Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А я задоволений доставкою газу.

Re: А я задоволений доставкою газу.

Та за ті гроші. що вони витратять на саму дешеву індукційну китайську плиту, можна десять років готувати їжу на газу по новим цінам та з витратами на його транспортування.
Дуже і дуже сумнівне рішення переходити на електроплиту по причині невеличкого здорожчання газу.
Мало того, что на электроплиту нужен нормальный (4х2.5 или минимум 2х4) провод от щитка, так ещё и пропадания электроэнергии гораздо, раз в 100 чаще, чем пропадания газа.
Я пожил с электроплитой 10 лет, ну его нафиг, особенно в частном доме. Единственный плюс - меньше вони. Но вытяжка все равно мастхэв, так что этот аргумент мимо.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Якщо ти виставляєш на термостаті температуру 20 градусів, то це не значить, що у тебе буде температура рівно 20 градусів.
Це значить що у тебе буде осциляція температури навколо 20 градусів з амплітудою у кілька градусів, за звичай 2 градуси.

У мене котел Protherm Pantera + терморегулятор Thermolink P (з модуляцією) + датчик зовнішньої температури.
Виставлено на 21,5 С. Тримається 21,0 - 21,5 С.
Добове програмування не включаю, не люблю тих качелей. Тільки на режимі "відпустка" зменшую до 16 С.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

У мене котел Protherm Pantera + терморегулятор Thermolink P (з модуляцією) + датчик зовнішньої температури.
Виставлено на 21,5 С. Тримається 21,0 - 21,5 С.
Добове програмування не включаю, не люблю тих качелей. Тільки на режимі "відпустка" зменшую до 16 С.
О, те що треба  (tu)  Схоже почали з'являтися рішення по прийнятним цінам.
А то мені тисячу баксів заряжали свого часу за мої хотєлки.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Большинство людей живет в советских многоэтажках, тариф на центральное отопление не снижен. Кидняк.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

О, те що треба  (tu)  Схоже почали з'являтися рішення по прийнятним цінам.
А то мені тисячу баксів заряжали свого часу за мої хотєлки.

Терморегулятор + датчик + дроти - десь 3000 грн. Підключав до котла і настроював сам. Працює 5 років відмінно.
Існує версія терморегулятора з wifi звязком з котлом. 
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

 :fuck:


   
Re: А я задоволений доставкою газу.

:fuck:


Показати зображення...
что желаете переехать в народную республику? уже сто раз предлагала никто не хочет хатками меняться почему то

и да - в раше и у нас коммуналка дорогая, вы же вроде не дурачок - подумайте за чей счет там банкет
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

:fuck:


Показати зображення...
та похєр на них, нехай жруть гнилу дешеву кацапську ковбасу.
якби ще таких як ти, туди відселити, то я згоден платити ще пару лишніх гривень з куба.

Останнє редагування: 13 лютого 2020 16:12:06 від Аналітик
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

...я вам поясню платіжку за транспортування простим прикладом...це якби я платив кожний місяць за підтримку залізниці, а всього один раз з’їздив по ній кудись в відпустку... сьогодні за транспортування ви платите 66 копійок, а завтра приліпляться трійка фіктивниХ "транспортувальників" І БУДЕТЕ ПЛАТИТИ ВТРИЧІ...це один із способів Остапа Бендера виманювати гроші у лохів...
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

У мене котел Protherm Pantera + терморегулятор Thermolink P (з модуляцією) + датчик зовнішньої температури.
Виставлено на 21,5 С. Тримається 21,0 - 21,5 С.
Добове програмування не включаю, не люблю тих качелей. Тільки на режимі "відпустка" зменшую до 16 С.
Ну і що? Як твій модній котел та модній терморегулятор впливає на доставку газу?
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

:fuck:


Показати зображення...

особливо вже не приховується. факі тикає. Навіщо він тут?
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Навіщо він тут?
Побачити соросівське покращення!
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

что желаете переехать в народную республику? уже сто раз предлагала никто не хочет хатками меняться почему то

и да - в раше и у нас коммуналка дорогая, вы же вроде не дурачок - подумайте за чей счет там банкет

Не, я бы желал, шоб Великая Украина продавала мне газ по той же цене, шо нищая Лугандония продаёт своим пиплам.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

По сути. Цена доставки грубо говоря гривна за килограмм - дай бог, чтоб все цены доставки были такими.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Не, я бы желал, шоб Великая Украина продавала мне газ по той же цене, шо нищая Лугандония продаёт своим пиплам.
тебе давно туда пора.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Не, я бы желал, шоб Великая Украина продавала мне газ по той же цене, шо нищая Лугандония продаёт своим пиплам.
Так тобі треба в Лугандон, давай бігом збирай в чумадани.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Не, я бы желал, шоб Великая Украина продавала мне газ по той же цене, шо нищая Лугандония продаёт своим пиплам.
Я уверен, что где-нибудь в Нигерии газ дешевле, чем в Лугандоне. Туда можешь поехать. А в Европу/США не едь, там газ дорогой.
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Не тупи, облгаз не продаст ни одного кубометра газа, если его будут продавать населению прямо из магистральной трубы, так же и хлебозавод не продаст ни одной буханки хлеба, если не будет вывозить продукцию туда где её покупают, а это как раз и есть магазин/ларек/супермаркет/столовая. Еще проще понять механизм на примере интернет провайдеров. Провайдер, чтобы продать доступ в интернет, тянет свои сети самостоятельно, самостоятельно их обслуживает и выставляет счет не за длину кабелей или количество работников в компании, а за поданный интернет в указанной точке. Абоненту интернет провайдера в принципе похрен где находятся точки обмена трафиком и каким транспортом интернет доставлен в квартиру.
Кстати у нас сейчас очень развилась тема, когда бабки из сел, за свои деньги везут картошку в город, а потом ходят по дворам с мегафоном выкрикивая "картошка, кому картошку". И если тебе нужно могут даже в квартиру мешок занести (для этого, как правило есть специальный хлопец), цена будет той же что и не базаре. А ведь бабки могли сидеть у себя возле клуни и ждать покупателя, а специальные транспортные хлопцы разносить по квартирам платежки, чтобы привезти картоху.   

Аналогія з провайдером інтернету не дуже вдала бо жоден провайдер зараз не має тарифу з обрахунком трафіка. (Колись такі були)
Але!
Навіть там не додумались ставити умову: користуєшся чи ні - але плати. Просто не платиш - тебе відключають, заплатив - знову підключили. І ще: плата за підключення - суто символічна. Навіть роутер часто дають безплатно. Тільки користуйся! А чому? Бо не монополіст!

А щодо картоплі то газоторгівці завчасно убезпечилися від такого варіанту начисто припинивши торгувати балонним газом.  :)
   
Re: А я задоволений доставкою газу.

Так тобі треба в Лугандон, давай бігом збирай в чумадани.

Та... я ещё подожду, пока тут волонтёры с атошниками окончательно докеруются.  :dirol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія