Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новосад купила в Киеве квартиру почти за миллион гривен

https://news.finance.ua/ru/news/-/464930/novosad-kupila-v-kieve-kvartiru-pochti-za-million-griven

Це не та що нила, що їй грошей не вистачаєна дитину ?  36 тисяч в місяць .Якби.

комуналка напевно дорога в такій квартирі?

аж за мільйон?
 ;o

40 штук баксів, це гостінка якась?
 :weep:

От були колись часи, міністр отримував 10 тисяч, а жив в хаті за мільйон баксів.

аж за мільйон?
 ;o

ага. При Петрі міністри за 250 к євро купляли біля шейхів а тут якась зрадонька

аж за мільйон?
 ;o

общей площадью 46,6 кв. м

но МИЛЛИОН гривен - это же звучит! Громче, чем 40 тысяч баксов.
Те, кто купили за 50-60-80 тыс квартиры побольше, будут особенно негодовать.

Ця новасад ще півроку тому працювала з моїм корешом в usaid ukraine там зп не менше штуки баксів були.

комуналка напевно дорога в такій квартирі?

Так ещё же ремонт делать надо

Ця новасад ще півроку тому працювала з моїм корешом в usaid ukraine там зп не менше штуки баксів були.

Для Києва штука  баксів зараз це дуже мало. :(

Правильно Мілованов сказав, що зрозуміло обурення людей високими зарплатами міністрів.
Але виникає питання, чому попередні міністри погоджувались працювати з низькою платнею?
І чому не обурювались люди, якщо очевидною була корупційна природа такого становища?

Для Києва штука  баксів зараз це дуже мало. :(
той грантовий проект де вони працювали був з 2016 по 2019 рік. Я думаю за цей час можно було назбирати на цю квартирку.

Тільки новосад умнічка пішла далі, а мій кореш сидить вдома безроботт і тринькає ті гроші.

Начебто, як сума в порівнянні з середньою з/п і дуже велика, але реально в Києві, якщо жити повноцінним життям (без розкоші), купувати те, що тобі треба і не відмовляти собі, то ця з/п маленька. Я, наприклад, порахував свої витрати на місяць і виходити так:

подорож                 10 000,00
бензин                    30 00,00
Прод, госп. товари 8 000,00
страховка               1 000,00
комунальні              2 000,00
Одяг, взуття           4 000,00
Кафе, розваги       2 000,00
Клініка, ліки           2 000,00
іграшки                  600,00
Подарунки            700,00
Салони краси       1 000,00
Гуртки, секції, розвивалки 2 000,00

Відкладати на машину    5 000,00
Меблі, техніка, гаджети  3 000,00

Всього: 44 300 грн.

І тут ще немає відкласти на квартиру

Я розумію, що зараз будуть критикувати, що суми занадто велекі, але це витрати з урахуванням того, що 2 рази в рік потрібно повноціно по 7-10 днів відпочити по 2 000 дол. на 3-х, продукти якісні, деякі купляються в еколавці. Одежа в середньому сегменті в ТЦ, але не аутлетах, розрахунок машини за 25 000 дол. І це все мінімальні витрати, взагалі за місяць виходить більше 50 000 грн.

Так, що міністри, як на мене, мають право вимагити з/п не менше 50 000 грн, якщо вони не вороги своїй сім`ї.

Баянисты заебали

Ох і забаганочки у кіівлян.
Зразу видно хто з країни гроші висисує

Так, що міністри, як на мене, мають право вимагити з/п не менше 50 000 грн, якщо вони не вороги своїй сім`ї.

Навіть не так, вони просто повинні мати здоровий глузд, щоб піти з приватного сектору в державний та не втратити в фінансах.
Якщо деякі як Дубілет можуть собі дозволити деякий час попрацювати за ідею, то інші такої можливості не мають.
А пропонуючи їм малу зарплату їм якби натякають, далі зароби собі сам.

Як накинулись на того ж Стефанчука за аренду житла.
А спи3див би пару мультів баксів, ніхто б і оком не повів.

Не буду я нікого критикувати , бо мені похвіг , хто скілько заробляє та як витрачає .

І навіть не буду стверджувати , що використання чорного піару , як таке , та будь-якими "партіями" , шкодить у першу чергу не "обісраним" конкурентам , а усьому "суспільству" загалом , бо "г_но" , то потенційні добрива , а здобрене , як відомо , краще росте , а як добрив забагато , то і згоріти може .

Тобто - наслідок чорного піару на конкурентів , назагал - невідомий , а тому - похвіг . Придбала , то й придбала .  ))

:facepalm1:

Людас,  это уже не просто зубожиння,  это большая такая жаба.

Меня точно нельзя причислить к ЗЕфанам,  но квартира (не авто, не отпуск, не сумка) за 40 к$ это нормально и для такой ЗП. Для этого ей надо работать 2,5 года.

И да, человек, может покупать квартиру за 40 к$ и жаловаться ев то, что ему не хватает ЗП в 1,5 к$. Было бы странно,  если бы она получала ЗП в 500$, покупала квартиру за 150 к$ и не жаловалась бы на свою зарплату.

Ох і забаганочки у кіівлян.
Зразу видно хто з країни гроші висисує

Хто ще з кого висмоктує? Якийсь середній айтішник заробляє $2000, з яких платить 5%, це 2500 грн + єсв 918, як раз вистачає двох середніх пенсів нагодувати.

В том фонде где они работали кстати платили зп как фопам)) американское правительство с пониманием отнеслось к уебанству нашей налоговой системы.

Правильно Мілованов сказав, що зрозуміло обурення людей високими зарплатами міністрів.
Але виникає питання, чому попередні міністри погоджувались працювати з низькою платнею?
І чому не обурювались люди, якщо очевидною була корупційна природа такого становища?
потому что это демагогия рассчитанная на дебилов. Если "предыдущие министры" при меньших зарплатах имели коррупционные доходы, то вы не повышать себе зп должны, а посадить тех министров. Если вы были в курсе куда идете и на какие зарплаты, то нехер сейчас пизздеть, что вот те "воровали", что бы повысить себе зп.
 И насчет квартиры, тело которое ныло что даже на текущие расходы ему не хватает доходов, либо ппиздело что бы выклянчить зп повыше, либо имело "коррупционнцю составляющую", что бы отложить даже те 40тыс, которые называют "смешными".

потому что это демагогия рассчитанная на дебилов. Если "предыдущие министры" при меньших зарплатах имели коррупционные доходы, то вы не повышать себе зп должны, а посадить тех министров. Если вы были в курсе куда идете и на какие зарплаты, то нехер сейчас пизздеть, что вот те "воровали", что бы повысить себе зп.
 И насчет квартиры, тело которое ныло что даже на текущие расходы ему не хватает доходов, либо ппиздело что бы выклянчить зп повыше, либо имело "коррупционнцю составляющую", что бы отложить даже те 40тыс, которые называют "смешными".
+++

за 40 к$ это нормально и для такой ЗП. Для этого ей надо работать 2,5 года.

и не есть и не пить и не жить  :laugh:

и не есть и не пить и не жить  :laugh:

Чтобы есть и пить надо 5 лет.

Покупка такой недорогой и маленькой квартиры говорит о том, что лишних денег у неё точно нет. Даже по меркам Украины это весьма бюджетно

Навіть не так, вони просто повинні мати здоровий глузд, щоб піти з приватного сектору в державний та не втратити в фінансах.
Якщо деякі як Дубілет можуть собі дозволити деякий час попрацювати за ідею, то інші такої можливості не мають.
А пропонуючи їм малу зарплату їм якби натякають, далі зароби собі сам.

Як накинулись на того ж Стефанчука за аренду житла.
А спи3див би пару мультів баксів, ніхто б і оком не повів.
так стефанчук все в семью и нес, он же не из своего кармана ту аренду оплачивал, а из компенсации на найм жилья от ВР оплачивал родственникам за хату, в которой до того спокойно проживал без всяких выплат.
"ніхто б і оком не повів." если бы эи не рассказывали что они не те.
 как пел наш Президент на дебатах
Тому, пане Порошенко, я тут. Тому я тут зі своєю командою. Я не політик. Я просто людина, проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я - результат, Петре Олексійовичу, ваших помилок і обіцянок. Це правда, і ви це розумієте. Я вам хочу нагадати момент, коли ви мене запросили на Банкову. Я приїхав на Банкову, а ви мені сказали: "Вово, навіщо тобі це треба? Це дуже складно. Ти не будеш бачити своїх дітей, не будеш бачити дружину, будеш менше заробляти. Одне запитання: навіщо ви всі туди лізете?". Ми обов’язково продовжимо. Більше читайте тут: https://тсн/politika/debati-zelenskogo-ta-poroshenka-povniy-tekst-vistupiv-ta-vidpovidey-kandidativ-1332675.html

а сейчас раз в месяц рассказывает как ему трудно, что он не видит своего ребенка, а его соратники ноют, что недостаточно оплачиваются их доходы.

грантоїди - це зло. Хай їдуть в Африку. Там потрібна їх допомога, а не Україні

https://news.finance.ua/ru/news/-/464930/novosad-kupila-v-kieve-kvartiru-pochti-za-million-griven

А за скока денег нада купить квартиру, шоб это не вызвало вашего возмущения?

грантоїди - це зло. Хай їдуть в Африку. Там потрібна їх допомога, а не Україні

краще грантоїди ніж козаченьки як ти. тобі б я не довірив і рубля.

У вас, ольгінців, зарплата в рублях?
Спалився кацап.

36 тис грн для міністра - це копійки, мінімум повинно бути 100 тис. грн.

а от 500-600 тис. грн. на місяць всіляким прохіндеям в наглядових радах держпідприємств, які в тих галузях розбираються як ЗЕлупа в держуправлінні і поставлені були туди на "кормлєніє", як відплата за підтримку на виборах - ото дійсно лютий пісєц

ну а квартира за мільйон гривень у Києві - це навіть не смішно

Чтобы есть и пить надо 5 лет.

Покупка такой недорогой и маленькой квартиры говорит о том, что лишних денег у неё точно нет. Даже по меркам Украины это весьма бюджетно

:lol: якої України? центральної частини києва і великих міст? то це не вся Україна
ця новосад має якісь видатні досягнення, шоб претендувати на велику ЗП відразу?
чи вона чогось досягла на своїй посаді за півроку щоб заїкатись про ЗП і отримувати премії неадекватні до зп в країні? Вона про зп дізналася коли вже оформилася і наперед не знала?

жити в картонній коробці під будівлею міністерства, їсти із помийниці, одягатись на смітнику, купатись і стиратись влітку в Дніпрі, ходити пішки, а всі родичі повинні щодня сидіти на церковній паперті та простити милостиню  - так повинен жити міністр в уяві виборців Голобородька

:laugh: зебіловатан, тут, на щастя, рублі вже не ходять

люди, які були оформлені як фопи, тепер проводять реформи
лицеміри вчать моралі :laugh:

Аж мільйон грн. Пан Видать не в курсі цін на хати.

так стефанчук все в семью и нес, он же не из своего кармана ту аренду оплачивал, а из компенсации на найм жилья от ВР оплачивал родственникам за хату, в которой до того спокойно проживал без всяких выплат.
"ніхто б і оком не повів." если бы эи не рассказывали что они не те.
 как пел наш Президент на дебатах
Тому, пане Порошенко, я тут. Тому я тут зі своєю командою. Я не політик. Я просто людина, проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я - результат, Петре Олексійовичу, ваших помилок і обіцянок. Це правда, і ви це розумієте. Я вам хочу нагадати момент, коли ви мене запросили на Банкову. Я приїхав на Банкову, а ви мені сказали: "Вово, навіщо тобі це треба? Це дуже складно. Ти не будеш бачити своїх дітей, не будеш бачити дружину, будеш менше заробляти. Одне запитання: навіщо ви всі туди лізете?". Ми обов’язково продовжимо. Більше читайте тут: https://тсн/politika/debati-zelenskogo-ta-poroshenka-povniy-tekst-vistupiv-ta-vidpovidey-kandidativ-1332675.html
а сейчас раз в месяц рассказывает как ему трудно, что он не видит своего ребенка, а его соратники ноют, что недостаточно оплачиваются их доходы.
:lol:  :pofig:

а Стефанчук живе в своїй київській квартирі, яку в свій час оформив на тещу(чомусь? :-o )

У вас, ольгінців, зарплата в рублях?
Спалився кацап.
гривні були колись...ще до петрового великого грабунку. а зараз це обрубок (рубль)

в принципі і курс такийже як був у рубля 10 років назад

хочте гривню - треба робить деномінацію.

Виходе що раніше вона більше заробляла і змогла заощадити на придбання житла. Нащо пішла на меншу зарплатню, якої не вистачає? А тепер ще й привселюдно ниє.

Министр образования и науки Украины Анна Новосад, которая задекларировала покупку квартиры в Киеве почти за миллион гривен, утверждает, что приобрела ее еще в 2017 году. По ее словам, все это время квартира строилась.
В своем сообщении в Facebook она утверждает, что сейчас лишь была оформлена имущественная документация.
"Друзья, уже вижу, что пошли новости о моей будто только что приобретенной квартире. К сожалению, никакой сенсации — эта квартира в моей декларации с 2017 года. Наконец оформили имущественные права. Декларирую, как этого требует закон. Эту информацию вы можете найти в разделах "Ценные бумаги" (в декларации по 2017 год) и "Объекты незавершенного строительства" (в декларации за 2018 год). В процессе строительства появился целый дополнительный квадратный метр. Ура, теперь их 46!" – утверждает она.

Останнє редагування: 8 лютого 2020 16:47:02 від Agh

ага. При Петрі міністри за 250 к євро купляли біля шейхів а тут якась зрадонька
при петре простой журнализд-антикоррупционер бгг, мог купить 200 квадратов, а тут целый мениздр и всего 50 квадратов.
До чего Зеленский народ довел.
Зубажыння жахлыве.

Начебто, як сума в порівнянні з середньою з/п і дуже велика, але реально в Києві, якщо жити повноцінним життям (без розкоші), купувати те, що тобі треба і не відмовляти собі, то ця з/п маленька. Я, наприклад, порахував свої витрати на місяць і виходити так:

подорож                 10 000,00
бензин                    30 00,00
Прод, госп. товари 8 000,00
страховка               1 000,00
комунальні              2 000,00
Одяг, взуття           4 000,00
Кафе, розваги       2 000,00
Клініка, ліки           2 000,00
іграшки                  600,00
Подарунки            700,00
Салони краси       1 000,00
Гуртки, секції, розвивалки 2 000,00

Відкладати на машину    5 000,00
Меблі, техніка, гаджети  3 000,00

Всього: 44 300 грн.

І тут ще немає відкласти на квартиру

Я розумію, що зараз будуть критикувати, що суми занадто велекі, але це витрати з урахуванням того, що 2 рази в рік потрібно повноціно по 7-10 днів відпочити по 2 000 дол. на 3-х, продукти якісні, деякі купляються в еколавці. Одежа в середньому сегменті в ТЦ, але не аутлетах, розрахунок машини за 25 000 дол. І це все мінімальні витрати, взагалі за місяць виходить більше 50 000 грн.

а шо в райцентрі десь на волині то усьо буде менше коштувати?
скромніше нада жити , скромніше

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія