Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мисс Германия 2020

Re: Мисс Германия 2020

Ко́нкурс краси́ — шоу, в якому беруть участь професійні моделі або просто гарні дівчата, захід закінчується вибором кращої і нагородженням призами.

19 вересня 1888 року в бельгійському місті Спа відбувся перший конкурс краси. 21 з 350 кандидаток досягли фіналу, де виключно чоловіче жюрі «оглядали» їх за зачиненими дверима. :K  Переможницею стала 18-річна Берта Сокер з Гваделупи, що отримала приз в 5000 франків.
   
Re: Мисс Германия 2020

Ууупс! А может она многодетная мать? Тогда прощения просим.
мамам не можна на конкурси міс, навіть, якщо вони міси.
   
Re: Мисс Германия 2020

Я не хочу сказать, что мисс Германия какая-то уродка. Но могла бы в свои годы быть не такой... Замученой что-ли. Она вагонетки в шахте катала или стены штукатурила? Может буряки полола?
та нормальна кобіта.
на свої 35р.
як на німкеню, то НМД таки вище середнього.
   
Re: Мисс Германия 2020

Я не хочу сказать, что мисс Германия какая-то уродка. Но могла бы в свои годы быть не такой... Замученой что-ли. Она вагонетки в шахте катала или стены штукатурила? Может буряки полола?
Толє пані Лабада
Гупкі бантікам.
Неначасі леді ю згадати.
Красотки))

Кіло сілікону і ботекс процедури з підтяжками тій пані Фон не завадило б))
   
Re: Мисс Германия 2020

мамам не можна на конкурси міс, навіть, якщо вони міси.
можна в Німеччині мамам до 39 автентичністю змагатись на конкурсах краси, да і показ сили і автентичності в купальниках відмінено. Женуть алєнєй в світле майбутнє.

 For the first time, the 2020 Miss Germany contest allowed married women and mothers to participate and did not include a bikini contest. This year's contest also saw the age limit raised by 10 years to include women up to 39 years old.

   
Re: Мисс Германия 2020

19 вересня 1888 року в бельгійському місті Спа відбувся перший конкурс краси. 21 з 350 кандидаток досягли фіналу, де виключно чоловіче жюрі «оглядали» їх за зачиненими дверима.   Переможницею стала 18-річна Берта Сокер з Гваделупи, що отримала приз в 5000 франків.
уявіть, майже 150 років тому солідні дядьки замутили собі на курорті розвагу з юними креолками.
а через століття їх навіть з жюрі виперли :lol:  :weep:
   
Re: Мисс Германия 2020

Женуть алєнєй в світле майбутнє.
:super:
   
Re: Мисс Германия 2020

та нормальна кобіта.
на свої 35р.

Та ну... Я бы дал ей полтиник. Ей богу.
   
Re: Мисс Германия 2020

уявіть, майже 150 років тому солідні дядьки замутили собі на курорті розвагу з юними креолками.
а через століття їх навіть з жюрі виперли :lol:  :weep:
патріархат лютує.
   
Re: Мисс Германия 2020


Отут люди у червоних квадратах зняті у свій вік. Інші фото - комп'ютерне моделювання. Як на мене європейка виглядає на стандартне сприйняття вказаного віку.
https://www.groundai.com/project/age-progression-and-regression-with-spatial-attention-modules/1
   
Re: Мисс Германия 2020

Лемберг, зачем вы так гнобите своих бап? Вы звери, господа (с)
   
Re: Мисс Германия 2020

Та ну... Я бы дал ей полтиник. Ей богу.
та ніхто не каже шо то якась уродіна
але якшо то найкрасивіша міс німеччини то мені швабів іскрєннє жаль
там нема молодших і красивіших? є звичайно
але чомусь вибрали стару і некрасиву
   
Re: Мисс Германия 2020

Ось ще одне моделювання https://www.arxiv-vanity.com/papers/1702.01983/
Але тут фото нечіткі.

Ще знайшов трохи краще. Роки у стовбчик: 0 ~ 5, 5 ~ 10, 10 ~ 15, 16 ~ 20, 21 ~ 30, 31 ~ 40, 41 ~ 50, 51 ~ 60, 61 ~ 70, більше 70


https://github.com/ajithvallabai/Pyramid-Architecture-of-GANs

Що не кажи, а до 40 тут усі виглядають краще тієї Леони.

Останнє редагування: 16 лютого 2020 20:29:01 від BeeBumble
   
Re: Мисс Германия 2020

Виходить королева в свої 90то з гаком, менш закомплексована.
менш вихована, називаймо речі своїми іменами. )
   
Re: Мисс Германия 2020

та ніхто не каже шо то якась уродіна
але якшо то найкрасивіша міс німеччини то мені швабів іскрєннє жаль
там нема молодших і красивіших? є звичайно
але чомусь вибрали стару і некрасиву

Она не старая. Если ей действительно 35. Но где ее так замучили? На каких работах?
   
Re: Мисс Германия 2020

Лемберг, зачем вы так гнобите своих бап? Вы звери, господа (с)
Фальш
Я поціновую гарних украінок.
Моі сусіди не дадуть збрехати
Французопольскі періоди закінчено.
))
   
Re: Мисс Германия 2020

Це точно кобіта? Не транса якась? :D
   
Re: Мисс Германия 2020

Она не старая. Если ей действительно 35. Но где ее так замучили? На каких работах?
35 то вже не молодість , а для жінки останні подриги щоб хватанути самця
там мають бути дівки 18-20 років а не бабці
   
Re: Мисс Германия 2020

Фальш
Я поціновую гарних украінок.
Моі сусіди не дадуть збрехати
Французопольскі періоди закінчено.
))

Рихтиг, йопта  :laugh:  Веселая веточка.
   
Re: Мисс Германия 2020


Тут усі середньостатистичні . Але нема таких зморшок у 35-40 років. Та, що 40, - remarcable. ))
   
Re: Мисс Германия 2020

після тих конкурсів їх беруть як моделей щоб шось рекламувати
шо вона буде рекламувати ? таблєтки?
   
Re: Мисс Германия 2020

на вид ей под полтинник.
   
Re: Мисс Германия 2020

Шаріш.
Дойч альпійки класні.
Франзуженки супер.
Ті хто не бухають і палять як паровози в 60 що в уа 40.

Краса уа жінок перебільшення.
Мужчизни в уа ще гірші з виглядону але і жінки не топ.
хз,  як по мені,  то наші східнячки дуже класні по зовнішності в загальному. А всі німкені,  яких бачив - якась фігня.
Але про характер згідний
   
Re: Мисс Германия 2020

хз,  як по мені,  то наші східнячки дуже класні по зовнішності в загальному. А всі німкені,  яких бачив - якась фігня.
Але про характер згідний
імхо найкрасивіші українки з півдня
миколаївська, херсонська області
нашим галичанкам до них далеко
   
Re: Мисс Германия 2020

Нє,  ну могли би в жюрі посадити пару чувіх-бісексуалок,  в принципі. Але вибирати красуню з чисто жіночим жюрі?) де логіка?)
Чувіха взагалі ніяка,  як на мене.

В принципі,  можна тоді вже поділити на два конкурси - найгарніша на думку чоловіків і найгірша на думку жінок.
   
Re: Мисс Германия 2020

хоспадя сколько экспертов

ну выбрали тетку миской и гуд, значит по параметрам подошла.

вам не нравится? ну так вы и в конкурсах мисок не участвуете  :lol:
   
Re: Мисс Германия 2020

після тих конкурсів їх беруть як моделей щоб шось рекламувати
шо вона буде рекламувати ? таблєтки?
поїде послицею доброї волі в африку на пару років.
   
Re: Мисс Германия 2020

35
   
Re: Мисс Германия 2020

імхо найкрасивіші українки з півдня
миколаївська, херсонська області
нашим галичанкам до них далеко
Однозначно. Харківські ще нічого.
А сам прикол,  шо галичанки в середньому значно вийобістіші і униліші при знайомстві.
В мене друг придумав для цього термін : "синдром галицької королеви".
І в цілому я згідний,  зі східнячками значно легше познайомитись і спільну мову знайти,  вони якісь більш дружні,  чи шо.

При тому,  неодноразово чув від них,  що львівські чуваки для них вважаються достатньо крутим варіантом
   
Re: Мисс Германия 2020

поїде послицею доброї волі в африку на пару років.
негра шукати? :laugh:
як то співав токарєв , там встрєтіш нєгра двухмєтровава
   
Re: Мисс Германия 2020

Однозначно. Харківські ще нічого.
А сам прикол,  шо галичанки в середньому значно вийобістіші і униліші при знайомстві.
В мене друг придумав для цього термін : "синдром галицької королеви".
І в цілому я згідний,  зі східнячками значно легше познайомитись і спільну мову знайти,  вони якісь більш дружні,  чи шо.

При тому,  неодноразово чув від них,  що львівські чуваки для них вважаються достатньо крутим варіантом
згідний
наші несуть себе якби були як мінімум принцесами при тому що дійсно красивих дуже мало
   
Re: Мисс Германия 2020

Благодійність
Олександра любить дітей і завжди була небайдужа до тих, хто позбувся батьківської любові, турботи і виховання. Так, У 2013 році в якості волонтера побувала на Африканському континенті та допомагала дітям, що живуть у голоді та бідності в місцевих племенах :love: . Скрутне становище тих людей настільки вразило дівчину, що вона  вирішила заснувати благодійний проект, який представила на "Міс Світу".

Особисте життя
Зі своїм чоловіком Дмитром Комаровим Олександра познайомилась на конкурсі «Міс Україна 2016», де Олександра здобула перемогу, а Дмитро був членом журі. :D  Дівчина розповідає, що телеведучий запропонував їй допомогти з благодійним проектом та поділився своїми ідеями з приводу його реалізації. Друга зустріч відбулась за волею долі. Олександра забула в офісі у Дмитра його перший подарунок - амулет із племені папуасів :gigi: . Дмитро запропонував знову зустрітися аби його віддати :buba: , так і зав’язались їхні стосунки.[12] Телеведучий зробив пропозицію своїй обраниці у вертольоті, під час польоту над Києвом. [13]

Пара приховувала свої стосунки, аж поки у червні 2019 р. Олександра Кучеренко та Дмитро Комаров повідомили про таємне весілля у Києві та вінчання в Єрусалимі. Медовий місяць молодята провели на Мальдівах. end of story :blush2:
   
Re: Мисс Германия 2020

негра шукати? :laugh:
як то співав токарєв , там встрєтіш нєгра двухмєтровава
ну в тих місок, це прямо програма мінімум.
   
Re: Мисс Германия 2020

О почалось, вже листи в приват. Коровка зупинись.  :D
;o Да ти афігєл? Які листи? щя мені таких піздюлєй увалять за листи чужим дяттькам...  :cray:  ЯК ти міг мене в такому упрікнуть? Шоб я...

Покажи фотку чуть понижче...  :blush2:  Бо у мене екран широкий, але не високий, у мишкі прокрутка не робить. Шоб як на екран картинка вилізе, то шоб все без прокрутки було видно..
   
Re: Мисс Германия 2020

згідний
наші несуть себе якби були як мінімум принцесами при тому що дійсно красивих дуже мало
нє,  я не можу сказати,  що львівські негарні. Явно ліпші за полячок  і німкень, наприклад.
Але сильно програють східнячкам  в красі, а поводяться так,  ніби навпаки. Не ясно,  звідки це взялося.

Тут писали,  шо перебільшена краса українок - так це просто вам приїлось трохи.
А хто з європейок гарніші,  ніж українки зза Збруча?
   
Re: Мисс Германия 2020

Ви би здивувалися наскільки ви більш зашоренні чим німкені.
Просто на побутовому рівні.
В них немає цих розмишлізмів "де заробити грощі на існування"((
В них звички на рівні інстинктів——типу щодо транспорту, який по хвилинам ходить, або тупо про наявність магазинів любих у шаговій доступності, ну і всяке таке інше.
А вона ще і von))
Тобто не настільки я захищаю ту німкеню, наскільки мені дивно що ви тут іі обговорюєте——
Ій би просто було би смішно ця вся двіжуха навколо неі))——
Це як задроти з Кастрюлі намагаються мене зачепити якось))—— а мені смішно від того((
пс. І ще цікаво що ладно би я))—— а то тут зовсім не Ален Делони зібралися))
   
Re: Мисс Германия 2020

Колись йшов через Венеціанський місток до метро з пляжу. Назустріч двоє хлопів років за 30. Англомовні. То один одному: "В мене очі розбігаються."
   
Re: Мисс Германия 2020

мамам не можна на конкурси міс, навіть, якщо вони міси.
Значить, буде скасування результатів конкурсу, бо ця є мамою. Читайте в СТ.
   
Re: Мисс Германия 2020

Значить, буде скасування результатів конкурсу, бо ця є мамою. Читайте в СТ.
та, зараз вже всі клали з прибором на все. скоро в жюрі будуть тільки статево невизначівшіся, щоб не було предвзятих оцінок.
   
Re: Мисс Германия 2020

Однозначно. Харківські ще нічого.
А сам прикол,  шо галичанки в середньому значно вийобістіші і униліші при знайомстві.
В мене друг придумав для цього термін : "синдром галицької королеви".
І в цілому я згідний,  зі східнячками значно легше познайомитись і спільну мову знайти,  вони якісь більш дружні,  чи шо.

При тому,  неодноразово чув від них,  що львівські чуваки для них вважаються достатньо крутим варіантом

Це ж кацапський вплив?))
Кацапки саме такі))
Пітерські))—— бомба насправді))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія