Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

значення мови на прикладі фупчиків

Абсолютно согласен. Все русскоязычные должны в перспективе перейти (или их дети/внуки) на украинский. Вибачте, хлопці, що пишу на москальскій, але ж дебіли не розуміють мову і читають тільки дописи російською. Каждый, кто требует равенства языков в Украине - дебил, чей конец - смерть от кацапского интервента, который будет уверен, что грохнул хохла, ведь хохлы так прикольно "шокают" вместо "штокать".

От з цим не зовсім згоден. Адже що маємо зараз? Про російську мову дбає росія, про польську - польща, про угорську - угорщина про румунську - румунія, про грецьку - греція. А хто дбає про українську мову? Ніхто. Бо для України - "всі рівні" На практиці така "рівність" обертається дискримінацією саме української мови.

От коли Україна буде захищати українську мову так само як росія захищає російську чи угорщина - угорську тоді і можна буде говорити про рівність.

Останнє редагування: 20 січня 2020 12:59:22 від Допіру
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Коли б, після втечі Януковича,нова влада оголосила про те,що не буде ніяких обмежень та утисків по мовному питанню та заборони російськомовної музики, то не було б точно війни на Донбасі!...
яка елеґантна хуйловська пропаганда!
   
яка елеґантна хуйловська пропаганда!

І, як і належить ольгінському провокатору, українською мовою.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

От коли Україна буде захищати українську мову так само як росія захищає російську чи угорщина - угорську тоді і можна буде говорити про рівність.

Когда в Украине украинский язык станет таким же популярным, как чешский в Чехии... Тогда и можно будет говорить вообще о чем-то. Пока, почти 30 лет, для этого не делается ничего. К большому сожалению.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

свин кучерявий кацапоязикий українець москвопархату :laugh:
Чого ж тоді на кацапів і підкацапників трясця нападає від Петрової українізації і Томосу?
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

І, як і належить ольгінському провокатору, українською мовою.
99% кацпропаганди звучить кацапською, а цих 1% дуже легко вичислити
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Коли б, після втечі Януковича,нова влада оголосила про те,що не буде ніяких обмежень та утисків по мовному питанню та заборони російськомовної музики, то не було б точно війни на Донбасі! Про Крим -окрема мова. У всі часи війни починались як не за землю,то за віру та мову...
а ви сам, часом, не кацапоольгінець? :laugh:
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Коли б, після втечі Януковича,нова влада оголосила про те,що не буде ніяких обмежень та утисків по мовному питанню та заборони російськомовної музики, то не було б точно війни на Донбасі! Про Крим -окрема мова. У всі часи війни починались як не за землю,то за віру та мову...
Дуже зручна позиція, яка описується конструкцією, "а от якби, то...".
Приклад окупації Криму і частини Донбасу ніяк не притягується за вуха у мовному питанні, як і в релігійному. Це ширма, прикриття, перше, що потрапило під руку для покривання злочину.
А причина окупації - це перспектива втрати контролю кацапії над Україною. Про що красномовно кацапи і сказали: за жодних умов Україна не відійде від "дрючби" з нами, бо Україна територія геополітичних інтересів кацапії, за які вона згодна почати і третю світову.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Когда в Украине украинский язык станет таким же популярным, как чешский в Чехии... Тогда и можно будет говорить вообще о чем-то. Пока, почти 30 лет, для этого не делается ничего. К большому сожалению.
Це ти собі таке виправдання знайшов. Мимо.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Чого ж тоді на кацапів і підкацапників трясця нападає від Петрової українізації і Томосу?
А що, Петро когось українізував? Навіть сам не став україномовний, як і його сім'я.. Може, на них теж напала трясця?
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

хто дбає про українську мову?
олдбой
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Коли б, після втечі Януковича,нова влада оголосила про те,що не буде ніяких обмежень та утисків по мовному питанню та заборони російськомовної музики, то не було б точно війни на Донбасі! Про Крим -окрема мова. У всі часи війни починались як не за землю,то за віру та мову...

а що з утисками, від чого тебе кацапи порятували?
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Дуже зручна позиція, яка описується конструкцією, "а от якби, то...".
Приклад окупації Криму і частини Донбасу ніяк не притягується за вуха у мовному питанні, як і в релігійному. Це ширма, прикриття, перше, що потрапило під руку для покривання злочину.
А причина окупації - це перспектива втрати контролю кацапії над Україною. Про що красномовно кацапи і сказали: за жодних умов Україна не відійде від "дрючби" з нами, бо Україна територія геополітичних інтересів кацапії, за які вона згодна почати і третю світову.
З кацязиком і кацсектою МП Україну в тисячу раз легше тримати в стійлі.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Чого ж тоді на кацапів і підкацапників трясця нападає від Петрової українізації і Томосу?
невже ти не пам'ятаєш?
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

А що, Петро когось українізував? Навіть сам не став україномовний, як і його сім'я.. Може, на них теж напала трясця?
Мені в Україні видніше - радіо, ТБ, кіно, музика, книги...
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

99% кацпропаганди звучить кацапською, а цих 1% дуже легко вичислити
сумнівна статистика. Навіть в цій гілці вже "вичислили" двох :laugh: а хтось натякає і на трьох

Останнє редагування: 20 січня 2020 13:22:19 від costashu
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

"яка елеґантна хуйловська пропаганда!"-
ну я за валюту Україну не продавав ,як більшість тут "патріотів". А от ті,хто замутив майдан - задля бажання дорватись до владного корита фактично винні у втраті українських територій Криму та Донбасу.І не треба тут мантру по 10 колу пускати - про клятих москалів.Адже й Кравчук і Ющенко вже якими патріотами неньки були,але робили все можливе(на поступки йшли),але тримали докупи всі регіони. Іноді у мене таке враження,що "записні патріоти" взяли на озброєння найгірші маоїстські гасла на кшалт"Нехай загинуть сотні мільонів китайців у війні проти світового імперіалізму"...Хоча в реалі фупівські дописувачі,що нібито рвуть сорочки на грудях за неньку Україну ,поділяються на 2 категорії: ковбасники та діти емігрантів й "патріотів" за посадами(або  за гроші).
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Когда в Украине украинский язык станет таким же популярным, как чешский в Чехии... Тогда и можно будет говорить вообще о чем-то. Пока, почти 30 лет, для этого не делается ничего. К большому сожалению.

українська стане популярною тоді коли українець почне думати, як чех - "я чех тому я користуватимусь чеською"
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

невже ти не пам'ятаєш?
та і я не пам'ятаю...
Вам, підкацапникам, краще знати :)
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

І не треба тут мантру по 10 колу пускати - про клятих москалів.
Так справа саме в них.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

та і я не пам'ятаю...
Вам, підкацапникам, краще знати :)
так ламер, застосуй свої потужні квантори, заповни квадранти за осями мова/ідеологія/національність. І не забудь, що кацапомовний кацап Палермо це українець - бо за свина! :laugh:
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

"окупації Криму і частини Донбасу ніяк не притягується за вуха у мовному питанні, як і в релігійному."
Навпаки ,є яскравим наочним прикладом дебілізму,недолугості тих, хто прийшов до влади у 2014 році. Чомусь в Канаді англомовне населення не пішло війною проти франкомовного. І де тепер Канада і де Україна?Не можна людям примусово нав'язувати кохання, віру,смаки,мову. У цивілізованому світі це робиться не примусом,а іншими засобами. Згадаймо недалеку історію.Адже спроби Криму відділитись від України були й раніше(саме на грунті "утиску російськомовного населення").Але мудрості тодішних керманичів країни вистачило,щоб  Крим залишився у складі України.По Донбасу. Коли ще при Кучмі а потім Ющенко там стали запроваджувати обовязковість діловодства та спілкування на державній мові у держустановах,то місцеві звичайно були сильно незадоволені.Але! Ніхто ж не закликав до відділення до РФ.Бо люди не хотіли посилати своїх дітей служити у Чечню та інші Сирії.Зціпивши зуби терпіли,бо на власних шкурах розуміли,що краще надіти вишиванку та жити в Україні,чим ризикувати життям власних дітей в Росії. Але у кожної людини є межа.І цю межу не повинні були переступати ватажки майдану.Тепер маємо усі розгрібати наслідки ...
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

"окупації Криму і частини Донбасу ніяк не притягується за вуха у мовному питанні, як і в релігійному."
Навпаки ,є яскравим наочним прикладом дебілізму,недолугості тих, хто прийшов до влади у 2014 році. Чомусь в Канаді англомовне населення не пішло війною проти франкомовного. І де тепер Канада і де Україна?Не можна людям примусово нав'язувати кохання, віру,смаки,мову. У цивілізованому світі це робиться не примусом,а іншими засобами. Згадаймо недалеку історію.Адже спроби Криму відділитись від України були й раніше(саме на грунті "утиску російськомовного населення").Але мудрості тодішних керманичів країни вистачило,щоб  Крим залишився у складі України.По Донбасу. Коли ще при Кучмі а потім Ющенко там стали запроваджувати обовязковість діловодства та спілкування на державній мові у держустановах,то місцеві звичайно були сильно незадоволені.Але! Ніхто ж не закликав до відділення до РФ.Бо люди не хотіли посилати своїх дітей служити у Чечню та інші Сирії.Зціпивши зуби терпіли,бо на власних шкурах розуміли,що краще надіти вишиванку та жити в Україні,чим ризикувати життям власних дітей в Росії. Але у кожної людини є межа.І цю межу не повинні були переступати ватажки майдану.Тепер маємо усі розгрібати наслідки ...

а Україні російськомовне населення не пішло війною проти україномовного
це тупа брехня
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

українська стане популярною тоді коли українець почне думати, як чех - "я чех тому я користуватимусь чеською"

Вот видите, вы не знаете, что надо делать для того, что бы украинский стал популярным в стране.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

ну всі знають, що в Криму та на Донбасі більшість на українській мові розмовляє)))Та у греко-католицькі храми ходять...Ну де ви такі тупі пропагандони беретесь? Ніби Львівське ВПУ закінчили  поголовно.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Вот видите, вы не знаете, что надо делать для того, что бы украинский стал популярным в стране.

це ти не бачиш, а мені популяризація не потрібна, я українською користуюсь 
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Дивіться на першу сторінку ФУПа сьогодня і 6 років тому - раніше одна-дві теми якщо і були українською мовою, то добре.  А тепер БІЛЬШІСТЬ ТЕМ ТС роблять українською мовою.

І в дописав ФУПчеків в темах те саме - різко зросла україномовність ФУПа і це факт

І саме тому ТС створив отаку тему - ФУП і мова. Пече кацапоїдам українська мова тут, як чортам ладан.

А вже видно паростки того, що НЕзнання української мови вільно, то в суспільстві сприймається як недорозвиненість, як недолік. А ще ж 6 років тому україномовність часто сприймалась як селюцтво і було НЕ престижно

Багатовікова крига зросійщення ламається і тане, зникає. Це теж видно. Роботи ще багато, але і зрушення вже видно.

Саме тому у каців і їх 5 колонни у нас, так рве пердаки
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

І саме тому ТС створив отаку тему - ФУП і мова. Пече кацапоїдам українська мова тут, як чортам ладан.
:laugh:
комарік, хай живе УССД! (tu)
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

komarik2008, я тобі один розумний "вещь" скажу .не ображайся)))Не знаю як на ФУПі,а в реалі ,конкретно в Києві, зараз "кацапомовної" говірки стало більше ніж  до майдану. Можливо тому,що багато "біженців" з Донбасу сюди на ПМЖ прибули.Для цього можна просто пройти в будь якому напрямку від залізничного(або авто) вокзалу та зробити стрім для наочності...
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

так ламер, застосуй свої потужні квантори, заповни квадранти за осями мова/ідеологія/національність. І не забудь, що кацапомовний кацап Палермо це українець - бо за свина! :laugh:
ламер десь у квадрантах загубився 8-:
може хтось інший розв'язати цю задачу?

Останнє редагування: 20 січня 2020 14:40:19 від costashu
   
українська стане популярною тоді коли українець почне думати, як чех - "я чех тому я користуватимусь чеською"

Ти погано вивчав відродження чеської мови. Принаймні чеську мову ніколи не забороняли.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Ти погано вивчав відродження чеської мови. Принаймні чеську мову ніколи не забороняли.

так, погано,
але яким боком заборона колись до використання зараз не зрозумів 
   
ламер десь у квадрантах загубився 8-:
може хтось інший розв'язати цю задачу?

Це маєш зробити ти, як ТС.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

:laugh:
комарік, хай живе УССД! (tu)

Социків, а ними є всі націоналісти, нах!

Ми вже наїлись того лайна, не треба нам знов того з зігами і кацапомовними лідерами (td)
   
так, погано,
але яким боком заборона колись до використання зараз не зрозумів 

До того, що чеська мова тоді була в кращому становищі ніж українська зараз. Її розвитку тодішня австрія не сприяла але і не перешкоджала.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

komarik2008, я тобі один розумний "вещь" скажу .не ображайся)))Не знаю як на ФУПі,а в реалі ,конкретно в Києві, зараз "кацапомовної" говірки стало більше ніж  до майдану. Можливо тому,що багато "біженців" з Донбасу сюди на ПМЖ прибули.Для цього можна просто пройти в будь якому напрямку від залізничного(або авто) вокзалу та зробити стрім для наочності...

Я в Києві спілкуюсь українською ще з 2009 року, принципово і  всюди.

І тому знаю як реагували і відповідали мені особисто.

Після Майдану ситуація різко змінилась - практично всі відповідають українською мовою.

Ви написали неправду - кацапської в Києві поменшало, не радикально, але відчутно.

І саме головне - змінилось ставлення до україномовних. ТЕПЕР НІЯКОВІЮТЬ ТІ, ХТО НЕ МОЖЕ ВІДПОВІСТИ УКРАЇНСЬКОЮ.
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

komarik2008, я тобі один розумний "вещь" скажу .не ображайся)))Не знаю як на ФУПі,а в реалі ,конкретно в Києві, зараз "кацапомовної" говірки стало більше ніж  до майдану. Можливо тому,що багато "біженців" з Донбасу сюди на ПМЖ прибули.Для цього можна просто пройти в будь якому напрямку від залізничного(або авто) вокзалу та зробити стрім для наочності...
Да похер на где кто больше говорит на русском. Главное - на украинском стали люди говорить и не переходить на язык "шоп удобнее" москалю было. И это везде - все больше людей, тупо не говорящих (реально неумеющих) на русском. А донбасяне и прочий совковый мусор усрется, но не будет учить язык страны, в которой живет 30 лет,  поэтому война все равно бы началась - ибо дебилы воспринимают требование учить и говорить на мове как "преследования русского языка". Как же, оно тут 50 лет прожило и не выучило язык - "А зачем, меня ж все понимают ?"
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Це маєш зробити ти, як ТС.
в мене Палермо не буде українцем, ніяк
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

Социків, а ними є всі націоналісти, нах!

Ми вже наїлись того лайна, не треба нам знов того з зігами і кацапомовними лідерами (td)
:lol:
   
Re: значення мови на прикладі фупчиків

ТЕПЕР НІЯКОВІЮТЬ ТІ, ХТО НЕ МОЖЕ ВІДПОВІСТИ УКРАЇНСЬКОЮ.
И очень жаль, что для этого нужна была война. Иначе бы русскоязычные украинцы никогда бы не вспомнили, кто они, и продолжали бы ложить куй на мову.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія