Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна стоїть на порозі великої біди. Ви догулюєте останні безтурботні дні.

Це не просто передчуття. Хоч є і передчуття. Цьому є маса реальних підтведжень. На великий жаль...

Тут неможливо щось конкретно вангувати чи передбачати, але загрозливість подій СТРІМКО зростає.

Скоріше всього в 2020 році карта Європи зазнає відчутних змін. Не обов‘язково зміняться кордони України, чи скажемо так - не лише України. Над країнами Балтії нависла та сама загроза. І ніяке НАТО їх не врятує, Трамп прамим текстом заявив, що не збирається вписуватись за тих лівійцій... ліванців... литовців, чи як їх там... А НАТО без США нічого не зробить. Хіба що трохи голосніше подіпконсьорнять. Молдованам, грузинам і особливо полякам також не слід особливо розслаблятись. Якщо щось таки почнеться, то не виключено, що і їх не обмине.

Тим більше ніхто не впишеться за поки що НІЧИЙНУ Україну. Україну після останніх виборів списали із можливих партнерів і союзників Заходу. Я раніше весь час писав - Заходу може набриднути ця вічна хитросракість українців, вічна спроба смоктати із кількох цицьок одночасно. Або якщо виражатись сучасною мовою - БАГАТОВЕКТОРНІСТЬ. Вітаю вас - ЦЕ СТАЛОСЬ, Заходу Україна врешті остаточно остогидла.

Хочете конкретніше? Можна і конкретніше. Всім відомо, що Канада є найпершими і найнадійнішим союзником України. Канада перша в світі визнала незалежність України, завжди перша у всьому підтримувала Україну - морально, матеріально, військово, санкціями, позицією в міжнародних організаціях тощо. Хочете знати що сталось після останніх виборів, коли ВИ ОБРАЛИ президентом оте... гм... непорозуміння? На другий день канадські медії коротко повідомили, що (дослівно): «Українці на президенських виборах обрали КОМЕДІАНТА». І на цьому все!!! Україна зникла з медіапростору Канади. Ви остогидли навіть найвірнішим союзникам.
   
Трохи поправлюсь. Україну ГОЛОСНО згадали ще два рази. Перший в звязку із «українгейтом», і то лише в звязку з імпічментом Трампу. Як ви розумієте, не в кращій тональності, через позицію отого вашого... піаніста. Другий раз через трагедію з авіалайнером. Тому що національну належність лайнера треба було якось озвучити.

Вже немає навіть натяку на якусь згадку про протистояння з московією, що раніше постійно звучало, про вічну біду новітньої України - тотальну корупцію, про постійне шарахання в протилежних напрямах. Немає взагалі нічого. ВИ ВСІМ ОСТОГИДЛИ.

Таке не могло пройти непоміченим з Кремля. Особливо після вашого волевиявлення посадити собі на шию... гм... скажемо так - дніпропетровську мафію. І як результат, картонну дурилку цієї мафії - того самого піаніста. Брехливого торчка, без освіти, чужого до всього українського. Вас знову розвели як котят... І тим самим відсікли від цивілізованого світу.

Це в кращому випадку ви обрали, чужого, навіть ворожого до всього українського президента. Його приклади глузування над Україною можна вже випускати книгами. В гіршому випадку, цей піаніст є штатною маріонеткою, повністю підконтрольною Кремлю.

Той самий цивілізований світ розчинив двері для вас. Безвіз це не просто велика привілегія. Щоб відкрити двері для когось в свій дім потрібна велика довіра і сильна мотивація власників того дому. Це запрошення приєднатись до благ і свобод вільних людей. Запрошення не для так званих «еліт», з елітами можна порозумітись прямою мовою за закритими дверима. Це запрошення для пересічних, тих, чиї голоси на виборах на формують той самий вектор руху країни. Запрошення своїми очима подивитись на вільний світ і стати рівноправною частиною того світу. Нарешті визначитись чого ви хочете. Ви ж після всього цього обрали напрям на московію.

Є різного роду помилки. Особливо за наслідками. В даному випадку ви допустили критичну помилку. Фатальну. Наслідки будуть катастрофічними.

Ну до ж, це ваш і лише ваш вибір. Нічий інший. Тому не бідкайтесь, коли вас залишать наодинці із могутнім і безжальним агресором, з яким ви чомусь вирішили цілуватись в засос шляхом обрання відверто промосковистського президента. Агресор по своєму розцінює ваші залицяння і подальші відносини. Зовсім не так як ви мрієте. Замість романтичного кохання при свічах буде брутальне, жорстоке згватування з дуже важкими наслідками.

І що саме сумне, що все це не вперше. Трагедія в тому, що мільйони замордованих московитами українців ні чому не навчили виживших. Як тепер виявилось, в переважній більшості вижили лише плебеї, або сучасною мовою конформісти. Україна абсолютний чемпіон ходіння по граблях.
   
ще одна істєрічка...
   
Підкреслю ще раз - це ніяк не могло пройти непоміченим із Кремля. І це і ще більше розпалило бажання пуйла увійти в підручники
історії як «собіратєля зємєль».

Власне, він і так вже ввійшов в ті підручники. Програма мінімум ВЖЕ виконана. Крим він вже відхопив. Він вже став в один ряд із тиранами минулого - Іваном Грозним, Петром Першим, Катериною. Зараз його мета стати в один ряд із найкривавішим тираном всіх часів і народів - сталіним. І повернути все те, що мав сталін, контроль над всіма територіями, які контролював сталін. Ну, якщо не геть усе, то хоч найсмачніші шматки.

Йому зараз смертельно скучно. Він відчуває себе центровим планетарного масштабу, робить що хоче. Він вже пережив практично всіх світових президентів і прем’єрів. Ну може за виключенням представників шостої любительської ліги, на кшталт Лукашенка і Назарбаєва. До приходу до влади багатьох сучасних президентів він має пряме і безпосереднє відношення. Як приклад той же Трамп. Чергова його маріонетка.

Йому все вдається. Вірніше, йому просто ніхто особливо не протидіє. Він може собі дозволити нахабно брехати, абсолютно без всяких наслідків. Всі це чудово знають і розуміють, але нічого проти цього вдіяти не можуть. Приклади? Той же Крим. Спочатку чєсноє благародноє що «нас там нєт», а трохи пізніше відверте глузування над «демократичним світом» із бахвальством про те, як він особисто керував військовою операцією по окупації Криму.

Власне, він може собі дозволити не лише брехати, він може дозволити собі ВСЕ.

Він відверто блефує. Всякими мультиками про вундевафлю. Всяке старе, але по новому розфарбоване залізяччя шалено рекламує як «не маючу аналогів» зброю. І йому ніхто не заперечує. Тому що практично ніхто крім США немає і такого. А США в особі Трампа за зрозумілими причинами йому не опонент.

Йому трохи знесли дах останні його успіхи. Він скрізь перемагав. Всередині московії він безумовний диктатор, там все під його тотальним контролем. Бюджет з гігантським профіцитом, незважаючи на так звані «санкції з пекла». Зовні все те ж саме. Скрізь куди він активно втручався, він граючи перемагав. Без всякого напрягу. Та ж Сирія чи Венесуела. А там де проходили дрібні проколи, я в тому ж Солсбері чи в Чорногорії, ніяких особливих наслідків не наступало.

В нього під повним контролем маса політиків по всьому світові, аж до найвищих, президенських рівнів. Якось навіть незручно згадувати в цьому плані сучасного президента України на фоні президента США.
   
Пить надо меньше дорогой Маковий. Глядишь и золотой дождь перестанет вам постоянно снится.
   
До дупи. Ми януковича пережили і вигнали.
Емігрантішко іди спати тобі арбайтен завтра шоб кредит за хату платити.
   
До дупи. Ми януковича пережили і вигнали.

Тепер ви вибрали достойнішого!  (tu)
   
А тепер увага. Це безпосередньо стосуватиметься найближчого майбутнього. Жахливих прдій в самому найближчому майбутньому, ймовірно прямо в 2020 році. В найближчі місяці.

Він надактивно робить ставку на на так зване в інтернеті «побєдобєсіє». Не на «вєру», не на «богоізбраний народ», не на якусь іншу скрєпу. А саме на нечуване роздування істерії за результатами ДСВ. Навіть на за всіма результатами Другої Світової Війни, а за результатами однієї з воєн, яка відбувалась в рамках ДСВ. Війни між гітлерівською коаліцією і антигітлерівською коаліцією. На стороні гітлера воювала практично вся Європа, з протилежного боку воювало порядку 40 світових країн. В московії цю війну називають «Велика Вітчизняна Війна». І перемогу в цій війні проти гітлерівської коаліції вони самі чомусь присвоїли виключно одноосібно самим собі, тобто московії.

Головне в цій перемозі навіть не сама перемога, а її наслідки. Наслідки, це Ялтинсько-Потсдамські угоди між основними країнами-переможцями антигітлерівської коаліції про переділ «сфер впливу» в світі. Ті угоди ще та історія... Президент Рузвельт, а то був предтеча сучасного Трампа, тобто повністю контрольована маріонетка сталіна, понапідписував все що йому підсовував сталін. Не те що не читаючи текст, а навіть не перелистуючи паперів. Третій учасник того дійства Черчіль нічого не міг вдіяти, він навіть публічно плакав від безсилля під час церемоній підписання тих паперів.

Згідно тих угод повний контроль за певною частиною світу переходить до есесесер. В ту частину світу опосередковано входить і Польща. Україна ж і країни Балтії за визначенням є частиною есесесер.


Зараз вся логіка пуйла зводиться до непорушності виконання тих угод. До непорушності кордонів накреслених в 1945 році. А це значить що Україна, як і країни Балтії, як і Білорусь, Грузія і інші країни совка, нахабно порушили ті угоди і святий обов‘язок пуйла відновити історичну справедливість і світовий порядок, який було встановлено після пролиття рік крові. Така ідеологічна і юридична підстилка майбутньої окупації України.

Звісно, часи міняються, народи з часом ПЕРЕвизначаються в своїх пріоритетах і напрямах розвитку, тому всі імперії не вічні. В тому числі і есесесер. Тому крім Ялтинсько-Потсдамських угод СЬОГОДНІ додатково потрібні інші мотиви і обгрунтування окупації України чи інших постсовкових республік. Для України це однозначно «бЕндеро-хфошисти», які підступно, силоміць і НЕЗАКОННО захопили владу в Україні. І святий обов‘язок країни-переможниці фашизму, а сьогодні в трактуванні московитів це є виключно московія, добити хфвошистських недобитків і звільнити від них братній народ України.

Це центрова ідея, мотив і юридичне обгрунтування майбутньої окупації України. А додаткова, оперативна причина, буде знайдена вже безпосередньо перед вторгненням. Це може бути коронний номер московитів - збитий московистський літак, бажано з дітьми. Або потоплений корабель чи якийсь голосний теракт. Здійснений ніби то збройними силами України. Причому, на відміну від курських ракетників Бука в 2014 році, коли лише чудо в особі кривих рук тих ракетників, які замість московистського лайнера з дітьми збили абсолютно випадковий малазійський Боїнг, врятувало Україну від окупації, на цей раз це будуть збройні сили України. У всякому випадку будуть пробувати здійснити таке різними способами. Підкупом чи агентурними закладками. Але на цей раз «льоччик Волошин» може бути справжнім. В будь якому випадку щось придумають. Вони на таке мастаки.
   
В країнах Балтії є величезні анклави з етнічними московитами. Дядя йося чотко розумів і проводив національну політику. І заклав по всьому совку етнічні бомби з московитів. Він був прагматик, не вірив ні в які ним же самим написані мантри про «дружбу народів». І ці бомби в нас вибухнули в Криму і на Донбасі. Буде потрібно, в свій час вибухнуть і в країнах Балтії. А якщо в Кремлі вважатимуть за потрібне, то вибухнуть і в Харкові, Одесі, та навіть в Києві.

Останні події в московії з повною перетрубацією виконавчої влади і перерозподілом повноважень законодавчоі влади є останнім заходом по переходу на режим військового часу. До травня підправлять і конституцію. Хоч хто колись оглядався на ту конституцію... Перед цим проведено інші масштабні роботи. Як то: накопичення гігантської валютної подушки безпеки, проведення вседержавних навчань з цивільноі оборони, створення власних паралельних платіжних систем, створення власної ізольованої компютерної мережі, так званого «чебурнету» і інше. Це лише частина того що на поверхні.
   
Ядєрний пєпел буде ?
   
І заклав по всьому совку етнічні бомби з московитів.

Одна з них зараз на посаді Президента України, до речі.
   
Ядєрний пєпел буде ?

Не дьоргай Бога за бороду.
   
Центром МОЖЛИВОГО початку періоду активних дій є 9 травня, коли істерія навколо «дня перемоги» досягне апогея. Може бути трохи раніше, може трохи пізніше, але з надзвичайно високою долею ймовірності в цьому році. Не пізніше осені.

Чому я так гадаю? І дійсно, раніше я гадав, що все вищеописане має відбутись ближче до 2024 року, до року президентських виборів у московії. А тепер практично переконаний, що все це має відбутись наближчим часом в цьому році. І на те є вагомі підстави.

Перше - це вищесказана термінова і несподівана перетасовка московистської влади. З явним мілітарістичним ухилом. Це пряма підготовка до масштабної війни.

Друге - все вищеописане може зупинити лише США. Більше ніхто. В США практично все так чи інакше замкнуто на Трампові. Зрозуміло, що Трамп не підведе, ніяких перешкод з боку США не буде. Поки Трамп президент. Але ж цей імпічмент... Сам по собі імпічмент в теперішньому вигляді нічим Трампові не загрожує. Але ж в останню мить може випливти щось інше. І тади ой... Та і листопадові вибори також 100% не гарантують переобрання Трампа. Тому поки ще Трамп сидить в Білому Домі потрібно поспішати. А це значить все має відбутись в найближчі місяці.

Третє - терміновий виклик в Оман піаніста для отримання останніх оперативних інструкцій від куратора.

Так що на Україну в найближчий час з надзвичайно високою ймовірністю насуваються жахливі події. Від вас вже нічого не залежить. Будете ви сидіти тихо, чи знову завирує Майдан, навіть багатомільйонний, вже нічого не змінити. Майдан навіть прискорить розвиток подій. Ви вже зробили свою справу на останніх виборах, як президенських так і парламенських. Двічі підтвердили свої наміри повороту до московії. В Кремлі це почули. І вірно зрозуміли. Почули також на Заході. І також все зрозуміли. Боюсь, вам більше ніхто вже не допоможе.

Зупинити це зможуть всього лише дві події. Або якимось чином пуйло буде не при владі, або владу втратить Трамп. Досить одної із названих двох подій.

Є ше рятівний варіант висадки дружніх до України інопланетян і другого пришестя Христа. Але їх ймовірність в 2020 році прямує до ноля. Тому цей варіант не розглядається.

Правда, ще можлива якась абсолютно непередбачувана подія, яка зупинить катастрофу, яка нависла над Украіною. На кшталт збитого в 2014 році Малазійського Боїнга, коли 300 невинних життів врятували Україну від неминучої окупації. Таке іноді трапляється в світовій історії.

Дуже хочу помилятись у вищесказаному.

Боже, врятуй Україну.
   
невже українці з Канадщини прилетять та запишуться у військомати шоб вістрілювати кацапську погань ?
   
Мужики, насуваються жахлыви подии. До зброи  :gigi:
   
Боже, врятуй Україну.

Україна зробила свій вибір, і за ним не шкодує. Дойстойні люди мають достойну державу, гідну їхньої гідності. Можемо хіба заздрити з-за кордону.
   
Україна зробила свій вибір, і за ним не шкодує. Дойстойні люди мають достойну державу, гідну їхньої гідності. Можемо хіба заздрити з-за кордону.

поїхали хлопці на все готове, нікуя до розбудови не доклались і тепер думку гадають  :weep:
   
невже українці з Канадщини прилетять та запишуться у військомати шоб вістрілювати кацапську погань ?

Так-так! Ви будете вибирати собі про-кремлядських паяців, а ми будемо приїжджати за вас стріляти!  (tu)
   
Скоріше всього в 2020 році карта Європи зазнає відчутних змін.


покаєтесь якщо у цьому році нічого такого не станеться ?
   
Так-так! Ви будете вибирати собі про-кремлядських паяців, а ми будемо приїжджати за вас стріляти!  (tu)

яка різниця кого ми вибрали, якшо хуйло буде Європу ділити  :laugh:
   
покаєтесь якщо у цьому році нічого такого не станеться ?

Выдаст прогноз про жахлыви подии в 2022-м. Делов-то.
   
поїхали хлопці на все готове, нікуя до розбудови не доклались і тепер думку гадають  :weep:

А мали б не думати, а вибрати собі паяца, що фуєм піаніни околачує? Та ні, дякуємо, одного такого ... експерименту на цілий світ достатньо. Удачі!
   
яка різниця

Індід! "какая разніца!"
   
Україну ГОЛОСНО згадали ще два рази. Перший в звязку із «українгейтом», і то лише в звязку з імпічментом Трампу. Як ви розумієте, не в кращій тональності, через позицію отого вашого... піаніста

Луценко шоле?
   
Тепер ви вибрали достойнішого!  (tu)

Ця помилка буде гірко гикатися.
Але цей лох не страшний.
Янукович це була еліта злочинного світу підтримувана москвою путіним і кгб.

А той лох з кварталу то навіть не смішно.
   
Как ни странно, а 300 лет украинцы делают одну и туже ошибку - сцут идти на запад, все время выбирая себе малороса и хохла.

Сколько ещё кацапы должны убить украинцев, чтобы тупому быдлу дошло: зеленские это погибель для страны. Хохлятсво это погибель для Украины.

   
Ну так Петро ж армию создал!отобьемся
   
Україна зробила свій вибір, і за ним не шкодує. Дойстойні люди мають достойну державу, гідну їхньої гідності. Можемо хіба заздрити з-за кордону.

Так, на жаль вибір зроблено. А далі від них вже нічого не залежить. Буль яка спроба змінити свій вибір буде розцінено як хфвошистсько-бАндерівський переворот і лише прискорить окупацію України. І опосередковано легалізує ту окупацію.

Поїзд пішов...
   
по темі боїнга над Тегераном щось буде в темі?

   
Ця помилка буде гірко гикатися.
Але цей лох не страшний.
Янукович це була еліта злочинного світу підтримувана москвою путіним і кгб.

А той лох з кварталу то навіть не смішно.

Так.
   
яка різниця кого ми вибрали, якшо хуйло буде Європу ділити  :laugh:

Власне.
Емігрантішко йопнувся і плутає причинно наслідкові звязки.
   
Так, на жаль вибір зроблено. А далі від них вже нічого не залежить. Буль яка спроба змінити свій вибір буде розцінено як хфвошистсько-бАндерівський переворот і лише прискорить окупацію України. І опосередковано легалізує ту окупацію.

Поїзд пішов...

Потяг, кацапская ваша душа, потяг :)
   
Цитувати
безтурботні дні.
В Україні безтурботних днів ще не було з часів проголошення незалежності :)
   
покаєтесь якщо у цьому році нічого такого не станеться ?

Я буду безмежно радий. Не лише покаюсь, а навіть проставлюсь.

Як би я хотів такого...
   
Давненько не было видно, Маковей. ФУПу не хватает твоих конспирологических теорий :)
Я не фан преЗЕдента, но все не так плохо, на самом деле - клоуны приходят и уходят. Да и с Прибалтикой ничего не будет. Раше сейчас не до этого - они меняют конфигурацию власти, в результате чего могут погрузиться в нестабильность, как обещают думающие люди из оппозиции
   
Тим більше ніхто не впишеться за поки що НІЧИЙНУ Україну
А ніхто й не збирався вписуватися.
   
Я буду безмежно радий. Не лише покаюсь, а навіть проставлюсь.

Як би я хотів такого...
Признайтесь пожалуйста честно,пили сегодня?
   
по темі боїнга над Тегераном щось буде в темі?

Не буде. Про те мінімум інформації.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія