Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платіжка за тепло. За січень місяць.

Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
den

Серелня температура
Січень 2019 -5 градусів
Січень 2020 -0.1 градус

70 м трьошка з будинковим лічильником
Січень 2019 1800
Січень 2020 1700

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Кривий Ріг лютий за 2019 і 2020 роки.
В 2020 на 212 грн меншею
Будинок з лічильником

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Детей надо растить и воспитывать так, чтоб они смогли в жизни добиться материального благополучия и могли помогать тебе в старости. Иначе заводить детей смысла нет! Не способен так вырастить детей — сдохни вместе со своими детьми. Почему другие должны тебя и твой блядский выводок содержать?

А твій блядский виводок тебе утримує?  :-)o
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

А твій блядский виводок тебе утримує?  :-)o
Мабуть, виздох вже ... увесь :weep:
   
А твій блядский виводок тебе утримує?  :-)o

выводок становится блядским, когда отказывается от помощи своим родителям, если она требуется. Я пока что способен сам себя обеспечить и свою мать пенсионерку. На государство не надеюсь. Более того, прекрасно осознаю, что у меня никакой пенсии не будет и исходя из этого строил все свои расходы/доходы в последние лет десять. И да, уверен, что мой сын меня не бросит, если че. По крайней мере, мы его воспитывали именно так, чтоб не бросил.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

так а почему я например должен оплачивать проблемы чужих мне пенсов из своего кармана? Пусть их дети оплачивают. И мне насрать на их проблемы, пусть хоть выдохнут все.
Понятно, такова перпектива ждет всех, кто платит сейчас отчисления в ПФ и подоходный налог и ждет какой-то отдачи. Так на кой тогда их платить?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Тем временем сейчас еще пойдет вал псевдочернобыльцев, которые будут отсуживать себе миллионы.
https://недостовірне джерело/articles/358002-vpervye_s_2014_goda_ukraintsu_udalosj_cherez_sud_dobitjsja_nachislenija_povyshennoj_chernobyljskoj_pensii
А менты тоже уже не хотят выходить на пенсию в 41.5, хотят как раньше в 38 и ни годом позже, активно судятся и уже есть решения. И судьям надо 50 000 пенсии, максимальная 17 000 их не касается. Они равнее. Кормить здоровых быков медведылло согласен, а вот с бабушками надо бороться в первую очередь - это легче всего, у них ни оружия нет, и собраться им трудно и интересы свои отстаивать.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

У мене за січень 11.9 грв/м2. Але температура 18 градусів.

У меня 19-22 гр зависит от времени суток и этажа
   
Бугага! Я доэкономился! Вот же ж плядская страна! Зацените что у меня за сичень (забрал платежку только что и акуел):

87 м2 квартира

1. ЦО (по квартирному лічильнику) — 0.27859 Гкал — 368.16 грн

2. Опалення МЗК — 0.01369 Гкал — 18.09 грн

3. Опалення (донарах. обсягів спожитого тепла до мін. частки серед питомого спож.) — 0.09283 Гкал — 122.67 грн


Т.е.: ты экономишь? Ах ты сука, так на тогда доплати, потому что нельзя использовать тепла меньше, чем какая-то чинушная плядь решила! Непонятно по какой схеме...

У кого еще есть такой пункт?
Кто знает, как это высчитывается?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Херсон, + 2 гривны за кв.м в сравнении с декабрем. Цены как за самый холодный месяц при барыге
   
Тем временем сейчас еще пойдет вал псевдочернобыльцев, которые будут отсуживать себе миллионы.
https://недостовірне джерело/articles/358002-vpervye_s_2014_goda_ukraintsu_udalosj_cherez_sud_dobitjsja_nachislenija_povyshennoj_chernobyljskoj_pensii
А менты тоже уже не хотят выходить на пенсию в 41.5, хотят как раньше в 38 и ни годом позже, активно судятся и уже есть решения. И судьям надо 50 000 пенсии, максимальная 17 000 их не касается. Они равнее. Кормить здоровых быков медведылло согласен, а вот с бабушками надо бороться в первую очередь - это легче всего, у них ни оружия нет, и собраться им трудно и интересы свои отстаивать.

где я писал, что согласен кормить здоровых быков? Я считаю, что субсидий не должно быть вообще ни для кого, кроме одиноких инвалидов и неработоспособных. А субсидия если есть, то только в обмен на твою квартиру (государство тебе платит субсидию, но после твоей смерти забирает себе твою квартиру).
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Понятно, такова перпектива ждет всех, кто платит сейчас отчисления в ПФ и подоходный налог и ждет какой-то отдачи. Так на кой тогда их платить?
Наше покоління, кому зараз "за 40" пенсію не дочекається.
Її просто не буде.
У мене добре з математикою, якщо зараз на 1 працюючого приходиться 1 пенс, то в майбутньому буде гірше.
Треба робити зараз заощадження, бо держава скоро відмовиться від солідарного утримування пенсо-скота.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

где я писал, что согласен кормить здоровых быков? Я считаю, что субсидий не должно быть вообще ни для кого, кроме одиноких инвалидов и неработоспособных. А субсидия если есть, то только в обмен на твою квартиру (государство тебе платит субсидию, но после твоей смерти забирает себе твою квартиру).
Субсідії якщо й можливі то тільки для інвалідів та пенсів.
У нас доля "працюючих" які собі пооформлювали субсидії просто зашкалює!
Всі мусара та інші "силовики", які мають дуже багато грошей пооформлювали!
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
Пшениця

Вся тема - про те, що таке соціалізм у виконанні правлячої хитрожопої "комуністичної партії" без гальмів.
Прям підручник  :D
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
MAG

Мне тоже интересно.
Киев. Платежка за декабрь - 878,27 грн, за январь - 1495,67 грн.
Какого хрена
Газ дешевеет каждый месяц, температура воздуха - около нуля чо в декабре что в январе, а платежка почти в 2 раза больше!
И притом посмотрел за январь прошлого года - 1318 грн.

Киевтеплоэнерго ухи покушало?

Киевляне, у кого такая же ситуация?

Мабуть у всіх.
2х58 м2: грудень 1500 січень 2224 :tease:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Наше покоління, кому зараз "за 40" пенсію не дочекається.
Її просто не буде.
У мене добре з математикою, якщо зараз на 1 працюючого приходиться 1 пенс, то в майбутньому буде гірше.
Треба робити зараз заощадження, бо держава скоро відмовиться від солідарного утримування пенсо-скота.

xyйовий ти матєматєг.
коронавірус прийде - праблєму парішає  B-)
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
MAG

Наше покоління, кому зараз "за 40" пенсію не дочекається.
Її просто не буде.
У мене добре з математикою, якщо зараз на 1 працюючого приходиться 1 пенс, то в майбутньому буде гірше.
Треба робити зараз заощадження, бо держава скоро відмовиться від солідарного утримування пенсо-скота.

Ага! Заощадиш! Хіба в скляну банку і в лісі зариєш майбутнім археологам на радість!  :tease:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Уже поднял вопрос в домовом чате.Народ свирепствует и требует объяснений  :laugh:
смокчи-тє  :D
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

У мене за січень 11.9 грв/м2. Але температура 18 градусів.
3м³/м², тобто 21 грн/м². Температура 22-23.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Я не знаю що в цій країні можна з таким робити :( Блдь може на ТРК "Україна" зателефонувати? Хай зроблять репортаж?  :lol:

Фуяж...
Пока ахметовы, коломойские и парашенки не повиснут на лихтарях, ничего не изменится... будет только даражать... B-)
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Вас в Ольгино плохо инструктируют, кацап. Лумумбы давно нет, Иоанна Павла 2 сейчас. Запиши, уродец, чтобы не палиться


Я там в військомат ходив, коли ти на погони "лейтенанта ФСБ" ще під столом "зарабативала".
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Черкаси. 62,2 кв.

Грудень 2019 - 997,71 грн.

Січень 2020 - 997,63 грн.


   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Дуже багато.

Солнишко, я теж крутила баранку теплопункта 3 сезони і теж трішки дещо знаю.


Розрахункова дельта температур складає 30 градусів, а не 15, як ти ото вказуєш.

При 6 кубах на годину - це в тебе така жарюка у хаті, шо капєц.

Так, можна регулювати обраткою, щоб теплоносій віддавав все тепло і дельта температур в такому випадку складатиме десь 40-50 градусів, що на виході труба буде взагалі холодна, а лічильник буде нараховувати лише 1,5-2 куби при температурі середньодобовій назовні +5, а в хаті +19-20.
А можна так як і ти - просмалювать по 6 кубів на годину при дельті Т=15 градусів.

Але проблема вся в тому, що хоч ти 6 кубів женеш при 5 підїздах в 75 квартир при ДТ=15 град, хоч ти 3 куби женеш при ДТ=30 град - розрахункова кількість відданого тепла буде все-одно такою ж самою. Інша справа, якщо у вас будинок цегляний і утеплений.

Ну, ще як варіант: 1. коли здаєте на повірку лічильника, або робите якісь там маніпуляції з теплопунктом (чи маноменти додаткові врізаєте, чи термометри, чи задвижки із шарових на батерфляйчики міняєте), і ваш інспектор по теплу забуде датчики опломбувати - особливо на подачі, то таки да, можна його вийняти десь на тиждень, а потім заново вставити і лічильник буде показувати рівно стільки, скільки тобі треба. Знаємо, бачили таке.

А найефективніший варіант із лічильником, це:

у жовтні-листопаді та березні-квітні подавати на 15-25% більші показники, ніж фактичні, щоб потім найхолодніші місяці грудень-січень-лютий не так били по карману - за рахунок тепліших місяців у вас буде увесь сезон оплачуватися більш-менш рівномірно.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

І да, забула. Там ще має значення розсвердлювання сопла в елеваторі. Але за таке вз*ябує теплова інмпекція по самі помідори - заставляє заново назад туди понаставляти шайб.

Так що, гамерику ти тут не відкрив, як красти тепло.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Київ. Совкова панелька 68+ квадратів, за вікном аномально тепла зима. Топлять що дурні. 1736,19 грн.
автономку ставте.
центр опалення - зло
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Та не у всех. И кому они тогда всю жизнь взносы платили?  :facepalm:
А то и сейчас платите взносы и гигантский подоходный, а пенсий не будет, медицины нет... Куда, кому и на кой черт тогда это все платить? Отменяйте налоги, сеньоры помидоры!!!

Коли працювали і платили в ПФ, то гроші йшли на пенсії їх батькам та бабушкам з дєдушкамі. І ВИ ЦЕ ДОБРЕ ЗНАЄТЕ

Ви свої претензії щодо розміру пенсій виставляйте тим, хто зараз працює і платить податки. Хай віддають нинішнім пенсіонерам більшу частку свого зароблено.

Бо ніколи ніде внески в ПФ не складають в скриню і не зберігають там для вашої пенсії.

До речі, порахуйте скільки за все трудове життя виплатили внесків в ПФ - якби їх в панчоху складали навіть ви самі, то не вистачило б і 1 рік мінімальної пенсії. Не забувайте про це.

Бо всі кричать про стаж і мовчать про сумму грошей, що від вас отримав ПФ за роки того стажу. А от пенсії хочеться щоб велика і жити на пенсії років так 40
   
Я сегодня окончательно отборол у Киевводоканала 12983 грн. Не платил с 2017 года, пока не пересчитали. Теперь та же канитель предстоит с теплоэнергии за горячую воду. Списывают, пи3дюки по «нормам», зная о наличии счетчиков и проводя поверки.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Серелня температура
Січень 2019 -5 градусів
Січень 2020 -0.1 градус

70 м трьошка з будинковим лічильником
Січень 2019 1800
Січень 2020 1700

додайте до цього ще порівняння ціни на газ в світі і курс долара і тоді стане зрозуміло що насправді ціна зросла дуже суттєво у порівнні з минулим роком, але прихильники певної політсили таку математику наврядчи зможуть осилити
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

додайте до цього ще порівняння ціни на газ в світі і курс долара і тоді стане зрозуміло що насправді ціна зросла дуже суттєво у порівнні з минулим роком, але прихильники певної політсили таку математику наврядчи зможуть осилити

а в лютому минулого року підвищували ціну гігакалорії - теж прихильники певної політсили?


Ти як оцю дурню свою писав - чим думав: головою чи сракою?  :facepalm:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

мне вот интересно гончаруку публично основной KPI поставили уменьшенее платежек
по факу получилось увелечение... орг выводы будут ?!

Платежки были 11 шрифтом - стали 9м. И в целом - по размеру (в см. кв.) меньше. Все правильно
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

а в лютому минулого року підвищували ціну гігакалорії - теж прихильники певної політсили?


Ти як оцю дурню свою писав - чим думав: головою чи сракою?  :facepalm:

я власне і не сподівався, що рядовий прихильники певної політсили зрозміє те про що я написав

спробуйте в гуглі знайти інформацію про ціну на газ в європі зараз і рік назад, потім курс долара до гривні, потім додайте сюди набагато більш високу тепмературу в цьому році, потім подивіться на цифри які наразі приводять тут... щось прийшло в голову? :laugh:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Коли працювали і платили в ПФ, то гроші йшли на пенсії їх батькам та бабушкам з дєдушкамі. І ВИ ЦЕ ДОБРЕ ЗНАЄТЕ

Ви свої претензії щодо розміру пенсій виставляйте тим, хто зараз працює і платить податки. Хай віддають нинішнім пенсіонерам більшу частку свого зароблено.

Бо ніколи ніде внески в ПФ не складають в скриню і не зберігають там для вашої пенсії.

До речі, порахуйте скільки за все трудове життя виплатили внесків в ПФ - якби їх в панчоху складали навіть ви самі, то не вистачило б і 1 рік мінімальної пенсії. Не забувайте про це.

Бо всі кричать про стаж і мовчать про сумму грошей, що від вас отримав ПФ за роки того стажу. А от пенсії хочеться щоб велика і жити на пенсії років так 40
Так и сейчас идут. И дело не столько в том, что мало собирают, а в том, что некоторые в 38 лет выходят и по особой формуле начисляют.
Считать тогда надо с учетом инфляции. А то вы досчитаетесь до того, что пойдете искать колбасу по 2.20.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
den

Так и сейчас идут. И дело не столько в том, что мало собирают, а в том, что некоторые в 38 лет выходят и по особой формуле начисляют.
Считать тогда надо с учетом инфляции. А то вы досчитаетесь до того, что пойдете искать колбасу по 2.20.

Це не так
На спеціальні програми іде набагато  менше ніж на соціальні пенсії чи пенсії по стажу
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

я власне і не сподівався, що рядовий прихильники певної політсили зрозміє те про що я написав

спробуйте в гуглі знайти інформацію про ціну на газ в європі зараз і рік назад, потім курс долара до гривні, потім додайте сюди набагато більш високу тепмературу в цьому році, потім подивіться на цифри які наразі приводять тут... щось прийшло в голову? :laugh:
Та на(x)уй воно кому всралося?

НКРЕ встановила в лютому минулого року ціну гігакалорії з 1100+грн. на 1400+грн. Зима цього року тепліша, але не на багато. Так, зменшилася кількість витрачених гігакалорій на місяць по будинку, але вона зменшилася не на чверть, щоб компенсувати на чверть підвищену ціну гігакалорії. Хто економив у цьому році, тобто, відмовився від темпеератури в 24 градуси у помешканні, аперейшов на температуру 23-22-20 градусів, той має економію, а хто вирішив і далі продовжувати ходити в майці, або без майки і взимку, той буде смоктати лапу, пережовуючи гівно в роті типу ціна газу....курс долара...

Ти не розумієш, що оті твої срані "ціна газу" і "курс долара" - то все накрутки теплових постачальників і то все залишилося у них на кармані, і пересічний споживач до того ніяким боком, бо для нього існує постанова про встановлення ціни гігакалорії, або вартості обігріву 1 кв. м. площі помешкання?  :facepalm:

Якщо у тебе є які претензії до курсу долара і ціни газу - напиши в спортлото.

Тільки оскарження в судовому порядку постанови про встановлення тарифу на тепло може хоч щось змінити. Постанову в зуби і впєрьод до суду. Або не мели такої дурні про курси дорала і вартість газу.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Єто всьо Ротердам!
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Солнишко, я теж крутила баранку теплопункта 3 сезони і теж трішки дещо знаю.


Розрахункова дельта температур складає 30 градусів, а не 15, як ти ото вказуєш.

При 6 кубах на годину - це в тебе така жарюка у хаті, шо капєц.

Так, можна регулювати обраткою, щоб теплоносій віддавав все тепло і дельта температур в такому випадку складатиме десь 40-50 градусів, що на виході труба буде взагалі холодна, а лічильник буде нараховувати лише 1,5-2 куби при температурі середньодобовій назовні +5, а в хаті +19-20.
А можна так як і ти - просмалювать по 6 кубів на годину при дельті Т=15 градусів.

Але проблема вся в тому, що хоч ти 6 кубів женеш при 5 підїздах в 75 квартир при ДТ=15 град, хоч ти 3 куби женеш при ДТ=30 град - розрахункова кількість відданого тепла буде все-одно такою ж самою. Інша справа, якщо у вас будинок цегляний і утеплений.

Ну, ще як варіант: 1. коли здаєте на повірку лічильника, або робите якісь там маніпуляції з теплопунктом (чи маноменти додаткові врізаєте, чи термометри, чи задвижки із шарових на батерфляйчики міняєте), і ваш інспектор по теплу забуде датчики опломбувати - особливо на подачі, то таки да, можна його вийняти десь на тиждень, а потім заново вставити і лічильник буде показувати рівно стільки, скільки тобі треба. Знаємо, бачили таке.

А найефективніший варіант із лічильником, це:

у жовтні-листопаді та березні-квітні подавати на 15-25% більші показники, ніж фактичні, щоб потім найхолодніші місяці грудень-січень-лютий не так били по карману - за рахунок тепліших місяців у вас буде увесь сезон оплачуватися більш-менш рівномірно.
Прочитав початок і все зрозумів.Далі читати не буду. Придавлюй подачу чи обратку ефект однаковий.Зменшуєш або збільшуєш кількість теплоносія.З дельтою питання не просте.Зараз у мене на подачі 60С,обратка43С.Будинок не утеплений.Для того щоб мати таку дельту що ми зробили.Розводка нижня.Поміняли всі магістальні(будинкові)мережі на пластик.улавлюєш?Стояки лишились стальні.Пластик по підвалу утеплили. Всі вхідні двері в підвал закрили.Вентиляційн і вікна в підвалі щільно позабивали.Зараз заходиш в підвал,тепло.Таким чином ми суттєво зменшили дельту.В квартирі зараз 21С.Нашармачка нічого не вийде.Треба модернізувати систему.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Та на(x)уй воно кому всралося?

НКРЕ встановила в лютому минулого року ціну гігакалорії з 1100+грн. на 1400+грн. Зима цього року тепліша, але не на багато. Так, зменшилася кількість витрачених гігакалорій на місяць по будинку, але вона зменшилася не на чверть, щоб компенсувати на чверть підвищену ціну гігакалорії. Хто економив у цьому році, тобто, відмовився від темпеератури в 24 градуси у помешканні, аперейшов на температуру 23-22-20 градусів, той має економію, а хто вирішив і далі продовжувати ходити в майці, або без майки і взимку, той буде смоктати лапу, пережовуючи гівно в роті типу ціна газу....курс долара...

Ти не розумієш, що оті твої срані "ціна газу" і "курс долара" - то все накрутки теплових постачальників і то все залишилося у них на кармані, і пересічний споживач до того ніяким боком, бо для нього існує постанова про встановлення ціни гігакалорії, або вартості обігріву 1 кв. м. площі помешкання?  :facepalm:

Якщо у тебе є які претензії до курсу долара і ціни газу - напиши в спортлото.

Тільки оскарження в судовому порядку постанови про встановлення тарифу на тепло може хоч щось змінити. Постанову в зуби і впєрьод до суду. Або не мели такої дурні про курси дорала і вартість газу.

це клініка вісляча :laugh: ... логіка у рядового прихильники певної політсили відсутня як така...  :lol:
ціна мала суттєво менша, а вона та сама або трохи вижча\нижча... але моніки зараз будуть вищати про педру, хоча главсцикун має владу щоб встановити тарифи як хотіли прихильники певної політсили
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Це не так
На спеціальні програми іде набагато  менше ніж на соціальні пенсії чи пенсії по стажу
https://tribun.com.ua/65724
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Кто знает, как это высчитывается?

Это рассчитывается по методике.
Там кажись берется весь потреблённых  объем гигакалорий и делится на общий метраж дома.
И какой-то коефф. берется. Получается минимальное количество гкал на м2
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

НКРЕ встановила в лютому минулого року ціну гігакалорії з 1100+грн. на 1400+грн.
А чего ж считают 1654?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія