Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

нема нічого суперечливого. ти, як і кожна людина, за своєю натурою - зобов'язан померти.
наші предки усю історію свого існування жили не просто поруч з мікроорганізмами і вірусами, а і в сімбіозі з ними. ніяка людина не зможе вижити в стерильному світі, і це протипрічить самій природі. якщо тобі так дуже хочеться - створи собі таку окрему камеру і живи в ній.
а якщо ти хочеш жити серед людей і у відкритому світі - тобі просто треба виконувати правила гігієни і не мучити інших.

тут немного по другому. есть общество... которое поддерживает карантин. и есть индивидумы... которых это не устраивает. Вот именно они или должны подчиниться обществу, или покупать остров и жить там на свое усмотрение.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

В китайском Харбине живет 10.6 миллионов человек, как во всей Швеции.
Во вторник было 75 заболевших.
Жилые дома в которых они жили закрыты на две недели. Доступ ко всем жилым домам только для их жителей, которые должны показывать qr код на телефоне с местом жительства и зелёным индикатором на вирус

Не гордые викинги, однако. Потом правда будут писать что они все врут и скрывают
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

тут немного по другому. есть общество... которое поддерживает карантин. и есть индивидумы... которых это не устраивает. Вот именно они или должны подчиниться обществу, или покупать остров и жить там на свое усмотрение.

ну в нас іншого вибору нема, ми будемо пристосовуватися і мімікрувати, аякжеж. і радісно спостерігати за суспільними змінами.  :D
тобто там, де світові підери прописали натягувати намордники, я вже бачу навколо багато людей, хто їх не натягує. і це дуже радує.
ще кілька днів тому я заходила отримати виграш у трафіку - так там хазяйка перелякана казала всім натягувати маски. я натягнула свій шарфик, і вона заспокоїлася.
а сьогодні зайшла туди знову - і там вже і ті тітки без масок, і клієнти теж.
прогрес!
при цьому: я не припиняю висловлюватися стосовно пануючої ситуації. те саме робить вже все більше і більше людей. і опозиція не мовчить, і журналісти, в кого совість і розум є, теж публікують багато контроверсійного матеріалу, а не просто тупої пропаганди, яка заполонила практично всі друковані і тб-змі.
так шо процес не припиняється, і це всіляє надію.
моїх я всіх поінформувала ще на самому початку, хто взагалі раніше нічого не чув і не знав про віруси взагалі і про короновіруси зокрема.   :lol: 
тепер вони озброєні знаннями.  :)

Останнє редагування: 22 квітня 2020 18:06:17 від Vera
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Да уж. Пора шведам задуматися, чи правильно вони роблять, що платять податки державі, яка їм на старість протягне залупою по писку і кине вмирати в богадельнях.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Да уж. Пора шведам задуматися, чи правильно вони роблять, що платять податки державі, яка їм на старість протягне залупою по писку і кине вмирати в богадельнях.

Для пристарілих було би ідеально, щоб їх території обкопали ровом з крокодилами. Але вони самі цього не хочуть та кидаються на амбразуру, тікають, шукають контакт з зовнішнім світом. Зараз у них у всіх разом почали боліти зуби, щоб їх відвезли до дантиста - це для них як свято. Спробуй їх втримати.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ну в нас іншого вибору нема, ми будемо пристосовуватися і мімікрувати, аякжеж. і радісно спостерігати за суспільними змінами.  :D
тобто там, де світові підери прописали натягувати намордники, я вже бачу навколо багато людей, хто їх не натягує. і це дуже радує.
ще кілька днів тому я заходила отримати виграш у трафіку - так там хазяйка перелякана казала всім натягувати маски. я натягнула свій шарфик, і вона заспокоїлася.
а сьогодні зайшла туди знову - і там вже і ті тітки без масок, і клієнти теж.
прогрес!
при цьому: я не припиняю висловлюватися стосовно пануючої ситуації. те саме робить вже все більше і більше людей. і опозиція не мовчить, і журналісти, в кого совість і розум є, теж публікують багато контроверсійного матеріалу, а не просто тупої пропаганди, яка заполонила практично всі друковані і тб-змі.
так шо процес не припиняється, і це всіляє надію.
моїх я всіх поінформувала ще на самому початку, хто взагалі раніше нічого не чув і не знав про віруси взагалі і про короновіруси зокрема.   :lol: 
тепер вони озброєні знаннями.  :)

конспиративные версии про сговор мировых лидеров или как вы там их назваете пииидаров обязательно должны были возникнуть. и не смотря на то что не совсем понятна выгода их.... положить экономику  и для чего это им? чтобы вы пару месяцев походили в маске? Тем не менее сторонники таких версий всегда будут. Закончится короновирус, будет версия про марсиан, потом снова про массонов.  Проблем в этом я никаких не вижу.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Для пристарілих було би ідеально, щоб їх території обкопали ровом з крокодилами. Але вони самі цього не хочуть та кидаються на амбразуру, тікають, шукають контакт з зовнішнім світом. Зараз у них у всіх разом почали боліти зуби, щоб їх відвезли до дантиста - це для них як свято. Спробуй їх втримати.

возил дочку к дантисту и жену. у нас эти заведения ведь закрыты, но принимают в экстренных случаях. Вот такие случаи случаются и во время карантина. И вот какая блин картина.... в общем то и без кароновируса стерильном достаточно стамат кабинете они ничего не подхватили, а довоз и привоз их был мною организован так чтобы и по пути этого не случилось.

но в принципе возможно в швеции из за их расположения или там климата это проблема??? а может быть на стариков там просто насРАТЬ?  И так я думаю будет при любом  ПРИДУМАННОМ  вами случае.... сдачи анализов или там еще каком либо ренгене. При желании эти вопросы решаются без угрозы жизни старичков. Было бы желание.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

...кине вмирати в богадельнях.

Не знаю як в Швеції, але в США ці «богодельні» іноді кращі за 5 зіркові кантрі клаби чи готелі. В них там у старих життя тільки починається, свої спортивні команди, сотні клубів по інтересам, своя інфраструктура, включаючи торгівельний центр та ресторани, свої гольфові поля. Фактично, багато з них, це як міста на декілька тисяч резидентів. Непотрібно вкладати негативний зміст в «будинок пристарілих».
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

возил дочку к дантисту и жену. у нас эти заведения ведь закрыты, но принимают в экстренных случаях. Вот такие случаи случаются и во время карантина. И вот какая блин картина.... в общем то и без кароновируса стерильном достаточно стамат кабинете они ничего не подхватили, а довоз и привоз их был мною организован так чтобы и по пути этого не случилось.

но в принципе возможно в швеции из за их расположения или там климата это проблема??? а может быть на стариков там просто насРАТЬ?  И так я думаю будет при любом  ПРИДУМАННОМ  вами случае.... сдачи анализов или там еще каком либо ренгене. При желании эти вопросы решаются без угрозы жизни старичков. Было бы желание.

В нас теж все зачинене. Але старі люди шукають будь який привід мати контакт з суспільством, хоч з дантистом, хоч з ким. І тікають так що їх не стримаєш. Така природа старості. Їм потрібен контакт, і чим меньше будинок пристарілих, тим більше втікаючих.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

В китайском Харбине живет 10.6 миллионов человек, как во всей Швеции.
Во вторник было 75 заболевших.
Жилые дома в которых они жили закрыты на две недели. Доступ ко всем жилым домам только для их жителей, которые должны показывать qr код на телефоне с местом жительства и зелёным индикатором на вирус

Не гордые викинги, однако. Потом правда будут писать что они все врут и скрывают
Ото я вчера тут фотки кафешек постил, я потом сам в одной из них сел кофию попить. Там половина контингента была 60+. Иди, расскажи им про закрытые дома и qr коды, они тебя палками отпиздят  :laugh:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ото я вчера тут фотки кафешек постил, я потом сам в одной из них сел кофию попить. Там половина контингента была 60+. Иди, расскажи им про закрытые дома и qr коды, они тебя палками отпиздят  :laugh:

Пусть сидят... пока...
Судя по темпам не долго им по камешкам сидеть осталось.
Но ничего, страна омолодится, да и за стариками ухаживать не нужно будет.
Сплошной профит! (tu)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Трохи про владу, Андерс Тегнелл, глав игфекционщик страны, едет с рботы на метро. 64 года. На кую вертел карантин:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шо там шведы, не сдаются?

Работают и живут как прежде?

Крематории простаивают без работы?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

У дитини в чоловіка на роботі одна жінка захворіла і ще тиждень ходила на роботу, поки здала аналізи. Позитивний тест на корону.
Сьогодні в її чоловіка симптоми легкого грипу :(
Швеція, якщо хтось не знає.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Божевільна ььотя, люди іноді помирають від банального ібупрофену.
Те, що на десятки мільйонів отримавших нове грз хтось з молоді отримає коні, то випадкові флуктуації. Смертність у 50- менша, за смертність від грипу, у 50-6& така ж, як від грипу, 65+ вище, але не критично, 85+ основна група ризику.
Редько, ти вже почитав, що таке експонента? Чи твій старечий мозок таку інформацію  не сприймає?
Чому ти дивишся тільки на смертність?
Ті, хто потребує госпіталізації з ковідом, лікуються від 3 до 6 тижнів. Вартість лікування від 300 грн. до 10 000 грн. в день.
Як ти таке оцінюєш?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Для того, щоб тобі зробили тест на ковід у Щвеції потрібно мати не менше 4 симптомів при легкій формі, або очевидне враження легенів.
   
Несколько больных на голову идиотов ФУПа неистово борятся чтобы в Швеции не дай Боже
статистика не пошла на спад. А как иначе? Иначе это же тотальный проигрыш и придется
разорвать собственный пердак. С точки зрения стороннего наблюдателя и психиаторов
это выглядит именно так. Советую этим борцунам зарезервировать себе место в психушке
или на кладбище, потому что шведская модель победит в итоге в любом случае...
если перестать рисовать статистику, она победит уже вчера.
Ну хотя бы потому шо даже вчоные сегодня сказали что к заражению приводит только
прямое попадание слюней с вирусом в организм. А значит все ручки кнопки и воздух никак
не заражают.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Дневная смертность в Швеции сейчас порядка 100 сейчас, это в пересчете на население Италии 700. В Италии на пике кризиса было 900 в день. Так что Швеция уже сравнима с Италией в худшие дни.

Население Италии в 6 раз больше Швеции.
172 смерти в Швеции ~ 1000 смертей в день в Италии.
Помню на ФУПе глаза закатывали когда в Италии за день умерло 500 человек.
А теперь оказывается это мелкие пташки.

P.S. Население Штатов в 33 раза больше чем в Швеции.
5,000+ смертей в день - Штатам ещё расти и расти до этого показателя

Гордых викингов модель :facepalm:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Чому ти дивишся тільки на смертність?
Ті, хто потребує госпіталізації з ковідом, лікуються від 3 до 6 тижнів. Вартість лікування від 300 грн. до 10 000 грн. в день.
Як ти таке оцінюєш?

Від COVID19 немає ніякого спеціального лікування. Все що робиться, це те саме, що при лікуванні грипу - обезболчі та снотворні щоб не мучались та більше спати, ліки що подавляють рефлекс кашелю щоб знову таки не страждати та більше відпочивати та спати. Якщо виникають ускладнення - то адресують ускладнення.

Все інше - let force be with you.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Для пристарілих було би ідеально, щоб їх території обкопали ровом з крокодилами. Але вони самі цього не хочуть та кидаються на амбразуру, тікають, шукають контакт з зовнішнім світом. Зараз у них у всіх разом почали боліти зуби, щоб їх відвезли до дантиста - це для них як свято. Спробуй їх втримати.

і тут нема нічого дивного: люди є соціальними істотами. і поки в них є сили і розум, вони будуть прагнути соціальних контактів і їх практично ніщо від цього не втримає.
до речі, про справжній карантин, який я пережила в дитинстві в керчі, коли в криму був спалах холери: нас всіх, хто мусив їхати кудись додому з керчі, поселили на одну курортну базу. і там кожень день нас оглядували лікарі, давали нам вітаміни якісь, опитували, як ми себе почуваємо - чи болить живіт, голова, як в туалет ходили, тощо. нас всіх там годували і в нас було все, що треба для життя, тільки одежа була на нас наша, і то можна було попросити казенну і свою віддати на прання.
причому: в нас там були і ігри з дітьми, і дорослих там збирали на невелички лекції, все жило, як в якомусь _нормальному_ містечку з тією тільки різницею, шо нам постійно нагадували мити руки. я їх так мила ще рік, такий розвився в мене з переляку розлад.
і переляк той був не від страху захворіти, а від страху, шо я ж мушу попасти до своїх додому! там жеж мені в школу треба і за батьками і друзями скучила.

Останнє редагування: 22 квітня 2020 19:25:58 від Vera
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Не знаю як в Швеції, але в США ці «богодельні» іноді кращі за 5 зіркові кантрі клаби чи готелі. В них там у старих життя тільки починається, свої спортивні команди, сотні клубів по інтересам, своя інфраструктура, включаючи торгівельний центр та ресторани, свої гольфові поля. Фактично, багато з них, це як міста на декілька тисяч резидентів. Непотрібно вкладати негативний зміст в «будинок пристарілих».

Я відвідува в США будинки престарілих в штаті Айова і погоджуюсь що вони дійсно хороші, думаю шведські не гірші, але смертність в цих будинках не залежить від комфортності умов.

Зрештою, яка різниця, ти умреш в комфортному будинку чи некомфортному, якщо тебе заразила медсестра, яка тебе доглядає, а вона вчора бухала з хворим бойфрендом (який про це ні сном нім духом) на  паті  в шведському ресторані ?  :gigi:

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

У эфирного барсика совсем крыша поехала ;o
Число заболеваний и смертей в Швеции никак не зависит от сообщений на ФУПе.
Но прямо зависит от позиции мудака главного эпидемиолога страны Tegnell, на совести которого уже как минимум 1000 смертей
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Я відвідува в США будинки престарілих в штаті Айова і погоджуюсь що вони дійсно хороші, думаю шведські не гірші, але смертність в цих будинках не залежить від комфортності умов.

Зрештою, яка різниця, ти умреш в комфортному будинку чи некомфортному, якщо тебе заразила медсестра, яка тебе доглядає, а вона вчора бухала з хворим бойфрендом (який про це ні сном нім духом) на  паті  в шведському ресторані ?  :gigi:

а як би ти хотів померти взагалі?
   
Население Италии в 6 раз больше Швеции.
172 смерти в Швеции ~ 1000 смертей в день в Италии.
Помню на ФУПе глаза закатывали когда в Италии за день умерло 500 человек.
А теперь оказывается это мелкие пташки.

P.S. Население Штатов в 33 раза больше чем в Швеции.
5,000+ смертей в день - Штатам ещё расти и расти до этого показателя

Гордых викингов модель :facepalm:

Это не за день. Такая цифра набегает после коррекций умерших за выходные. На выходных получается около 20. За 100 перевалило лишь один раз недели две назад   
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Несколько больных на голову идиотов ФУПа неистово борятся чтобы в Швеции не дай Боже
статистика не пошла на спад. А как иначе? Иначе это же тотальный проигрыш и придется
разорвать собственный пердак. С точки зрения стороннего наблюдателя и психиаторов
это выглядит именно так. Советую этим борцунам зарезервировать себе место в психушке
или на кладбище, потому что шведская модель победит в итоге в любом случае...
если перестать рисовать статистику, она победит уже вчера.
Ну хотя бы потому шо даже вчоные сегодня сказали что к заражению приводит только
прямое попадание слюней с вирусом в организм. А значит все ручки кнопки и воздух никак
не заражают.

це ти тварина хочеш шоб усюди де карантини вмирали не менше ніж у Швеції шоб тикати у "перемогу" Швеції
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

а як би ти хотів померти взагалі?

Тю. Що за суіцидальні настрої ?  Ну ти даєш. :gigi:  Я вирішив збудувати оранжерею з тропічними рослинами і другий басейн, щоб карантин був веселішим.

Оце те що я хочу, бо найближчі декілька років подорожувати не буду , і це ніяк не залежить від карантину.  [D]


   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

У эфирного барсика совсем крыша поехала ;o
Число заболеваний и смертей в Швеции никак не зависит от сообщений на ФУПе.
Но прямо зависит от позиции мудака главного эпидемиолога страны Tegnell, на совести которого уже как минимум 1000 смертей

Славик редкий, а что именно ты редкий? Может таки редкий придурок или редкий идиот?
Хотя бы потому что я тебя лично никак не трогал и тем более не склонял твой ник.
Но пердак у тебя на раздражитель рванул чотко. А вдруг мудак не тот эпидемиолог, а другой?
Короче первый с разорваным пердаком пошел :lol:
Кто следующий?

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Від COVID19 немає ніякого спеціального лікування. Все що робиться, це те саме, що при лікуванні грипу - обезболчі та снотворні щоб не мучались та більше спати, ліки що подавляють рефлекс кашелю щоб знову таки не страждати та більше відпочивати та спати. Якщо виникають ускладнення - то адресують ускладнення.

Все інше - let force be with you.
есть лечение,  нет лечения - дело такое
есть какой-то протокол и есть терапия соответствующая.
она стоит денег. в Украине деньги платит чел из своего кармана

Останнє редагування: 22 квітня 2020 19:45:19 від Ersted
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

вчоные сегодня сказали что к заражению приводит только
прямое попадание слюней с вирусом в организм. А значит все ручки кнопки и воздух никак
не заражают.
шо за вчоные?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

це ти тварина хочеш шоб усюди де карантини вмирали не менше ніж у Швеції шоб тикати у "перемогу" Швеції

Я хочу чтобы
1. Прекратили склонять Швецию и называть ее руководство мудаками, только потому что не прогибаются под мировую закулису и тренды.
Это их жизни и их право.
2. Чтобы в свидетельствах о смерти писали умер с коронавирусом, а не от него, пока не будет доказана однозначно его роль.
3. Чтобы прекратили трындеть о бессимптомной заразности и удерживать всех без разбора под немотивированным домашним арестом,
следствием которого будут неизбежно массовые психические расстройства и снижение иммунитета к другим видам инфекций.
4.

Можно еще, но с вас хватит.
Врядли мой пост заставит вас изменить свое мнение.
Потому что для этого нужно думать, а оно похоже нечем, остается работать ретранслятором чужого вранья.
Вы занимались этим до короны, с успехом продолжаете и в теме с вирусом.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Это не за день. Такая цифра набегает после коррекций умерших за выходные. На выходных получается около 20. За 100 перевалило лишь один раз недели две назад
вчера 185, сегодня 172
даже если скорректировать два выходных, то получится аккурат 4 дня по сотне
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

У дитини в чоловіка на роботі одна жінка захворіла і ще тиждень ходила на роботу, поки здала аналізи. Позитивний тест на корону.
Сьогодні в її чоловіка симптоми легкого грипу :(
Швеція, якщо хтось не знає.
Тиха! в Швеции никто на работу не ходит! в Швеции кокококоронтин! Тут пацаны в теме рассказывали! :lol:

Останнє редагування: 22 квітня 2020 19:55:12 від UA-boy
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Трохи про владу, Андерс Тегнелл, глав игфекционщик страны, едет с рботы на метро. 64 года. На кую вертел карантин:

Тегнелл настолько п***а, что фуп не пропускает его, или это только я картинку не вижу?  ;o
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Трохи про владу, Андерс Тегнелл, глав игфекционщик страны, едет с рботы на метро. 64 года. На кую вертел карантин:


 (tu)
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Для пристарілих було би ідеально, щоб їх території обкопали ровом з крокодилами. Але вони самі цього не хочуть та кидаються на амбразуру, тікають, шукають контакт з зовнішнім світом. Зараз у них у всіх разом почали боліти зуби, щоб їх відвезли до дантиста - це для них як свято. Спробуй їх втримати.

 :laugh:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Это не за день. Такая цифра набегает после коррекций умерших за выходные. На выходных получается около 20. За 100 перевалило лишь один раз недели две назад 

Спасибо за уточнение. Но даже 100 в день в переводе на американский даст 3,300

Вот такие «всего лишь 100 в день» ;o
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Славик редкий, а что именно ты редкий? Может таки редкий придурок или редкий идиот?
Хотя бы потому что я тебя лично никак не трогал и тем более не склонял твой ник.
Но пердак у тебя на раздражитель рванул чотко. А вдруг мудак не тот эпидемиолог, а другой?
Короче первый с разорваным пердаком пошел :lol:
Кто следующий?

Эфирная истеричка. На совести этого «а вдруг не мудака» 1000 смертей шведов. Пока...
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

У дитини в чоловіка на роботі одна жінка захворіла і ще тиждень ходила на роботу, поки здала аналізи. Позитивний тест на корону.
Сьогодні в її чоловіка симптоми легкого грипу :(
Швеція, якщо хтось не знає.

Надеюсь вашего зятя пронесёт.
Или это чоловік хворої жінки захворів?

P.S. По любому вашему зятю сейчас нужно на две недели самоизолироваться от жены и детей

Останнє редагування: 22 квітня 2020 20:13:29 від SlavRedko
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Тю. Що за суіцидальні настрої ?  Ну ти даєш. :gigi:  Я вирішив збудувати оранжерею з тропічними рослинами і другий басейн, щоб карантин був веселішим.

Оце те що я хочу, бо найближчі декілька років подорожувати не буду , і це ніяк не залежить від карантину.  [D]

ніяких суїцидних настроїв в мене нема, але оскільки зомбі-пропаганда про смертельно-вбивчий короновірус не вщухає, то мимоволі кожен задумується про смерть. в тому числі і про власну. хоча деякі воліють "не знати", що їхнє життя також прийде до кінця, як би вони не пручалися.  :pofig:
тому я теж з більшою періодичностю, ніж завжди, хочу уявити собі картину моєї смерті. вона ж все одно прийде! тому я зараз в різних варіантах можу собі омріяти кінець мого життя.  :)

Останнє редагування: 22 квітня 2020 20:15:31 від Vera
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв


Я хочу чтобы
1. Прекратили склонять Швецию и называть ее руководство мудаками

 :facepalm: это есть неотъемлемое право каждого фуповца называть любые правительства по отдельности и всех скопом мудаками. ты покусился на святое, на права форумчан.
любое правительство мудаки по определению  (tu) 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія