Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Карантин ще на 30 днів і надзвичайну ситуація на всю країну планують у Кабміні

Камрад,мало кто тебя здесь поймет-что такое быть ответственным за своих работников и их семьи, и когда у тебя связаны руки
Только что приехал с работы. Было много встречь. Все в шоке. К концу апреля на улице без работы останется десятки тысяч народа. Привет жОстким карантинщикам.

:(
ну в масках же...и в перчатках.

ну в масках же...и в перчатках.
ААА. І в окулярах, напевно.

:-B
+

звісно.
я живу від зарплати до зарплати.

Звісно все логічно. Ось у Кличка зарплата більша, тому він це усвідомив та не відкриває метро.

Звісно все логічно. Ось у Кличка зарплата більша, тому він це усвідомив та не відкриває метро.

Блін, яке метро... Забудте до вересня... 

від вірусу подохнути вірогідність невелика, а от з голоду 100%-на
Треба той карантинний цирк відміняти

Только что приехал с работы. Было много встречь. Все в шоке. К концу апреля на улице без работы останется десятки тысяч народа. Привет жОстким карантинщикам.
Що твої роботяги, пішки ходять на об'єкт чи розвозку організував?

Що твої роботяги, пішки ходять на об'єкт чи розвозку організував?
Да не ходят они пешком...не ходят.. :)
Это я только на словах изверг, а на самом деле белый и пушистый...
Только вот дело в том, что не знаю как ЭТО все до конца апреля протянет.

ще раз :
люди живуть від зарплати до зарплати.
ніяких накопичень немає у 80% населення.
в кінці квітня півкраїни не матиме за що хліба купити...
ферштейн ?

Воно наче і жорстоко, та може хоч частина почне після цього думати головою, а не сракою.

Про те, що треба думати про "подушку безпеки", а не про айфон в кредит.
Про те, що від твого голосування за якогось дебіла/юмориста/тощо буде залежати ТВОЄ  життя і здоров'я у надзвичайній ситуації.
Про те, що треба виконувати правила, і не доводити до глобального карантину.
Про те, що толерантність до корупції має бути  нульовою- починаються все з конверта на екзамен, а закінчують розпродавати за кордон масками на початку епідемії.
Про те, що твоя пасивність коли інші роблять дурню може коштувати чогось саме тобі.

Хотели вроде ж уже с 27-го запрещать принимать самолеты (хотя уже, наверное, пофиг, диверсия сделала свое дело), но решили еще 29-го принять самолет с Изралия - это что с теми, кто отказался там проходить жесткий карантин за свой счет и решили их отфутболить сюда? Здесь все можно.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія