Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

39

Re: 39

перше правильне запитання. Якщо хворий норм почувається то спішити збивати не потрібно.

Это все индивидуально: я, например, при 37.6 сажусь писать завещание

А я вообще забыл когда у меня была температура.Раньше болел пару дней 38-39 и здоров.А сейчас просто хреново,но без температуры и может тянутся неделю или дней 10.Хз что это такое.Или болячки какие-то другие стали или со мной что то не то

А для мене ця гілка наглядний приклад про мудрий народ.

У моего в годик среди ночи поднялась до 39,5 и скорая все не едет. Я в панике, жена у матери больной. Вспомнил бабушкин рецепт - помазал разведенным уксусом подмышки, немного спинку и ступни. Через полчаса приехала скорая, а у него уже 37. Сделали укол анальгин с димедролом. утром немного посоплил и все..

Рентген. На всякий випадок

Это на всяк выпадок. А так - икона казанской божей матери , да ?

А я вообще забыл когда у меня была температура.Раньше болел пару дней 38-39 и здоров.А сейчас просто хреново,но без температуры и может тянутся неделю или дней 10.Хз что это такое.Или болячки какие-то другие стали или со мной что то не то
Это значит иммунитет уже не тот. Организм повышением температуры реагирует на чужаков.

Это на всяк выпадок. А так - икона казанской божей матери , да ?
:)

перше правильне запитання. Якщо хворий норм почувається то спішити збивати не потрібно.
;o А ти хоч знаєш, які відбуваються зміни при температурі 39+? А якщо підніметься? Кров звернеться...

Кстацє, у мене ніколи взагалі не було температури.

У школі простудою взагалі не хворіла і жодного дня не пропустила школу.

Зараз всі простуди переношу на ногах - ніколи не відлежуюся - якось вони не дуже мене турбують.

Але температури як не було, так і немає.

Як це? Коли болить шкіра? 
Ніби сильно вдарився, але синів немає.

у мене в дитинстві було колись 40
спочатку ламало, а потім почалась ейфорія... по телевізору ішов якийсь концерт класичної музики, блимали гірлянди на ялинці, і я думав, як жаль що я помираю і не стану диригентом
Да прикольна штука, я до цих пір пам'ятаю як до мене приїхав кещей бессмертный, а васелиса прекрасна брала аналіз крові. Насправді у мене був двосторонній лімфоденіт, його ніхто не міг діагностувати, і батько звідкись привіз світило діагностика з медсестрою.

;o А ти хоч знаєш, які відбуваються зміни при температурі 39+? А якщо підніметься? Кров звернеться...

у першу чергу нервова система страждає через пошкодження білкових структур
у дітей на гіпертермію часто виникають епілептиформні реакції. пошкодження можуть бути такими, що запускають потім епілепсію. може постраждати інтелект в цілому
тому для дітей вище 38 треба збивати. без фанатизму, але краще збити природну реакцію імунітету, бо наслідки можуть бути важчими ніж отримана користь у боротьбі проти вірусу

Это значит иммунитет уже не тот. Организм повышением температуры реагирует на чужаков.

Та не знаю.Вроде редко болею.Раз в год максимум.

в малого другий день 39

ні насморку, ні кашлю ..

4 дні максимум витримує людина. потім галюцинації.
якщо температура не збивається ліками - вези у пульмологічну лікарню на 5 день.
якшо на 5 день почне спадати - то це грип.
тоді означає шо піде на поправку.
якшо після того як організм береборов грип і темпа спадає за якийсь час (не дай Боже) підуть ускладнення на легені - вези терміновоу пульмологічну лікарню.

один мій друг і форумчанин це пройшов у 2010 році :)

та сама хєрня.
то не болячки. я перевірився вперше за 20 років.
то погода і віруси такі.
ти і не хворий і не здоровий а просто кволий.
можеш функціонувати але троха ослаблений.

та сама хєрня.
то не болячки. я перевірився вперше за 20 років.
то погода і віруси такі.
ти і не хворий і не здоровий а просто кволий.
можеш функціонувати але троха ослаблений.

Вот вот.А жена говорит что я симулянт и прикидываюсь.Она с 38 бегает,а я с 37 говорю что мне хреново.  :laugh:

температура збиваэться, на 4 години +\-
у лiкаря були., каже якийсь вірус, легені чисті, горло чуток червонувате
iз симптомiв тільки слабість і ножки боліли вчора і температура.

та все ок. я не за порадами, просто поділився :-(
тільки що дав нурафен, маю надію до 5 ранку буде все ок з температурою.

Про всяк випадок завтра буду працювати з дому і наступний тиждень, щоб не було можливості потенційно заразити колег в коворкінгу. Якщо я теж підхоплю цей вірусняк.

типичный мужчина  :lol:

у мене років уже 30, як почалися проблеми зі здоров'ям, темепература тіла 36,9-37,1,  лише вранці ~36,5.  Про що це може свідчити?

у мене років уже 30, як почалися проблеми зі здоров'ям, темепература тіла 36,9-37,1,  лише вранці ~36,5.  Про що це може свідчити?

шо ти гарячий чувак :-)

туберкульоз наприклад

онко
снід...

туберкульоз наприклад

онко,  ВІЧ, хронічний запальний процесс десь

туберкульоз наприклад

онко
снід...
так за 30 років повинен уже б і ласти склеїти. Але хоч і з великими зусиллями але ще трепихаюсь

так за 30 років повинен уже б і ласти склеїти

необов'язково.

в малого другий день 39

ні насморку, ні кашлю ..

антибиотик врач выпишет.

Две недели назад тоже у ребенка 5 дней в подряд 39.5  (15 лет) как раз карантин в школе.
сбивали но температура возвращалась.
Никаких других внешних признаков болезни.

Водили в клинику на 4й день делали экспресс тест на грип. Результат отрицательный.
на 5й день температура упала до 37.5 Продержалась такая температура еще 3 дня.
Потом все прошло. Как бы все само прошло

Диагноз был ОРВИ. Все.

А з чого ви рішили що у вас проблемы. Температура в межах норми

так за 30 років повинен уже б і ласти склеїти. Але хоч і з великими зусиллями але ще трепихаюсь

Какое-то воспаление. У меня гастрит такое давал.

выздоровления малышу

Коворкін, як дитина зранку?

Та ти гониш, при свинячому кашляєш, що легені вихаркуєш.

підтверджую
кашель страшний
у мене після нього на голосових зв"язках утворилася типу грижа і робили операцію

Коворкін, як дитина зранку?

37.7 тримається

причому помітив що 38-38.5 переносить краще чим 37.5

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія