Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

то есть в магазины не ходить, детей из дома не выпускать, ходить всем поголовно в масках сшитых из старых простыней (в целях экономии) и ковид исчезнет? Я все правильно поняла?

дистанция в 2 метра и маска в магазине - вполне достаточно, чтобы ПРЕРВАТЬ ЦЕПОЧКУ ЗАРАЖЕНИЙ.
   
Re: короновірус в Україні

дистанция в 2 метра и маска в магазине - вполне достаточно, чтобы ПРЕРВАТЬ ЦЕПОЧКУ ЗАРАЖЕНИЙ.

Буду краток Брєд.
   
Re: короновірус в Україні

Буду краток Брєд.

Ніде немає досліджень ефективності масок. Зате скрізь гарні мальовані ролики як в них чихають і ніщо нікуди не вилітає. В магазині, завдяки руху повітря і від вентиляції і від руху людей, все зміщується і швиденько доходить до всіх. Єдине, що доведено, - вологість перешкоджає розповсюдженню вірусів, зате сприяє розповсюдженню бактеріальних інфекцій.
   
Re: короновірус в Україні

просто берегут свое здоровье. у меня малой только что истерил как у него в горле пересохло и от воды больно.
пришел из школы в медецинской маске, я ее положила как запасную, а носим мы матерчатые, чтоб аллергии не было. он решил одеть медицинскую, надеюсь больше этого не сделает.

я в курсе, что в маске хреново. вывод прост - минимизировать время пребывания в коллективе.
но открытый нос в маске = повышение риска заражения
   
Re: короновірус в Україні

вийшли на плато в 2і тис

Наступна ціль - плато 3 тис.
   
Re: короновірус в Україні

Буду краток Брєд.

готовь 20 килогрн.
примерно столько стоит лечение от вируса.
и да, можно сыграть в ящик.
зато будет не бред
   
Re: короновірус в Україні

Ніде немає досліджень ефективності масок. Зате скрізь гарні мальовані ролики як в них чихають і ніщо нікуди не вилітає. В магазині, завдяки руху повітря і від вентиляції і від руху людей, все зміщується і швиденько доходить до всіх. Єдине, що доведено, - вологість перешкоджає розповсюдженню вірусів, зате сприяє розповсюдженню бактеріальних інфекцій.

маска не защищает ВАС от вируса.
маска защищает ОКРУЖАЮЩИХ, если вы больны.
просто выдыхаемый аэрозоль оседает на внутренней стороне маски.
учитывая, что недели 2 зараженный человек без симптомов разносит заразу, неправильное ношение маски (с открытым носом) или нахождение без маски можно приравнять к биотерроризму.
   
Re: короновірус в Україні

я в курсе, что в маске хреново. вывод прост - минимизировать время пребывания в коллективе.
но открытый нос в маске = повышение риска заражения
тут уже писали, что одеваешь маску, чтобі не заразить другого. как минимум в сдвинутой маске рот прикрит. и да, чтоби чихнуть нарід таки снимает маску.
   
Re: короновірус в Україні

маска не защищает ВАС от вируса.
маска защищает ОКРУЖАЮЩИХ, если вы больны.
просто выдыхаемый аэрозоль оседает на внутренней стороне маски.
учитывая, что недели 2 зараженный человек без симптомов разносит заразу, неправильное ношение маски (с открытым носом) или нахождение без маски можно приравнять к биотерроризму.

Та ну, в китайців є ролики, можна глянути що і куди при чиханні вилітає з маски. А потім додати до всього рух повітря і розмір віруса. І ще, - значить на вдих віруси проходять маску, а на видох осідають? Логіку тут де шукати?

Де дослідження носіння масок? Про шкоду є, а де про захист? Чому за цей час не було таких досліджень?
   
Re: короновірус в Україні

тут уже писали, что одеваешь маску, чтобі не заразить другого. как минимум в сдвинутой маске рот прикрит. и да, чтоби чихнуть нарід таки снимает маску.

я був у субботі на вокзалі київському
я охуїв
коли я побачив 90 % без масок які підземним переходом йдуть натовпом...я багато чого зрозумів  нарешті
не те шо на підборідді.а її зовсім нема
усім (x)

тому сьогодні вже рекордних 450 підозр у києві

Останнє редагування: 3 вересня 2020 16:57:37 від Ukraine
   
Re: короновірус в Україні

Депутанты без масок, их не касается?
   
Re: короновірус в Україні

Депутанты без масок, их не касается?

ти багато знаєш депутанів які міським транспортом користуються? :laugh:
навіщо рівнятись на цих дебілів усім іншим?
   
Re: короновірус в Україні

Треба таких безмасочників лупити кийками, як німці товкли. Тоді дійде.
   
Re: короновірус в Україні

The Spread of Influenza and Other Respiratory Viruses: Complexities and Conjectures

Коротко, є великі каплі, малий радіус і маска зупинить, викликають, в основному, ураження верхніх дихальних шляхів і переносяться легше. І мілкі, які викликають частіше ураження нижніх дихальних шляхів, довго висять в повітрі, маску оминають.

Мілкі - це звичайне дихання через нос, через рот більше. Є люди супер-носії навколо яких постійно "хмара" з вірусом дуже мілким.


Останнє редагування: 3 вересня 2020 17:08:45 від nofate
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

дистанция в 2 метра и маска в магазине - вполне достаточно, чтобы ПРЕРВАТЬ ЦЕПОЧКУ ЗАРАЖЕНИЙ.
сори, а как работать с дистанцией в 2 метра работникам тех же магазинов, фабрик и заводов?

маска не спасает от вируса, если она не похожа на противогаз  8-)
   
Re: короновірус в Україні

я був у субботі на вокзалі київському
я охуїв
коли я побачив 90 % без масок які підземним переходом йдуть натовпом...я багато чого зрозумів  нарешті
не те шо на підборідді.а її зовсім нема
усім (x)

тому сьогодні вже рекордних 450 підозр у києві
напомните мне пжл сколько миллионов живут в Киеве
   
Re: короновірус в Україні

учитывая, что недели 2 зараженный человек без симптомов разносит заразу,

 ;o а каким образом он ее разносит? если не кашляет и не чихает? взглядом???
   
Re: короновірус в Україні

Ну когда я вижу на улице дурака или дуру в маске.  Мне тоже хочется подойти и врезать с ноги,но я себя сдерживаю ибо понимаю что передо мной психически больные люди.будьте толерантны
   
Re: короновірус в Україні

;o а каким образом он ее разносит? если не кашляет и не чихает?
через дихання і розмову.
   
Re: короновірус в Україні

напомните мне пжл сколько миллионов живут в Киеве
На 15% десь більше ніж у Львівській області, а підозр більше на 125% приблизно. Львівська наразі лідер по загальній кількості, але здається вже не надовго...
   
Re: короновірус в Україні

;o а каким образом он ее разносит? если не кашляет и не чихает? взглядом???

Так мерці теж не кашляють, до чого ці заходи безпеки на похоронах...
   
Re: короновірус в Україні

Так мерці теж не кашляють, до чого ці заходи безпеки на похоронах...
А щоб страшніше було.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Так мерці теж не кашляють, до чого ці заходи безпеки на похоронах...
отличный вопрос! вирус распространяется воздушно-капельным путем, так чем же тогда опасен покойник умерший от ковида?
   
Re: короновірус в Україні

отличный вопрос! вирус распространяется воздушно-капельным путем, так чем же тогда опасен покойник умерший от ковида?
Випаровується...от :D
   
Re: короновірус в Україні

ти багато знаєш депутанів які міським транспортом користуються? :laugh:
навіщо рівнятись на цих дебілів усім іншим?
Так их там только самих 400 человек.
   
Re: короновірус в Україні

Говорят, в Америке тест стоит 5 баксов. У нас 715 гривен самый дешевый.
   
Re: короновірус в Україні

маска не защищает ВАС от вируса.
маска защищает ОКРУЖАЮЩИХ, если вы больны.
просто выдыхаемый аэрозоль оседает на внутренней стороне маски.
учитывая, что недели 2 зараженный человек без симптомов разносит заразу, неправильное ношение маски (с открытым носом) или нахождение без маски можно приравнять к биотерроризму.

рівно навпаки. людство _глобально_ тероризують брехнею і намагаються насадити страх і невігластво.
піди погугли фізичні процеси, які відбуваються в процесі чихання - під яким атмосферним тиском, яка швидкість, які розміри тих самих вірусів. як через широкі ворота вони проходять через ті маски.
якщо ти так боїшся вірусів - то носи все що тобі завгодно, не знімаючи ніде і ніколи.
але ніхто не має права _примусити_ людей дихати вільно і природньо.
перекривання природних шляхів процесу дихання є тортурами над людьми.
за це прийдеться авторам і виконавцям рукотворної "пандемії" відповідати як за злочини проти людяності.
   
Re: короновірус в Україні

отличный вопрос! вирус распространяется воздушно-капельным путем, так чем же тогда опасен покойник умерший от ковида?

намагаються створити "нову нормальність". тобто унеможливити будь-які _реальні_ колективні акції і знищити ритуальні традиції зібрань людей, особливо коли це стосується колективного прояву природних почуттів співчуття, емпатії, спільних переживань якихось емоційних подій.
   
Re: короновірус в Україні

Показати зображення...

та да. ось і в старого покидька берлусконі протестували страшний короновірус. тільки одна проблема - він його не відчуває ніяк! ну прямо рептілоїд якийсь!  :pofig:
   
Re: короновірус в Україні

Ну когда я вижу на улице дурака или дуру в маске.  Мне тоже хочется подойти и врезать с ноги,но я себя сдерживаю ибо понимаю что передо мной психически больные люди.будьте толерантны

людей зробили такими. при цьому, якщо в них запитати шось зовсім елементарне з тієї ж біології - вони не знатимуть відповіді.
наприклад, таке: де живе пліснява? вони її бачать? ні? а вона всюди є! і може викликати страшні хвороби!  :pofig:
   
Re: короновірус в Україні

ви дуже-дуже-дуже помиляєтеся
ви не знаєте, як працюють в україні фармасьютіки - вони всі (ну хай 99%) мають програми стимулювання лікарів за те, що ті виписють їх ліки.
спитайте в "дохтура смерть" ішакова - він на цьому сидить безпосередньо.

правильно. такі "лікарі" є вигодоотримувачами від всього цього всесвітнього розводняка. їм капає баблішко і від біг-фарми, і від одураченого манюпаса.
плюс їм ще просто погрожують, що вони мусять співпрацювати за постановами наці-урядів в дусі пандемічного консенсусу, і ні в якому разі в дусі _просвіти населення_, аж до заборони на професійну діяльність.
   
Re: короновірус в Україні

Я вот не пойму еще, говорят, в Европе научились лечить вирус, поэтому опять по 8000 случаев в день как в марте, но смертность 20 человек, а не 500 и не 1000 как весной. Но почему тогда в США смертность все равно по 1000 человек в день, в Америке не научились?
   
Re: короновірус в Україні

Я вот не пойму еще, говорят, в Европе научились лечить вирус, поэтому опять по 8000 случаев в день как в марте, но смертность 20 человек, а не 500 и не 1000 как весной. Но почему тогда в США смертность все равно по 1000 человек в день, в Америке не научились?

треба в гамериканців спитати. нещодавно там спіймали ненсі пелосі, першу пропагандоншу пандемічного консенсусу, без намордника, в її дорогущому перукарному салоні. так топила за смертельний вірус, так на додіка нападала, шо аж той і переключився на бізнес на ковідоістерії. ну не втрачати ж таку можливість!
до того ж, в половини гамериканців нема просто грошей на медичну страховку. така в них система. дуже велике розшарування суспільства. і воно поглибилося з "пандемією" не тільки там, а і глобально.

Останнє редагування: 4 вересня 2020 00:52:15 від Vera
   
Re: короновірус в Україні

А щоб страшніше було.

оце ти, як виняток, дуже правильно написав. вся ця медіа-пандемія грунтується на страху, страху і ще раз страху. залякати манюпаса до ікотки. і вдалося ж дуже велику кількість людей!
   
Re: короновірус в Україні

через дихання і розмову.

не може не хвора людина розносити хворобу.
якщо тобі зробити будь-яке щеплення, ти теж будеш _заражений_.
   
Re: короновірус в Україні

Та ну, в китайців є ролики, можна глянути що і куди при чиханні вилітає з маски. А потім додати до всього рух повітря і розмір віруса. І ще, - значить на вдих віруси проходять маску, а на видох осідають? Логіку тут де шукати?

Де дослідження носіння масок? Про шкоду є, а де про захист? Чому за цей час не було таких досліджень?

тому що це паламає увесь ковідо-бізнес - раз, люди знову почнуть дихати вільно - два, і притягати до відповідальності тих, хто заподіяв їм шкоду - три.
а в пандемічного консенсусу зовсім інші цілі. 
   
Re: короновірус в Україні

ти багато знаєш депутанів які міським транспортом користуються? :laugh:
навіщо рівнятись на цих дебілів усім іншим?

і? ковід жеж не спить і вирує всюди.
значить, вони можуть людям, і навіть малим дітям! вдовблювати в голови, шо вони є "вбивцями", а самі - ну как жеж таг? ні разу вони не вбивці і нібожежмій.
про шо це говорить всім нам? може вони шото таке знають про смертельний ковід, шо не знає, чи вже не відчув за ці півроку манюпас?
як там поговорка про обман? як довго можна обманювати всіх?  :pofig:
   
Re: короновірус в Україні

сори, а как работать с дистанцией в 2 метра работникам тех же магазинов, фабрик и заводов?

маска не спасает от вируса, если она не похожа на противогаз  8-)

100% защиты от вируса нет.
максимально возможная защита - у х@йла.
но это дохрена дорого.
и все равно есть шанс.

как работать? ОСТОРОЖНО.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія