Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все еще хороните Конче-Заспу?

Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

імбіциле - вивчи спочатку біологію, фізику, хімію і історію

жалюгідніше дурника лише дурник що начитавшись книжок що не розуміе й тепер повторюе як попка-дурак фрази що запамьятав,  та не здатен їх ні пояснити, ні  навіть осмислити  :K
це ви про оцього дурника?
Єнтогенез
:laugh:

остогидла школота (td)

остогидла школота (td)
шо тупорила комаха - злився  :lol:
обісралуся віруньске уйопище, як завжди лише здатне щоки надувати і какахами закидуватись бо настіки тупе що не може навіть свою маячню пояснити

все що ми від нього почули це два твердежня:
атеїзм-віра
існування придуманих істот це виключно справа віри і тільки

:lol: і воно як попка дурак повторюе ці мантри , але нездатне їх ні пояснити ні представити докази...лише пижиться і гуано собі обличю розводе :K гидотний опаришь , типовий вірун що вбило в свій хворий мозок декілька "істин" і готове знищувати і спалювати все що цьому суперечить :-G

обісралуся віруньске уйопище, як завжди лише здатне щоки надувати і какахами закидуватись бо настіки тупе що не може навіть свою маячню пояснити

атеїзм-віра

:lol: і воно як попка дурак повторюе ці мантри , але нездатне їх ні пояснити ні представити докази...лише пижиться і гуано собі обличю розводе :K гидотний опаришь , типовий вірун що вбило в свій хворий мозок декілька "істин" і готове знищувати і спалювати все що цьому суперечить :-G
:dopovid: 
4.2, 4.3, 4.7

4.2, 4.3, 4.7
:fuck:

4.2, 4.3, 4.7
шотакое ? всевидячий і всесильний бозя мене не покарав?
доведеться доноси модерам строчити?  :shuffle:

шотакое ? всевидячий і всесильний бозя мене не покарав?
доведеться доноси модерам строчити?  :shuffle:
шо ж ти так збентежився,  га? :lol:
спочатку модер, а бозя доправить- трішки згодом! 

шо ж ти так збентежився,  га? :lol:
спочатку модер, а бозя доправить- трішки згодом!
йой як страшно ... вже побіг до храму каятись  :lol:

дурноваті вірунці лише думкую багатіють ... їх нещасних життя во всі дірки мае , а воно витираючи сльози і сперму з обличча фантазуе як всіх бозя покарае, а його мучиника до раю на вічність ісюсіс забере ... тупорилі папуаси :laugh:

Нардеп від "Голосу" Юлія Клименко запевняє, що у Монастириському районі Тернопільської області зараз критична ситуація зі спалахом коронавірусу.
Джерело: Клименко у Facebook

Пряма мова: "Уже четвертий підтверджений діагноз, одна людина померла. Із хворими контактувало не менш як 500 людей, зокрема всі священники району, які тиждень правили служби у храмах. Із трьома хворими контактували також сімейні лікарі. У двох із них проявляються симптоми.

Відсьогодні в ізоляції вся лікарня, бо одна з працівниць, яка хворіла 3 тижні, має підтверджений діагноз. Лікарів не відпускають додому".

Деталі: Також нардеп додала, що місцева лікарня недостатньо забезпечена, немає тестів та ШВЛ.

Это абсолютно всем пофиг, в этой ветке все срутся   о высоком...

атеїзм-віра

я надав тобі доказ, школота. Ти своїм зародком інтелекту не здатен його навіть розпізнати

я надав тобі доказ, школота. Ти своїм зародком інтелекту не здатен його навіть розпізнати
вірунчику-вчись внятно і зрозуміло формулювати свої думки, повір - це знадобиться в твоему залишку нікчемного існування.
нікого нецікавлять твої жалюгідні, затарілі метафори і алюзії... попробуй лікарю своїми дибілоїдними, дилірійними загадками розповісти анамнез - будеж мати відповіднину допомогу і діагноз  :K

вірунчику-вчись внятно і зрозуміло формулювати свої думки, повір - це знадобиться в твоему залишку нікчемного існування.
нікого нецікавлять твої жалюгідні, затарілі метафори і алюзії... попробуй лікарю своїми дибілоїдними, дилірійними загадками розповісти анамнез - будеж мати відповіднину допомогу і діагноз  :K
школота, готуй домашні завдання, а то мамка у куток поставить

школота, готуй домашні завдання, а то мамка у куток поставить
шо огидний сектант - знову обісрався  :laugh:

шо огидний сектант - знову обісрався  :laugh:
двієчник, бігом за домашні завдання

двієчник, бігом за домашні завдання
віруньска комаха продовжуе жрати власне лайно  :gigi:

ось воно справжне лице сектанта що лицимірно ховаеться за маскою доброчесності, милосердя і сердечності   :-G

віруньска комаха продовжуе жрати власне лайно  :gigi:

ось воно справжне лице сектанта що лицимірно ховаеться за маскою доброчесності, милосердя і сердечності   :-G
тебе в школі залишать на другий рік, школота. Поправка - на третій))

тебе в школі залишать на другий рік, школота. Поправка - на третій))
копрофіська гидотна секстанська комаха видерлося на загальньну увагу і верзе якусь муйню думаючи що від цього воно стало авторитетним філософом :K

вся сутність вірунів - малограмотний розумововідсталий дурник прочитавши якусь книжку, зумівши запамьятати лише пару фраз , і не зрозумівши суті - надувши груди від гордості начинае всюди бігати і тикати людям в очі ...а то шо воно обригане, обіссана і обісране - то нічо, вонож "ревнітель вери", святий, блаженний...

згадаймо цих "великих" христьянських філософів шо в дійсності були вшивими, вонючими,паршивими безумцями?

копрофіська гидотна секстанська комаха видерлося на загальньну увагу і верзе якусь муйню думаючи що від цього воно стало авторитетним філософом :K

вся сутність вірунів - малограмотний розумововідсталий дурник прочитавши якусь книжку, зумівши запамьятати лише пару фраз , і не зрозумівши суті - надувши груди від гордості начинае всюди бігати і тикати людям в очі ...а то шо воно обригане, обіссана і обісране - то нічо, вонож "ревнітель вери", святий, блаженний...

згадаймо цих "великих" христьянських філософів шо в дійсності були вшивими, вонючими,паршивими безумцями?
:dopovid: за образу

я помилився, тобі заборонили вчитись у школі через розумову інвалідність. Бува

:dopovid: за образу
Показати зображення...
шо вірунчику - досі чекаешь шо мене твій видуманий бозя покарае :laugh:

біжи сексоте в авдмінку , стучи дятле стучи  :rotate:

я помилився, тобі заборонили вчитись у школі через розумову інвалідність. Бува
йой, шо таке - зовсім вірунчик спікся ... недопомогли йому його вищі сили і "свята" демагогія :K 

шо вірунчику - досі чекаешь шо мене твій видуманий бозя покарае :laugh:
він тебе вже покарав, але ти вважаєш свій патологічний стан нормальним, бо до іншого додуматись нічим

він тебе вже покарав, але ти вважаєш свій патологічний стан нормальним, бо до іншого додуматись нічим

і чим же він мене покарав?
для тупорилих вірунів повторюю - мій атеїзм нічого мені не забороняе і мене не обмежує,
на відміну від православних даунів шо напридумували собі купу обмежень і табу шо суперечать природі й логіці  :K

і чим же він мене покарав?
я ж кажу, ти навіть не можеш цього осягнути, бо він не дав тобі мозку

я ж кажу, ти навіть не можеш цього осягнути, бо він не дав тобі мозку
:rotate: комасі-паразиту на вуха навішали лапши про вічне життя, благодать божу... і воно роздувши гордо брюшко радіе погрузившись в свою винятковість, незамічаючи як з його кишені крадуть бородаті гандони в рясах(на пожертву, на хран, за упокой і тд.) :K

:rotate: комасі-паразиту на вуха навішали лапши про вічне життя, благодать божу... і воно роздувши гордо брюшко радіе погрузившись в свою винятковість, незамічаючи як з його кишені крадуть бородаті гандони в рясах(на пожертву, на хран, за упокой і тд.) :K
абырвалг еще парочку :lol:

абырвалг еще парочку :lol:
шо таке вірунчіку , теж не здатен чітко формалювати свої думки і доводити свою позицію?
бозя не навчив?

правду кажуть, якшо Бог хоче покарати- то забирає в людини розум... B-)

так і за шож тебе блаженного бозя покарав?

разом з мозком :D

А це тільки мені одній здається, що крон999 - це реінкарнація Зеленського крокоділа?

А це тільки мені одній здається, що крон999 - це реінкарнація Зеленського крокоділа?
без ув ачько?! не впевнений, що він міг би настільки наступити на горло власній пісні

без ув ачько?! не впевнений, що він міг би настільки наступити на горло власній пісні
ти його просто не знаєш.

Це різні легенди.  Та була про увачько, ця - про вірунів. Ти згадай, що він якось був проболтався, шо він тіпа увірував в Коран - звідси і його несприйняття Християнства.

ти його просто не знаєш.

Це різні легенди.  Та була про увачько, ця - про вірунів. Ти згадай, що він якось був проболтався, шо він тіпа увірував в Коран - звідси і його несприйняття Християнства.

:laugh: усіх вірунців треба їбати в очко поки в них з вух не полізе ісусик разом з апостолами

пішов шарудіти в очереті ... Асті , ти де  :shout:

пс: нажаль я не крокі. і можу легко довести - петя парашенко тупорилий брехун і злодій що просрав все що можна  :K

ти його просто не знаєш.

не бачив про коран, але це було б логічно для нього

не бачив про коран, але це було б логічно для нього
Та він кілька разів повторив, що він прийняв муслімську віру.

Та й смайлик він тільки що коронний виставив - його у розкладці ФУПу немає, а його користає тіке Зелений.

Скіке б він не відбріхувався - його вухи стирчать.

Та й смайлик він тільки що коронний виставив - його у розкладці ФУПу немає, а його користає тіке Зелений.

так, смайлик характерний

:laugh:  подивись уважно сьомий рядок, третя строчка  :shout:

:laugh:  подивись уважно сьомий рядок, третя строчка  :shout:
заглянь собаці в ср*ку.  :kez_04:

заглянь собаці в ср*ку.  :kez_04:
фу яка ти не культурна , кажуш тобі той смайлик (шо крокі полюбляв) в сьомому рядку ...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія