Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дядько заробітчанин заразив 1,5 ручну дитину. Стан важкий

Тю,  кажу, що влада травлю влаштувала, аж тут я, виявляється, крайня?

навпаки, безпорадна зеляча влада не виконує свої функції,

в тих країнах, звідки приїхали ці люди, за подібну безвідповідальну поведінку, вони б вже були оштрафовані або знаходилися у в'язниці...

натомість, наша безголова влада навіть не застосовує до порушників штрафи та інші чинні санкції..

з села Лідихів
================
мой дедушка там в  50-х был председателем колхоза....

бедный детенок :-((((
ого, в тебе комуністичні корні

В Чернівецькій області +12 за вчора

"На превеликий жаль, серед них є також двоє пацієнтів, які на час виклику екстреної медичної допомоги до себе додому не повідомили лікарям про те, що вони повернулися з-за кордону. І лише в процесі госпіталізації, у лікарні, коли у них взяли зразки на аналіз, вони зізналися в тому, що повернулися з-за кордону", – повідомив голова ОДА.

Осачук додав, що ця ситуація призвела до того, що лікарі, які працювали в екстреній медичній допомозі з цими пацієнтами, тепер змушені два тижні перебувати на обсервації та не зможуть працювати.

Пітараси кончені
врачи проебали свои инструкции. Каждый больной по умолчанию должен считаться больным коронкой

І кацапські, що очевидно

А как им там сидеть без работы и жилья?

А тут їх що, робота чекає?

Проїдять наскирдоване, і не знатимуть, що робити далі.

"На превеликий жаль, серед них є також двоє пацієнтів, які на час виклику екстреної медичної допомоги до себе додому не повідомили лікарям про те, що вони повернулися з-за кордону. І лише в процесі госпіталізації, у лікарні, коли у них взяли зразки на аналіз, вони зізналися в тому, що повернулися з-за кордону", – повідомив голова ОДА.

Осачук додав, що ця ситуація призвела до того, що лікарі, які працювали в екстреній медичній допомозі з цими пацієнтами, тепер змушені два тижні перебувати на обсервації та не зможуть працювати.

Пітараси кончені
+1 .

.

Мы с 14-го и  по сегодня сидим тихо и не шатаемся никуда...кроме как в магаз и в масках.
НО !!!! Соседка, изнывающая от безделья....постоян но заскакивает к нам !!

Скажи їй що в тебе кашель.

Не повідомили лікарям, чи лікарі в них не запитували?

А в чому різниця ? Так чи інакше факт їх перебування вони приховали. Чи лікарям з пальником треба їздити для пришвидшення потоку інформації з рота ?
Я б нічого не мав проти повернення цих людей, якби при поверненні були застосовані норми карантину. А так як це робиться у нас , то це біологічна війна .
Причому України проти України...

Останнє редагування: 28 березня 2020 10:42:00 від Людас

І що далі ? Тут буде робота ?

Тут в них видатки будуть в рази менші. Просидять натзаробленому до кінця заварухи, а там за пару місяців зуби на полицю, а тіло на вулицю. Багато із села, житло безкоштовне, в льохах запас, та й родина під боком.

Нормальне в мене коріння - ти попитай селян, як він тютюн дозволяв селянам на продаж вирощувати, за що отримав партійну догану.

Карантину не дотримувався

И кто ему доктор?

Тут в них видатки будуть в рази менші. Просидять натзаробленому до кінця заварухи, а там за пару місяців зуби на полицю, а тіло на вулицю. Багато із села, житло безкоштовне, в льохах запас, та й родина під боком.

Раднику,  все вже змінилось з тих часів як ви поїхали. В селі теж.  В багатьох випадках за цінами Украна вже давно  обігнала тут ж Польщу. А в деяких випадках і Англію теж.
На їжу так точно.

А село вже давно не те . Щоб в льохах щось було то треба щоб це хтось робив і чимось ото годував , що потім потрапляє в льох.
А хто там буде робити як всі молоді  поїхали ?  Як не в місто , то за кордон. А чим годувати ? Ті свині потім золоті. Ну повернулися вони до порожнього льоху в село де роботи нуль і що ?
Вони власне тому звідти і втекли..

заробітчани карантину не дотримуються

Тема поряд.  І довго вони протримаються на заробленому ?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071744.0

навпаки, безпорадна зеляча влада не виконує свої функції,

в тих країнах, звідки приїхали ці люди, за подібну безвідповідальну поведінку, вони б вже були оштрафовані або знаходилися у в'язниці...

натомість, наша безголова влада навіть не застосовує до порушників штрафи та інші чинні санкції..

+

врачи проебали свои инструкции. Каждый больной по умолчанию должен считаться больным коронкой
саме кепське що такі випадки будуть наростати (навіть з дуже акуратними лікарями). Під наростаючими навантаженням і втомою лікарі будуть робити фатальні помилки, а пацієнти будуть замовчувати чи відкрито брехати.  :( 

Це головна проблема , а не їх повернення само по собі. Тому був єдиний вихід. Закрити кордон і пускати лише після спаду епідемії в тих країнах де вони  знаходяться.
З Китаю , наприклад, тепер. Але всеодно з карантином. А що тепер казати. Праєхалі.

Пітараси кончені

в такому разі треба міняти правила надання екстренної медичної допомозі, в Чернівецькій обл. інакше через кілька днів не залишиться фахових лікарів,

1. в сільрадах скласти списки всіх тих, хто повернувся з-за кордону, опублікувати списки на сайтах сільрад http://gromady.cv.ua

2. лікарям скорої надати доступ до баз даних всіх тих котрі перетнули кордон України за останні два тижні

3. в Чернівецькій обл терміново завантажити мобільні додатки з геолокацією для всіх тих хто перетнув кордон та їх контактерів, лікарі повинні мати доступ до цих додатків своїх пацієнтів...

і т.д.

в загальному треба терміново вводити режим надзвичайного стану в Чернівецькій області, так як це пропонував ще минулого тижня міський голова Чернівців

Нормальні люди дотримуються.
Он брат мій сидить і на вулицю не виходить((
Моі друзі йому іжу купують((

А тут вони будуть мати медицину ? Дохід ? Як ці лємінги  думають жити ?

Тут у них ДІМ. Розумієш? Якщо ні, то нема чого далі розмовляти

то їм кортить цей дім заразити смертельною хворобою, щоб всі в ньому вимерли?

в румунів також дім в Румунії але румунська влада попередила румунів котрі знаходяться закордоном щоб вони не поверталися в свій дім в Румунії доти, поки в країнах їхнього перебування не відмінять карантин

Це головна проблема , а не їх повернення само по собі.
така сама проблема з мєстними.
так шо не переводь стрілки.

Останнє редагування: 28 березня 2020 11:10:04 від T.Blair.

то їм кортить цей дім заразити смертельною хворобою, щоб всі в ньому вимерли?

в румунів також дім в Румунії але румунська влада попередила румунів котрі знаходяться закордоном щоб вони не поверталися в свій дім в Румунії доти, поки в країнах їхнього перебування не відмінять карантин
це була рекомендація
"якщо можете залишайтеся там де є і не шастайте",
а не примус.

це проблема держ.контролю

Контролю кажеш ? Оцих треба було пускати в Україну ?

Коронавирус в Харьковской области: разыскивают 10 человек, сбежавших из самоизоляции

Речь идет о людях, которые вернулись из-за границы и контактировали с зараженным Covid-19

В Харьковской области разыскивают 10 человек, которые нарушили условия самоизоляции и контактовали с зараженным коронавирусом. Об этом заявила главный государственный санврач Харьковской области Любовь Махота, передет UA.Харьков.

Махота отметила, что речь идет о людях, которые вернули из-за границы и подписали информационные согласия на обязательную 14-дневную самоизоляцию.

https://www.рбк-укр/rus/news/koronavirus-harkovskoy-oblasti-razyskivayut-1585222101.html

Ні. Про це потрібно писати, щоб знали, щоб остерігалися. Чи має право манікюрша-перукарша, яка обслуговувала вельможну пані до карантину знати, що її клієнтка хвора? Чи має пацієнт лікаря узиста знати, що дружина цього лікаря була заражена? До чого  стенання про лікарську таємницю? Питання про те чи мають право люди мати інформацію, щоб убезпечити себе від  небезпеки, яку несуть вельможні ВІПи? :pooh_on_b:
Головний лікар Луцької міської лікарні чи то сама привезла із закордону чи то лікувала від коронавірусу відомого волинського бізнесмена який повернувся з компанією з курортів Франції. Експрес -тест підтвердив у  цього пана корону, а потім нібито відмінили діагноз
Але пані головний лікар заразилася, і лягла до себе в лікарню, потім перевелася в реанімацію цієї ж лікарні, порушуючи всі правила. Накінець то через кілька днів її забрали в інфекційку. Але уявіть собі скільки людей з нею контактувало, уявіть собі тих нещасних медсестер і санітарок позбавлених захисту. А влада, замість того, щоб назвати ім"я, щоб люди могли дійсно перевірити чи контактували з нею - мовчить і затаює ім"я. Чоловік цієї пані теж лікар узист, чорез руки якого проходить щодня не менше сотні людей.
Куплена волинська журналістика заховала морди в сраки. Всі бояться позовів. А люди не володіють інформацією чи контактували із хворими.
Скажіть - затаювання інформації в цій ситуації - це злочин чи ні?  https://pershyj.com/p-scho-vidomo-pro-drugogo-hvorogo-na-koronavirus-na-volini-42416?fbclid=IwAR2zz1EV0W-NkNB77aEj8eTV_JqoqIT3BCJZZETIt36rWHlLGaHUSXiqd9g

А що ти про таких скажещ в них теж тут дім. ? Вони втекли зі свого  ДОМУ . Сіяти заразу.

Коронавирус в Харьковской области: разыскивают 10 человек, сбежавших из самоизоляции

https://www.рбк-укр/rus/news/koronavirus-harkovskoy-oblasti-razyskivayut-1585222101.html

Переводиш "стрєлки" ти.  Тому що змішуєш все в купу. Зараз заробітчани везуть сюди заразу. Майже без карантину. Мєстним. А не навпаки.
То ти чомусь захищаєш ті тисячі , а не ці мільони ?  В тебе є імунітет проти корони , що ти так ратуєш за цю навалу ?

А в твоїх близьких ?

Ще раз.  Для хто в бронєпоїздє. Я не проти повернення громадян України сюди. Але з дотриманням всіх норм карантину.
А в такому вигляді це злочин проти народу України. Фактично війна проти народу України. Як влади так і тих козаченьок , які після повернення звідти
йдуть не на самоізоляцію, а в люди. Навіщо вони це роблять ? В них в голові є хоч крапля мозку ?
Кому ти хочеш залишити порожню Україну ? Хуйлу ?

А в чому різниця ? Так чи інакше факт їх перебування вони приховали. Чи лікарям з пальником треба їздити для пришвидшення потоку інформації з рота ?
Я б нічого не мав проти повернення цих людей, якби при поверненні були застосовані норми карантину. А так як це робиться у нас , то це біологічна війна .
Причому України проти України...
Різниця в тому, що ти сієш паніку і ненависть серед українців. Ні одна країна ре перекриває кордони для своїх громадян. Більше скажу, будь-який українець, що має дозвіл на перебування в Португалії може повернутись в Португалію, чи то з України чи з тієї ж Італії. Ніхто йому не скаже їдь в свою Україну. Ще раз переконуюсь, що ми сама мерзенна нація в Європі, ну звичайно після кацапів. Скільки ви зараз ненависті розводите між українцями. І кому це вигідно. Фу гидота...

А що ти про таких скажещ в них теж тут дім. ? Вони втекли зі свого  ДОМУ . Сіяти заразу.

впускати треба. бо це громадяни України.

за порушення умов самоізоляції чи карантину - карати.
в Польщі 5-30тис злотих штраф.

просто кізяченьки звикли що в Україні контролю нема, роби що хоч, хочеш копай бурштин, хочеш добудовуй балкон в багатоповерхівці.
от гарна нагода чуть привчити до порядку.

Останнє редагування: 28 березня 2020 11:29:02 від T.Blair.

впускати треба. бо це громадяни України.

за порушення умов самоізоляції чи карантину - карати.
в Польщі 5-30тис злотих штраф.

просто кізяченьки звикли що в Україні контролю нема, роби що хоч, хочеш копай бурштин, хочеш добудовуй балкон в багатоповерхівці.
от гарна нагода чуть привчити до порядку.

Це все теорія. На практиці майже всі розбіглися. Що з цим пропонуєш робити ? Нічого ?

Різниця в тому, що ти сієш паніку і ненависть серед українців. Ні одна країна ре перекриває кордони для своїх громадян. Більше скажу, будь-який українець, що має дозвіл на перебування в Португалії може повернутись в Португалію, чи то з України чи з тієї ж Італії. Ніхто йому не скаже їдь в свою Україну. Ще раз переконуюсь, що ми сама мерзенна нація в Європі, ну звичайно після кацапів. Скільки ви зараз ненависті розводите між українцями. І кому це вигідно. Фу гидота...

Гидота і ворог України ти. Бо очевидно працюєш на хуйла.  Пускати без карантину  в Україну десятки тисяч зза кордону це злочин.
Ти працюєш на знищення України. Не я.

До  речі, ці десятки тисяч тільки зараз дізнались про вірус ?

Це все теорія. На практиці майже всі розбіглися. Що з цим пропонуєш робити ?
я ніби чітко написав що я пропоную.
облік і контроль ВСІХ вїжджаючих. це задача державного механізму.

далеко не всі внаглу порушують умови карантину.
так що теж не треба перебільшувати.

Гидота і ворог України ти. Бо очевидно працюєш на хуйла.  Пускати без карантину  в Україну десятки тисяч зза кордону це злочин.
Ти працюєш на знищення України. Не я.

До  речі, ці десятки тисяч тільки зараз дізнались про вірус ?
Людочка вже не виляй хвостом. Я раніше писав про моє відношення до карантину. Ти пропонуєш не пускати людей в Україну. Тикнути тебе носом де ти таке писала?

Переводиш "стрєлки" ти.  Тому що змішуєш все в купу. Зараз заробітчани везуть сюди заразу. Майже без карантину. Мєстним. А не навпаки.
То ти чомусь захищаєш ті тисячі , а не ці мільони ?  В тебе є імунітет проти корони , що ти так ратуєш за цю навалу ?

А в твоїх близьких ?

Ще раз.  Для хто в бронєпоїздє. Я не проти повернення громадян України сюди. Але з дотриманням всіх норм карантину.
А в такому вигляді це злочин проти народу України. Фактично війна проти народу України. Як влади так і тих козаченьок , які після повернення звідти
йдуть не на самоізоляцію, а в люди. Навіщо вони це роблять ? В них в голові є хоч крапля мозку ?
Кому ти хочеш залишити порожню Україну ? Хуйлу ?

І хто той карантин, та контроль повинен забезпечувати? Хіба не влада? Хіба це не її обов'язок. Легше всього всю Україну перетворити на нові санжари. Чомусь від 10 ярдів доларів , що привозили заробітчани та тримали на собі торгівельний баланс країни, не відмовлялись. А як стало скрутно, то подихайте там. Точно "моя хата скраю", це про нас...

Чомусь від 10 ярдів доларів , що привозили заробітчани та тримали на собі торгівельний баланс країни, не відмовлялись. А як стало скрутно, то подихайте там. Точно "моя хата скраю", це про нас...
+
з серії
"любиш кататись - люби й санки тягати"

З Фейсбуку:

Из диалога. Мужик живёт в селе в Житомирской области. По всем признакам у него вирус уже на стадии пневмонии.

"- Так вызови скорую, пусть анлизы и тесты сделают.
- Якщо мене відвезуть в больницю с вірусом, то мені хату спалять"

Єдина країна і армовіра ((((

З Фейсбуку:

Из диалога. Мужик живёт в селе в Житомирской области. По всем признакам у него вирус уже на стадии пневмонии.

"- Так вызови скорую, пусть анлизы и тесты сделают.
- Якщо мене відвезуть в больницю с вірусом, то мені хату спалять"

Єдина країна і армовіра ((((

скільки односельчан він заразив що боїться спаленої хати?

Скажи їй що в тебе кашель.

Їй це до жопи  - вона учілка  :weep:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія