Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свинячі фейки про Радуцького.

Re: Свинячі фейки про Радуцького.

ось як повинно описуватися мародерство "слуг народу"  їхньою ж лексикою:

"Президент Зеленський це мародер, корупціонер, брехун і розкольник України.

Президент Зеленський – патологічний брехун. Це означає, що він сам вірить в брехню, яку говорить. Президент Зеленський розглядає державні справи як інструмент досягнення  бізнес-інтересів своїх партнерів, а не навпаки. Відтак в особі Зеленського ми маємо доволі небезпечного соціопата... Всі українці розуміють небезпеку коронавірусу. Всі українці розуміють, що під час карантину і війни вони не можуть влаштовувати масштабні Майдани. Тому українці опинилися заручниками ситуації – їх обкрадають, а вони можуть протестувати лише словами. Тобто олігархічне здирництво українських громадян можливе саме в умовах шантажу мирного населення страхом. Бути поганим Президентом не злочин, а от розширювати  бізнес своїх друзів і покровителів з використанням президентської влади – злочин, причому корупція. Мати друзів, які корупційно наживаються  на здоров"ї народу це не злочин, але от мати з того зиск, покривати їх і робити вигляд, що нічого не знав, це злочин.
Отже в чому полягає ідеологія "слуг народу"?
Ми будемо знаходитися у зовнішньому управлінні США, ЄС та МВФ, бо ми не можемо  зробити жодних достатніх для економічного розвитку реформ, прикриваючись війною. Причому явну залежність усіх важливих рішень в Україні від США, ЄС та МВФ ми будемо приховувати від української громади, видаючи це за свої рішення.
Ми будемо неперервно домовлятися з хуйло про наші олігархічні інтереси, про здачу окупованих територій ОРДЛО і Криму, про посилення російської присутності в Україні на телеканалах та в політиці. Причому ми будемо приховувати це від української громади позірною націонал-патріотичною брехнею. Ми будемо ховати наші контакти з хуйло за переговорами по спасінню наших полонених.
Що зробили "слуги народу", коли дізналися про корупцію у команді зеленського? Продовжували виправдання патрона. І тому це був їх вже свідомий аморальний вибір. Панове "слуги народу"! Якщо ви справді любите Україну, кидайте свою брудну справу. Покайтесь і відцурайтесь від того, що ви робите. Бо справа навіть не в тому, що ви закінчите погано, а в тому, що разом з вами погано закінчить Україна."
   
Re: Свинячі фейки про Радуцького.

Доречно в попередній темі:

Також постало питання щодо того, чи закупав Радуцький на 28 млн грн захисних масок і продав їх з наваром у 188 млн грн.

"Я не скуповував маски, я не їздив, якби навіть захотів. На харківський завод схожа на мене людина не приїжджала. Бо я вважаю, що це дурня. В мене є за що жити, тому я точно скуповуванням масок не займався", - підкреслив він.

Те же самые или точно такие же масочки теперь лично Бубочка встречал.
 :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія