Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коалиции (монобильшости) нет -- это бесславный конец Зеленского

Меньше чем через год просрать потерять все имеющиеся возможности, которые были уникальными для украинского политикума за все время независимости -- это надо иметь талантище.

Ни один украинский президент даже не мечтал о полностью своей фракции.

Но при этом каждый из них умудрялся держать большитнство несоклько лет (Порошенко -- до конца своей каденции).

Скорость падения влияния Зеленского на продвижение своего курса и авторитета во власти колоссальна -- падающие метеориты успевают перекурить на орбите, пока мимо них проносится зеленая жаба.
   
її не було з самого початку.
Все як і з іншими Радами...
   
Ви зробили це разом пидрилы. Але труп свини це не воскресить. Бойко ваш новий през. (tu)  :super:
   
Ви зробили це разом пидрилы. Але труп свини це не воскресить. Бойко ваш новий през. (tu)  :super:

То, что ты готов теперь за Бойко голосовать, все и так знают. не надо это в сотый раз повторять.
   
Вот и все

Финита ля комедия

   
Ви зробили це разом пидрилы



 :lol:
   
Ви зробили це разом пидрилы.
добре що є на кого спихнути просер і шкандаль :lol:
   
Виходить, антиколомойському закону сьогодні ніц не світить...
   
треба розпускати ВР. Нема  голосів у коаліції
   
Ви зробили це разом пидрилы.

Теперь это лозунг всех зе-биллов на годы вперёд.
   
Ви зробили це разом пидрилы. Але труп свини це не воскресить. Бойко ваш новий през. (tu)  :super:

 8-:  :suicide2:

Ти ще скажи, що ти не голосував за Зе!

Чому зeбіли не хочуть брати відповідальність за свій вибір?
   
 :fuck: вам ,а не продаж землі української!
   
Re: Коалиции (монобильшости) нет -- это бесславный конец Зеленского
hawk2002

Ви зробили це разом пидрилы.
:weep:
   
Для петрушек в июне 19ого даже 223 это лютый кошмар еще был бы. Они ж планировали взять с гетьманом половину мест, потому что президент- выскочка и "это уже все поняли".
А теперь это победа. Молодцы. начинаете осознавать глубины своей жопы, в которой вы очутились вместе с псевдо-гетьманом
   
Акела промахнулся. Мы в этом и год назад не сомневались, но Зеленский фсё. Баба Беня умножила Бубочку на ноль. 
   
знову у порохоботів якась тривога
не прийшли депутати на роботу через коронавірус

що за алярмний народішко, ну чисто цигани  :weep:
   
У Шария перемога, как и у всей ваты. Вы сделали это вместе, зебуины!
   
Підрили, давайте активніше, поспішайте увійти в транс.
Завтра роковини!!!
 :peremoga:
   
ну шо сказати .... зелені свині просрали всі полімери ...

1) в час епідемії залишили країну без міністра охорони здоровя

2) в час економічної кризи , зелишили країну без міністра фінансів, який повинен ставити підпис на угоді з МВФ


Зелені свині ставте віскарь Вольтеру , він ще в лютому передбачив цей безславний кінець  віслюка - де писав, що олігархи заведуть клоуна в кризу, в якій якій морально помре і стане весільним генералом ...

Зелебнуті - ви зробили це разом.
   
То шо там? Дефолтнемся?
   
треба розпускати ВР. Нема  голосів у коаліції

Попередня рада три рока така була, і нічого їй не зробилося
   
Эпидемиологический кризис - Финансовый кризис - Политический кризис...и все в турборежиме  :super:
   
От був би Палубій, він би все зробив.
Верещав би "Дайте тли голоса, ви обіцяли! Хлопці, гослосуймо, дайте тли!"
 :lol:
   
не прийшли депутати на роботу через коронавірус

Щоб боротися з коронавірусом? Нах такі безвідповідальні сцикуни в раді? Якби москалі зараз поперли, вони б здриснули 100%
   
Вата празднует. Гондоны.
   
От був би Палубій, він би все зробив.
Верещав би "Дайте тли голоса, ви обіцяли! Хлопці, гослосуймо, дайте тли!"
 :lol:

Я і не сумніваюся. Він би всіх ******, а рішення прийняли б.
   
Щоб боротися з коронавірусом? Нах такі безвідповідальні сцикуни в раді? Якби москалі зараз поперли, вони б здриснули 100%


не знаю нах вони там такі сцикуни в раді
треба було на галявині десь засідання зробити, в масках
   
Ви зробили це разом пидрилы. Але труп свини це не воскресить. Бойко ваш новий през. (tu)  :super:
Вот мені кажуть, що я занадто перебоарщіваю. Але як мені сягнути цього рівня їбанутості, коли повний колапс влади Зеленського, який менше року тому мав безпрецедентні важелі впровадження змін, як це можна на автоматі списувати на порохобтів? Як працюють хімічні реакції в міжвушній порожнечі таких створінь? Як провести ланцюжок цієї їбанутой "логіки" від "Зеленський з карт-бланшем на руках повністю обісрався" до "в усьому винувати порохобти"? Які саме великі ураження того органу, який у цього створіння замість мозку, призводять до такої реакції?

Як стати настільки їбанутим зеленим нелюдом, який ідеально видресували виділяти слину "Порошенко!!!" на будь-яке позіхання на велич святого вождя Зеленського?
   
Я і не сумніваюся. Він би всіх ******, а рішення прийняли б.

цєль аправдиваєт срєдства?
   
 :gigi:

Я ни на что не намекаю

   
цєль аправдиваєт срєдства?

Ну, Зєля ж раду розігнав у свій час. Може, якщо хоче, ні?
   
Турборежим:

Верховна Рада не підтримала запропоновані урядом зміни до держбюджету
Верховна Рада провалила призначення нових міністра фінансів та міністра охорони здоров'я.

 :gigi:
   
Турбовсралися зежаби
   
Верховна Рада не підтримала запропоновані урядом зміни до держбюджету
Верховна Рада провалила призначення нових міністра фінансів та міністра охорони здоров'я.

 :gigi:

Петя вышел и с улыбкой сказал: без "ЕС" они законы принять не могут. Развернулся и ушел.
   
:gigi:

Я ни на что не намекаю

Показати зображення...

да накручивает просмотры он, шониясна? :lol:
   
Турбовсралися зежаби

Так, але ніц доброго в цьому нема. Можуть з ОПЗЖ домовитися, тоді буде ще цікавіше.
   
да накручивает просмотры он, шониясна? :lol:

Он очень обижается, когда его называют по имени или фамилии.

Сразу начинает со всех своих аккаунтов строчить администрации. Типа "разглашение персональных данных". Биполярочка -- она такая.
   
Пидрилы 73% зробимаци разом  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія