Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц

Ахметову. А він - друг самОго Свина. Ви мали би пишатися, бо це ж не якомусь там ганебному Коломойському.
Що ж це виходить, Бєня меншу данину бере ніж Петро? :-)o
   
Грудень 2019 - 802грн. Грудень 2018 - 1150грн. Шоколадні свині, хрюкайте голосніше.
   
Какие 6200, уже 4277 за газ, вдвое дешевле чем год назад, а счета за отопление больше. Как так выходит?

Слідкуй за руками:

Для грудня 2018 року ціна 1 Гігакалорії була встановлена (беру по своєму місту - ВП "Черкаська ТЕЦ") НКРЕ на рівні 1169,58 грн. Потім із 07.02.2019 року та ж сама НКРЕ встановлює ціну 1 Гігакалорії на рівні 1423,76 грн. (відповідні постанови на сайті НКРЕ висять).
з лютого 2019 року і по сьогоднішній день ціна 1 Гкал НЕ змінювалася. І у рахунки за грудень 2019 року бралася до уваги ціна 1 Гкал на рівні тієї ж самої 1423,76 грн. Саме ТОМУ При однаковому споживанні теплової енергії рахунки МОЖУТЬ бути виставлені у грудні 2019 року на більшу суму, ніж у грудні 2018 року.

А тепер спрашуєцця: Ну при чому тут Зеленський?

А те бидло, шо вивісило в інеті свої рахунки, хоч би постидалося показувати свій борг на 32к+ саме за тепло. Воно більше трьох опалювальних сезонів не платило комунальну послугу і тепер ще якісь претензії пред*являє.
Адже це і через нього в тому числі по його населеному пункту встановила НКРЕ завищену ціну 1 Гкал, щоб з урахуванням таких хитровиїбаних дятлів-боржників його теплопостачальник міг нормально звести кінці з кінцями під час опалювального сезону, бо з огляду на змінений порядок встановлення ціни на теплоносій, постачальник тепла, коли подає документи на затвердження йому відпускної ціни на Гкал, подає в тому числі і суми заборгованостей населення, що закладається у ціну як безповоротний борг, а тому на суму боргів ціна збільшується. Якби всі платили вчасно, і теплопостачальники не дожидалися роками поки з вас виконавчі служби здеруть борги, то ціна одиниці тепла була б десь на 10-20% нижчою.
   
У меня в доме 38 гривен за квадратный метр. При Порошенко в самый холодный месяц было 32.
Привет моим зелёным соседям. Они такие офигевшие ходят. Сходку жильцов будут проводить
Бо твій парАшенко ще в лютому минулого року підняв на 25% вартість 1 Гігакалорії. Тому і дорожче зараз тепло.

Встановлюйте лічильника на будинок, то буде дешевше. У мене, наприклад, 16,04 грн. за кв.м. опалювальної площі.
   
Слідкуй за руками:

Для грудня 2018 року ціна 1 Гігакалорії була встановлена (беру по своєму місту - ВП "Черкаська ТЕЦ") НКРЕ на рівні 1169,58 грн. Потім із 07.02.2019 року та ж сама НКРЕ встановлює ціну 1 Гігакалорії на рівні 1423,76 грн. (відповідні постанови на сайті НКРЕ висять).
з лютого 2019 року і по сьогоднішній день ціна 1 Гкал НЕ змінювалася. І у рахунки за грудень 2019 року бралася до уваги ціна 1 Гкал на рівні тієї ж самої 1423,76 грн. Саме ТОМУ При однаковому споживанні теплової енергії рахунки МОЖУТЬ бути виставлені у грудні 2019 року на більшу суму, ніж у грудні 2018 року.

А тепер спрашуєцця: Ну при чому тут Зеленський?

А те бидло, шо вивісило в інеті свої рахунки, хоч би постидалося показувати свій борг на 32к+ саме за тепло. Воно більше трьох опалювальних сезонів не платило комунальну послугу і тепер ще якісь претензії пред*являє.
Адже це і через нього в тому числі по його населеному пункту встановила НКРЕ завищену ціну 1 Гкал, щоб з урахуванням таких хитровиїбаних дятлів-боржників його теплопостачальник міг нормально звести кінці з кінцями під час опалювального сезону, бо з огляду на змінений порядок встановлення ціни на теплоносій, постачальник тепла, коли подає документи на затвердження йому відпускної ціни на Гкал, подає в тому числі і суми заборгованостей населення, що закладається у ціну як безповоротний борг, а тому на суму боргів ціна збільшується. Якби всі платили вчасно, і теплопостачальники не дожидалися роками поки з вас виконавчі служби здеруть борги, то ціна одиниці тепла була б десь на 10-20% нижчою.

Интересно, почему такая разница в тарифах по городам Украины?

В Мариуполе в декабре 2018 было 1300,4 грн/Гкал против вашей 1169,58
                      в декабре 2019          1683,25                                      1423,76

У нас что, отмороженнее ахметовская теплосеть и горсовет?
   
Интересно, почему такая разница в тарифах по городам Украины?

В Мариуполе в декабре 2018 было 1300,4 грн/Гкал против вашей 1169,58
                      в декабре 2019          1683,25                                      1423,76

У нас что, отмороженнее ахметовская теплосеть и горсовет?
Да, отмороженнєє. Справа в тому, що конкретну ціну енергоносія для себе в НКРЕ замовляє сам постачальник послуги теплопостачання. Саме такого рівня розмір тарифу він обгрунтовує: кількістю штатних працівників, розміром їхніх зарплат, зношеністю труб, ціною і видом палива, амортизацією механізмів, заборгованістю споживачів... Тобто, ваш постачальник замовив собі саме такий тариф для вас.
   
Ще раз питаю у ТС - а при чому тут Беня? У нас власником тепломереж є ахмєтка - бізнеспартнер потроха.
   
Ще раз питаю у ТС - а при чому тут Беня?
не відповість... :cray:
або відповість звично щось на кшталт "сам дурак"  :weep:
   
Ще раз питаю у ТС - а при чому тут Беня? У нас власником тепломереж є ахмєтка - бізнеспартнер потроха.
Коли при пороху НКРЕ піднімав ще на початку грудня 2018 року ціну Гкалорії, Бені з Зелію ще не було і близько.
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Ще раз питаю у ТС - а при чому тут Беня?
не відповість... :cray: [/quote]

або відповість звично щось на кшталт "сам дурак"  :weep:

Температура різниться на 6 градусів
Газ дешевший

А платіжки дорожчі.

Бо теперішнє вугілля від Бєні дорожче ВДВІЧІ, чим проклятий прихильники певної політсили Ротердам+ рік тому  :laugh:
Але сам Бєня тут ні при чому.
   
Олгархи можуть процвітати при російській системі. і тому вони тянуть нас в Росію.

і не важливе імя олігарха - вальцман ахметов коломия. для них всі дороги ведуть в росію. при європейській моделі вони не тільки не збагатіють але і втратять все що награбували.

Останнє редагування: 15 січня 2020 02:51:40 від Геннадій-Умань
   
В декабре 2018 (при Порошенко) средняя температура была -1 градус. А в декабре 2019 (при Зеленском) +5 градусов.
И на хера нам порошенко?
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

И на хера нам порошенко?

Та я і так знаю, шо вам треба
Коломойський і зелена сеча Зеленського  :gigi:



   
дурак ты
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця


   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

дурак ты

не відповість... :cray:
або відповість звично щось на кшталт "сам дурак"  :weep:

 :laugh:
   
Куда бы этого упоротого Пшеницю запихнуть с его фотошопными скринами.
Ну или хотя бы мотивацию б_лядь понять.
Живет чувичирло в штатах или канаде, с фуя ему и им подобным так болит?
Кто ваще платит за этот банкет срани на украинском форуме никому неизвестных
и ненужных колбасников. Или у них шиза уже от собственной неустроенности?
   
Куда бы этого упоротого Пшеницю запихнуть с его фотошопными скринами.
Ну или хотя бы мотивацию б_лядь понять.
Живет чувичирло в штатах или канаде, с фуя ему и им подобным так болит?
Кто ваще платит за этот банкет срани на украинском форуме никому неизвестных
и ненужных колбасников. Или у них шиза уже от собственной неустроенности?

Бажання знищення України. Щоб потім з єхидним єпалом казати: "а я вам гаваріл", ну і як виправдання сракомийства, типу: "а відітє какой, я умний, я знал что так будєт". І то не я придумав, то давно на купі форумів розжовано.
   
пшениця, кажи вже щось, тебе тут крепко мордою по батареї возять, на ранок синяки будуть.  :facepalm1:

свої платьожки постиш, чи, як завжди, гівно з інтернету тягаєш...  :facepalm:  :laugh:
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Куда бы этого упоротого Пшеницю запихнуть с его фотошопными скринами.
Ну или хотя бы мотивацию б_лядь понять.
Живет чувичирло в штатах или канаде, с фуя ему и им подобным так болит?
Кто ваще платит за этот банкет срани на украинском форуме никому неизвестных
и ненужных колбасников. Или у них шиза уже от собственной неустроенности?

Тю, та постав мене в ігнор і твій зад обпалювати цеглу одразу перестане
ПС. Вчи мову, нещасне
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

пшениця, кажи вже щось, тебе тут крепко мордою по батареї возять, на ранок синяки будуть.  :facepalm1:

свої платьожки постиш, чи, як завжди, гівно з інтернету тягаєш...  :facepalm:  :laugh:
Я з ковбасниками не спілкуюсь
... чи ти для барсіка і мрії гарний ковбасник?  :S  А хіба такі бувають?
   
слабенько. піднатужся  :laugh:
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

слабенько. піднатужся  :laugh:
Цікаво, до тебе лише бризки долітають чи ти посилками в баночках замовляєш?
Може, повернешся в Україну? Там же твій кумир править...
   
Тю, та постав мене в ігнор і твій зад обпалювати цеглу одразу перестане
ПС. Вчи мову, нещасне

А навіщо мені тебе ставити в ігнор, ти ж від цього срати не припинеш.
Я краще буду тебе мордою по асвальту возити, щоб ти врешті решт
луснув від власної люті. Щоб оте зелене з твоєї ж пляшки тобі  мордяку
і заляпало. Бо ефект бумерангу ще ніхто не відміняв. Як сереш на Україну,
так воно тобі і повернеться. Кажеш не спілкуєшься з ковбасниками?
Так ти кацап насправді значить. А мову тобі до мене суржикомовного
по життю, ще вчити і вчити. Теж мені філолух вишуканий. :K
   
Цікаво, до тебе лише бризки долітають чи ти посилками в баночках замовляєш?
Може, повернешся в Україну? Там же твій кумир править...

ну в тебе ж болить. не можеш спати. херню всяку ліпиш. ще раз питаю - твої платіжки, придурку?
   
Я краще буду тебе мордою по асвальту возити


ліпше по батареї, може запокоїться предур  :laugh:
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

А навіщо мені тебе ставити в ігнор, ти ж від цього срати не припинеш.
Я краще буду тебе мордою по асвальту возити, щоб ти врешті решт
луснув від власної люті. Щоб оте зелене з твоєї ж пляшки тобі  мордяку
і заляпало. Бо ефект бумерангу ще ніхто не відміняв. Як сереш на Україну,
так воно тобі і повернеться
. Кажеш не спілкуєшься з ковбасниками?
Так ти кацап насправді значить. А мову тобі до мене суржикомовного
по життю, ще вчити і вчити. Теж мені філолух вишуканий. :K



Зеленський і Коломойський = для тебе = Україна ?  :S

Останнє редагування: 15 січня 2020 06:03:20 від Пшениця
   
Шо тут? Цей канацький паяц Пшеніца і досі тут видьоргуєцця?

Ось йому ще один осиковий кілочок:



Тут для порівняння ОБИДВА тарифи в одній таблиці - один діяв у грудні 2018 року, другий вже у грудні 2019 року.

Змінився він ще у лютому 2019 року - ще при Петрі - тоді ще ніяким Зеленським і не пахло.

Тариф на тепло підвищився на 22%.

І саме за рахунок теплої зими ця різниця у тарифі, уведена ще за Петра, не дуже боляче вдарила по кишені українців.



Не знаю, як у кого, а у мене минулої зими витримувався температурний режим у квартирі на рівні 22 градусів. Цієї зими чомусь смалять 24 градуси.
Мабуть саме за рахунок цього у мене різниця між обома груднями складає лише 100 гривень. Думаю, якби тримали ті самі 22 градуси, то різниця склала б десь 350-400 гривень.
   
Все чітко вкладається в концепцію що олігархи українські вміють «заробляти» тільки на своїх громадянах
Бо не мають здібностей конкурувати на ринках наприклад ЄС

І тому грабують своїх
Ринки ЄУ?
)))
Не ганьбися
В Украіні і близько не знають що іх чекає скоро.
Дожовуючи інфраструктуру усср можна сперечатися про відсотки.
Перейшовши до ціноутворення як в ЄУ украінці будуть сперечатися про порядки цифр. Ніяк не про +/-
Тому
Для украінців іза океану що рвуть пукани краще просто спостерігати а не пхатися в тему струму газу тепла дротів і труб і згадувати ЄУ.
Ціна доставки  струму в німців на 300% вища базовоі ціни енергоринку. 22 центи квтг за дроти тобто інфраструктуру і податки і лише 7ц за генерацію.  Подібне з газом і теплом.
Просто спостерігайте курва.
Майте витримку



   
Аффтар, а якщо я увечері надам скани рахунків теплопостачальника по моїй квартирі, в яких за грудень 2018 року буде нарахована сума на 100 гривень БІЛЬША, ніж за грудень 2019 року, то ти ВИБАЧИШСЯ тут перед кожним юзером, якого образив?
За що вибачатися?

Середні показники денної та нічної температур протягом грудня 2019 року складають 4.4°C і 3.0°C відповідно.

Середні показники денної та нічної температур протягом грудня 2018 року складають -1.5°C і - 3.5°C відповідно.

   
1200 гривен за 49 метров, за ноябрь было, вообще, 1500, и то, и то больше чем год назад.
И по всем каналам трескотня о каком-то снижении.
"Зомбують" :) а "вдруг" хтось повірить... Ну тіпа Короффки
   
не відповість... :cray:
або відповість звично щось на кшталт "сам дурак"  :weep:
Температура різниться на 6 градусів
Газ дешевший

А платіжки дорожчі.

Бо теперішнє вугілля від Бєні дорожче ВДВІЧІ, чим проклятий прихильники певної політсили Ротердам+ рік тому  :laugh:
Але сам Бєня тут ні при чому.
[/quote]
+==============================================+
Не бреши! Бо вугілля - то ахмєтка, бізнес-партнер педри.
   
Шо тут? Цей канацький паяц Пшеніца і досі тут видьоргуєцця?

Ось йому ще один осиковий кілочок:

Показати зображення...
Тут для порівняння ОБИДВА тарифи в одній таблиці - один діяв у грудні 2018 року, другий вже у грудні 2019 року.

Змінився він ще у лютому 2019 року - ще при Петрі - тоді ще ніяким Зеленським і не пахло.

Тариф на тепло підвищився на 22%.

І саме за рахунок теплої зими ця різниця у тарифі, уведена ще за Петра, не дуже боляче вдарила по кишені українців.



Не знаю, як у кого, а у мене минулої зими витримувався температурний режим у квартирі на рівні 22 градусів. Цієї зими чомусь смалять 24 градуси.
Мабуть саме за рахунок цього у мене різниця між обома груднями складає лише 100 гривень. Думаю, якби тримали ті самі 22 градуси, то різниця склала б десь 350-400 гривень.
Так він же повинен був упасти на 30 відсотків, нє?
   
+==============================================+
Не бреши! Бо вугілля - то ахмєтка, бізнес-партнер педри.

Під ким Центренерго?
   
Шо тут? Цей канацький паяц Пшеніца і досі тут видьоргуєцця?

Ось йому ще один осиковий кілочок:

Показати зображення...
Тут для порівняння ОБИДВА тарифи в одній таблиці - один діяв у грудні 2018 року, другий вже у грудні 2019 року.

Змінився він ще у лютому 2019 року - ще при Петрі - тоді ще ніяким Зеленським і не пахло.

Тариф на тепло підвищився на 22%.

І саме за рахунок теплої зими ця різниця у тарифі, уведена ще за Петра, не дуже боляче вдарила по кишені українців.



Не знаю, як у кого, а у мене минулої зими витримувався температурний режим у квартирі на рівні 22 градусів. Цієї зими чомусь смалять 24 градуси.
Мабуть саме за рахунок цього у мене різниця між обома груднями складає лише 100 гривень. Думаю, якби тримали ті самі 22 градуси, то різниця склала б десь 350-400 гривень.

О, наша теплосеть тоже не далеко ушла от Вас.
Последние 4 дня декабря вжарили температуру теплоносителя такую, что даже окна на проветривание не спасали, пришлось дверь на лоджию ставить на проветривание.
А наш старший по дому, как назло в отпуск в Львов уехал, некому регулировать 8-)

В итоге за ноябрь на свою площадь было 0,512177 Гкал, в более теплом декабре уже 0.673859. Правда сняли 159,65грн за удешевление природного газа, оставив тариф прежним - 1683,25грн/Гкал.

Вертит ахметов законами как цыган солнецем.


Останнє редагування: 15 січня 2020 14:37:17 від Громадянка даунбасу
   
Під ким Центренерго?
+===========================================================================+
Чиє вугілля? З держшахт на Західній Україні ахметка брати вугілля не бажає - везе з кацапії!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія