Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

херню ви, пані, порете, бо Потрох обвалив гривню майже у чотири рази, тобто, всі ціни на імпортні товари піднялися майже у чотири рази, а зарплата так синхронно не піднімалася. Отже, купівельна спроможність її суттєво знизилася. За зарплату 2013 року ви могли купити набагато більше, ніж за зарплату 2018 року. Можете порівняти, скільки в доларовому еквіваленті зарплати ви отримували в 2013-2014 році, і скільки в 2018-2019 році - тобто, на початку і в кінці правління Кнуря. ТАК вам зрозуміло?
Порівняла... Гм, зарплата виросла в півтора рази.
   
Порівняла... Гм, зарплата виросла в півтора рази.
А долар виріс майже в 4 рази. І? В скільки разів в доларовому еквіваленті знизилася зарплата?
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Що саме? Оргтехніку?
Як часто вы купуєте оргтехнік? Доречі вона таки подорожала лише в 2 рази, ніяк не 4
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

А долар виріс майже в 4 рази. І? В скільки разів в доларовому еквіваленті знизилася зарплата?
В доларах виросла в півтора рази
   
а може в доларових/євро депозитах? Ну, тіпа, шоб ше й додаткова вигода була не тільки від махінацій із курсом, а й зверху навар.
ну не знаю, їх же ще треба вміти зняти
   
Панство надая перевагу Україні в орбіті Москви і доларом по 9,
а я надаю перевагу Україні  з доларом по 24 і без Хуйла.
І, думаю, це не завелика була плата за те, щоб Хуйловські смотріщі більше ніколи не рулили Україною.
Обкрадена, обманута  в 2014 - 2019 секта свцідків Зеденського-Коломойського-Медведчука, повторюю для вас ще раз
Надаю перевагу свободі з картоплею перед совком з ковбасою.
:pooh_on_b:
яка картопелька, що ви оце тут понаписували, коли вже зізнались, що на девальвації не втратили
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Доречі, ось вам об'єктивне мерило. Заробітна плата в інвестиційній кошторисій документації у 2013 році - 1308, 2020 рік - 9950. Це об'єктивний показник росту ЗП
   
В доларах виросла в півтора рази

А якби не мухлювали із курсом, то виросла б у ТРИ рази.

   
Доречі, ось вам об'єктивне мерило. Заробітна плата в інвестиційній кошторисій документації у 2013 році - 1308, 2020 рік - 9950. Це об'єктивний показник росту ЗП
Ух ти! Аж в СІМ разів. А тепер перерахуйте її в доларовому еквіваленті і ту, і ту за курсом 2013 року. Тобто, уявіть, що не було ніякої Уггі і курс гривні не змінювався.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

:facepalm1:
Це розрахункова заробітна плата для визначенняя вартості будівництва.
   
Це розрахункова заробітна плата для визначенняя вартості будівництва.
Мінімальна?

А чого тоді у 2019 році вона стала більш ніж удвічі вищою за мінімальну і досягла середньої по Україні?
У вас там якісь трабли були з будівництвом? Че чи не Порошенкова будівельна компанія? Тоді зрозуміло - став Президентом і всі справи пішли вгору.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

А якби не мухлювали із курсом, то виросла б у ТРИ рази.
Єсли би та каби да вирослі во рту гріби... Ріст ЗП в будівництві визвано безвізом - до забудовників нарешті почало доходити, що ще трохи і залишаться без спеціалістів.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Мінімальна?

А чого тоді у 2019 році вона стала більш ніж удвічі вищою за мінімальну і досягла середньої по Україні?
У вас там якісь трабли були з будівництвом? Че чи не Порошенкова будівельна компанія? Тоді зрозуміло - став Президентом і всі справи пішли вгору.
Це мінімальна розрахункова. Тобто меньше такої закладати в кошторис не можна. Більше можна за рішенням замовника. Наприклад мукачевська міськрада заклала в цьому році 13 тис.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Мінімальна?

А чого тоді у 2019 році вона стала більш ніж удвічі вищою за мінімальну і досягла середньої по Україні?
У вас там якісь трабли були з будівництвом? Че чи не Порошенкова будівельна компанія? Тоді зрозуміло - став Президентом і всі справи пішли вгору.
Це не Порошенківська компанія - це загальнодержавний ДСТУ - їм користуються всі будівельники.
   
Мндаааа... їй сциш межиочі, а вона - то божа роса...


Я так зрозуміла, при Пітрові ви і зарплаті в 50 баксів будете раді.
   
Це розрахункова заробітна плата для визначенняя вартості будівництва.
це махлювання
   
яка картопелька, що ви оце тут понаписували, коли вже зізнались, що на девальвації не втратили
Ви   ігноруєте мою думку і  хочете мене показати тіткою яка тримала долари під матрасом.
Я  в 2014 році просто перестала ходити в ресторани, стала пити гіршу каву, перестала купувати парфуми і обновки. Перестала їздити на відпочинок. Так зрозуміло?
І я не бачу нічого в цьому надзвичайного. Бо в країні сталася війна. Мої близькі пішли вокопи, а я стала в міру своїх можливостей  допомагати їм.
Т це я вважаю цілком нормально. Так робили мої бабці і прабабці  в 40х і 50-х.
А ви вперто не бачите  головного в моїх дописах, того, що я хочу донести - у виборі між свободою від рускаго міра і ковбасою я ніколи не виберу ковбасу. Якось так.
Я ніколи не зрозумію людей, які писали тут, що розтаможка їхньої машини стала визначальною у їх політичному виборі.
Я ніколи не зрозумію людей, які ходять до церкви, яка відмовляється молитися за українських воїнів.
Я ніколи не зрозумію людей, яким однаково,  куди піде країна - лищ би долар був по 8
І так , я поїду з України, коли знову будуть чіпляти собі колорадські стрічки, влада буде називати вбивць моїх близьких -  братами, а сюди зайде руцький мір.
Все інше - долар по 30, високу комуналку, дорогі продукти я якось переживу. Не вперше
 :pooh_on_b:
   
2 Забужанка
 (tu)
   
Мндаааа... їй сциш межиочі, а вона - то божа роса...


Я так зрозуміла, при Пітрові ви і зарплаті в 50 баксів будете раді.
Мені боидко оце слухати.читати.
Маю знайому, батька якої вбили в 60-х роках. І ця немолода жінка розповідала, як тіло возили по селах, щоб упізнати і хто це та вирахувати сім"ю. І як мама і бабуся, її
маденьку дівчинку, навчали не заплакати, не показати, що це її тато. Виводили на упізнання все село.
і оце бажання за дешевий газ, за ковбвсу продати майбутнє своєї країни мені ніколи не зрозуміти.
Обкрадені ви наші, зубожівші мученики
 :pooh_on_b:
   
Ви   ігноруєте мою думку і  хочете мене показати тіткою яка тримала долари під матрасом.
Я  в 2014 році просто перестала ходити в ресторани, стала пити гіршу каву, перестала купувати парфуми і обновки. Перестала їздити на відпочинок. Так зрозуміло?
І я не бачу нічого в цьому надзвичайного. Бо в країні сталася війна. Мої близькі пішли вокопи, а я стала в міру своїх можливостей  допомагати їм.
Т це я вважаю цілком нормально. Так робили мої бабці і прабабці  в 40х і 50-х.
А ви вперто не бачите  головного в моїх дописах, того, що я хочу донести - у виборі між свободою від рускаго міра і ковбасою я ніколи не виберу ковбасу. Якось так.
Я ніколи не зрозумію людей, які писали тут, що розтаможка їхньої машини стала визначальною у їх політичному виборі.
Я ніколи не зрозумію людей, які ходять до церкви, яка відмовляється молитися за українських воїнів.
Я ніколи не зрозумію людей, яким однаково,  куди піде країна - лищ би долар був по 8
І так , я поїду з України, коли знову будуть чіпляти собі колорадські стрічки, влада буде називати вбивць моїх близьких -  братами, а сюди зайде руцький мір.
Все інше - долар по 30, високу комуналку, дорогі продукти я якось переживу. Не вперше
 :pooh_on_b:
а я не поїду. тут я народився тут поховані мої пращури. чому я повинен тікати?
   
Мені боидко оце слухати.читати.
Маю знайому, батька якої вбили в 60-х роках. І ця немолода жінка розповідала, як тіло возили по селах, щоб упізнати і хто це та вирахувати сім"ю. І як мама і бабуся, її
маденьку дівчинку, навчали не заплакати, не показати, що це її тато. Виводили на упізнання все село.
і оце бажання за дешевий газ, за ковбвсу продати майбутнє своєї країни мені ніколи не зрозуміти.
Обкрадені ви наші, зубожівші мученики
 :pooh_on_b:
Пані, та не виправдовуйтеся ви так. Валіть вже нахер в те своє забугор*я, та не виносьте нам мозги. Не переживайте - за таким ге ми не будемо жалкувати.
   
а я не поїду. тут я народився тут поховані мої пращури. чому я повинен тікати?
Ну не знаю, може написала згарячу. Але навряд чи зможу жити в рускомірному просторі. А зброю в руки теж не  зможу взяти, немає в мені такої відваги, як у хлопців. І що розповідати дітям про героїв Моторолу з Гіві чи просити пробачення у ватніків за порадою Сівохи?
 :pooh_on_b:
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Зелені ковбасники розглядають курс окремо від війни, окупації і знищення найбільшого промислового регіону.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

це махлювання
Це Державний стандарт.
   
Я  в 2014 році просто перестала ходити в ресторани, стала пити гіршу каву, перестала купувати парфуми і обновки. Перестала їздити на відпочинок.
тепер нарешті ви можете відповісти - ви не ображаєтесь особисто на того, хто вкрав з вашого гаманця ваші гроші?
   
Пані, та не виправдовуйтеся ви так. Валіть вже нахер в те своє забугор*я, та не виносьте нам мозги. Не переживайте - за таким ге ми не будемо жалкувати.
Так я не бачу сенсу сперечатися  з зубожілими і обкраденими совками. в мене з ними різне бачення цінностей. А вам, пані дешевої цибулі, ковбаси і колорадську стрічку в лацкан
 :pooh_on_b:
   
Це Державний стандарт.
я саме про нього
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Пані, та не виправдовуйтеся ви так. Валіть вже нахер в те своє забугор*я, та не виносьте нам мозги. Не переживайте - за таким ге ми не будемо жалкувати.
Це походу за такими як ви ніхто не пожалкує... ну і сука.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

я саме про нього
Ви в цьому розбираєтесь як баран в апельсинах... так що ваші висновки взагалі нічого не варті.
   
Ну не знаю, може написала згарячу. Але навряд чи зможу жити в рускомірному просторі. А зброю в руки теж не  зможу взяти, немає в мені такої відваги, як у хлопців. І що розповідати дітям про героїв Моторолу з Гіві чи просити пробачення у ватніків за порадою Сівохи?
 :pooh_on_b:
руський мір ніколи не зможе перетворити українця на москаля. він може його перетворити лише на ковбасника
   
Зелені ковбасники розглядають курс окремо від війни, окупації і знищення найбільшого промислового регіону.
та де ж зелені, як коричневі вощать лапті за ковбасою - стримуємо з усіх сил - таки пруцця за довгими і товстими ковбасами, ніби тут хлопці цього не можуть дати.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

Так я не бачу сенсу сперечатися  з зубожілими і обкраденими совками. в мене з ними різне бачення цінностей. А вам, пані дешевої цибулі, ковбаси і колорадську стрічку в лацкан
 :pooh_on_b:
Обломається їй. Всі хто спокусився на дешеву ковбасу закінчує в загальній канаві.
   
Ви в цьому розбираєтесь як баран в апельсинах... так що ваші висновки взагалі нічого не варті.
зате ваші цифри варті - тища за державним стандартом, а 9 тищ вже за вимогою замовника
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

тепер нарешті ви можете відповісти - ви не ображаєтесь особисто на того, хто вкрав з вашого гаманця ваші гроші?
Війна вкарала, але зубожілим то не зрозуміти.
   
Re: Зеленский не то что в цейтноте он цугцванге.

зате ваші цифри варті - тища за державним стандартом, а 9 тищ вже за вимогою замовника
І то і то за стандартом.
   
Так я не бачу сенсу сперечатися  з зубожілими і обкраденими совками. в мене з ними різне бачення цінностей. А вам, пані дешевої цибулі, ковбаси і колорадську стрічку в лацкан
 :pooh_on_b:
ви пані цього всього вже наїлися? Особливо стрічок, що всім бажаєте? Звідки це все? Як легко отакі лже-патріоти готові за шмат чужої ковбаси і свою країну продати. Та все ніяк не знайдуть собі виправдання і винуватого.

Поспішайте, пані, поки попутний вітер без сучків і коронавірус ще не все викосив.
   
Війна вкарала
це брехня
   
І то і то за стандартом.
:lol:
   
Це походу за такими як ви ніхто не пожалкує... ну і сука.
не хами, убога, як зібралася валить за бугор, то вали мовчки, а не ти ще шукаєш винуватих.

Звідки у вас стільки екскрементів береться в мозгах? Це мухи чи таракани так постаралися то все засрати у вашій голові?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія