Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ветерани Азову прийшли в гості до Сівохи та вигнали його срачами

Сабж.

А що це таке?

Бо кожен розуміє щось своє.
А тут про що?
про те, хто що під цим розуміє. Написано у стартпості
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

це мудрість
не думаю.
   
Зебуин без Петра не вытянет НИЧЕГО! то- есть абсолютно ничего.
Только обьединение всех,кроме медведчуковцев ,позволит выгрести.
С медведчуками гарантированно топориком на днище.
   
Давайте подумаємо.
Якщо ми хочемо повернути Донбас то рано чи пізно нам доведеться говорити з тими людьми, які і так до України були байдужими, а після 5-річної психологічної обробки її ненавидять.
Що робила Германія після перемоги над фашизмом? Може скликала "Національна платформу примирення та єдності"? Ні, вона проводила  денацифікацію. От і нам щось таке потрібно буде зробити.
Ті хто приймав участь у вбивствах українців повинні бути засуджені, або втекти.
Ті хто приймав участь у незаконних владних органах повинні відпрацювати на громадських роботах.
Але головне, щоб влада в Україні мала чітку та однозначну позицію що до зрадників,колаборантів та окупантів .
Ось з цього і потрібно починати,сформувати законами позицію держави до країни-окупанта та колаборантів.
І з цієї позиції вести розмову з "жителями Донбасса".
   
Ага! А британские ученые еще и доказали! :)
Так! Ті само, що зробили аудит української казни і встановили, що 73% скарбів вкрав Порошенко.
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

Якщо ми хочемо повернути Донбас
:facepalm1: до жопи що ми хочемо. ми не можемо його повернути.
   
тепер список досягнень, оцінка балансу, оцінка очікувань від інших кандидатів.
І охота вам ото бісєр мєтать.... Ну хіба що з розрахунку на "мовчазних читачів".
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

прийнято. Але є питання  - ви усвідомлюєте, що це капітуляція, у точному значенні цього слова?

Капітуляція, результатом якої є втрата частини території - не найгірший варіант.
Капітулювали в свій час і Німеччина, і Японія, і Фінляндія...
Але вони залишились Німеччиною, Японією, Фінляндією. І навіть успішними.

Куди гіршим варіантом є капітуляція, що приведе до знищення України.
А саме такий наслідок передбачають мінські умови "повернення" лугандону.
   
І охота вам ото бісєр мєтать.
:weep: який там бісєр? свиняче лайно. досить. наїлись.
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

Куди гіршим варіантом є капітуляція, що приведе до знищення України.
А саме такий наслідок передбачають мінські умови "повернення" лугандону.
(tu)
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

не думаю.

Ну якщо для Вас мудрістю є обирати з двох зол більше...
   
:weep: який там бісєр? свиняче лайно. досить. наїлись.
Яку саме тезу ви вважаєте свинячим лайном?
Може, якраз вся справа в тому, що ви його наїлись, от і тхне відусюди?
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

ТС!

З початку потрібно перестати брехать..
Потім маніпулювати переписуючи історію. Тим паче то що було 5 років потому...

Тоді - ось такого не буде..

На плакаті гарно написано - закінчилась ера брехні..

Так бліать закінчуйте
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

Ну якщо для Вас мудрістю є обирати з двох зол більше...
для мене більшим злом був і є  порошенко.
   
І охота вам ото бісєр мєтать.... Ну хіба що з розрахунку на "мовчазних читачів".

Просто розважаюсь теревенями.
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

Що робила Германія після перемоги над фашизмом?

Нема (і не буде) перемоги над лугандоном.
Мінські - це результат перемоги "лугандону".
І саме "він" (а фактично Кремль) диктують Україні умови як тут провести деукраїнізацію і узаконення русского міра.
   
Може, якраз вся справа в тому, що ви його наїлись, от і тхне відусюди?
так я за 5 років наївся петрового свинячого лайна. і воно досі тхне. і не тільки мені. а ви й досі намагаєтесь його мені пхати. може досить?
   
Давайте подумаємо.
Якщо ми хочемо повернути Донбас то рано чи пізно нам доведеться говорити з тими людьми, які і так до України були байдужими, а після 5-річної психологічної обробки її ненавидять.
Що робила Германія після перемоги над фашизмом? Може скликала "Національна платформу примирення та єдності"? Ні, вона проводила  денацифікацію. От і нам щось таке потрібно буде зробити.
Ті хто приймав участь у вбивствах українців повинні бути засуджені, або втекти.
Ті хто приймав участь у незаконних владних органах повинні відпрацювати на громадських роботах.
Але головне, щоб влада в Україні мала чітку та однозначну позицію що до зрадників,колаборантів та окупантів .
Ось з цього і потрібно починати,сформувати законами позицію держави до країни-окупанта та колаборантів.
І з цієї позиції вести розмову з "жителями Донбасса".
це справжня програма. Але - Німеччина провела денацифікацію після своєї капітуляції
   
Нема (і не буде) перемоги над лугандоном.
Мінські - це результат перемоги "лугандону".
І саме "він" (а фактично Кремль) диктують Україні умови як тут провести деукраїнізацію і узаконення русского міра.

а памятаєш як петро олексійович фалився що саме він є атвор мінських угод?)))
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

це справжня програма.
:facepalm1: яка це програма? це намагання поділити шкуру невбитого ведмедя. лугандон ніхто нікому не збирається віддавать, так само як і крим. збираються україну приєднать до лугандону.
   
так я за 5 років наївся петрового свинячого лайна. і воно досі тхне. і не тільки мені. а ви й досі намагаєтесь його мені пхати. може досить?

Агласітє вєсь спісок, пжалста!
   
весь список

StepbyStep, Today at 10:29  у цій гілці.

мало?

погугли. я тобі не наймався. мені за пости петро не платить.
   
:facepalm1: яка це програма? це намагання поділити шкуру невбитого ведмедя. лугандон ніхто нікому не збирається віддавать, так само як і крим. збираються україну приєднать до лугандону.


 :lol:

шедевр штабної брехні  (tu)
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

а памятаєш як петро олексійович фалився що саме він є атвор мінських угод?)))

Я все памятаю.
І про знищення наших військ посланих ним в вузьку кишку вздовж кордону між двома ворожими угрупуваннями.
І про котли. І про знищення добровольчого руху.
І про моральне знищення "кіборгів" шмонами на сепарських блокпостах. А тоді і фізичне знищення. (Бо за домовленостями ДАП мав перейти сепарам).
І про мінську капітуляцію. І про знищення складів з важким озброєнням.
І про зобовязання не виробляти озброєння (крім броньовиків для поліцейських потреб).
Про стоячі в період "війни" авіаційні і ракетні заводи...
   
так я за 5 років наївся петрового свинячого лайна. і воно досі тхне. і не тільки мені. а ви й досі намагаєтесь його мені пхати. може досить?
Ви впевнені в приналежності того лайна, котрим ласували?
   
А тепер список досягнень, оцінка балансу, оцінка очікувань від інших кандидатів. І, звичайно, якщо для Вас можливість пришпилити Ваші гасла, які для мене, наприклад, у більшості є ні про що, є настільки переважаючою, що кращим виходом є проголосувати за людину, яка демонструвала відверту незацікавленість в Україні, непрофесіоналізм, під-ватяність і так далі, тоді згоден, Ви діяли за методикою для свого добробуту. Але не очікуйте, що Ваш вибір дасть Україну - немоливо, вибираючи не-Україну, отримати Україну, це фундаментальне протиріччя, як би Вам не хотілося протилежного.
(tu)
 :-B

Читаючи Ваші дописи (блін! це скільки тре мати витримки, щоб відповідати на мессаджі, весь зміст котрих можна сформолювати фразою "Тільки не Порошенко!", при тому що мессаджі не містять ЖОДНИХ аргументів), згадую ан з радянських часів:

Всплывает на дальнем востоке подводная лодка, американская.
На берегу сидит чукча.
Капитан подлодки спрашивает: - Как проплыть к Берингову проливу, а то у
нас приборы сломались?
Чукча отвечает: - Курс Зюйд-Зюйд-Вест.
Tanks, сказал капитан подлодки, и она погрузилась в море.
Через один час всплывает Русская подлодка.
Русский (Р) Капитан подлодки спрашивает чукчу (Ч):.
Р. - Ты не видел тут американскую подлодку?
Ч. Видел.
Р. Куда она поплыла?
Ч. Курс Зюйд-Зюйд-Вест.
Р. Ты не зюзюкай, ты пальцем покажи.
   

Підберіть методику оцінювання, інакше окрім безглуздих вигуків нічого не виходить. Кричати: "він барига! Він злодій!" тупо контрпродуктивно. Замість цього продуктивніше підходити з таких позицій: він зробив те і те. Він не зробив те і те. Він зробив те і те погано. Альтернатива очікувана була б такою і такою у випадку кандидата А, такою і такою у випадку кандидата Б і так далі. А тоді вже на підставі цієї інформації обирати, що було б краще і у якому випадку очікується на краще. :good:
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

про шось подібне можна говорити після деокупації території, розмовляти з маріонетками Кремля про примирення це діагноз владі
тобто, я розумію, шо хуйло може обіцяти за воду в Крим... діалог... :X
тільки це абсолютна неадекватність сприйняття ситуації
задобрити окупанта - не получиться, чим би ви не поступалися... він прийде в ваш дім і буде вимагати більшого
   
Я все памятаю.
І про знищення наших військ посланих ним в вузьку кишку вздовж кордону між двома ворожими угрупуваннями.
І про котли. І про знищення добровольчого руху.
І про моральне знищення "кіборгів" шмонами на сепарських блокпостах. А тоді і фізичне знищення. (Бо за домовленостями ДАП мав перейти сепарам).
І про мінську капітуляцію. І про знищення складів з важким озброєнням.
І про зобовязання не виробляти озброєння (крім броньовиків для поліцейських потреб).
Про стоячі в період "війни" авіаційні і ракетні заводи...



я все памятаю, але ж він так солодко бреше, такий галантний мужчинка  :love:
   

Підберіть методику оцінювання, інакше окрім безглуздих вигуків нічого не виходить. Кричати: "він барига! Він злодій!" тупо контрпродуктивно. Замість цього продуктивніше підходити з таких позицій: він зробив те і те. Він не зробив те і те. Він зробив те і те погано. Альтернатива очікувана була б такою і такою у випадку кандидата А, такою і такою у випадку кандидата Б і так далі. А тоді вже на підставі цієї інформації обирати, що було б краще і у якому випадку очікується на краще. :good:

нажаль, понятті "синтетичний показник" (по типу "паливна ефективність" у цивільній авіації) у мізках переважної більшості (73%) просто не поміститься
я вже мовчу про самостійну генерацію цього показника
більшість же оперує простими одновимірними показниками по типу "курс долара до Порошенка і після"
Осьтакахуйнямалята! (с)ДідПанас
   
Re: Національна платформа примирення та єдності

для мене більшим злом був і є  порошенко.

Порошенко - безпринципний барига. (Як і Юля і більшість українських політиків).

Але своєю опорою він обрав проукраїнські сили.
Тому зацікавлений в них.

Порівняйте склад фракцій ЄС і Слуг.
Чи є серед слуг такі українські патріоти як Вятрович і Федина?
Чи є серед ЄС такі русскомірні українофоби як Бужанський?
   
а чому нічого не чути про "примирення" в ОРДЛО, хоча б?
я вже не кажу в мацквє, хоча своїми мєндалями за бойові дії в Україні там купа награждьоних
   


Почему Национальное примирение не проводится в Москве или Донецке? Может, стоило бы там начинать?



Останнє редагування: 13 березня 2020 11:39:32 від Миклован
   
Не дуже схвалюю такі дії - можна було б й тонкіше, та й реальних ворогів, які більше заслуговують на таке, в Україні ще досить, але пригадується епізод з одного відомого фільму радянськіх часів - "Надо Федя, надо..."  :) Іноді таки треба...
   
Re: Національна платформа примирення та єдності
TC

Расстрельная команда - единственная правильная платформа примирения. Классическое "умрите с миром".
   
Я теж проти Петра. Але голосував за Петра.
Бо той хоч загравав з українцями, бачачи в них свій електорат, а тому змушений був йти на деякі поступки українцям (мова).

А малорос Зе опирався на малоросів і русскомірних, тож чекати, що він буде кращим для України ніж Порошенко, не було жодних підстав.
Не могли свідомі українці голосувати за Зе. Навіть ненавидячи Порошенка.
Хтось хоче сказати, що українців в Україні 8%???
То скажіть тому придурку, що він ПРИДУРОК!
   
Порошенко - безпринципний барига. (Як і Юля і більшість українських політиків).

Але своєю опорою він обрав проукраїнські сили.
Тому зацікавлений в них.

Порівняйте склад фракцій ЄС і Слуг.
Чи є серед слуг такі українські патріоти як Вятрович і Федина?
Чи є серед ЄС такі русскомірні українофоби як Бужанський?
"ФЕДІна" = українка і патріот?!
Ви знущаєтесь!!!
   
Підберіть методику оцінювання, інакше окрім безглуздих вигуків нічого не виходить. Кричати: "він барига! Він злодій!" тупо контрпродуктивно. Замість цього продуктивніше підходити з таких позицій: він зробив те і те. Він не зробив те і те. Він зробив те і те погано. Альтернатива очікувана була б такою і такою у випадку кандидата А, такою і такою у випадку кандидата Б і так далі. А тоді вже на підставі цієї інформації обирати, що було б краще і у якому випадку очікується на краще.

1) Долар по 28
2) За пристойні бабки закидав Україну та її армію своїм металобрухтом на хуйляцькому двигуні
3) Побудував дофіга нових магазинів Рошен
4) За державний рахунок добре підлатав свої підприємства. Наприклад, віртуальний ремонт суховантажу в Києві...
5) Успішно поховав справу Майдану тим, що як мінімум справи 2 організаторів рoзтрiлiв були злиті
6) Завдяки По один з цих організаторів виліз з небуття і істотно наростив свій політичний вплив і бізнес в Україні
7) Бізнес того організатора кришувався брелками, в чому є також безумовно заслуга По
8) Той організатор розстрілу Майдану 5 років представляв Україну і від її імені писав "безальтернативні" мінські домовленості, від яких Україна ще довго буде відхаркуватися.
9) Котли і безперешкодний прохід Гіркина в Донецьк. Тільки за ці злочини головнокомандувач повинен опинитися на лаві підсудних
10) Введення воєнного стану проти умовного противника після однієї з нічних зустрічей з організатором розстрілу Майдану.
   
1) Долар по 28
Сьома, просто пройди на йух. Тут ще тебе, викормлєша, не вистачало. Скажи 105-му, нехай пришле хоча б миросю, та кумедна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія