Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи відправляють техніку в Італію((

Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Але ж хочеться?))
пс. Чим відрізняється——"поміряти череп" та "вигнати кацапку"?))
у 2013 році кацапи витягли свою улюблену тезу про міряння черепів щоб лякати населення України з російськими коренями.
лякання було успішним, багато людей під цим впливом не змогли прийняти цілком природній процес українізації.
чесна людина повинна була визнати, що острахи не справдились. але де чесніть, а де кацап.
замість визнання помилок бачимо тупий троллінг такою чутливою темою.
   
у 2013 році кацапи витягли свою улюблену тезу про міряння черепів щоб лякати населення України з російськими коренями.
лякання було успішним, багато людей під цим впливом не змогли прийняти цілком природній процес українізації.
чесна людина повинна була визнати, що острахи не справдились. але де чесніть, а де кацап.
замість визнання помилок бачимо тупий троллінг такою чутливою темою.

Я на практиці і тут , і на Чернівецькому форумі чув погрози в свою сторону і в сторону своєі сім"і((. Саме від "патріотів" таких))
І були факти зафіксовані навіть ( не в мене правда) для подання таких погроз до органів правопорядку.
Тому це не просто кацапська пропаганда, а кацапська пропаганда ,яка впала на готовий для неі грунт((
Так що не треба тут розповідати що "так не буває"))
пс. А процесу украінізаціі я тільки сприяю——я й сам розмовляю на ідеальній украінській( коли від мене цього хочуть почути)), та й в усіх офіційних закладах я завжди переходжу на украінську.
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Я на практиці і тут , і на Чернівецькому форумі чув погрози в свою сторону і в сторону своєі сім"і((. Саме від "патріотів" таких))
І були факти зафіксовані навіть ( не в мене правда) для подання таких погроз до органів правопорядку.
Тому це не просто кацапська пропаганда, а кацапська пропаганда ,яка впала на готовий для неі грунт((
Так що не треба тут розповідати що "так не буває"))
пс. А процесу украінізаціі я тільки сприяю——я й сам розмовляю на ідеальній украінській( коли від мене цього хочуть почути)), та й в усіх офіційних закладах я завжди переходжу на украінську.
то може проблема в тобі, в тому що саме пишеш, що саме говориш. бо мені , наприклад, ніхто не погрожує.
розмовляю російською, як і усі навкруги. коли кажу що люблю українську мову, можу почути що я націоналістка. це норм?
так що не треба тут розповідати. тільки за те що я просто люблю українську мову мене готові записати в націоналісти і ще трохи будуть думати що я їм буду міряти черепа. отак діє страх, нав.язаний через ЗМІ. звідки ця пропаганда українського націоналізму, як великої проблеми для російськомовних іде? а як насправді обстоят дела?
   
то може проблема в тобі, в тому що саме пишеш, що саме говориш. бо мені , наприклад, ніхто не погрожує.
розмовляю російською, як і усі навкруги. коли кажу що люблю українську мову, можу почути що я націоналістка. це норм?
так що не треба тут розповідати. тільки за те що я просто люблю українську мову мене готові записати в націоналісти і ще трохи будуть думати що я їм буду міряти черепа. отак діє страх, нав.язаний через ЗМІ. звідки ця пропаганда українського націоналізму, як великої проблеми для російськомовних іде? а як насправді обстоят дела?

Насправді оці всі "погрози" як всім відомо я кручу на одному місці разом з погрожувальщиками))
Але ситуація така є. І люди не всі такі як я)) Є конфлікти і серйозніші.
А ситуаціі такі виникають не через те що я пишу що я "люблю москалів" чи хуйло))——
А через те що я просто висловлюю свою точку зору( яку вважаю адекватною)—— і точка зору ця продовжується з часів Майдану——
Основна теза—— це те що ніхто нас в Европі не чекає((
( я був в Европі в часи Майдану і висловив таку думку—— від того часу мене почали асоціювати з "ватою" і таке інше))
А це всього навсього теза про те що треба думати власним розумом і жити за власним досвідом.А не йти за обіцянками Европи та НАТО))
Все дуже просто.
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Насправді оці всі "погрози" як всім відомо я кручу на одному місці разом з погрожувальщиками))
Але ситуація така є. І люди не всі такі як я)) Є конфлікти і серйозніші.
А ситуаціі такі виникають не через те що я пишу що я "люблю москалів" чи хуйло))——
А через те що я просто висловлюю свою точку зору( яку вважаю адекватною)—— і точка зору ця продовжується з часів Майдану——
Основна теза—— це те що ніхто нас в Европі не чекає((
( я був в Европі в часи Майдану і висловив таку думку—— від того часу мене почали асоціювати з "ватою" і таке інше))
А це всього навсього теза про те що треба думати власним розумом і жити за власним досвідом.А не йти за обіцянками Европи та НАТО))
Все дуже просто.
все дуже просто. не нахваляй ворога та навчись цінувати своє.
в мене все.
   
все дуже просто. не нахваляй ворога та навчись цінувати своє.
в мене все.

Мене турбує позиція——" ми закриємо очі і відразу все стане добре—добре, а кацапи зщезнуть"((
І ще " головне одягти вишиванку і співати гімн, і щоб все навколо було помальовано в жовто—блакитні кольори"((
Ну і ось це все ось таке((
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Мене турбує позиція——" ми закриємо очі і відразу все стане добре—добре, а кацапи зщезнуть"((
І ще " головне одягти вишиванку і співати гімн, і щоб все навколо було помальовано в жовто—блакитні кольори"((
Ну і ось це все ось таке((
Мені подобається коли люди вдягнені у вишиванки, подобається коли люди знають і співають гімн своєї країни, і в 2014 я дуже зацінила коли все розмальовано в жовто-блакитне.
А кацапи хай собі за порєбріком іпуться як хочуть, мені до них діла нема.
   
Голову військово-лікарської комісії Чернівецького військкомату затримали на хабарі $1000.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Військової прокуратури Західного регіону.

У Чернівцях сьогодні, 27 березня, правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди головою військово-лікарської комісії Чернівецького міського військового комісаріату.

За даними слідства, хабар у розмірі 1000 доларів США призначався за визнання громадянина непридатним до проходження військової служби. Підозрювану особу затримано.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії, обшуки за місцем роботи та проживання затриманої.

За результатами їх проведення будуть вирішені питання про повідомлення їй про підозру, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Показати зображення...
(tu)

Це лайк відділу планування спеціального призначення чи як там воно в їхньому кгб називається.
І, справді, вони ж там ще й "9 мая" замутять.
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

появилось видио о том как русские висурологи хлоркой обрабатывают туалеты нато
ни кто не хотел,  русские согласились, костюмы правда не в тему, надо в тельняшках и в беретах мыть

   
появилось видио о том как русские висурологи хлоркой обрабатывают туалеты нато
ни кто не хотел,  русские согласились, костюмы правда не в тему, надо в тельняшках и в беретах мыть

https://www.youtube.com/watch?v=cw4Xxj0zmpI&t=50s

А де там в відео про хлорку?——
Там сказано що у італійців лишилися тільки "хлорні таблетки".
А москалі приіхали і спиртом все знищили))

пс. Вангую що спаляться на тому що спирт закінчиться((
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((



Є ще сумніви чий це вірус?
   


Є ще сумніви чий це вірус?

А і не було ні в кого))——
Звичайно хуйло((
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((
Agh

появилось видио о том как русские висурологи хлоркой обрабатывают туалеты нато
ни кто не хотел,  русские согласились, костюмы правда не в тему, надо в тельняшках и в беретах мыть
Сракомиї? :gigi:
   
Дом престарелых вымер в полном составе.

А русские - кросафчеги.  (tu)
Именно так надо вести себя в критической ситуации. Даже Волк в "Ну, погоди!" заткнул пробоину в трюме собственной жопой в борьбе за живучесть судна.  :-B
   
Дом престарелых вымер в полном составе.

А русские - кросафчеги.  (tu)
Именно так надо вести себя в критической ситуации. Даже Волк в "Ну, погоди!" заткнул пробоину в трюме собственной жопой в борьбе за живучесть судна.  :-B
------------

Жду когда "русские кросафчеги"(с) ебанут по твоему дому, ганц протасофич,

желательно вместе с золотіми руками.

   
А де там в відео про хлорку?——
Там сказано що у італійців лишилися тільки "хлорні таблетки".
А москалі приіхали і спиртом все знищили))

пс. Вангую що спаляться на тому що спирт закінчиться((
Кацапський телеканал МО Пізда-Звізда, розповість вам тільки правду. :lol:
До речі, для тих, хто дрочить на дезинфекцію вуличних поверхонь, італійці зазначили, шо нема жодного доказу, шо вона хоч якось ефективна проти росповсюдження короновіруса:
https://www.umbriaon.it/2015/wp-content/uploads/2020/03/Consiglio-SNPA-Indicazioni-CoViD-19-pulizia-strade18032020.pdf


Останнє редагування: 29 березня 2020 23:08:41 від птах Сорока
   
Кацапський телеканал МО Пізда-Звізда, розповість вам тільки правду. :lol:
До речі, для тих, хто дрочить на дезинфекцію вуличних поверхонь, італійці зазначили, шо нема жодного доказу, шо вона хоч якось ефективна проти росповсюдження короновіруса:
https://www.umbriaon.it/2015/wp-content/uploads/2020/03/Consiglio-SNPA-Indicazioni-CoViD-19-pulizia-strade18032020.pdf

Китайці ніби дезінфекціювали массово.
Десь новина проскакувала що й в Москві почали массово дезінфекцію вулиць.
пс. В Німеччині до речі не бачив ще жодного разу((
А мене би це заспокоіло трошки((—— а то виглядає що крім "соціальноі дистанціі" ніяких обмежень немає((
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Дом престарелых вымер в полном составе.

А русские - кросафчеги.  (tu)
Именно так надо вести себя в критической ситуации. Даже Волк в "Ну, погоди!" заткнул пробоину в трюме собственной жопой в борьбе за живучесть судна.  :-B

Да красавчеги, согласен!
Ни кто не захотел в домах пристарелых унитазы хлоркой обработать, а руские на ура.

22:49
Российские военные продезинфицировали пять пансионатов для пожилых в Италии
В Италии российские военные специалисты провели дезинфекцию пяти пансионатов для пожилых людей, сообщил замглавы войск радиационной, химической и биологической защиты Вооруженных сил России генерал-майор Сергей Кикоть.
   
Да красавчеги, согласен!
Ни кто не захотел в домах пристарелых унитазы хлоркой обработать, а руские на ура.

22:49
Российские военные продезинфицировали пять пансионатов для пожилых в Италии
В Италии российские военные специалисты провели дезинфекцию пяти пансионатов для пожилых людей, сообщил замглавы войск радиационной, химической и биологической защиты Вооруженных сил России генерал-майор Сергей Кикоть.

Так они там наверняка попутно сикреты все разведали((
пс. Где вы про хлорку взяли?——
Кацапы спиртом дезигфецируют(( ( хотя мы то знаем сколько там настоящего спирта осталось)))
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((
Agh

Так они там наверняка попутно сикреты все разведали((
пс. Где вы про хлорку взяли?——
Кацапы спиртом дезигфецируют(( ( хотя мы то знаем сколько там настоящего спирта осталось)))
Подышали на раковину и блеванули в унитаз? :lol:
   
Никто не захотел в домах престарелых унитазы хлоркой обработать, а русские на ура.


спроси любого инсультника - как он относится к тому, кто ему жопу моет...

Стивен Хокинг переписал всё своё состояние на сиделку, емнип.
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

А і не було ні в кого))——
Звичайно хуйло((
Очень бы хотелось чтобы это хуйло, но он хоть и хуйло но не дебил же. За такое его и из Кремля выковыряют и доставят в любое место хоть целого, хоть по частям. И судьба Хуссейна или Каддафи была бы для него сказкой. И, по моему, вирус быстрее развалит парашу чем санкции и нефть. Сейчас пойдёт волна отсоединений регионов под видом карантина а назад они не очень то и захотят. Когда в каждом регионе свой упрёк почувствует власть и ещё получит поддержку своих силовиков то зачем им назад переться? Тем более что из за цен на нефть Москва им уже денег не даст а наоборот будет пытаться выкачать последнее. Тут бы хуйлу из за этого вируса самому усидеть в кремле. Так что вряд-ли это оно
   
Очень бы хотелось чтобы это хуйло, но он хоть и хуйло но не дебил же. За такое его и из Кремля выковыряют и доставят в любое место хоть целого, хоть по частям. И судьба Хуссейна или Каддафи была бы для него сказкой. И, по моему, вирус быстрее развалит парашу чем санкции и нефть. Сейчас пойдёт волна отсоединений регионов под видом карантина а назад они не очень то и захотят. Когда в каждом регионе свой упрёк почувствует власть и ещё получит поддержку своих силовиков то зачем им назад переться? Тем более что из за цен на нефть Москва им уже денег не даст а наоборот будет пытаться выкачать последнее. Тут бы хуйлу из за этого вируса самому усидеть в кремле. Так что вряд-ли это оно

Мы все ждем— не дождемся когда " пойдет волна отсоединений регионов"((——
А она все никак не приходит((
Хотя там нефть уже по 20 и медведи с балалайками))
   
Розвідники доприскують залишки спирту((
( хоча ми всі розуміємо що насправді відбувається((
Це вони вже від Бергамо пересунулись у інші містечка((—— ближче до баз НАТО?((
пс. А в Рашці в цей час хрести з воронням та ведмеді по вулицях((

   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

31.03
Президент Трамп заявив у понеділок, що США отримали пожертви від інших країн для боротьби з розповсюдженням коронавірусу, включаючи поставки з Росії та Китаю. «Китай прислав нам деякі речі, що було приголомшливо. Росія також надіслала нам дуже великі літаки речей, медичного обладнання, що було дуже мило», :D  — сказав Трамп журналістам у Білому домі.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/world/10938365-duzhe-milo-tramp-pro-otrimanu-gumanitarnu-dopomogu-vid-rosiji.html


В Кітаю епідемія спадае!
А Хуйло зовсім подуріло!   :gigi:




У нас нічого нема! При першому інфікованому у нас в лікарні почнеться звичайний  відбір!
А Хуйло США допомогае!  :facepalm1:



Останнє редагування: 31 березня 2020 09:37:00 від bassarabia
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

італійці грають російський гімн у своїх будинках
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Італійці збунтувалися проти “медиків” хуйло: від влади зажадали відповідей
В Італії створили петицію з питаннями до президента й уряду країни та вимогою розповісти про реальну мету російських військових медиків, які нібито прилетіли боротися з кopoнавірусом.

Про це OBOZREVATEL розповіла одна з авторів звернення, громадянка Італії українського походження Наталія Гебріч, яка проживає у Флоренції. Вона зазначила, що документ складено на ім’я керівництва держави та вже розміщено на сайті офіційних петицій. “Ми ставимо два основні питання, які хвилюють багатьох італійців. Перше – чому замість цивільних лікарів до країни прилетіли російські військові. Це не секрет, що на 15 літаках прибули 104 людини, з них лише 35 медиків (тільки два з них є цивільними) і 13 перекладачів. А решта – це хто? За тиждень їхньої “роботи” в нашій країні ми побачили лише двогодинну дезінфекцію будинку для літніх людей у Бергамо, і все. Друге – ми просимо відреагувати на погрози журналістам la stampa”, – підкреслила Гебріч. В Італії спалахнув скандал через конфлікт видання з російськими “медиками”. Так, у відомому італійському ЗМІ прямо написали, що 80% постачань Москви марні для країни, це не більше, ніж просто нагода для військових потрапити до Італії. Офіційний представник Міноборони РФ, генерал-майор Ігор Конашенков звинуватив ресурс у “руcoфобії”. “На відміну від Росії, в Італії є свобода слова. Петицію почали підписувати здебільшого італійці, але вона вільна для всіх, хто хоче дізнатися відповіді на ці питання. Хочемо почути правду й від нашої влади, яка так і не пояснила суспільству, навіщо прибуло так багато росіян із погонами, а також чому за весь цей час вони лише одного разу продезінфікували будинок для літніх людей невідомою речовиною?” – цікавиться Наталія. Також Гербріч додала, що в місті Бергамо, де розміщений один із пунктів російської “допомоги”, місцеві жителі скаржаться на хамську поведінку медиків із Москви. Вже було кілька скандалів. Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Італію прибув гуманітарний конвой із Росії. За інформацією офіційних джерел, медики повинні допомогти колегам боротися з eпiдeмiєю кopoнавірусу, яка забирає сотні життів італійців щодня.

   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Теперь понятна цель кацапов: изучить как вирус и связанная с ним ситуация влияет на жизнедеятельность государства. Как Италия реагирует, какие шаги использует.

Заодно изучают слабые места, чтобы новый вирус, который они туда закинут, ударил ещё более точно
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

https://twitter.com/view/status/1243604327501045763 італійці грають російський гімн у своїх будинках
https://twitter.com/view/status/1243604327501045763

тобто цей євгенич вже італійцем став? швидко впорався, нічого не скажеш.
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Розвідники доприскують залишки спирту((
( хоча ми всі розуміємо що насправді відбувається((
Це вони вже від Бергамо пересунулись у інші містечка((—— ближче до баз НАТО?((
пс. А в Рашці в цей час хрести з воронням та ведмеді по вулицях((

https://youtu.be/8rxY2MCeH8s

і шо ж ти розумієш? шо відбувається насправді?
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

В цьому дотепному кацапському відео згадується і цей пікантний факт:



Останнє редагування: 15 квітня 2020 18:07:58 від Гервасій
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

цікаво як там тс зараз  :weep:

чи чекає на долпомгу італії до рашки?
   
цікаво як там тс зараз  :weep:

чи чекає на долпомгу італії до рашки?

А шо мені до Рашки?
Хочуть допоможуть, не хочуть не допоможуть.
Пофіг.
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

А шо мені до Рашки?
Хочуть допоможуть, не хочуть не допоможуть.
Пофіг.


так їм ніхто і недопоможе
бо рашці вже нема чим платити блядям продажним
а там тільки за гроші фейки можуть підтримувати російські
подихати буде рашка у своєму лайні сама
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

А чому Сирожа перестав пишатися своїми братами-кацапами?

Невже і в Кьольні кацапів ганбять за їх "допомогу",



Вже місяць як кацаполюб кацапів не хвалить
Сирожа завстидався?




Останнє редагування: 6 травня 2020 08:05:20 від bassarabia
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((



Єтат гумканвой --"гастроліруящея разведиватільноя Шапіто"(с)    :laugh:

Сірожа коментуй! Що жінка кацапка каже с цього приводу? 

Останнє редагування: 6 травня 2020 10:51:21 від bassarabia
   
Re: Кацапи відправляють техніку в Італію((

Кацапы выставили счёт: за "помощь" просят снять санкции
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія