Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стосовно банів і непорозумінь з цього приводу

Стосовно банів і непорозумінь з цього приводу

Опитування
Чи вважають фупчики за необхідне унеможливити доповідь на порушення правил ФУПу без поперереднього свідчення про це, наприклад, смайлом
Всього проголосувало: 25
Я за  19 

76% 
Я проти  6 

24% 

почалось звідси: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1067428.msg23710850#msg23710850
але оскільки гілка нова, то пропозиція така:
Унеможливити відправку доповіді без попереднього сповіщення про це у відповідній гілці, хоч би смайлом  :dopovid:
Тобто, фупчик, який хоче доповісти на "когось" має під тим дописом "когось" поставити смайлик і лише тоді йому відкриється можливість це зробити.
Таким чином вбиватимуться пару зайців:
1. Модери позбудуться підозр в необ'єктивних банах- буде видно кількість доповідей і від модерів залишиться лише формальна необхідність забезпечувати бан.
2.Кількість самих доповідей зменшиться, бо до цього діла доведеться підходити більш зважено.
Ну й третій позитив- стане очевидною штабна робота нейтралізації опонентів за допомогою такого кийка, як масові доповіді.
Сподіваюсь, технічно це можливо.  :-B

Re: Стосовно банів і непорозумінь з цього приводу

отой один, що вже голоснув, то я  :super:

о, вже не один  (tu)

теж голоснув.
штабні, до речі, голосуватимуть за п2

розумна пропозиція

За

І хто ж це ж хто у нас інкогніто проти ? Бгг

там питання по-закрученому написано, хер поймеш як голосувати.

та ну, все просто: За- значить в тебе нема опції "доповідь" без попередньої заяви про бажання доповісти.
Твоє бажання нажати доповідь стає відоме фупчикам, що не є чимось дискримінаційним.
Проти- все залишається по старому, кількість незрозумілих банів стає більшою. Все просто  :)
А, ще: звісно ж, термін бану прерогатива адміністрації і лише адміністрації.
Хіба що захмарні терміни можуть переглянутись, на прохання фупчиків  :)

писи не в цю гілку, але залишу

Останнє редагування: 19 лютого 2020 22:35:28 від steol

.

Останнє редагування: 19 лютого 2020 22:34:51 від steol

та ну, все просто: За- значить в тебе нема опції "доповідь" без попередньої заяви про бажання доповісти.
Твоє бажання нажати доповідь стає відоме фупчикам, що не є чимось дискримінаційним.
Проти- все залишається по старому, кількість незрозумілих банів стає більшою. Все просто  :)
А, ще: звісно ж, термін бану прерогатива адміністрації і лише адміністрації.
Хіба що захмарні терміни можуть переглянутись, на прохання фупчиків  :)

писи не в цю гілку, але залишу
:gigi: ви провокуєте війну смайлів "доповідь". і дійде до того, шо гілка буде складатися із старттопіка і 6-8 сторінок смайликів із доповідями на доповідь...

слушно
я підтримую

тиснути доповідь треба відкрито
щоб це була не помства а особистий вклад у створення здорової атмосфери спілкування

жодного педрили не відписалось у темі :D

мені цікаві аргументи проти.
Як на мене, користь такої пропозиції очевидна, вона викладена в СТ.
Чому ж тоді проти?  :S

ТС в курсе, сколько людей не могут голосовать? Отключена эта функция вместе с другими: создавать темы, редактировать свои посты. Уже давно голосовалки не показательны.

тю, я завжди так роблю

ТС в курсе, сколько людей не могут голосовать? Отключена эта функция вместе с другими: создавать темы, редактировать свои посты. Уже давно голосовалки не показательны.

та як я маю бути в курсі?
А голосувалка для більшої уваги до пропозиції  :)

можна хоча б у темі відписатися.

PS
голосувалки теж тре відкриті.

жодного педрили не відписалось у темі :D

:)

:)
на умку і комарика хто настукав? признавайтесь!

Та заспокойся ти, все там по дєлу.

Та заспокойся ти, все там по дєлу.
за шо?

за шо?
:kez_04: Я тебе не понімай.

Свєта, за якою ти бігаєш по всьому форуму, принесла скрін поста, за який забанили Комаріка. Уви і ах, треба трішки фільтрувати базар.

За Умкубіра я припустила, що це міг бути чійсь клон, особливо того, хто вже дуже давно забанений. Так, цей юзер ДУЖЕ обережний - він не матюкається, не ображає. Це мені на перший погляд так здалося - я продивилася лише його останні 40 постів. Тому дуже велика ймовірність того, що він забанений таки як клон.

Свєта, за якою ти бігаєш по всьому форуму, принесла скрін поста, за який забанили Комаріка. Уви і ах, треба трішки фільтрувати базар.

За Умкубіра я припустила, що це міг бути чійсь клон, особливо того, хто вже дуже давно забанений. Так, цей юзер ДУЖЕ обережний - він не матюкається, не ображає. Це мені на перший погляд так здалося - я продивилася лише його останні 40 постів. Тому дуже велика ймовірність того, що він забанений таки як клон.
і де той скрін?

і де той скрін?

:weep: Ось в оцій гілці:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1068145.0

Я дозволяю тобі в неї сходити і подивитися, але за умови, що ти не будеш більше строїть глазки Свєткі.  :cray:

Та он и за тобой бегает. Может скучыв по женскому вниманию? :D

Останнє редагування: 26 лютого 2020 15:15:55 від SOUTH BLOOD

:weep: Ось в оцій гілці:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1068145.0

Я дозволяю тобі в неї сходити і подивитися, але за умови, що ти не будеш більше строїть глазки Свєткі.  :cray:
ревнуєш? :gigi:

ревнуєш? :gigi:
а хочеш?

Та он и за тобой бегает. Может скучыв по женскому вниманию? :D
та ні...

це я бігаю як собака за машинами...  :weep:

як не дожену, то хоч, бльядь, нагріюся.

Ти думаєш я маю якісь здібності типу Ванги ?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія