Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зїздив на деньок в Варшаву

Re: Зїздив на деньок в Варшаву

а яке має відношення одне до другого. я торгую зі всіма. тільки тим, в сумлінності яких маю сумніви, без грошей товар не даю. сумлінним, порядним - так.
до речі, чесність в фiнансових питаннях в Україні теж має кореляцію по регіонах.
зиск на працівниках і зиск з торгівлі.
а шо не видно відношення?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

  На кордоні із Польщею у німецьких фермерів викрадали с/г техніку, як приклад - викрадено бус із товаром (із 38:45):
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

на столах в мисочках чіпси
починаються промови , присутні згадують молодожонів від дитинства до нинішнього щасливого дня
після трьох годин промов перерва на перекур , вина не доливають його нада тільки смакувати до кінця дійства
після перерви ще дві години промов при столі з чіпсами
тоді ріжуть торт , кожен отримає кусочок
і начинаєцця дансінг
в ЮК і Ірландії по келиху шамапанського за рахунок шлюбуючихся, а далі бар (який тут же в залі) за гроші. молодь пласкі пляшечки Смірноффа з собою приносить.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

а яке має відношення одне до другого. я торгую зі всіма. тільки тим, в сумлінності яких маю сумніви, без грошей товар не даю. сумлінним, порядним - так.
до речі, чесність в фiнансових питаннях в Україні теж має кореляцію по регіонах.
дуже  цікаво , може детальніше напишете?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

і найгірше з тою чесністю якраз на заході україни , львівська і чернівецька
найбільш хтровиєбані :laugh:
навпаки, ці в мене найчесніші. навіть вертаються, що я їм неправильно порахувала на їх користь. наприклад замість трьох упаковок порахувала три штуки. вльот десь 200+$.
якщо неправильно записали кількість в посилці на їх користь, то південь, Донбас, міста типу Кременчук, ніколи самі не скажуть.
Рівне, Львівщина, Тернопіль - так.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

дуже  цікаво , може детальніше напишете?
нижче написала. ще багато кидків в 90-их було. тоді часто на свій страх і ризик давали "під рілізацію", бо в людей не було вдосталь грошей. саме найбільше, звідки "підрілізатори" не повернули гроші це Донецьк, область, Одеса, Дніпродзержинськ. ще запам"ятала з Черкащини, але вони просто змаріналізувалися, пити почали, обіцяли віддати борги, але звичайно нічого не віддали.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Окрім цього, в Туреччині серйозно займаються освітою. Є якісь музеї математики які навіть гуманітарій турист помічає. На паромі через босфор молодь грає в шахи, на гітарах.

Без телескопу бачу на якій висоті медична допомога.

Нам, панове, кабздець. Алкаші, жлоби, побірушкі, хами.
Сестра, живущая в Турции третий год, говорит что врачи там хуже наших. А техника в разы лучше. Поэтому по врачам ходит в Киеве.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Сестра, живущая в Турции третий год, говорит что врачи там хуже наших. А техника в разы лучше. Поэтому по врачам ходит в Киеве.
не знаю, як там в Туреччині з 90-их змінилося, але тоді там освічений народ в невеликих кількостях тільки в великих містах був. і то, власники бізнесів суму на 10 на калькуляторі множили.
а в шаххмати в нас на базарі продавці цілими днями грають.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

нижче написала. ще багато кидків в 90-их було. тоді часто на свій страх і ризик давали "під рілізацію", бо в людей не було вдосталь грошей. саме найбільше, звідки "підрілізатори" не повернули гроші це Донецьк, область, Одеса, Дніпродзержинськ. ще запам"ятала з Черкащини, але вони просто змаріналізувалися, пити почали, обіцяли віддати борги, але звичайно нічого не віддали.
зрозуміло
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Поляки——така сама бидлота як і наші деякі.
Інколи—набагато гірше.
Москалі——тупо не працюють намагаючись знайти халяву.
Турки——нормальні в принципі. З своіми закидонами, але без перебільшень.
Юги——теж часто бидловани.
Болгари——циганія репана.
Кого забув ще?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Поляки——така сама бидлота як і наші деякі.
Інколи—набагато гірше.
Москалі——тупо не працюють намагаючись знайти халяву.
Турки——нормальні в принципі. З своіми закидонами, але без перебільшень.
Юги——теж часто бидловани.
Болгари——циганія репана.
Кого забув ще?
нема нормальних в Німеччині. :(
але нє.
найкращі це Українці.
але поза місцями свого масового скупчення.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

зрозуміло
а працівники більш договороздатні на Сході. друг натуральним камінням зaймається. каже, що нормальні хлопці донбасяни. знайшов, розказав, назвав ціну за роботу, домовилися, погодилися, по факту доплатив, як треба. западенці, каже, невиносимі. домовитися з ними, це як якісь складні міжнародні переговори провести.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

нема нормальних в Німеччині. :(
але нє.
найкращі це Українці.


Я за вас всіх тут віддуваюся))
Поки що успішно))——
Завдяки Кличкам,Шевченко, Руслані, та мені——про украінців знають в Кьольні та поважають))
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Вспомните что было в нью-Орлеане после урагана и отсутствия полиции,если у нас по настоящему заработают правоохранители то эта алчность и аморальность сразу уйдет ,наши люди попадая в США как правило становятся очень законопослушные ,моральные и вежливые

За границей наши вынуждены принимать правила той страны куда приехали, но у себя таких правил почему-то не установили...
То есть это заслуга поляков, немцев, американцев в том, что понаехавшее быдло ведет себя цивилизованно в их социуме...
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

По ментальності українці відрізняються від поляків як поляки від англійців чи французів, вже не кажучи про скандинавів. Взагалі, рівень розвитку ментальності, розуміння і сприйняття моральних законів суспільною свідомістю, які для кожного окремого народу еволюціонують дуже поступово і повільно і є першоосновою і головним маркером розвитку цього народу. А все інше - економічний розвиток, добробут і т.і. є другорядним наслідком. Нажаль для більшості у нас це сприймається як набір слов.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Я за вас всіх тут віддуваюся))
Поки що успішно))——
Завдяки Кличкам,Шевченко, Руслані, та мені——про украінців знають в Кьольні та поважають))
Без ложной скромности,поставили себя в один ряд с Кличками,Шевченко и Русланой
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Літак сів в Україні. Поведінка пасажирів дуже відрізняється від поведінки Тіх же турків. Ми як цигани якісь  :facepalm1:
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

За границей наши вынуждены принимать правила той страны куда приехали, но у себя таких правил почему-то не установили...
То есть это заслуга поляков, немцев, американцев в том, что понаехавшее быдло ведет себя цивилизованно в их социуме...
Т.е дело не в людях а в правилах?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Освічені та вимиті цигани :)
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

нижче написала. ще багато кидків в 90-их було. тоді часто на свій страх і ризик давали "під рілізацію", бо в людей не було вдосталь грошей. саме найбільше, звідки "підрілізатори" не повернули гроші це Донецьк, область, Одеса, Дніпродзержинськ. ще запам"ятала з Черкащини, але вони просто змаріналізувалися, пити почали, обіцяли віддати борги, але звичайно нічого не віддали.

Сколько живу в Одессе (с самого рождения) и ни разу никто меня не кидал.И тоже доверял людям товар на тысячи и даже десятки тысяч.При этом страдания всяких молдован и прочих рагулей слышу с самого детства.Все их обманывают и кидают как только их нога ступает на одесскую землю.Как объяснить этот феномен мне непонятно.Может дело в них самих?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Без ложной скромности,поставили себя в один ряд с Кличками,Шевченко и Русланой

По факту это))——
Здесь в Кельне знают Украину именно по этим персонажам))
1. Клички
2. Шевченко—футболист
3. Руслана( после Евровидения светанула)
4. Воронина иногда вспоминают происхождение.
5. Capital Bra—— иногда вспоминают происхождение.
6. Sergij aus Ukraine.( gerüstbauer).

Останнє редагування: 19 січня 2020 15:13:14 від sergey1974007
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Сестра, живущая в Турции третий год, говорит что врачи там хуже наших. А техника в разы лучше. Поэтому по врачам ходит в Киеве.

Так-так, я ж і кажу - допомога на рівні. Тобто швидка та інше, відношення.
Про хист нічого не знаю.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Літак сів в Україні. Поведінка пасажирів дуже відрізняється від поведінки Тіх же турків. Ми як цигани якісь  :facepalm1:
И шо,все встают?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Нашу ментальність гарно описав Т.Г.Шевченко:
 ...Храми, каплиці і ікони,
 І ставникн, і мірри дим
 І перед образом Твоїм
 Неутомленниї поклони
 За кражу, за війну, за кров...
 Щоб братню кров пролити, просять,
 А потім в дар Тобі приносять
 З пожару вкрадений покров...
 Просвітились, та ще хочем
 Других просвітити:
 Сонце правди показати
 Сліпим, бачиш, дітям...
   В ОРДЛО теж церкви отож і у них
 Неутомленниї поклони
 За кражу, за війну, за кров...
 Щоб братню кров пролити, просять,
 А потім в дар Тобі приносять
 З пожару вкрадений покров...
 :shuffle:
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Сколько живу в Одессе (с самого рождения) и ни разу никто меня не кидал.И тоже доверял людям товар на тысячи и даже десятки тысяч.При этом страдания всяких молдован и прочих рагулей слышу с самого детства.Все их обманывают и кидают как только их нога ступает на одесскую землю.Как объяснить этот феномен мне непонятно.Может дело в них самих?
око повинно бути намьотане. в одеситів це з народження. в мене тільки один на привозі раз дрібні купюри з бокової кишеньки сумки витягнули. скільки не згадувала, не пригадала коли. а в одеському транспорті я добре знаю, кожні рухи карманніков. вираховую їх на раз.

a ваших одеситів з 7-ого кілометра теж немало підрілізаторів кинуло.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву
den

Для довідки. Так названа " шокова терапія" тривала в Польщі за різними економічними оцінками від пів-року до року.Але не 30 років.
Довше
Суттєво довше

Інфляційне таргетування 99 рік
Ринок землі 98
По вугіллю досі не розібралися як ринок нормально налагодити


Але по цінах - дійсно відразу відпустили їх
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Так-так, я ж і кажу - допомога на рівні. Тобто швидка та інше, відношення.
Про хист нічого не знаю.
а ви живете в Туреччині? в якому місті?
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

а ви живете в Туреччині? в якому місті?
Ні, почав багато їздити по роботі. Стамбул та велика Анталія
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву
van

Украина это страна для извлечения миллионов для пришедших на выборах власти. А есть такие которые использовали кровавые события ради наживы   а те что после них оказались хитрее  сняли дешевый фильм и пришли к власти чтобы грабить  после кровавых барыг .


 Банду   зеленойского геть !
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

око повинно бути намьотане. в одеситів це з народження. в мене тільки один на привозі раз дрібні купюри з бокової кишеньки сумки витягнули. скільки не згадувала, не пригадала коли. а в одеському транспорті я добре знаю, кожні рухи карманніков. вираховую їх на раз.

a ваших одеситів з 7-ого кілометра теж немало підрілізаторів кинуло.



Воры и кидалы есть везде поэтому мне и непонятно почему демонизируют именно Одессу.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Ні, почав багато їздити по роботі. Стамбул та велика Анталія
ок. цікаво би зараз в Стамбулі побувати. я в другій половині 90-их там бувала.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

ок. цікаво би зараз в Стамбулі побувати. я в другій половині 90-их там бувала.
Ріджа ідірім!

   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву
RS

- ми тупе маргіналізоване стадо !!!
- чому ?!!
- тому, що ми себе не поважаємо !!!


   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

ок. цікаво би зараз в Стамбулі побувати. я в другій половині 90-их там бувала.
Перший раз в 90му
Років три тому -краіній раз
Змінився Константинопіль сутєво по околицям.
..
Щоб турків краще зрозуміти рекомендую почитати Азіза Несіна.
В укрперекладі обовязково. Не кацапською.  Автор гуморесок з легким стилем.
Стьоб і філософія в одному флаконі. Несін з кримотатарського народу.
Спостережливий і там багато цікавих моментів знайдеш для себе.
Мій любиме оповідання як турок на базарі осла впарив німцю накинувши килимок з тисячою вузликів на квадратний см. А як німець купив в 10раз дорожче того віслюка зняв той килим.
Німець прикуів але погодився що платив за віслюка а турок сказав: я з тим килимом вже купу віслюків продав ))
Турок той нагадував мені дядю Ігоря К. який хохлам віслюка впарив. А килимок зняв і чекає наступних виборів. Тепер Вовку з якоісь причини ви теж віслюком кличете.
Але паралель в мене ще з весни минулоі )
То легке чтиво.
Рекомендую

Писи


Останнє редагування: 19 січня 2020 16:23:00 від Lemberg.AT
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

То легке чтиво.
Рекомендую

 (tu)
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

а працівники більш договороздатні на Сході. друг натуральним камінням зaймається. каже, що нормальні хлопці донбасяни. знайшов, розказав, назвав ціну за роботу, домовилися, погодилися, по факту доплатив, як треба. западенці, каже, невиносимі. домовитися з ними, це як якісь складні міжнародні переговори провести.

Бо обіцяють багато, а по факту ні хера не роблять.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

Бо обіцяють багато, а по факту ні хера не роблять.
нє, казав, що щось вимучують собі, вимучують, ціни скласти не годні. домовилися, через пару годин звонять: "нє-є, ми тут порадилися, кажуть куми/швагри, шо то мало". чи мало бути стільки то чоловік, підходить час роботи, вже стільки немає. донбасяни по-шуріку, перезвонили одному, другому, третьому, ті ще комусь - все, люди на конкретний час є.
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву


Щоб турків краще зрозуміти рекомендую почитати Азіза Несіна.
В укрперекладі обовязково. Не кацапською.  Автор гуморесок з легким стилем.
Стьоб і філософія в одному флаконі. Несін з кримотатарського народу.
дякую :-B
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

По ментальності українці відрізняються від поляків як поляки від англійців чи французів, вже не кажучи про скандинавів. Взагалі, рівень розвитку ментальності, розуміння і сприйняття моральних законів суспільною свідомістю, які для кожного окремого народу еволюціонують дуже поступово і повільно і є першоосновою і головним маркером розвитку цього народу. А все інше - економічний розвиток, добробут і т.і. є другорядним наслідком. Нажаль для більшості у нас це сприймається як набір слов.
розкажіть про рівень власної свідомості  , потрапивши до Ірландії
   
Re: Зїздив на деньок в Варшаву

нє, казав, що щось вимучують собі, вимучують, ціни скласти не годні. домовилися, через пару годин звонять: "нє-є, ми тут порадилися, кажуть куми/швагри, шо то мало". чи мало бути стільки то чоловік, підходить час роботи, вже стільки немає. донбасяни по-шуріку, перезвонили одному, другому, третьому, ті ще комусь - все, люди на конкретний час є.

Тобто по факту ні хера з обіцяного не роблять, про що і казав. І якщо зроблять, то буде через дупу, з недотриманням термінів і за додаткові гроші. Ну і на хера?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія