Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скажемо коронавірусу НІТ!

Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

:gigi: То це ти саме через ЦЕ вибрав собі такий нік?
ні , а шо такого шо я так летів 
не парився як остальні в літаку
тепло по рукаву вийшов , контроль , получив багаж і потім передівся
получали багаж з людьми шо прилетіли десь з європи
ті в пуховиках і шапках і побачивши мене як негра в шортах і футболці у них був шок ;o
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

ні , а шо такого шо я так летів 
не парився як остальні в літаку
тепло по рукаву вийшов , контроль , получив багаж і потім передівся
получали багаж з людьми шо прилетіли десь з європи
ті в пуховиках і шапках і побачивши мене як негра в шортах і футболці у них був шок ;o
:gigi: та вже можеш і не оправдовувацця - вже пішла брехня по селу.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

1,2%
http://html.rhhz.net/zhlxbx/004.htm
Не думаю що це репрезентативні дані, для визначення відсотку безсимптомного протікання потрібно брати аналізи у всіх з якоїсь виборки населення а не тільки тих хто звернувся в лікарні. Впевнений що китайцям зараз не до того.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!
PAL

не парився як остальні в літаку
ну, насправді головна причина - ліміт багажу
Тобто якщо у ліміт вписуєшся - то навіщо паритися?
Але якщо "на межі", то те, що на тобі, у ліміт не входить  :gigi:
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

According to the New York Times, the director of the National Center for Immunization and Respiratory Diseases, Dr Nancy Messonnier, has said:

It’s not so much of a question of if this will happen in this country any more but a question of when this will happen.

She said public health officials could not say how severe the effect would be – but that Americans should prepare themselves for significant disruption.

We are asking the American public to prepare for the expectation that this might be bad.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Мені здається, що це вже давно в Україні, просто так як воно протікає безсимптомно, а симптоми, які у нього можуть бути - все-одно схожі на симптоми якихось інших вірусних хвороб, то ніхто і не буде особо заморачуватися із його виявленням - просто всіх списуватимуть на пневмонію із пізнім звертанням до лікаря і все.


Вчора йшла по гіпермаркету і звернула увагу на те, що мій ніс почув якусь простудну болячьку - у мене зазвичай пече в носі, коли почую ще живу бацилу. В магазинах вже кишить вірусами. Може вже і той гуляє. Звідки ми знаємо?
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Stocks have turned sharply negative as coronavirus fears continue to mount. The Dow has lost more than 500 points today.

Yesterday, the Dow fell more than 1,000 points, recording its worst day in two years, as coronavirus fears led global markets to plummet.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Свирид Опанасович: Один раз, як малий був і на леваді кози пас, то з лісу виїзжають четверо, всі на конях, худі і голі. Всі з косами, а в одного ще вєси магазинні. Мабуть, шо по сіно поїхали, тіки от віси нахуя? (с) Митець
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

ну, насправді головна причина - ліміт багажу
Тобто якщо у ліміт вписуєшся - то навіщо паритися?
Але якщо "на межі", то те, що на тобі, у ліміт не входить  :gigi:

який ліміт там у нас був перевес у ручній кладі
манго тоді набрали кілограм 20 по 0,5 $ за 1 кг
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Мені здається, що це вже давно в Україні, просто так як воно протікає безсимптомно, а симптоми, які у нього можуть бути - все-одно схожі на симптоми якихось інших вірусних хвороб, то ніхто і не буде особо заморачуватися із його виявленням - просто всіх списуватимуть на пневмонію із пізнім звертанням до лікаря і все.


Вчора йшла по гіпермаркету і звернула увагу на те, що мій ніс почув якусь простудну болячьку - у мене зазвичай пече в носі, коли почую ще живу бацилу. В магазинах вже кишить вірусами. Може вже і той гуляє. Звідки ми знаємо?

Думаю так не получится, глядя на китай, иран, италию можно предположить шо сначала он расходится бессимптомно а потом когда набирает "критическую массу" начинаетсо пичалка которую списать на другое не получается
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Думаю так не получится, глядя на китай, иран, италию можно предположить шо сначала он расходится бессимптомно а потом когда набирает "критическую массу" начинаетсо пичалка которую списать на другое не получается
ЧИМ ми будемо його діагностувати? А від звичайної пневмонії вже більше місяця як люди мруть і ніхто на це не звертає уваги. Принаймні, ці всі смерті в Україні списують на звичайну пневмонію із запізнілим зверненням до лікаря. У нас в селі саме так цю смерть розцінили.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Яке МЕНШИЙ? Он в сусідній гілці вже кажуть, шо 21 (двадцять один) день тому прилетів з Італії і тіке зараз у нього діагностували.
Достоверно, пока больше 14 дней не фиксировали.
Может и бывает больше 14 дней.
Когда диагностировали или появились симптомы -- это совсем другое. Симптомов могло вообще не быть или они появились сильно позже начала заболевания, диагностировать тоже вполне могли не начало заболевания, а неделю-две спустя.
Инкубационный период -- это же именно до начала заболевания, а не до постановки диагноза.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

ЧИМ ми будемо його діагностувати? А від звичайної пневмонії вже більше місяця як люди мруть і ніхто на це не звертає уваги. Принаймні, ці всі смерті в Україні списують на звичайну пневмонію із запізнілим зверненням до лікаря. У нас в селі саме так цю смерть розцінили.
Нет смысла диагностировать - и так будет все ясно. По потоку трупов с пневмониями. Вырастет с 2-3 до 10 в день на 100 тыс населения, значит началось.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

ЧИМ ми будемо його діагностувати? А від звичайної пневмонії вже більше місяця як люди мруть і ніхто на це не звертає уваги. Принаймні, ці всі смерті в Україні списують на звичайну пневмонію із запізнілим зверненням до лікаря. У нас в селі саме так цю смерть розцінили.

не беспокойтесь, разницу увидите и без тестов.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Нет смысла диагностировать - и так будет все ясно. По потоку трупов с пневмониями. Вырастет с 2-3 до 10 в день на 100 тыс населения, значит началось.

плюс еще реанимации будут завалены под завязку
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Достоверно, пока больше 14 дней не фиксировали.
Может и бывает больше 14 дней.
Когда диагностировали или появились симптомы -- это совсем другое. Симптомов могло вообще не быть или они появились сильно позже начала заболевания, диагностировать тоже вполне могли не начало заболевания, а неделю-две спустя.
Инкубационный период -- это же именно до начала заболевания, а не до постановки диагноза.
Безсимптомний перебіг до 14 днів, а потім, коли починаються симптоми, то вже піздно - саме тому і багато критичних. Там із симптомами вже десь 2-3 дні не більше, а далі йок.

То якщо діагностували ще впродовж тих 14 днів, то да, ще можна врятувати. А коли людина звертається вже під час симптомів, та ще й критичних, то вже сушать лапті.

А це ващє якась хрєнь.


І да, про того італійця, шо вже 21 день як прилетів... Здається мені, що він міг і тут вже ним заразитися від зовсім іншого носія.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Не думаю що це репрезентативні дані, для визначення відсотку безсимптомного протікання потрібно брати аналізи у всіх з якоїсь виборки населення а не тільки тих хто звернувся в лікарні. Впевнений що китайцям зараз не до того.
Вообще-то это данные по всем известным случаям, а это, преимущественно по Ухань и Хубей, там ведь 90% известных случаев. А как раз там проверяют практически всех, и не по одному разу, по целой системе включения в подозреваемых. Вплоть до того, что участковые обходят подряд все квартиры.
Для бессимптомного протекания, кстати, тоже характерно повышение температуры, не надолго, но повышается.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

не беспокойтесь, разницу увидите и без тестов.

Та я ще місяць тому бачила. На село в 4-5 тисяч людина згоріла за добу. І ніхто навіть і не подумав щось із чимось пов*язати.
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Вообще-то это данные по всем известным случаям, а это, преимущественно по Ухань и Хубей, там ведь 90% известных случаев. А как раз там проверяют практически всех, и не по одному разу, по целой системе включения в подозреваемых. Вплоть до того, что участковые обходят подряд все квартиры.
Для бессимптомного протекания, кстати, тоже характерно повышение температуры, не надолго, но повышается.
бльо... проходять і всіх масово заражають...
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Безсимптомний перебіг до 14 днів, а потім, коли починаються симптоми, то вже піздно - саме тому і багато критичних.
Не путайте. Бессимптомное протекание и инкубационный период -- это абсолютно разное.
Инкубационный период -- это до начала заболевания. Тесты в этот период дадут отрицательный результат, ибо болезни еще нет.
Бессимптомное протекание -- это картина, как имено протекает заболевание, это уже после инкубационного периода.

То якщо діагностували ще впродовж тих 14 днів, то да, ще можна врятувати.
На сегодня это невозможно.
Вроде несколько дней назад сообщали о разаработке очень чувствительных тестов, по анализу крови. Они может и смогут показать в инкубационный период, не факт.
Но насколько быстро их запустят в производство, пока не слышно.

И да, критичное состояние тут совсем никаким боком. Поддерживающую терапию назначают и проводят уже по симптомам протекания болезни, т.е. когда не просто ясно что болен, но и понятно что именно и где происходит (давление, сердце, кислород, ...). До этого, все равно ничего не делают, оно же только во время болезни станет понятно, где именно организм "проваливается" и как его можно поддержать, пока иммунитет не сработает.

Останнє редагування: 25 лютого 2020 21:21:52 від OlegP
   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Показати зображення...

Цитувати
Четыре всадника Апокалипсиса — персонажи из шестой главы Откровения Иоанна Богослова.

До сих пор нет единого мнения, что именно олицетворяет каждый из всадников, однако их часто именуют Чума (едет на белом коне — еще известен как Завоеватель[1]), Война (на рыжем коне — еще известен как Раздор[2]), Голод (на вороном коне)[3] и Смерть (на бледном коне)[4][5]. Бог призывает их и наделяет силой сеять хаос и разрушение в мире. Всадники появляются строго друг за другом, каждый с открытием очередной печати — первых четырёх из семи печатей книги Откровения.

   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

Пассажирский самолет турецкой авиакомпании Turkish Airlines был вынужден совершить экстренную посадку в аэропорту столицы республики Анкаре.
Об этом сообщает турецкое информационное агентство Hurriyet.
Лайнер выполнял рейс "ТК879" и летел из иранского Тегерана в турецкий Стамбул.
Причиной посадки стало подозрение на наличие опасного вируса у пассажиров самолета.
Опасения оказались не напрасными: как минимум у 12 человек обнаружилась высокая температура.
Всего же на борту самолета находились 132 пассажира.  Сейчас в аэропорту Анкары введены карантинные меры, пассажиров как данного самолета, так и других рейсов проверяют на наличие опасного вируса.

   
Re: Скажемо коронавірусу НІТ!

бльо... проходять і всіх масово заражають...

точно!

а далі - тіко жмурики на гробах танцюють ..........


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія