Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Канаді жах. Пусті пулиці супермаркетів, люди б‘ються за продукти, туалетний папір на чорному ринку

Уявляю як я зігрів серця багатьох цією темою. А може і більшості...  :(

Вопчєм, вирішив висунутись в люди. Попутно трохи пооленити.

В принципі, всього вистачає, навіть із значним надлишком. Від свіжих фруктів-овочів і до довгограючих запасів, на кшталт рису-тушонок-консерв.

Включно із добрячим запасом різних спиртних, як слабо, так і сильно алкогольних. Сталось це зовсім випадково, ще коли ніхто і уявити не міг про те що робиться сьогодні. Якісь запаси накопились поступово. Але недавно випадково купили непоганого вина, спробували, сподобалось, от і прикупили кілька ящиків. Щоб було. Зберігати є де, місця вистачає.

Начитався на ФУПі американських магазинних жахів і вирішив скоріше із цікавості подивитись що воно там робиться в тих гамериках.

я не повірив.
перше, що подумав, "от тупа під'йопка"

незалік.

Забаніть уєпана (с)   За тупість і хахляцтво.

Таки ти хахол. По собі міряєш ?

Лише один із останніх ужастиків про неандертальські гамерики. Це на ФУПі вже навіть не обговорюється, всі і так знають що тут кінець світу.  :weep:

Сегодня посетил все свои магазины корма. Молодцы. Отреагировали круто.. все есть в изобилии.. нет никакого дефицита. То что дня 3-4 назад буксовало, сегодня заполнено до упора. В то же время смотрю маркеты США и ужасаюсь!!!

Де фото?!... Без фото - бан на десять днів...

Лише один із останніх ужастиків про неандертальські гамерики. Це на ФУПі вже навіть не обговорюється, всі і так знають що тут кінець світу.  :weep:

Ти з США пишеш ?

Поїхав в Костко, за хвилин 10 до відкриття. Під магазином черга людей в 100. Всі знають , що зараз в магазини запускають обмежено-дозовано. Вздовж черги пройшлась працівниця і оголосила, що одночасно в магазині може бути лише 125 людей. І всякі там карантинні правила.

Народ сам вишикувався в чергу, відстані 2-3 метри, а то і більше.

Запустили всіх, значить було менше 125. Для Костко це мізер, супермаркет виглядав майже порожнім. Відразу побачив нововведення - продавці на касах відділені плексигласовими перегородками від покупців. В руки нічого від покупців не беруть. Працюють в перчатках, але без масок. З масками було всього кілька людей з тієї черги, 5-6. Решта без масок.

Був коротенький список на всяке третьорядне, на кшталт кокосової стружки чи чіпсів із грибів - ми їх дуже любимо. Відразу пішов глянути А ЩО ТАМ ІЗ ЗНАМЕНИТИМ ТУАЛЕТНИМ ПАПЕРОМ?!! Виявилось, що того паперу, вибачте за каламбур, хоч жопою їж. Гори. Але поки що продають по одній упаковці (40 рулонів) в руки. Так само по упаковці паперових салфеток і по упаковці паперових рушників. Такої одної упаковки для сім‘ї з 2-3 осіб мабуть вистачить на рік. Ну, взяв всього по упаковці - дарма їхав, чи що... Хоч всього цього є також є з надлишком. Але воно не портиться і є де зберігати.

Ти з США пишеш ?

:facepalm: канады

Потпутно заїхав ще в пару супермаркетів інших мереж. Та ж сама картина. Сказати що все є, це не сказати нічого - ВСЬОГО НАВАЛЕНО. Прямо починаючи від входу великі острови із горами того, що, мабуть, в останній час брали найбільше. Вище мого зросту складені гори з мішками рису, цукром, якимись консервами, ще чимось. Всяких різних виробників. Упаковки води мабуть десяток видів і ще більше видів соків. Це крім того, що як звичайно є на полицях.

Спеціально ходив шукав порожні полиці. Знайшов? І так, і ні. На 90% на полицях немає куди всунути пальця, всі завалені. Але є якісь полиці з видами продуктів, які наполовину порожні, біля більшості з них продавці вже заповнюють із підвезеними новими продуктами.

Ціни. Все як звичайно, не подорожчало НІЧОГО. А на багато видів продуктів скидки до 50%. Особливо на м‘ясо і свіжі овочі. Мабуть менше людей скуповується, тому скидають ціни.

Людей в магазинах в рази менше ніж звичайно. З одного боку ранок робочого дня, а з іншого багато зараз сидять по домах. Мабуть, не хочуть лишній раз виходити з дому. Власне, як і я роблю.

Бензин дешевий як ніколи. Я зараз тримаю бак максимально заповненим, тому у всіх можливих випадках доливаю до повного. Як і сьогодні. Ціна $0.56 CAD за літр Premium, це десь $0.40 американських. І до сьогодні весь час ціна палала.

+===============================================================+
А нахрєна тягнуть туалетний папір? Ще жодної нормальної відповіді на ФУПі...
Це-ж епідемія вірусу, а не діареї!

:facepalm: канады

Тоді якого хєра на Турча  наїджати  з тупими рагульскими підойпками ? Турч про Канаду писав ?
Деякі  ковбасники то повний аналог семіколінного Паші тут. Таке враження , що вони ще на Мейфлауері в Америку потрапили, що так пишуться
за нову батьківшину. Причому навіть сусідню. Аби на стару насрати і  на українців тут теж. Мутанти їй-бо.

Але недавно випадково купили непоганого вина

що за вино?

Нема фото повних полиць. Бан 10 днів  :laugh:

що за вино?

Буде окрема гілка. Як дегустували, щоб вибрати яке купувати у великій кількості.

Буде окрема гілка. Як дегустували, щоб вибрати яке купувати у великій кількості.

то з цёго и треба було починати  :laugh:

Минулого тижня на великих торгових плазах було майже порожньо. Сьогодні проїхався - на 70-80% вони заповнені автівками.

Ринки відіргали по 20-30% недавнього падіння. Канадський долар повернувся практично до доепідемічного рівня.

Ясний сонячний день, синє небо, життя чудове! Іду жарити стейки із сьогоднішнього оленіння.

І вам всього найкращого.

:-B

Нема фото повних полиць. Бан 10 днів  :laugh:

Фотки повних полиць магазинів на ФУПі не комільфо. А от ПОРОЖНІ, як бальзам... для декого...

На жаль, на знайшов...  Хоч старвся, шукав...   :(

Минулого тижня на великих торгових плазах було майже порожньо. Сьогодні проїхався - на 70-80% вони заповнені автівками.

Ринки відіргали по 20-30% недавнього падіння. Канадський долар повернувся практично до доепідемічного рівня.

Ясний сонячний день, синє небо, життя чудове! Іду жарити стейки із сьогоднішнього оленіння.

І вам всього найкращого.

:-B

З такими перепадами настрою ТС тобі до лікаря треба. Найкращого. Спочатку тупий рагульскій тролінг кацапського штибу , а за  хвилину вже " І вам всього найкращого".

Ти нормальний ?

Трохи підправлю довгоочікувану картинку... для декого...

Кількість інфіковани тим Ковідом неухильно зростає. Є і офіційно померлі від вірусу.

Вводяться драконові карантинні міри. Хто прибув в Канаду із закордону - обов’язкова САМОІЗОЛЯЦІЯ на 14 днів. Те саме для тих, хто має хворих родичів чи контактував будь де із хворим. Якщо є якісь підозри чи погане самопочуття, навіть без перевірки - ті самі 14 днів сиди вдома. Телефонуй, приїдуть, зроблять тест. В кого проблеми з грішми, заповнюй онлайн форму і отримуй $1200, якщо немає інших доходів.

За порушення карантину штраф аж до $500.000 (пів мільйона) або і 5 років тюрми.

Кордони закриті. Крім бізнес перевезень - для трак драйверів кордони відкриті.

Трамп викинув черговий, але повністю в фого стилі фортель - на канадо-американський кордон направив регулярну армію. Канадці просто офігєлі...  Уряд не знає як на таке реагувати.

Цікаво, кого від кого Трамп буде боронити на кордоні? В який бік, на його думку, ломануться натовпи нелегалів? 

:facepalm:

:lol:

Не переймайся, через тиждень це пройде. Унас позаминулого тижня також всі запанікували і кинулися закупатись, розмели все. Я правда бійок за продукти не бачив.
А десь через тиждень все завезли і черги зникли.

Не переймайся, через тиждень це пройде. Унас позаминулого тижня також всі запанікували і кинулися закупатись, розмели все. Я правда бійок за продукти не бачив.
А десь через тиждень все завезли і черги зникли.

Так в тому і проблема, що тих бійок ніхто не чув - не бачив. Але є якісь специ, які десь щось якось зуміли зафільмувати, якусь суперечку.

Звісно, тут же одні тільки падлюки проживають  :(  На відміну від ТС з німбом навколо світлої голови  :weep:

В нас нічого і не зникало

Але торгові центри фактично закриті

І я так думаю що то злочин з боку уряду не накрити накуй всі ці індустрії розваг ( а трц ними і є)

Не знаю звідки  така безпечність в поведінці канадійців

Тю! А я вже подумав, все, Маковій з глузду з'їхав. А це шуткє. Ну, найліпшого!

Кордони закриті. Крім бізнес перевезень - для трак драйверів кордони відкриті.

Трамп викинув черговий, але повністю в фого стилі фортель - на канадо-американський кордон направив регулярну армію. Канадці просто офігєлі...  Уряд не знає як на таке реагувати.

Цікаво, кого від кого Трамп буде боронити на кордоні? В який бік, на його думку, ломануться натовпи нелегалів? 

:facepalm:

Понятное дело в Канаду. Тут бесплатная медицина, а в США у 30-38% нет мед страховки, чтобы в больницу лечь. Протестируют от вируса всех бесплатно, а дальше?

Понятное дело в Канаду. Тут бесплатная медицина, а в США у 30-38% нет мед страховки, чтобы в больницу лечь. Протестируют от вируса всех бесплатно, а дальше?

В США страхові компанії покривають лікування від корони?

брехня. В Альберті ніякої паніки нема. Заходжу собі в Суперстор регулярно - там усі товари є окрім туалетного паперу і рису. Я нічим не запасався бо все є в магазині.

брехня. В Альберті ніякої паніки нема. Заходжу собі в Суперстор регулярно - там усі товари є окрім туалетного паперу і рису. Я нічим не запасався бо все є в магазині.

:lol:

Вілікують і дадуть рахунок. А в Канаді не всі дочекаюцця своєї черги...

странно а меня Гизмо уверяет что все заепись. Вы наверное с ним в разных Канадах живете

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія