне ,що сидячи в чатах чи на форумах вони тільки спускають пар в свисток,але не тільки самі не пробують змінити свою групу(що дуже важко) але навіть не пробують змусити врахувати свої пропозиції ,ЯК ГРУПИ інгшу групу.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

А тим часом підступний вірус косить навіть тих, хто у нього не вірить вірили.

60-річний американець, що називав вірус "змовою" та "брехнею", та закликав не сидіти на карантині, помер.

https://www.nydailynews.com/news/national/ny-ohio-man-dies-coronavirus-after-calling-it-political-ploy-20200421-7zqadxgxancendpzuqu5wc4lii-story.html

https://www.irishpost.com/news/anti-lockdown-protester-called-coronavirus-political-ploy-dies-contracting-covid-19-184016

"If you are paranoid and getting sick just don’t go out. It shouldn’t keep those of us from living our lives. The madness has to stop,” he allegedly wrote March 15.

On March 13, he wrote: "Does anybody have the guts to say if this COVID-19 is a political ploy?

"Asking for a friend. Prove me wrong."


Це буквально слово в слово, що пишуть ніки Добре, Віра, барс та інші ковідіоти.

Спостерігаємо і далі за дарвінівською селекцією упоротих.

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Мені пора вже йти працювати - для осіб із "особливими потребами" у цьому треді пояснюю, що я працюю із дому, як мільйони інших професіоналів під час епідемії.

До речі, мій тест на ковід виявився негативним. Так що обломіться, лузери  :weep: а що ось буде з вами, це ми ще подивимось.

Після роботи опишу, як все проходило, щоб розумні люди могли скористатись інформацією.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Мені пора вже йти працювати - для осіб із "особливими потребами" у цьому треді пояснюю, що я працюю із дому, як мільйони інших професіоналів під час епідемії.

До речі, мій тест на ковід виявився негативним. Так що обломіться, лузери  :weep: а що ось буде з вами, це ми ще подивимось.

Після роботи опишу, як все проходило, щоб розумні люди могли скористатись інформацією.

 :)

З дому ? Професіоналів в чому ? В шаройбстві на 'удалєнкє' ?
Та зараз живий сантехнік важить більше ніж жменя таких як ти віртуальних *професіоналів*.

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ні .це не має відношення до потреб індивіда.Це інша сфера. Відношення груп в соціумі-керуючих і підлеглих(деже грубо сказано ,для узагальнення). всередині групи індивіди можна характеризувати по маслоу,цілу групу-ні,бо кожна з них має свої специфічну характеристику- можливість керувати другою групою (о тих груп може бути декілька,по ранжиру,але для простоти беремо дві).
  Я так пробую пояснити нашим борцям за щастя народне ,що сидячи в чатах чи на форумах вони тільки спускають пар в свисток,але не тільки самі не пробують змінити свою групу(що дуже важко) але навіть не пробують змусити врахувати свої пропозиції ,ЯК ГРУПИ інгшу групу.
Здається мені, ми насправді "дуємо в одну дудку".
 Щодо українського майбутнього я переповнений непереборного песимізму.
 Радянська система себе вичерпала остаточно.
 Прізвище табуретки нічого не міняє і не змінить.
 Рагулі-багатії будуть пропонувати варіянти закамуфльованого канібалізму.
 От із тих "варіантів" суспільство і буде вибирать.
 Мабуть, восени.

 ... А нам своє робить. Збирати камені. Давати молоді реальну, а не примарну освіту. B-)
 
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Мені пора вже йти працювати - для осіб із "особливими потребами" у цьому треді пояснюю, що я працюю із дому, як мільйони інших професіоналів під час епідемії.

До речі, мій тест на ковід виявився негативним. Так що обломіться, лузери  :weep: а що ось буде з вами, це ми ще подивимось.

Після роботи опишу, як все проходило, щоб розумні люди могли скористатись інформацією.

а, нуну, проффесія домашня безвихідна, суспільству ніяк не обійтися без тебе.
так а шо там з робітничими таборами в канаді? яких професій там люди знаходяться і в яких умовах життя і праці?

Останнє редагування: 22 квітня 2020 22:15:31 від Vera
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

:)

З дому ? Професіоналів в чому ? В шаройбстві на 'удалєнкє' ?
Та зараз живий сантехнік важить більше ніж жменя таких як ти віртуальних *професіоналів*.
Що знову проблема мужик7 знову ДОЩ спостерігаєш і сантехніка треба? B-)  То не дощ і там треба доброго психолога для такого.Щоб пояснив-ніхто тебе питатися не буде коли захоче "дощ" тобі зробити. :D
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Здається мені, ми насправді "дуємо в одну дудку".
 Щодо українського майбутнього я переповнений непереборного песимізму.
 Радянська система себе вичерпала остаточно.
 Прізвище табуретки нічого не міняє і не змінить.
 Рагулі-багатії будуть пропонувати варіянти закамуфльованого канібалізму.
 От із тих "варіантів" суспільство і буде вибирать.
 Мабуть, восени.

 ... А нам своє робить. Збирати камені. Давати молоді реальну, а не примарну освіту. B-)
міняти треба в мозгах ввідні.З народження.Правда проблема-нема кому то міняти в молодій голові.Старі то "заражені". ось власне там піраміду маслову треба хоч у пару мільйонів народжених ставити з вершини,нехтуючи базою. і коли вони виростуть то тоді і зможуть (стануть новою елітою) переламати хребет системі.не індивідам а системі.
 По простому-треба міняти приорітети в малечі на протилежні ,що є у їх батьків і дідів.КАРДИНАЛЬНО.
   
Эфирный ты наш, прими какое то успокоительное, а то доведёшь себя до цугундера раньше чем от короновируса :D

Пусть мудак этот подаст на меня в суд и мы там решим его ответственность за смерти 1000 шведов :(
Я же не прячусь за собачьими кличками, как некоторые :lol:
Какое твое свинячее дело, куда я себя доведу. Истерика то у тебя и это не скрыть.
Я просто хороший актёр когда нужно, а тебе и прятаться не обязательно, дурь твоя
из щелей всё равно полезет.
Кличка если на то пошло кошачья, но у идиотов вроде тебя свои расклады. :lol:
Скоро Трамп вас шибко вумных на родину всех отправит.  :laugh:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведы в своей теме... Евгеника, принудительные кастрации, теперь опыты над своим населением в стиле Рижского института эпидемиологии СС начала 40х годов прошлого века...

:( 
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я просто хороший актёр когда нужно,

Сам себя не похвали - ходи как оплеванный  :-B
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що знову проблема мужик7 знову ДОЩ спостерігаєш і сантехніка треба? B-)  То не дощ і там треба доброго психолога для такого.Щоб пояснив-ніхто тебе питатися не буде коли захоче "дощ" тобі зробити. :D
??

Діду , знову нажерся ? Іди проспись. Вседно ніхто тебе не розуміє , що ти мелеш .
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ні .це не має відношення до потреб індивіда.Це інша сфера. Відношення груп в соціумі-керуючих і підлеглих(деже грубо сказано ,для узагальнення). всередині групи індивіди можна характеризувати по маслоу,цілу групу-ні,бо кожна з них має свої специфічну характеристику- можливість керувати другою групою (о тих груп може бути декілька,по ранжиру,але для простоти беремо дві).
  Я так пробую пояснити нашим борцям за щастя народне ,що сидячи в чатах чи на форумах вони тільки спускають пар в свисток,але не тільки самі не пробують змінити свою групу(що дуже важко) але навіть не пробують змусити врахувати свої пропозиції ,ЯК ГРУПИ інгшу групу.

групи тепер хай наїдаються лайна аж поки не зможуть більше. отоді в них відкриються очі побачити і вуха почути. і вже потім вони відкриють рота на своїх світових підерів. а поки шо є так, як є.
   
міняти треба в мозгах ввідні.З народження.Правда проблема-нема кому то міняти в молодій голові.Старі то "заражені". ось власне там піраміду маслову треба хоч у пару мільйонів народжених ставити з вершини,нехтуючи базою. і коли вони виростуть то тоді і зможуть (стануть новою елітою) переламати хребет системі.не індивідам а системі.
 По простому-треба міняти приорітети в малечі на протилежні ,що є у їх батьків і дідів.КАРДИНАЛЬНО.

Все піде як по маслоу (с)
А дай приклад двох - трьох приоритетів які на твою думку треба в молоді змінювати на протилежні.
А то може ми з тобой теж однаково мислимо і чубимось не за ті ідеали. :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія