Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Убивайте меня, режьте, рубите, но не трогайте детей и внуков, не жгите хату!

Убивайте меня, режьте, рубите, но не трогайте детей и внуков, не жгите хату! - заробитчанка, заразившая коронавирусом, несколько сел, взмолилась о пощаде. 
Жительница с. Коленковцы на Буковине Елизавета вернулась домой с заработков в Италии. Она не стала самоизолироваться и активно участвовала в жизни села. Сейчас в Коленковцах заражены 14 человек, в том числе дети и внуки Елизаветы.
Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на "Обозреватель".
Елизавета вернулась в родное село из Италии в начале марта. Она ходила на митинги под обладминистрацию 9 марта, где жители трех сел боролись за создание ОТГ, общалась с главой Коленковцев. В результате, женщина заразила не только своих детей и внуков: глава села слег с высокой температурой, а сейчас 14 односельчан находятся в больнице с коронавирусом. На сегодня, 29 марта, в Черновицкой области выявлено 59 случаев коронавируса.
Вместе с Коленковцами на карантин посадили еще три села: Топоровцы, Бочковцы и Грозненцы. В этих районах выставили блок-посты, все дороги и лесные тропинки перекрыли шлагбаумами.Елизаве та записала видео, в котором просит людей не сжигать ее дом и не пытаться расправиться с детьми и внуками. "Не убивайте их, хотите убивайте меня, режьте, рубите", – со слезами просит женщина.
По словам Елизаветы, сейчас вся ее семья не выходит из дому, сидит на сумках, с документами. "Каждую ночь мои дети, как зайчата, не спят со страхом, как только слышат шорох во дворе", – плачет женщина.
Убивайте меня, режьте, рубите, но не трогайте детей и внуков, не жгите хату! - заробитчанка, заразившая коронавирусом, несколько сел, взмолилась о пощаде 01
Женщина встала на колени и просила, чтобы оставили в покое ее семью. "Оставьте моего Максимчика и Сашку, оставьте мою Катюшу, Наталку", – просит Елизавета.
Также на Цензор.НЕТ: За субботу, 28 марта, в Украину вернулись более 16 тысяч граждан, - пограничники
"Я вас прошу, хотите расправиться – вызовите меня в село, убейте, что хотите, то и сделайте, только оставьте моих детей. Поверьте, что никакая мама и бабушка не могла принести своим детям и внукам такой страшной беды. И вам не хотела, извините меня", – просит Елизавета.
   
На цензоре есть ее видео-обращение
   
На цензоре есть ее видео-обращение

є
і треба по всім каналам ТВ крутити
щоб ті хто зараз повернувся
бачили наслідки свого ідіотизму
   
Убивайте меня, режьте, рубите, но не трогайте детей и внуков, не жгите хату! - заробитчанка, заразившая коронавирусом, несколько сел, взмолилась о пощаде. 
Жительница с. Коленковцы на Буковине Елизавета вернулась домой с заработков в Италии. Она не стала самоизолироваться и активно участвовала в жизни села. Сейчас в Коленковцах заражены 14 человек, в том числе дети и внуки Елизаветы.
Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на "Обозреватель".
Елизавета вернулась в родное село из Италии в начале марта. Она ходила на митинги под обладминистрацию 9 марта, где жители трех сел боролись за создание ОТГ, общалась с главой Коленковцев. В результате, женщина заразила не только своих детей и внуков: глава села слег с высокой температурой, а сейчас 14 односельчан находятся в больнице с коронавирусом. На сегодня, 29 марта, в Черновицкой области выявлено 59 случаев коронавируса.
Вместе с Коленковцами на карантин посадили еще три села: Топоровцы, Бочковцы и Грозненцы. В этих районах выставили блок-посты, все дороги и лесные тропинки перекрыли шлагбаумами.Елизаве та записала видео, в котором просит людей не сжигать ее дом и не пытаться расправиться с детьми и внуками. "Не убивайте их, хотите убивайте меня, режьте, рубите", – со слезами просит женщина.
По словам Елизаветы, сейчас вся ее семья не выходит из дому, сидит на сумках, с документами. "Каждую ночь мои дети, как зайчата, не спят со страхом, как только слышат шорох во дворе", – плачет женщина.
Убивайте меня, режьте, рубите, но не трогайте детей и внуков, не жгите хату! - заробитчанка, заразившая коронавирусом, несколько сел, взмолилась о пощаде 01
Женщина встала на колени и просила, чтобы оставили в покое ее семью. "Оставьте моего Максимчика и Сашку, оставьте мою Катюшу, Наталку", – просит Елизавета.
Также на Цензор.НЕТ: За субботу, 28 марта, в Украину вернулись более 16 тысяч граждан, - пограничники
"Я вас прошу, хотите расправиться – вызовите меня в село, убейте, что хотите, то и сделайте, только оставьте моих детей. Поверьте, что никакая мама и бабушка не могла принести своим детям и внукам такой страшной беды. И вам не хотела, извините меня", – просит Елизавета.

курва  безмозгла, раніше думати не було чим ? щоб посидіти  на карантині ...
до манюпаса доходить тільки коли хату спалити 
   
У людини через істерію почався психічний розлад, вона бачить небезпеку де її немає. Плюс ще допекла значно раніше сусідів.

Гидко, що ОБОЗРЄАВАТЕЛЬ користується такими хворими людьми для поширення паніки. :X
   
Не вірю.
Людина з психічним розладами, які загострились під час стресової ситуації, вона бачить у кожному погляді загрозу якої немає...  :facepalm1:
   
Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на "Обозреватель".

Вашою ж мовою - "будьтє так добри , огласітє вєсь спісок , пожалуйста" (майже цетато) .  ))
   
Я не про те...
Вона зобов'язана відшкодувати збитки постраждалим.
   
Я не про те...
Вона зобов'язана відшкодувати збитки постраждалим.
:weep:
   
Я так думаю,  що у тітки, як вона заявляє, скінчилася картопля і буряки, лишилися тільки макарони.
А в магазин вийти не може, бо односельці плюють  услід і кленуть на сому світ стоїть
Поїхати в інші населені пункти не можуть, оскільки кругом села блок-пости.
От звідси і сплеск свідомості
 :pooh_on_b:
   
Теоретично може бути, що джерело - не вона
   
Я не про те...
Вона зобов'язана відшкодувати збитки постраждалим.
Які нафіг збитки? Вона що спід в село привезла? До цих пір ніхто не знає який термін повинен бути в карантина 14, 21 день. Може то взагалі не вона привезла.
   
Я так думаю,  що у тітки, як вона заявляє, скінчилася картопля і буряки, лишилися тільки макарони.
А в магазин вийти не може, бо односельці плюють  услід і кленуть на сому світ стоїть
Поїхати в інші населені пункти не можуть, оскільки кругом села блок-пости.
От звідси і сплеск свідомості
 :pooh_on_b:
Тітка в лікарні.
   
Я не про те...
Вона зобов'язана відшкодувати збитки постраждалим.
ты похоже такой же ипанько как её односельчане
   
Зелені ідіоти у владі провалили карантинні заходи, тепер намагаються вистаили українців якимось покидьками. Візьміть себе в руки. Це робиться все для того щоб сусіди стали нам ворогами.
   
скажу так.
Знаючи буковинців і жителів Буковини-жінка знала,шо треба йти на карантин,бреше шо найдороще для неї діти-це зараз,мине загроза буде так само.
Вірю,шо жителі села вбити не вбють,але каліками  її діти і внуки на 90% будуть.

ЇЇ місце тюрма,сімї рекомендував би виїхати з села з огляду на внуків,в школі їм не дадуть жити.

просто не вірте завиваням цієї баби,і нехай все буде по закону-її в тюрму,можливих кривдників її сімі-теж.


Останнє редагування: 29 березня 2020 18:10:21 від Captain Vimes
   
:weep:
Психіно хвора на себе на говорює, а суд має за це виписати компенсацію...  :facepalm1: Це жесть...

Вона насебе не говорює, а інші через її надмірну активність як активістки яка всіх задрала охоче вірять що вона на себе наговорює...

Тільки от для суду, це не докази... :facepalm1:
   
А вот что толку, ну вот сидела бы она дома, так дети бы её разнесли бы эту заразу.

Государство должно иметь представление о реальном карантине и не пускать людей без реального карантина.

Сама женщина совершенно ни при чём.

Виноваты гавномозговые чиновники, купившие себе должности, чтобы красть.

   
Я не про те...
Вона зобов'язана відшкодувати збитки постраждалим.
так само зелепні всій Україні
   
скажу так.
Знаючи буковинців і жителів Буковини-жінка знала,шо треба йти на карантин,бреше шо найдороще для неї діти-це зараз,мине загроза буде так само.
Вірю,шо жителі села вбити не вбють,але каліками  її діти і внуки на 90% будуть.

ЇЇ місце тюрма,сімї рекомендував би виїхати з села з огляду на внуків,в школі їм не дадуть жити.
За що тюрма? Доведено що то вона всіх заразила? Чи що вона знала що хвора. Ви взагалі нормальний?
   
А вот что толку, ну вот сидела бы она дома, так дети бы её разнесли бы эту заразу.

Государство должно иметь представление о реальном карантине и не пускать людей без реального карантина.

Сама женщина совершенно ни при чём.

Виноваты гавномозговые чиновники, купившие себе должности, чтобы красть.
ТАК.
   
скажу так.
Знаючи буковинців і жителів Буковини-жінка знала,шо треба йти на карантин,бреше шо найдороще для неї діти-це зараз,мине загроза буде так само.
Вірю,шо жителі села вбити не вбють,але каліками  її діти і внуки на 90% будуть.

ЇЇ місце тюрма,сімї рекомендував би виїхати з села з огляду на внуків,в школі їм не дадуть жити.

просто не вірте завиваням цієї баби,і нехай все буде по закону-її в тюрму,можливих кривдників її сімі-теж.
:facepalm1:

Для чого ці вигадки?

На підставі чого вона мала самоізолюватись? Закон, норма, був введений надзвичайний стан? :facepalm1:
   
За що тюрма? Доведено що то вона всіх заразила? Чи що вона знала що хвора. Ви взагалі нормальний?
а ви я бачу або адвокат або лікар.
марнуєтесь тут.
   
Це треба показувати по центральному ТВ, щоб інші заробітчани-єбанати розуміли наслідки своіх дій.
   
Давайте ще сусідів громить підем, за те що вони хворі. Тобто це не керманичі винні, які роспустили по всій Україні сотні тисяч потенційнохворих бо за 3 місяці немозмогли підготуватися а люди які захворіли.
   
А вот что толку, ну вот сидела бы она дома, так дети бы её разнесли бы эту заразу.

Государство должно иметь представление о реальном карантине и не пускать людей без реального карантина.

Сама женщина совершенно ни при чём.

Виноваты гавномозговые чиновники, купившие себе должности, чтобы красть.

згоден повністю

мали всіх, хто перетинає кордон, не по домівкам розпускати, а ізолювати
у таборах, санаторіях
можна було розвернути армійські палатки і т.д.

кіно з Санджарами зробили для піару, а коли дійшло до серйозних проблем
всрались
   
ТАК.
Взагалі інколи бувають ситуації коли винних немає... Просто на підставі цього досвіду має бути розроблена нова стратегія поведінки у  держави і її структур...
   
а ви я бачу або адвокат або лікар.
марнуєтесь тут.
А ви я бачу провокатор, бо нормальна людина писати таке що пишете ви не буде.
   
Це треба показувати по центральному ТВ, щоб інші заробітчани-єбанати розуміли наслідки своіх дій.
800 з РФ завезли де скривають скільки захворіли... Але для Мічігана це не заробітчани... :facepalm1:

   
:facepalm1:

Для чого ці вигадки?

На підставі чого вона мала самоізолюватись? Закон, норма, був введений надзвичайний стан? :facepalm1:
я таких баб бачив сотні.
Ти як цитуєш,то зауваж шо я не видаю категоричних оцін,але цих я просто знаю.

Тут є сергій з номером,ганс,александр1 і багато людей з Буковини-і це з ними я ще можу полемізувати на цю тему,але аж ніяк з жителем степів,соррі.
   
згоден повністю

мали всіх, хто перетинає кордон, не по домівкам розпускати, а ізолювати
у таборах, санаторіях

можна було розвернути армійські палатки і т.д.

кіно з Санджарами зробили для піару, а коли дійшло до серйозних проблем
всрались

От кляти зэбилы! И Педру, цуко, не закрыли на карантин.
Выпустили, шоб заразу разносил после Испании, не?
   
А ви я бачу провокатор, бо нормальна людина писати таке що пишете ви не буде.
Розтрю Агні, якраз нормальна людина, яка немає профільних знань і не довіряє владі і нікому, буде саме такий бред і нести. Тому є поліція і суд, суд щоб сказати що ця людина мяко кажучи помиляється і є поліція яка на підставі рішення СУДУ і ЗАКОНІВ такі людині що прагне самосуд вправить мізки.
   
Давайте ще сусідів громить підем, за те що вони хворі. Тобто це не керманичі винні, які роспустили по всій Україні сотні тисяч потенційнохворих бо за 3 місяці немозмогли підготуватися а люди які захворіли.
Нахер вони всі приперлися розносити заразу? Що не можна було 2-3 тижні в карантині посидіти? Про неньку Украіну згадали коли жопа приперла?! Не платили тут податки та не підтримували медицину а зараз лягуть повним тягарем. Такі собі «громадяни», досить херові. :X
   
Це треба показувати по центральному ТВ, щоб інші заробітчани-єбанати розуміли наслідки своіх дій.
прихильники певної політсили, єбанат тут тільки ви, що вибрав і продовжуєте сраку рвать за єбанатів які нічого не можуть крім натравлювати одних українців на інших.
   
Які нафіг збитки? Вона що спід в село привезла? До цих пір ніхто не знає який термін повинен бути в карантина 14, 21 день. Може то взагалі не вона привезла.
то есть если вич  то можно рубать и резать?
   
От кляти зэбилы! И Педру, цуко, не закрыли на карантин.
Выпустили, шоб заразу разносил после Испании, не?
Ти явно хворий, прихильника Зеленого і постійно протипсиха записав у агенти Порошенка. :facepalm1:
   
я таких баб бачив сотні.
Ти як цитуєш,то зауваж шо я не видаю категоричних оцін,але цих я просто знаю.

Тут є сергій з номером,ганс,александр1 і багато людей з Буковини-і це з ними я ще можу полемізувати на цю тему,але аж ніяк з жителем степів,соррі.
Я родом з Закарпаття і до 29 років жив там в Ужгороді. В чому проблема?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія