Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У вас є шкільні автобуси задіяні для перевезення медиків? Ні, немає. :facepalm1:

Якщо ти не вірно ставиш питання, отримуєш не вірну відповідь.

Автобусів не може бути задіяних, бо автобуси задіються тільки коли школи працюють... Діти не їздять в школу, значить і автобуси нікуди не їздять.

Якщо задати питання, скільки ви можете задіяти і скільки пального, отримаєте відповідь що всі що є в наявності якщо дасте бензин чи газ і їх кількість...

А я ще божевільний... :facepalm1:

=================

Нотатки Божевільного

Держава має пульт і операційну систему, це закони і постанови. Якщо ти не вірно задаєш питання, ти отримуєш не вірну відповідь. Треба розуміти, що Держава це як ПК, вона розуміє тільки логічні питання і дає логічні прості відповіді. Доречі а реагує вона так само як ПК, якщо ти вірно все сформулював то вона реагує вірно якщо ні то має на виході шипіння.

Постанови - це як ричажки, які запускають механізми.

Держава має пульт і операційну систему, це закони і постанови. Якщо ти не вірно задаєш питання, ти отримуєш не вірну відповідь. Треба розуміти, що Держава це як ПК, вона розуміє тільки логічні питання і дає логічні прості відповіді. Доречі а реагує вона так само як ПК, якщо ти вірно все сформулював то вона реагує вірно якщо ні то має на виході шипіння.

Постанови - це як ричажки, які запускають механізми.
.     А иногда, когда чиновнику не вмасть, то этот участок государства работает как «система-ниппель»: туда - дуй , а оттуда ...

.     А иногда, когда чиновнику не вмасть, то этот участок государства работает как «система-ниппель»: туда - дуй , а оттуда ...

Я не розумію чого ти відразу кидаєшся на крайності, показуючи що крайнів випадок є істиною? Цей вірус поки показує що німецька система працює краще, а це аналог адміністрацій, США і такаж в Італії яку нам навязують через ОТГ працює гірше суттєво гірше.

В любому випадку, мова про те що треба при управлінні задавати вірно питання, тиж машиною керує рульом і тормозом і газом і коропкою передач, а не пробуєш ногами затормозити? Так і тут, є постанови є вірно задані питання...

Доречі яка поставнова про продовження карантину? Вроді є повідомлення на урядовому порталі, без вказання номера постанови, і на місця нічого теж не спустили, ті не кіпішують надіються що якась постанова прийде до 3 числа :facepalm1:

Вибачай черйозно, чого вибирають гіршу систему якщо є кращі? Чого задають питання і завдання, тіпа, іди туди не знаю куди, найди то не знаю що?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія