Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку

Супрун - боєць. І патріот.
А так - дійсно, два вуха, дві ноги. Повна тотожність.


ну да, я навіть знаю патріот чого  :laugh:
   
Все вірно: для ахметівського прем'єра найкраще підходять специ з команди Порошенка  :laugh:

Это ж Порошенко Ахметовского премьера назначил-))
   
Гросю поверніть....
   
в отличии от юриста скалецкой он хоть на хирурга выучился)
Ну, скалецька (раніше Черненко) теж трохи зналася на медицині, займалась медичним правом. Проте тоді вона була ще більш безтолковою)
   
як вищий прояв зневаги

зневаги до кого   -поясніть
   
Таки поверніть нам Супрун?

+1

Хоча тут не сама тільки супрун потрібна, тут потрібна рада спецалістів - епідеміологів, лікарів, інфекіонистів
Бажано з 2-3 посадами зз-за кордону, які мали справи з боротьбою з еболою
   
А ви помітили, що після останнього поїзда в Маскву щезли прихильники певної політсили ФУПу?

Останнє редагування: 29 березня 2020 21:41:00 від dacko2
   
обрали коміка? отримайте цирк!
   
Это ж Порошенко Ахметовского премьера назначил-))

Нє.
А вам що, не подобаються спєци команди Порошенка в уряді ахмєтовського прем'єра?
   
Якшо і тепер не забанять форумну щтабну зесволоту то цей форум таки лайно.
   
бо вже орють і скоро саджатимуть  :pooh_lol:
   
А ви помітили, що після останнього поїзда в Маскву щезли прихильники певної політсили ФУПу?

Всі є.
Мирослава світлана олдбой ашмодей дідусь мічіган і інші. Усі нині писали...
   
Лисого давай
Представляю табличку на двери 95- го квартала: Квартал закрыт. Все ушли в министры

Останнє редагування: 29 березня 2020 21:52:06 від valet
   
А все таки как же повезло Украине, что в такой сложный период у нас президент - Зеленский, а не какой-то дурачок!!!!
   
Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку

напевно відчувають, що вони теж десь на якомусь відео фігурують
   
А ви помітили, що після останнього поїзда в Маскву щезли прихильники певної політсили ФУПу?
на жаль, нікуди не щезли.
а по темі
Крыса - капитану корабля:
- Слышь, передай своим, пусть завтра особо не кипишуют. У нас учения!
   
Они идут на один день чтобы запись в трудовой получить а потом неслабую пенсию
   
:lol:  :weep:  :lol:
чьотта ржу
пасажири в паніці зістрибують з титаніка
Команда
   
Гросю поверніть....
+100500 (tu)
А по темі, то Фантамазз таки  знову був правий. :gigi:
   
Лисого давай
Ну на лаві запасних ще є Юзік
 :pooh_on_b:
   
Команда
то навіть не команда, а так, взяли покочегарити, а ті щось покрутили носом і зістрибнули
   
+100500 (tu)

танунах, светило винницуэльской школы экономики.
   
Все петрушки подтвердили вчерашний инсайд, что будет массовый вброс " верните нам Супрун" )
   
З Ємцем зрозуміло.
А от з Уманським цікаво. Не захотів оголосити дефолт?
   
З Ємцем зрозуміло.
А от з Уманським цікаво. Не захотів оголосити дефолт?


він проти створення фонду на 200 млрд по коронавірусу
   
Все петрушки подтвердили вчерашний инсайд, что будет массовый вброс " верните нам Супрун" )
що там собаку ппродав?
+65 є?
брат Єрмака воскрес?
 :pooh_on_b:
   
як Супрун майже

Уляна Супрун — молодший клінічний професор. З 1995 по 1999 роки працювала в діагностичній радіології жіночого здоров'я у Нью-Йорку, згодом стала виконувачкою обов'язків директорки в галузі діагностичної радіології молочних залоз у лікарні Генрі Форда в Детройті.[14] З 2000 року Уляна Супрун працювала заступницею головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров'я (Медікал Імеджінґ оф Манхеттен), пізніше стала заступницею медичного директора і партнеркою цього медичного центру, де працювала до 2009 року.

Після повернення до України стала директоркою гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців,[15] заснувала громадську організацію «Захист Патріотів».[16] У жовтні 2015 року стала засновницею та директоркою Школи реабілітаційної медицини Українського католицького університету.[17]
   
він проти створення фонду на 200 млрд по коронавірусу

виявився єдиним притомним в тому цирку,
за що й погнали...
але хіба він не бачив, куди він йшов? 
   
на жаль, нікуди не щезли.
а по темі
Крыса - капитану корабля:
- Слышь, передай своим, пусть завтра особо не кипишуют. У нас учения!
ах, "нажаль"!  :punish:

Ну, все, ти допригався.
   
Уляна Супрун — молодший клінічний професор. З 1995 по 1999 роки працювала в діагностичній радіології жіночого здоров'я у Нью-Йорку, згодом стала виконувачкою обов'язків директорки в галузі діагностичної радіології молочних залоз у лікарні Генрі Форда в Детройті.[14] З 2000 року Уляна Супрун працювала заступницею головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров'я (Медікал Імеджінґ оф Манхеттен), пізніше стала заступницею медичного директора і партнеркою цього медичного центру, де працювала до 2009 року.

Після повернення до України стала директоркою гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців,[15] заснувала громадську організацію «Захист Патріотів».[16] У жовтні 2015 року стала засновницею та директоркою Школи реабілітаційної медицини Українського католицького університету.[17]


З 1995 по 1999 роки

майже
   
мда, дела у нас в медицине и в финансах мягко говоря ниочень

спасибо зевиборцям, жаль что я с вами в одной лодке. а не как здешний ник чалю в канаде

Ну ты дура сама в нее лезла, тебя силком не кто не тянул.  B-)
   
танунах, светило винницуэльской школы экономики.
Ти впевнений шо ці двоє шо  рулили при Зелепусі є кращі? :K
   
Ти впевнений шо ці двоє шо  рулили при Зелепусі є кращі? :K

я уверен, что на их фоне Гройсман рачительный хозяйственник и прекрасный премьер. но давайте без повторения этого социализма развитого.
   
Kristina Berdynskykh
Только что ·
Предлагаю список вопросов для собеседования политических журналистов, которые приходят в СМИ трудоустраиваться на работу:

1) Назовите 2-го главу МОЗ во 2-м кабмине времен Владимира Зеленского?
2) Назовите 1-го главу Минфина во 2-м кабмине времен Зеленского?
3) Назовите 2-го главу Минфина во 2-м кабмине времен Зеленского?
4) Назовите и.о. минобразования, и.о. минэнерго во 2-м кабмине?
5) Назовите первый состав 2-го кабмина?
6) Назовите второй состав 2-го кабмина?
7) Назовите третий состав 2-го кабмина (то ли еще будет)?
8) Назовите общее количество кабминов...
9) Назовите в скольких кабминах Аваков был министром?
10) Назовите сколько раз менялся кабмин, когда Аваков был министром?
   
З Ємцем зрозуміло.
А от з Уманським цікаво. Не захотів оголосити дефолт?

Ось що про це ще позавчора писали


   
Re: Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку

:lol:  :weep:  :lol:
чьотта ржу
пасажири в паніці зістрибують з титаніка
мене більше цікавить ентузіазм цих нових камікадзе.Що,будуть виходити "на сцену" і казати- Хайль Сезар.Приречені на смерть вітають тебе? :)   А в руках у кожного пуста валізка. B-)
   
Re: Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку

+1

Хоча тут не сама тільки супрун потрібна, тут потрібна рада спецалістів - епідеміологів, лікарів, інфекіонистів
Бажано з 2-3 посадами зз-за кордону, які мали справи з боротьбою з еболою
ви панове не доганяєте.Той вірус.який зараз гуляє по Україні в підметки не годиться тому,який прийщов з совка і досі інфікує все населення України і витягує на гору все кращих інфікованих.І шкода за 30 років того ходіння на порядки поб"є шкоду сьогоднішнього.
   
Шпаки полетіли ... [ua]
Ви хотіли сказати "пацюки"? B-)
   
на жаль, нікуди не щезли.
підтягнулись дебіли
31%
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071963.0
   
Уляна Супрун — молодший клінічний професор. З 1995 по 1999 роки працювала в діагностичній радіології жіночого здоров'я у Нью-Йорку, згодом стала виконувачкою обов'язків директорки в галузі діагностичної радіології молочних залоз у лікарні Генрі Форда в Детройті.[14] З 2000 року Уляна Супрун працювала заступницею головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров'я (Медікал Імеджінґ оф Манхеттен), пізніше стала заступницею медичного директора і партнеркою цього медичного центру, де працювала до 2009 року.

Есть хороший молодой украинец - Сергей Стерненко

Против Стерненко люто рычат Дубинский, Бужанский, Портнов, Лукаш, Шарий, Аваков, ОПЗЖ с Кивой и прочими блядями вплоть до Медведчука, кремлевские медиа
На днях хенпрокурорша Венедиктова присоединилась к хору псов

Уляна Супрун выступила в защиту Стерненко
https://www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127/2611697315781486/?type=3&__tn__=-R
Это еще раз говорит о том, что Супрун - очень порядочная личность
Зеленский допустил провальное решение, убрав Супрун с главы МОЗ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія