Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до фанатів клоуна

Re: Питання до фанатів клоуна

"я б очєнь родіну любіл, когда би бил я італьянєц" (с)
Уточніть будь ласка, яким конкретно людям було "краще за Петра" : заробітчанам по закордонах, чи тим що відчули як в Україні стало чудово "за Петра" і масово поверталися в Україну "за Петра"?

Зате як заповертались за Зеленського!  :lol:
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Ви що, у якійсь власній реальності знаходитеся? Чому Ви не можете прийняти, що є багато людей, яким за Петра було краще? Звичайних людей, не наближених до верхів.

Из Италии оно конечно виднее, особенно теперь.
Подозреваю, что кому-то было лучше. Барыли уровнем ниже всегда найдутся.
А что ж не набралось критического количества тех кому лучше
и в итоге "лучший" получил подсрачника?
Есть соображения почему оно так?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Так и есть, долбни сменили тупой предмет с макакой на шокоблюдка.
Ожидаемо стало много хуже.

а с чего должно было быть лучше ?
какие были реальные предпосылки от попередников ?
разворованная казна ?
обвал внешней торговли ?
повальное предательство МВД и СБУ и посаженное фуфло в генштабе ?
с чего бы вы там губу так раскатали ?

мало того ...
после кидалова макаки
денюх просто так в долг никто уже не дает
надо уже чего-то делать, да ?
ну вот ... за 25 лет
совчина и начала дохнуть конретно
корчит ? безусловно ...

Останнє редагування: 25 березня 2020 14:44:24 від elipse
   
Re: Питання до фанатів клоуна

с чего вы там бы губу раскатали ?
Я не раскатывал. Я понимал, что с таким припиздентом точно станет хуже.
Это поставившие шокоблюдка на трон раскатывали.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Я не раскатывал. Я понимал, что с таким припиздентом точно станет хуже.
Это поставившие шокоблюдка на трон раскатывали.

вы наверное
мерзли в 2014 ...2017
голодали
работали на фронт ?
в окопах яйца морозили ?
не ?

не растраивайтесь так
еще наверстаете все ...

   
Re: Питання до фанатів клоуна

за Петра доклалося найбільше зусиль. Сюди входить і Томос, і договори про асоціацію з ЄС, і безвізовий режим, і мовні квоти. Ну і децентралізація, відновлення армії, перехід від занепаду економіки до зростання, накопичення золотовалютних резервів.
:facepalm: Навіть не зазначатиму що більшість перерахованих "досягнень" є фейковими, міфічними, тобто таких що відбувалися лише в мізках, уражених педризмом. Навіть не згадуватиму, що томос у тому вигляді лише розірвав Українську церкву, наслідком його стало оголошення КП неканонічним вже всередині України, але жодним чином такий томос не посунув панівної позиції МПЪ в Україні. Не згадуватиму, що єдиною помилкою Янучари була відмова поставити підпис під договором про асоціацію (тепер такий підпис Кнуря проголошується  афігенським його "досягненням"). Не нагадуватиму, скільки разів ЄС відкладав надання безвізу - через відмови Кнуря від подання антикорупційних законів і антикорупційного суду. Нехай.  Але ніщо з перерахованого не заважало свинофермі КРАСТИ, КРАСТИ і КРАСТИ. І сьогоднішнє скажене виття педрюків всіх мастей викликане виключно відлученням від корита
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Из Италии оно конечно виднее, особенно теперь.
Подозреваю, что кому-то было лучше. Барыли уровнем ниже всегда найдутся.
А что ж не набралось критического количества тех кому лучше
и в итоге "лучший" получил подсрачника?
Есть соображения почему оно так?
так вони вже ж казали! оббрехали Петью нашого!  :weep: люто оббрехали різні кремляді і юльки! а народ же довірливий! от і повірив поганцям!  :weep:
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Из Италии оно конечно виднее, особенно теперь.
Подозреваю, что кому-то было лучше. Барыли уровнем ниже всегда найдутся.
А что ж не набралось критического количества тех кому лучше
и в итоге "лучший" получил подсрачника?
Есть соображения почему оно так?

Трошки є міркувань.
1. Хотіли всього і зразу - так не буває.
2. Хотіли ідеального керманича - так не буває.
3. Хотіли, щоб їм зробили добре у рамках знайомої парадигми - Україна вже так не живе, парадигма змінювалася на європейську, коли не "держава робить для тебе все", а "роби сам, а держава дає можливість".
4. Пенсіонери, які суттєво втратили у доходах - нерозуміння того, що так було б у будь-якому випадку, в умовах нестабільності найгірше приходиться тим, хто не приносить гроші у країну. Це погано, але це так і буде так, треба просто пережити і сприяти, щоб минулося якомога швидче.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

вы наверное
мерзли в 2014 ...2017
голодали
работали на фронт ?
в окопах яйца морозили ?
не ?
Не.

"работали на фронт ?" -- с натяжкой. Точнее -- на военку.
не растраивайтесь так
еще наверстаете все ...
Я вообще не расстраиваюсь. Нет ни малейших намеков на "наверстаете".
   
Re: Питання до фанатів клоуна

визнання Свина шоколадним ублюдком - це перший крок до видужання
Вам це не загрожує.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

8%
Думаю що зараз набагато більше... тих що здітні порівнювапти. Кондових прихильники певної політсили це не стосується.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

так вони вже ж казали! оббрехали Петью нашого!  :weep: люто оббрехали різні кремляді і юльки! а народ же довірливий! от і повірив поганцям!  :weep:

бгггг

мы слушали 5 лет нескончаемый трындеж про коггупцию
из всех щелей
ok

ну выбрали каких-то поцев, типа не системных
а хде, Зин, бабло ?
откуда дыры в казне больше чем якобы от воровства ?))

как так ?)



Останнє редагування: 25 березня 2020 15:05:48 від elipse
   
Re: Питання до фанатів клоуна

:facepalm: Навіть не зазначатиму що більшість перерахованих "досягнень" є фейковими, міфічними, тобто таких що відбувалися лише в мізках, уражених педризмом. Навіть не згадуватиму, що томос у тому вигляді лише розірвав Українську церкву, наслідком його стало оголошення КП неканонічним вже всередині України, але жодним чином такий томос не посунув панівної позиції МПЪ в Україні. Не згадуватиму, що єдиною помилкою Янучари була відмова поставити підпис під договором про асоціацію (тепер такий підпис Кнуря проголошується  афігенським його "досягненням"). Не нагадуватиму, скільки разів ЄС відкладав надання безвізу - через відмови Кнуря від подання антикорупційних законів і антикорупційного суду. Нехай.  Але ніщо з перерахованого не заважало свинофермі КРАСТИ, КРАСТИ і КРАСТИ. І сьогоднішнє скажене виття педрюків всіх мастей викликане виключно відлученням від корита

Бачите, як я і казав, Вам мене не зрозуміти, у Вас інші пріоритети, які у рамках парадигми Вашого мислення переважають все те, що я Вам навів, за визначенням. Тому Вам немає змісту питати мене знову і знову, що доброго відбулося за Порошенка, бо я навожу свої міркування, чому було краще саме мені, Вам то буде у будь-якому разі непереконливо.

   
Re: Питання до фанатів клоуна

ще раз зедебілів, серед яких знаходяться православні юльки.
В 2010 році, я в першому турі голосував за Ющенка. В другому, коли став вибір між Юлькою, яку вважаю сукою кінченою, та Янкуком - виродком, я оцінив як краще Юля. Чому? Тому, що при всіх недоліках Юлі, вона має межі, які не перетне. А це кінчене чмо, перетне. Більше, того, маючи в опозиції до себе регіоналів, Юля не наважилась би гвалтувати КУ, як це зробив Янук.
І, чесно кажучи, в мене була впевненість, що правління Янука закінчиться кровопролиттям. Тому, в другому турі віддав голос за Тимошенко.
І вважаю, що кров на Небесної Сотні на руках тих, хто голосував за Янука та противсіхів. Це моя особиста думка.
Зараз, юльки вичнили так само, як противсіхи в 2010 році, віддавши голос за ляльку реваншистів.
Я не є фанатом будь-якої політичної сили. В тому числі того ж Пороха. Але у порівняні з цим вилупком, він більш притомна та адекватна людина.
Більше того, я не проти помилитись. Але вже минув рік, і від цього недоумка лише один FACEPALM.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

1. Хотіли всього і зразу - так не буває.
але не хотіли розставляння президентом "своїх людей" на грошові потоки і смотрящіх за судами, прокуратурою та прочіми інституціями
але без цього функціонування свиноферми було б неповноцінним, з цим Українці ПОВИННІ були б мовчки змиритися, щоб вдовольнити закордонних мовчазних спостерігачів?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Бачите, як я і казав, Вам мене не зрозуміти
Не повірите, але я навіть не намагаюся вас розуміти, мені у цьому немає жодної потреби!
У мене мета - знайти точки дотику виключно з тими, хто живе разом зі мною у спільній країні, хто разом зі мною поділяє всі труднощі, на чиє життя ОДНАКОВО з моїм впливає хазяйнування того чи іншого політлідера.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Тому Вам немає змісту питати мене знову і знову, що доброго відбулося за Порошенка
якщо ви не помітили, то я у вас такого і не питаю ніколи
мені не є цікавою думка людини, що мешкає в іншій країні, а відтак має викривлене сприйняття, ІМХО
а надто такої, яка до нас, в Україні сущих, нав"язливо лізе зі своєю думкою про НАШЕ життя, і нав"язливо намагається диктувати які у нас мають бути пріоритети
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Ви що, у якійсь власній реальності знаходитеся? Чому Ви не можете прийняти, що є багато людей, яким за Петра було краще? Звичайних людей, не наближених до верхів.
Я  не  писав  що  всім  було  краще,  я  ж  не  порохобот. Можливо й  Ви не він  Порохоботів  і їм  подібних  десь 8%  з  тих  що  прийшли  на  останні  вибори. Їм  було  краще? 
   
Re: Питання до фанатів клоуна

бо була перспектива видима та відчувана дорости до рівня, наприклад, Польщі чи Чехії.
То я  з  іншої  реальності? Дядьку,  Ви  з  іншої!
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Петру, кравчуку і ющенку по цим позиціям програє. у януковича  виграє. Десь як кучма.
З точки зору освіти, інтелекту -- такий як і Хряк.
До всіх інших -- як до Києва рачки.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

и в итоге "лучший" получил подсрачника?
Есть соображения почему оно так?

На  момент "квітень 2019"  було  КУПА   кандидатів  краще. Але  в  другому  турі  був  точний  вибір,  мій -  не  порошенко і  та  зграя  емітаторів яка з  2004  року  лише  обіцяла "правову державу"  таке  інше.

 Обрали коміка. От  з  цього  моменту  треба  говорити. Ясно  що  порохоботи,  сєкта  яка знає  наперед  краще  бабкі  ванги,  буде  казати  одне  і  теж.
 Але  я  буду  оцінювати  і  казати  по  справам. А  вони-  гівно. І  у  петі  були  І  у  зелі  є.
Мінськ -  те саме. Війна -  те  саме.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

З точки зору освіти, інтелекту -- такий як і Хряк.
До всіх інших -- як до Києва рачки.
але  ділити  і  крамселити  бізнес  не  почав  як  хряк  свого  часу,  чи петя  на  початку.
Так  від  тупості чи  розуму?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

але  ділити  і  крамселити  бізнес  не  почав  як  хряк  свого  часу,  чи петя  на  початку.
Так  від  тупості чи  розуму?
він його просто прибив!
   
Re: Питання до фанатів клоуна

:facepalm: Навіть не зазначатиму що більшість перерахованих "досягнень" є фейковими, міфічними, тобто таких що відбувалися лише в мізках, уражених педризмом. Навіть не згадуватиму, що томос у тому вигляді лише розірвав Українську церкву, наслідком його стало оголошення КП неканонічним вже всередині України, але жодним чином такий томос не посунув панівної позиції МПЪ в Україні. Не згадуватиму, що єдиною помилкою Янучари була відмова поставити підпис під договором про асоціацію (тепер такий підпис Кнуря проголошується  афігенським його "досягненням"). Не нагадуватиму, скільки разів ЄС відкладав надання безвізу - через відмови Кнуря від подання антикорупційних законів і антикорупційного суду. Нехай.  Але ніщо з перерахованого не заважало свинофермі КРАСТИ, КРАСТИ і КРАСТИ. І сьогоднішнє скажене виття педрюків всіх мастей викликане виключно відлученням від корита

Заїбала вже ця платівка про красти, змінюй. Ніхто не встановив і не встановить жодного факту (жодного!). Обісралися з крадійством шоколадної влади ваші болотні кікімори, пора вже визнати.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Заїбала вже ця платівка про красти, змінюй. Ніхто не встановив і не встановить жодного факту (жодного!). Обісралися з крадійством шоколадної влади ваші болотні кікімори, пора вже визнати.

Чомусь про Роттердам+ давно не згадували...  :shuffle:
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Чомусь про Роттердам+ давно не згадували...  :shuffle:

Та що там той Ротердам? При "крадіях" дірок у бюджеті таких не було, а тут прийшли "чесні" - й на тобі, пи3дець намалювався!
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Чомусь про Роттердам+ давно не згадували...  :shuffle:
Ще  будуть. Це ж  петренк  досягнення.  Чи ні?

Хоча  рінат  лінідич  вже  має  своїх  в  пулі  владі. Чи  прикупив  депів  критичну  кількість не  ясно доки.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Заїбала вже ця платівка про красти, змінюй. Ніхто не встановив і не встановить жодного факту (жодного!). Обісралися з крадійством шоколадної влади ваші болотні кікімори, пора вже визнати.
ви Яника з паРашею коли перестали демонстративно любити?
і як це сталося - поступово чи раптом?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Коли ви вже прозрівати почнете?
В рамках олігархату не важливо хто імітує керівництво країною.
Справа в СИСТЕМІ.
Не змінимо систему, накриється розкішницею ВСЕ...
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Зате як заповертались за Зеленського!  :lol:
та таке ж г*но як і Петья ваш
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Коли ви вже прозрівати почнете?
В рамках олігархату не важливо хто імітує керівництво країною.
Справа в СИСТЕМІ.
Не змінимо систему, накриється розкішницею ВСЕ...
не  змінимо. Не  вірю. Навіть найкактивніші  порохоботи це  теж  важелі  системи
   
Re: Питання до фанатів клоуна

ви Яника з паРашею коли перестали демонстративно любити?
і як це сталося - поступово чи раптом?
та  всі  синяки  за  петю. Крім  повністю  ватних.
   
Re: Питання до фанатів клоуна

ви Яника з паРашею коли перестали демонстративно любити?
і як це сталося - поступово чи раптом?

До чого тут це і ваша маячня про якесь міфічне крадійство Пороха?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

До чого тут це і ваша маячня про якесь міфічне крадійство Пороха?
з якого року свин на держпосадах, на яких заборонена підприємницька діяльність?
   
Re: Питання до фанатів клоуна

:facepalm: Навіть не зазначатиму що більшість перерахованих "досягнень" є фейковими, міфічними, тобто таких що відбувалися лише в мізках, уражених педризмом. Навіть не згадуватиму, що томос у тому вигляді лише розірвав Українську церкву, наслідком його стало оголошення КП неканонічним вже всередині України, але жодним чином такий томос не посунув панівної позиції МПЪ в Україні. Не згадуватиму, що єдиною помилкою Янучари була відмова поставити підпис під договором про асоціацію (тепер такий підпис Кнуря проголошується  афігенським його "досягненням"). Не нагадуватиму, скільки разів ЄС відкладав надання безвізу - через відмови Кнуря від подання антикорупційних законів і антикорупційного суду. Нехай.  Але ніщо з перерахованого не заважало свинофермі КРАСТИ, КРАСТИ і КРАСТИ. І сьогоднішнє скажене виття педрюків всіх мастей викликане виключно відлученням від корита

От у клоуна зато досягнення досі конкретні: борги наростили на 6 млрд долларів, економіку пригальмували вже мабуть на 3-4%

Фейковий перепис населення провели

Пересралися з МВФ на догоду бєні

Кацапам віддали військових злочинців

До 1 липня список буде продовжений в рази
   
Re: Питання до фанатів клоуна

До чого тут це і ваша маячня про якесь міфічне крадійство Пороха?

У клоуноботів так в методичці написано, не заважай їм працювати  :censored:
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Фейковий перепис населення провели

Пересралися з МВФ на догоду бєні

Кацапам віддали військових злочинців
провели оцінку кількості населення
відмовили Коломойському на догоду МВФ
звільнили українських в'язнів
   
Re: Питання до фанатів клоуна

та таке ж г*но як і Петья ваш

Але ж це гівно обрали в тому числі і завдяки тобі!
   
Re: Питання до фанатів клоуна

та таке ж г*но як і Петья ваш
то нафіга ти його вибирала? :lol:
   
Re: Питання до фанатів клоуна

Але ж це гівно обрали в тому числі і завдяки тобі!
гівно обрали в 2014му
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія