Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Іспанець?

Іспанець?

Король Іспанії та Португалії Філіп IV.
Схожий на іспанця?

   
Re: Іспанець?

Габсбург по пиці 100%
   
Re: Іспанець?

Король Іспанії та Португалії Філіп IV.
Схожий на іспанця?

Показати зображення...

Вполне. Если вас смутили светлые волосы,то в Испании таких полно
   
Re: Іспанець?

Пейсатий якийсь
   
Re: Іспанець?

 не вистачає скрипочки :buba:
   
Re: Іспанець?

так габсбурги ж німці
   
Re: Іспанець?

габсбурги ж німці

Натюрлих.
   
Re: Іспанець?

Серед іспанців раніше було багато (та і зараз немало) світловолосих людей. Темноволосих і смуглявих свого часу побільшало через арабський (берберський) вплив.
Те що в нього масивна нижня щелепа - так це візитна картка Габсбургів. Нічого дивного.
   
Re: Іспанець?

Яценюк в юності, нє? 8-)
   
Re: Іспанець?

Виродилися із-за перехрестних шлюбів на родичах.
Єдиний його син, який вижив, щоб стати королем, був дуже хворобливим і був останнім Габсбургом на престолі Іспанії, не залишивши потомство.
   
Re: Іспанець?

Там всі Габсбурги вглиб віків мають отаку семітську зовнішність, не схожу на типову зовнішність народів, де вони правили






   
Re: Іспанець?

Що ви проти Габсбургів маєте?
Ось правдивий Габсбург.
Вчора ввечері чарчину перекинув в память
125 років.
Ювілей
Украіна хоч згадала?

   
Re: Іспанець?

Що ви проти Габсбургів маєте?
Ось правдивий Габсбург.
Вчора ввечері чарчину перекинув в память
125 років.
Ювілей
Украіна хоч згадала?

Показати зображення...
оце видно, що наш хлопець.  :-B
   
Re: Іспанець?

Wilhelm Franz von Habsburg-Lothringen
Ерцгерцог
Василь Вишиваний
Кацапи вивезли і замучили в киівських катівнях в 48му

Останнє редагування: 11 лютого 2020 18:49:35 від Lemberg.AT
   
Re: Іспанець?

Скажу вам несподівану річ. Іспанські аристократи - германці за походженням. Вестготи. Прочитайте про вислів "голуба кров" - звідки він бере свій початок. Наприклад, іспанське ім'я Родріго - це германське Родерік.
   
Re: Іспанець?


у даному випадку швидше не семітська, а якась англійська генетика
хоча загалом в Еспанії жила основна в Європі єврейська діаспора. Потім сталась традиційна ситуація, коли євреї стали фінансовою елітою держави, але тримались обособлено і почались конфлікти.
в результаті король наказав їм або хреститись, або залишити межі Еспанії.
Половина виїхали і осіли переважно в речі посполитій, а половина хрестились і стали католиками еспанцями, тому еспанці мають вагому семітську генетику
   
Re: Іспанець?

Голуба кров - сангре азул - цей термін виник тому, що у вестготів була біла шкіра, на якій чітко було видно сині вени. На відміну від місцевих жителів Іспанії на той момент, які всі були смагляві і ніяких вен не проглядалося.
   
Re: Іспанець?

Голуба кров - сангре азул - цей термін виник тому, що у вестготів була біла шкіра, на якій чітко було видно сині вени. На відміну від місцевих жителів Іспанії на той момент, які всі були смагляві і ніяких вен не проглядалося.


про аристократів Кастільї це легенда, насправді сам вираз "блакитна кров" зустрічається у літописах значно раніше
   
Re: Іспанець?

оце видно, що наш хлопець.  :-B

А так ?
Часто можна зустріти титул дер Кьоніг дер Украіне


   
Re: Іспанець?

Голуба кров - сангре азул - цей термін виник тому, що у вестготів була біла шкіра, на якій чітко було видно сині вени. На відміну від місцевих жителів Іспанії на той момент, які всі були смагляві і ніяких вен не проглядалося.

Та не у вестготах була справа, просто аристократи не пахали під сонцем, як пейзанти і мали дуже білу шкіру.
А аристократи заглядалися на цицьки у корсетах аристократкам і чим більше ці цицьки були схожі на мармурові (білий з синіми прожилками - тобто бліді, через які проступали кровеносні ссудини), тим більше їх заводило. Звідти й пішло, "біла шкіра, синя кров, шкіра як мармур"
   
Re: Іспанець?


у даному випадку швидше не семітська, а якась англійська генетика
хоча загалом в Еспанії жила основна в Європі єврейська діаспора. Потім сталась традиційна ситуація, коли євреї стали фінансовою елітою держави, але тримались обособлено і почались конфлікти.
в результаті король наказав їм або хреститись, або залишити межі Еспанії.
Половина виїхали і осіли переважно в речі посполитій, а половина хрестились і стали католиками еспанцями, тому еспанці мають вагому семітську генетику

Да, да, мавры и марраны. Но вряд ли это относится к Габсбургам.
   
Re: Іспанець?

Хорошо бы книжки почитать прежде чем ветки создавать
   
Re: Іспанець?

Вы какую-то х.й.ю несете. Наверное насмотрелись кино. В испании полно блондинов. Во-первых сам по себе генезис испанской нации это кельты с иберийцами.
Во-вторых, после того как римская империя рухнула в Испанию пересились и основали свои королевста германские племена: Швабы, Бури (в португалии до сих есть местность под названием Terras do Bouro), Вандалы (название провинции Андалусия от арабского Аль-Вандалус или Земля Вандалов), Аланы.
В-третьих, Испания окружена морем и там портов всегда было много. Было исследование в испании которое нашло что наибольшее количество блондинов живет на севере испании и ..на юге в районе крупных городов -портов. То есть британские, скандивские, французские моряки которые там останавливались оставили после себя след.

Стереотипичный испанец: высокий худой, с узким лицом,носатый и зачастую русоволосый.Такой себе Фернандо Торрес или тот же Соль который сейчас в Динамо на банке сидит.Ну короче как этот чувак на картинке

   
Re: Іспанець?

Скажу вам несподівану річ. Іспанські аристократи - германці за походженням. Вестготи. Прочитайте про вислів "голуба кров" - звідки він бере свій початок. Наприклад, іспанське ім'я Родріго - це германське Родерік.
Испанские имена германского происхождения

Adalberto
Adela
Adelaida
Adelia
Adelina
Adelita
Adolfito
Adolfo
Alberto
Alfonso
Alfredo
Alicia
Alita
Alonso
Álvaro
Amalia
Amelia
América
Américo = Italian Amerigo from Visigothic Amalric from amal "labour, work" + ric "kingdom, rule, domain"
Anselma
Anselmo
Armando
Astrid
Baldomero
Balduino
Baudelio
Bernardino
Bernardita
Bernardo
Berta
Blanca
Brunilda
Bruno
Carla
Carlito
Carlitos
Carlos
Carlota
Carolina
Claudomiro
Conrado
Curro
Dalia
Eberardo
Edelmira
Edelmiro
Edgardo
Edmundo
Eduardo
Elodia
Eloísa
Elvira
Ema
Emelina
Enrique
Ernesta
Ernestina
Ernesto
Etelvina
Federico
Fernanda
Fernando
Fito
Fran
Francisca
Francisco
Geraldo
Gerardo
Gertrudis
Gervasio
Gilberto
Gisela
Godofredo
Gonzalo
Godino = of Visigothic origin, from Gaut 'Goth' or guþ 'god'.
Griselda
Gualterio
Guillermo
Guiomar
Gustavo
Hélder
Herberto
Heriberto
Hermenegildo
Hernán
Hernando
Hilda
Hildegarda
Hugo
Ida
Ildefonso
Imelda
Irma
Ivette
Jordán
Jordana
Lalo
Leonardo
Leopoldo
Lorena
Luis
Luisa
Luisina
Lupe
Lupita
Matilde
Nando
Nilda
Nora
Olegario
Olga
Olivia
Óscar
Osvaldo
Paca
Paco
Pancho
Paquita
Paquito
Ramiro
Roberto
Rodolfo
Rodrigo = from Germanic Hrodric/Hrēðrīc/Rørik/Hrœrekr (Roderick, Rodrick, Roderich; a compound of hrod 'renown' + ric 'power(ful)'), from the Proto-Germanic *Hrōþirīk(i)az; it was borne by the last of the Visigoth kings and is one of the most important Spanish personal names of Germanic origin.[36]
Rogelio
Ronaldo
   
Re: Іспанець?

про аристократів Кастільї це легенда, насправді сам вираз "блакитна кров" зустрічається у літописах значно раніше

Так я ж кажу, зустрічається ще з часів вестготів  :weep:
   
Re: Іспанець?

Та не у вестготах була справа, просто аристократи не пахали під сонцем, як пейзанти і мали дуже білу шкіру.
А аристократи заглядалися на цицьки у корсетах аристократкам і чим більше ці цицьки були схожі на мармурові (білий з синіми прожилками - тобто бліді, через які проступали кровеносні ссудини), тим більше їх заводило. Звідти й пішло, "біла шкіра, синя кров, шкіра як мармур"

Там на півдні жили люди, які навіть не пахаючи на сонці, всеодно будуть смугляві і ніяких вен не буде видно  :weep:
   
Re: Іспанець?

Василь Вишиваний заслуговує на окрему гілку.
Офтоп зрозуміло.
Згадали про Габсбургів і я вліз.
Вчора було 125 років з дня народження і варто було все таки написати.
Забракло часу((

Ерцгерцог Вільгельм Франц Йозеф Карл фон Габсбург Лотрінген загинув тільки з того що полюбив Украіну.
..

Ок продовжуйте про гішпанців
Вибачайте
   
Re: Іспанець?

Там на півдні жили люди, які навіть не пахаючи на сонці, всеодно будуть смугляві і ніяких вен не буде видно  :weep:

У той час Реконкісти "лос морос"-ам екстермінантус влаштовували взагалі-то.
Та й до чого тут це, якщо порівнювалося з пейзантами католичної Іспанії та не лиш Іспанії, а й Франції та Італії, коли цей термін виник.
   
Re: Іспанець?

Король Іспанії та Португалії Філіп IV.
Схожий на іспанця?

Показати зображення...

а чому він має бути "іспанцем"?

почнемо з того що це сім"я котра правила половинною країн в Європі
далі що то таке "іспанець"? поняття котре виникло певно в 19 столітті як назва політичної нації

ну і по третє , іспанці, що, чорні?

деякі укр жур...на ...лісти просто тупизні  :(

Останнє редагування: 11 лютого 2020 21:12:11 від ivan ukrainets1
   
Re: Іспанець?

ну і по третє , іспанці, що, чорні?
деякі укр жур...на ...лісти це просто тупизні  :(

А без нахамить никак нельзя?
   
Re: Іспанець?

А без нахамить никак нельзя?

Людина користується перевагами інтернету  :D
   
Re: Іспанець?

А без нахамить никак нельзя?

і кому я хамлю?

це матеріал середньої школи
   
Re: Іспанець?

Людина користується перевагами інтернету  :D


це ти про себе?

бо той хто пройшов хоча б самий базовий курс історії Європи не задавав би таких питань

ось ще один з Габсбургів - по твоїй логіці він мексиканець?

   
Re: Іспанець?

схожа на просту мокшанську бабу? чи на ерзя?  :lol:

   
Re: Іспанець?

це ти про себе?

бо той хто пройшов хоча б самий базовий курс історії Європи не задавав би таких питань

ось ще один з Габсбургів - по твоїй логіці він мексиканець?

Показати зображення...


Ви ж розумієте, що ваша відповідь була надто різкою. Якщо ви хотіли мене образити чи принизити - давайте я буду симулювати образу, аби вам приємно було.
   
Re: Іспанець?

схожа на просту мокшанську бабу? чи на ерзя?  :lol:

Показати зображення...

Кстати, похожа!  (P)
   
Re: Іспанець?

Король Іспанії та Португалії Філіп IV.
Схожий на іспанця?

Показати зображення...
Габсбурська челяка гворить,що австрія понад усе. :super:
   
Re: Іспанець?

схожа на просту мокшанську бабу? чи на ерзя?  :lol:

Показати зображення...

А как выглядит эрзя или мокшане,расскажите нам раз вы такой ахуенно грамотный
   
Re: Іспанець?

Ви ж розумієте, що ваша відповідь була надто різкою. Якщо ви хотіли мене образити чи принизити - давайте я буду симулювати образу, аби вам приємно було.

та Боже збав щоб я когось хотів принизити бо ви самі себе принижуєте такими питаннями
але то таке
просто сумно що втеча мізків з України схоже дійшла краю
якщо журналісти не знають про такі елементарні речі як найвпливовіша правляча династія Європи до початку 20 століття

другий варіант що це тролінг, дуже тонкий, такий тонкий що його і не видно
   
Re: Іспанець?

Василь Вишиваний заслуговує на окрему гілку.
Офтоп зрозуміло.
Згадали про Габсбургів і я вліз.
Вчора було 125 років з дня народження і варто було все таки написати.
Забракло часу((

Ерцгерцог Вільгельм Франц Йозеф Карл фон Габсбург Лотрінген загинув тільки з того що полюбив Украіну.
..

Ок продовжуйте про гішпанців
Вибачайте
Дякую,
добре що згадали.  Я і не знав про цю людину
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія