Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ШМарув застрягла в Рашці і очєнь возмущяєтся :laugh:

Сьо такоє?
Віслючок попользовал в своєму піарі, разом з кацапами
А наразі нікому ти не треба?
От бідося  :weep:

ЗІ а де її прихильники, які ще на Відборі камлали що ніхто ніколи не дотягеться рівнем до шмарув
Хай би витягли звізду с скрутного становища :)

Так до них і зараз не дійшло, що і минулого року відмова від ЄБ і ці всі заяви щодо консульства йдуть за чиїмсь сценарієм.

Тепер непогано було б щоб вона пройшла через систему "здравоохранения" кацапії.
Цікаво як медперсонал і чиновники віднесуться до застряглої в них "хохлушки"  :-)o

Re: ШМарув застрягла в Рашці і очєнь возмущяєтся  :laugh:

Тепер непогано було б щоб вона пройшла через систему "здравоохранения" кацапії.
Цікаво як медперсонал і чиновники віднесуться до застряглої в них "хохлушки"  :-)o

кацапський шоубізнес встав, і жлобиха поняла що вона накуй нікому там не всралась

Треба висловити "глибоке занепокоєння".

:gigi: шо заробила там - все спустить на утримання своєї подтанцовки.

Ще й вимагатиме її транспортування державним коштом. Згадає, що у неї є паспорт громадянина України.
У Гіві з Захарастом теж були паспорти України, але бажано на могили цих покидьків просто наплювати.

Ашотакоє?
Інтєрєсуюсь чи сумувати з того, що вона в московії загрузла.  Без її хітів як народ проживе?
Ну это шото типа как когда Юрий Лоза говорит шо Лед Зеппелин не умели играть а Ричардс и Джаггер не попадали в ноты...

А чому вона ще не оформила російське громадянство якщо лярву так тягне до мАскви та берьозок? :S

Государственная Дума Российской Федерации 11 марта проголосовала за закон, которым признала граждан Украины и Беларуси "носителями русского языка". Закон направлен на очередное упрощение процедуры предоставления украинцам и белорусам российского гражданства.
Согласно действующему законодательству РФ, статус "носителя русского языка" дает право иностранцам и лицам без гражданства получить российский паспорт по упрощенной процедуре. Для подтверждения статуса предусмотрено собеседование, которое проводится специальной комиссией. В нее входят представители МВД и Министерства образования РФ.

а лобода вже повернулася?

Да пусть там сидит!
Скоро 9 мая и все дела.. кому та згодится

Популярна співачка ...
Перший раз чую.

:gigi: шо заробила там - все спустить на утримання своєї подтанцовки.

Ще й вимагатиме її транспортування державним коштом. Згадає, що у неї є паспорт громадянина України.

Вже згадала:"Я хочу одне сказати - так не поступають. Так діла не буде. В інших країнах за своїх громадян стоять, а в нашій просто дупу витирають. Більш того - це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які зараз перебувають в Росії. У мене такий самий паспорт, як у вас. Такі ж права, гарантовані мені конституцією", - заявила співачка.  (  https://tabloid.pravda.com.ua/scandal/5e7d9b6ce6391/   )

Неймовірна мерзота...

Най би й залишалася там,... на панелі....

Останнє редагування: 27 березня 2020 11:37:52 від ФРАНКО

Вона позвонила сказала щось типу я Марув евакуюйте мене  :D

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія