Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Порох пріехал із Іспаніі і вместо того, чтоби на самокарантін, тут же появілся в Раде для распространенія високопотенціальной зарази
Тварь.

или герой?

Порох пріехал із Іспаніі і вместо того, чтоби на самокарантін, тут же появілся в Раде для распространенія високопотенціальной зарази
Тварь.
а у вас есть доказательства что порошенко вирусоноситель?

шахов я так понимаю для вас не существует  :lol:

По состоянию на конец дня 26.03 в Украине зафиксировано 196 подтвержденных случаев коронавируса, — сообщает МОЗ

.

⚡️МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 218 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 62 нові випадки.

Було в непогано, якби ще й озвучували кількість протестованих.

За добу зафіксовано 62 нові випадки.

Нічогенькі темпи росту, за тиждень-два будемо рахувати тисячами. Якщо тестів вистачить.

Нічогенькі темпи росту, за тиждень-два будемо рахувати тисячами. Якщо тестів вистачить.

подвоєння здається йшло кожні два дні

а вы судите по Раде, если рада представляет всю страну , то выборка точная статистичеки будет.

7мь на 430

У Дніпрі вводять обмеження на переміщення (як у Києві)
https://49000.com.ua/v-obshhestvennyy-transport-dnepra-tepe/

Сегодня, 24 марта, в Днепре техногенно-экологическая инспекция по безопасности при горсовете приняла решение об изменении работы общественного транспорта в период карантина

пользоваться транспортом смогут только сотрудники экстренных служб, коммунальных служб, обеспечивающих жизнедеятельность города, сотрудники предприятий критически важной инфраструктуры, врачи, сотрудники аптек по специальному пропуску. Он будет действовать только при наличии удостоверения личности. Также пассажирам нужно быть по меньшей мере в масках, а также других средствах защиты (очки и перчатки).

Кто сможет ездить:

полицейские;
врачи;
сотрудники коммунальной инфраструктуры;
сотрудники аптек;
работники хлебозаводов и некоторых других предприятий пищевой промышленности;
круг лиц, определенных городскими властями для поддержания жизнедеятельности города;

Найцікавіше те, що Філатов ще 23 березня заявив, що на відміну від Києва, у Дніпрі ніхто суспільний транспорт зупиняти не буде. І тут наступного дня різке перевзування у повітрі. Хтось защемив борі яйця?

или герой?
Ні, оте перше.

Найцікавіше те, що Філатов ще 23 березня заявив, що на відміну від Києва, у Дніпрі ніхто суспільний транспорт зупиняти не буде. І тут наступного дня різке перевзування у повітрі. Хтось защемив борі яйця?
Мабуть родичі  "пенсійного" віку  ... вивозити то нікуди :-)o

мне кажется они знают чуть больше информации чем мы. и когда эта информация для него выглядела весело... он рассказывал тут всем про то что на бую всех вертел. Как запахло жареным.... решил ... ну его нафиг, лучше перестрахуюсь.

Доречі, подивіться вебками з Києва, автівки жваво собі їздять, так що кому дуже треба продовжують працювати, Київ не вмер.
https://www.youtube.com/channel/UC13xO4_2rnO7-FuJ8ne78_g

Доречі, подивіться вебками з Києва, автівки жваво собі їздять, так що кому дуже треба продовжують працювати, Київ не вмер.
https://www.youtube.com/channel/UC13xO4_2rnO7-FuJ8ne78_g
зовсім не вмер, як і традиційна тянучка на південному мосту з правого берега на лівий у другій половині дня

Agh

Подивився епічне інтерв'ю міністра охорони здоров'я Ємця, яке він дав 112 каналу. Зараз пишуть, що міністр у ньому назвав трупами людей старше 65 років, але насправді досить складно зрозуміти, що сказав Ємець. Дослівно фраза звучить так:
"Тривалість життя середня для чоловіків по-моєму у нас складає 65 років. Тому я вам скажу відверто, що коли фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розразховувати на тих людей, які ще у нас... Так? Я не лякаю і не жартую, які у нас ще живі, то я весь час кажу, ви пiдрахуйте... Так? Скільки нам треба виділити фінансів. Так? Але на ще живих людей, а не на трупих"
Якщо чесно, я мало що зрозумів в цьому потоці свідомості. Але сподіваюся, борці з соросятами задоволені. Саме таких професіоналів вони хотіли у МОЗі.

каких тестов? Здесь не тесты нужны а реагенты для лаборатории. Зельц вчера сказал что закупил в корее

каких тестов? Здесь не тесты нужны а реагенты для лаборатории. Зельц вчера сказал что закупил в корее

Не поздновато ли раздуплился?

https://youtu.be/fc1tozPcafw

Анализ крови показал, что вирус есть.
Они сказали, что у вас коронавирус, но тест мы вам делать не будем.  8-:

Долбо..бы опять собрали кучу людей с разных стран в одном помещении.
https://uainfo.org/blognews/1585305139--dayosh-eksponentu-zahvoryuvanosti-v-ukrayini-bloger-pro.html
А нам, никуда не ездящим, устроили голодный паек.

Вобщем, сделано все для того, чтоб эпидемия прошла у нас максимально хр..ново. Тащат и тащат сюда самолеты с самых зараженных стран.

А скажіть, вірус розмножується/ділиться, чи його стільки вилетіло, що вистачить кожному?

Вобщем, сделано все для того, чтоб эпидемия прошла у нас максимально хр..ново. Тащат и тащат сюда самолеты с самых зараженных стран.
зате міжміський весь транспорт заблокували. А тут тисячі людей з заражених країн будуть спокійно розпиляти вірусок по всім містам і селам.

зовсім не вмер, як і традиційна тянучка на південному мосту з правого берега на лівий у другій половині дня

Пройшовся з Труханового півостріва на Поштову, на Трухановому багато велосипедистів, бігунів, ремонтують Пішохідний міст, на Поштовій Мак працює на видачу для кур'єрів, їх крутиться близько 15 поруч, звичайних людей навколо мало, але авто на набережній трохи менше ніж зазвичай у будній день. Ще якесь будівництво працює біля річкового вокзалу. Неподалік офіс Київпастрансу і стоїть навпроти фунікулеру 3 богдана, якими співробітників розвозять.

Когда жахнет?
В вале новостей про коронавирусную инфекцию, в каждом купленном пакете гречки и рулоне туалетной бумаги, в бесконечных спорах про смертность в Испании и Корее на самом деле скрывается всего один простой вопрос. Когда жахнет в Украине? И жахнет ли, вообще?
https://bigkiev.com.ua/kogda-zhahnet/?fbclid=IwAR3WT7ktCk0aI9wBCrfYuepcoAidVImjRPe9-maplDigbHqpa1b3qETJoAA

Влад Чернявский:
Если бы я хотел заразить COVID19 как можно больше граждан Украины и зеленоубогих улиток, чтобы я сделал?
1. Во первых, я бы никак не препятствовал попаданию COVID19 в Украину. Снимал бы видосики про Санжары, но запускал бы самолеты из Италии, Испании или Китая без последующего карантина для пассажиров.

2.Осознавая мировой масштаб эпидемии, я бы продал все защитные средства из Украины. Например экспортировал бы в Испанию или Италию миллионы респираторов 3 уровня защиты, чтобы оставить улиток, врачей, ВСУ без элементарной защиты перед вирусом.

3. Свернул бы все программы по разработке вакцины от COVID19 и закрыл бы производство собственных тестов на COVID19. Например институт молекулярной биологии закрыт в феврале и все сотрудники отправлены в отпуск без содержания.

4. Чтобы вирус распространялся скорее, я бы закрыл все метро ( вместо увеличения количества вагонов), чтобы граждане и улитки пересели в маршрутки и кашляли друг на друга в более тесной обстановке.

5. Я бы выделил на борьбу с COVID19 всего 100 млн грн или 2 грн 38 копеек на каждого в Украине. При этом, прощая долги перед бюджетом для МАУ Коломойского в общей сложности на 2 000 000 0000 ( два миллиарда гривен)

6. Я бы запретил закупку лекарств, которые, так или иначе, способны помочь в борьбе с COVID19. Для этого я бы назначил министром охраны здоровья ЕМЕЦА, который заблокировал все закупки.

7. Я бы запретил закупки любых реагентов из за границы, которые могут помочь нашим врачам, вручную, создать подобие тестов на COVID19. ЕМЕЦ рулит опять.

8.Я бы отказался от сотрудничества с МВФ, так как сотрудничество подразумевает борьбу с моим лучшим другом Коломойским. Но зачем портить отношение с Игорем Валерьевичем? Лучше отказаться от помощи МВФ.

9.Так как зарабатывая, страна может позволить себе борьбу с эпидемией, то я сделаю все, чтобы страна перестала работать и бизнес нес максимальные убытки. В этом случае, в казну упадут поступления и сборы, что обрушит экономику и свалит Украину в дефолт. А при дефолте, моему лучшему другу Коломойскому проще набивать карманы.

10. Так как улитки прозреют и поймут, что я ссу им в глаза, они могут возбудиться и начать волнения, но у меня уже готовы меры для чрезвычайного положения (ЧП) - я увеличил финансирование Авакова и его нацгвардии, но убрал финансирование врачей и больниц.
Я Вова Чернявский, из Кривого Рога, мне 42 года и я не лох. Приснится же такое

Не поздновато ли раздуплился?
да вроде нет. Пока хватает

Когда жахнет?
В вале новостей про коронавирусную инфекцию, в каждом купленном пакете гречки и рулоне туалетной бумаги, в бесконечных спорах про смертность в Испании и Корее на самом деле скрывается всего один простой вопрос. Когда жахнет в Украине? И жахнет ли, вообще?
https://bigkiev.com.ua/kogda-zhahnet/?fbclid=IwAR3WT7ktCk0aI9wBCrfYuepcoAidVImjRPe9-maplDigbHqpa1b3qETJoAA
нет такого вопроса жахнет ли. Безусловно жахнет.

Когда жахнет?

кінець березня початок квітня піде прискорення, коли повернуться всі з-за кордону

сьогодні близько 14-ї по ящику бачив як королевська давала інтерв'ю журналістам і була вона без намордника, а ввечері  був сюжет спілкування президента з пресою але він був з маскою, яку, правда, тримав у руках і на зауваження журналіски відреагував словесно і не одів її. І я після побачених цих епізодів подумав, чи не зробили їм зщеплення від зарази, що вони такі безппечні. Чи надіються на свій молодий, не зношений організм.

310

⚡️МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 310 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 23:00 27 березня в Україні 310 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19. За добу виявлено 92 нові випадки.

Пошли иксы  :(

Дуже показові графіки. Ми підемо по одній з крутих траекторій

⚡️МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 310 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 23:00 27 березня в Україні 310 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19. За добу виявлено 92 нові випадки.
Это очень большой рост. Будем надеяться, что это сказывается поступление тест-систем в регионы и дальше прирост новых случаев замедлится.

Agh

Говорите пенсы вымрут, а молодёжь не затронет ...

⚡️МОЗ повідомляє: 
Станом на сьогодні більше 50% українців, які інфікувалися коронавірусом і в яких розвинулися симптоми захворювання COVID-19, – це люди віком від 18 до 49 років Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров'я, Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. 
“Це свідчить про те, що старша вікова група населення України більше прислухається до рекомендацій МОЗ України щодо запобіжних заходів від інфікування на COVID-19, дотримується карантину та обмежує свою мобільність. Водночас люди віком від 18 до 49 років ще зневажливо ставляться до загрозливої ситуації”, - зазначив Ляшко.

Останнє редагування: 28 березня 2020 00:19:57 від Agh

Со вчера +114

оце безконтрольне завезення перетворить нас на один великий Ухань.

Влада, сцуко, вперта. Хай би що, а продовжимо. Хоча вже самі бачать що роблять стопудів.

подвоєння буде кожні два дні

Цю тему переглядають:

Гервасій (+ 1 прихованих) і 4 гостей

Повна версія