Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спогади про "Іспанку". :( :no2: Продав душу і життя за золото... Наука лікарям.

Може хто хоче найде ці спогади. Я розпишу саму історію коротко з памяті, тому можуть бути не точності.

Багатій з дитиною, тікає з золотом від епідемії. Дитина захворіває і фактично помирає. Дитину кидають в яму для хворих. Він бачить лікаря, і обіцяє йому злиток золота за те що він врятує його дитину. Лікар спокусився на це і відкачав дитину, дитина вижила, а лікар отримав золото і помер від хвороби.

Має бути наука лікарям, ні золота, ні душі, коли укладаєш угоду такого типу з багатієм.

Шляхи Господа не зрозумілі для простого смертного. :(  :no2:

=================

Нотатки Божевільного

Останнє редагування: 26 березня 2020 09:59:14 від TimmiApostolMS

Лікар спокусився на це і відкачав дитину, дитина вижила, а лікар отримав золото і помер від хвороби.

якщо лікар в літах й має дітей то ще не дуже печальна історія.

якщо лікар в літах й має дітей то ще не дуже печальна історія.
Молодий, та навіть якщо мав дітей, щоб їм передати треба було вижити... Хочаб донести його до до дому їх заразити... :punish:

Дитину кидають в яму для хворих. Він бачить лікаря, і обіцяє йому злиток золота за те що він врятує його дитину. Лікар спокусився на це і відкачав дитину, дитина вижила,
То есть ребенка можно спасти, но его кидают в яму для умирающих, чтобы врач не заразился?
Это по-вашему гуманизм, или практицизм , или що?

это уже шизофрения или еще нет?

Що таке "яма для хворих"? Звідки такі спогади?

А еще вас, Изя, обвиняли в этой болезни
Вы на редкость нормальны, судя по вашему каменту :)

Лікар вже був сам хворий. Дитина вижила, бо мала сильний організм. Лікувати іспанку не вміли, тому лікар нічим не допоміг, хіба що з ями достав.
Іспанці байдуже, хто кому платив. Короновірусу так само байдуже - якщо нема протоколу лікування, можна лікаря засипати золотом, але це нічого не поміняє.

Гасло "шиза косіт наши ряди" стає актуальним. B-)

Гасло "шиза косіт наши ряди" стає актуальним. B-)
сидіння в карантині породжує чудовиськ з "безодні свідомості"    :-)o

А по памяті відтвори спогади людини які є історичними свідченням це уже шизофренія?  :facepalm1: Я правда не можу пригадати, вроді це за іспанку було.

Лікар вже був сам хворий. Дитина вижила, бо мала сильний організм. Лікувати іспанку не вміли, тому лікар нічим не допоміг, хіба що з ями достав.
Іспанці байдуже, хто кому платив. Короновірусу так само байдуже - якщо нема протоколу лікування, можна лікаря засипати золотом, але це нічого не поміняє.
Він відкачав її, дитини, щось зробив щоб дитина могла дихати, фактично дину кинули туди бо реально не хватало лікарів на здорових, не знали що роботи, і дитина фактично не дихала. Тоїсть дитину він врятував.

Я так розумію пан рішив купити собі здоровя в разі чого)))) Ну-ну, так по сімітськи.  :lol:

А еще вас, Изя, обвиняли в этой болезни
Вы на редкость нормальны, судя по вашему каменту :)
В мене питання, я можливо не точно дещо кажу, але пописую цілком нореальну ситуацію з минулого, чим це повязано з шизоренією? Тим більше не давно для багатих віп палати відкрили. Лікар має знати, що якщо це не стосується управління державою, то він продає душу.

А по памяті відтвори спогади людини які є історичними свідченням це уже шизофренія?   Я правда не можу пригадати, вроді це за іспанку було.
Это диффамация плюс склероз
Так подойдет?
И врачи клятву дают, что не будут больных в ямы кидать. Лечить буду, даже за золото :gigi:

сидіння в карантині породжує чудовиськ з "безодні свідомості"    :-)o
Чудовиська є у кожного. :(
 Але вони у вольєрах. B-)

Він відкачав її, дитини, щось зробив щоб дитина могла дихати, фактично дину кинули туди бо реально не хватало лікарів на здорових, не знали що роботи, і дитина фактично не дихала. Тоїсть дитину він врятував.
Може то дифтерія у дитини була? Допоміг, золото заробив чесно.
Однак ключове тут - "не вистачало лікарів" і "дістав з ями". В умовах обмежених ресурсів допомогають багатшим, сильнішим, наглішим.

Так подойдет?
И врачи клятву дают, что не будут больных в ямы кидать. Лечить буду, даже за золото :gigi:
Лікарі дають клятву не зашкодити, а не лікувати до власної смерті...  :facepalm1:

Не варто теражувати совкові комуняцько ліберальні міфи))))

захворіває
захворює
не в докір

Може то дифтерія у дитини була? Допоміг, золото заробив чесно.
Однак ключове тут - "не вистачало лікарів" і "дістав з ями". В умовах обмежених ресурсів допомогають багатшим, сильнішим, наглішим.
він зміг слиз з легень дитини витягнути... Щось таке там було описано...

Але сам будучи молодим не зміг не захворіти і помер.

Продав душу за золото. І плата йому була від веселого роджера не та на яку він розраховував.

Просто бачив цію історію давно більше 5 років точно, тому це нормально коли не помниш такі давні події. Те що було давно чітко помнять тільки ті  в кого проблеми з психікою і вони на якійсь події зациклені.  :facepalm1:

він зміг слиз з легень дитини витягнути... Щось таке там було описано...

Але сам будучи молодим не зміг не захворіти і помер.

Продав душу за золото. І плата йому була від веселого роджера не та на яку він розраховував.
Залишуся при своїй думці, що він вже був хворий біля тої ями.

А якби лікар врятував дитину, не взявши золота, то не заразився б і не помер?
Так?
Чому ж досі живі лікарі, які і гроші брали, і пацієнтів угробили - таких історій доста в Україні! Чому ж ці лікарі не покарані Господом???

Залишуся при своїй думці, що він вже був хворий біля тої ями.

Так хочеться золото? :shuffle:

А якби лікар врятував дитину, не взявши золота, то не заразився б і не помер?
Так?
Чому ж досі живі лікарі, які і гроші брали, і пацієнтів угробили - таких історій доста в Україні! Чому ж ці лікарі не покарані Господом???
В сучасних умовах він забрав 3-4 іншим життя. Дитина не дихала...

В любому випадку наука, золото на той світ не забереш. А от наші віп хворі думають що можуть купити за золото все.

Н-да, люди думають що МАМОНА їх врятує ... :facepalm1:

був би добрий самаритянин бідний чи сильно б він допоміг постраждалому?

був би добрий самаритянин бідний чи сильно б він допоміг постраждалому?
Він усіх обходив стороною бідних.

Дати 100% гарантію порятунку не зможе, а от трохи збільшити вірогідність виживання дозволить  :-)o

Він усіх обходив стороною бідних.

це ти звідки взяв?  :S

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія