Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розбився український літак в Тегерані

Re: Розбився український літак в Тегерані


Кацапи знову вискочили з тою самою мулькою: автоматичний режим є? Є! То воно само стрелило! Нє вінаватиє ми!
   
Re: Розбився український літак в Тегерані
Agh

:S
От це мені не зрозуміло.
Чому такий виняток появився.

ВСІ літаки в аеропорту протягом одного дня злітають і сідають на злітну смугу В ОДнОМУ і ТОМУ самому напрямку (проти вітру). (А потім вже розвертаються куди їм треба).
Зранку метеослужба задає цей напрямок.
:facepalm1: А якщо після обіду вітер змінив напрямок на протилежний, то вже за вітром сідають?
   

Кацапи знову вискочили з тою самою мулькою: автоматичний режим є? Є! То воно само стрелило! Нє вінаватиє ми!

Ну якщо з вибухом палаючого двигуна не пройшло, то що залишається?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


Кацапи знову вискочили з тою самою мулькою: автоматичний режим є? Є! То воно само стрелило! Нє вінаватиє ми!

пшло осель, убогое
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

:facepalm1: А якщо після обіду вітер змінив напрямок на протилежний, то вже за вітром сідають?
напевне що так, тому що в небі вже черга літаків один за одним йде з того самого напрямку.
(Я це питання спеціально уточняв в метеоролога аеропорта. Мені сказали що задається зранку на цілий день, згідно з прогнозом напрямку вітру)

Ти уявляєш масштаб аеропорта рівня Хітроу? Там кожні 2-3 хвилини появляється наступний літачок в небі.

Останнє редагування: 11 січня 2020 01:02:26 від T.Blair.
   
Кацапи почистили і закрили гілку на авіафорум.сру

https://aviaforum.ru/threads/katastrofa-rejsa-aui752-boeing-737-800-ur-psr-ukraine-international-airlines-08-01-20-obsuzhdenie-dlja-chajnikov.47392/page-14/

Да ладно, харош чепуху молоть, то для чайников, а вот правильный ссылько

https://aviaforum.ru/threads/katastrofa-rejsa-aui752-boeing-737-800-ur-psr-ukraine-international-airlines-08-01-20-obsuzhdenie.47381/



Останнє редагування: 11 січня 2020 01:03:29 від Донбасянин в экзиле
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


Кацапи знову вискочили з тою самою мулькою: автоматичний режим є? Є! То воно само стрелило! Нє вінаватиє ми!
Ага. Те саме про міну можна сказати, чи про капкан, чи самостріл.
Воно само.
Але є той, хто поставив.
З цивільним літаком варіацій дві: збили з умислом чи без.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


Ще раз: підсвітка радара вмикнулася на короткий час перед вистрілом. Радар то така штука де магнетрон генерує короткий імпульс потужністю порядка мегавата у трисантиметровому діапазоні. Це власне і стурбувало американський супутник. Цілі над територією має засікати інша система. Сама стрілятка доя цього не призначена. Навіть на М17 наводили радаром кацапи з-за поребрика.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Що тут думать? "Автоматический режим" то робот. Російський робот!

Російський робот з усіма наслідками
   
Що тут думать? "Автоматический режим" то робот. Російський робот!

Російський робот з усіма наслідками

Робот-абізяна.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


Хіба що пяний робот Федя зі штабу. Самі екіпажі ТОРів сліпі.

Що тут думать? "Автоматический режим" то робот. Російський робот!

Російський робот з усіма наслідками
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Да ладно, харош чепуху молоть, вот правильный ссылько

https://aviaforum.ru/threads/katastrofa-rejsa-aui752-boeing-737-800-ur-psr-ukraine-international-airlines-08-01-20-obsuzhdenie.47381/
Да ладно, хватит врать-то, в век интернета живем, а не во времена "одна бабка сказала" (с)
Там языком Пушкина написано "Тема закрыта на чистку и баны. Спасибо за понимание!,"
:)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вмикати неконтрольований автоматичний режим по сусідству із цивільним не закритим аеропортом, вже злочин само по собі.
   
Да ладно, хватит врать-то, в век интернета живем, а не во времена "одна бабка сказала" (с)
Там языком Пушкина написано "Тема закрыта на чистку и баны. Спасибо за понимание!,"
:)

Вот языком Пушкина и пишу, шо то была ссылько на тему "для чайников", а взрослая по другому адресу.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вообщем, я так понял что ТОР сбил. Осталось доказать что не специально именно наш самолёт. А то уже как-то неприятно, будто москали специально наши сбивают, когда могут.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Радар був вимкнений. Не думаю що у цеї батареї взагалі є автоматичний режим у штатному розкладі. Це технічно на грані фантастики. Якась одиночна система у пустелі хіба що.

Вмикати неконтрольований автоматичний режим по сусідству із цивільним не закритим аеропортом, вже злочин само по собі.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вот языком Пушкина и пишу, шо то была ссылько на тему "для чайников", а взрослая по другому адресу.
Вообще то твоя ссылка именно этой фразой и заканчивается - закрыто. Ну да хрен с ней.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Радар був вимкнений
Американцы прямо сказали - они засекли что радар взял цель и выпустили две ракеты. То есть, установка была в режиме. Хотя я ТОР не знаю совсем, я командир ЗСУ-24 типа в запасе :)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вообщем, я так понял что ТОР сбил. Осталось доказать что не специально именно наш самолёт. А то уже как-то неприятно, будто москали специально наши сбивают, когда могут.
так от тут і незрозумілий момент. У зоні дії цього зрк був весь аеропорт. Якби був увімкнений автоматичний режим, то система лупила б автоматом по усіх літаках до закінчення боєкомплекту. По вантажівкам на трасах поруч також.
Дивує вибірковість.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


Після «пятиминуток величія» з кисельовими - скабєєвими вони можуть усе.

Вообщем, я так понял что ТОР сбил. Осталось доказать что не специально именно наш самолёт. А то уже как-то неприятно, будто москали специально наши сбивают, когда могут.
   

Ще раз: підсвітка радара вмикнулася на короткий час перед вистрілом. Радар то така штука де магнетрон генерує короткий імпульс потужністю порядка мегавата у трисантиметровому діапазоні. Це власне і стурбувало американський супутник. Цілі над територією має засікати інша система. Сама стрілятка доя цього не призначена. Навіть на М17 наводили радаром кацапи з-за поребрика.

Ця "стрілялка" може сама знаходити ціль,  навіть 48 цілей одночасно.

Однак у даному випадку могла отримати координати від СОЦ.

Або її просто включили в автомат у визначений час. Вона побачила боїнг МАУ і пульнула дві ракети. Але тут важливо чому ТОР не побачив інші літачки? Там їх було повно в радіусі 25 км.

   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Дивує вибірковість.
Так, я теж не можу зрозуміти. Але там можна думати що ніхто не хотів збити. А чи то правда ? Ось питання..
   
Вообще то твоя ссылка именно этой фразой и заканчивается - закрыто. Ну да хрен с ней.

Тоже правильно, тем болей шо ветка уже почищена и, ессно, открыта

   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Радар був вимкнений.

 :facepalm1:

"Шо ж тоді побачишь,  якщо бінокль зламався?" (с)  ЛП
   
Американцы прямо сказали - они засекли что радар взял цель и выпустили две ракеты. То есть, установка была в режиме. Хотя я ТОР не знаю совсем, я командир ЗСУ-24 типа в запасе :)

Ну тоді ти повинен розуміти як Шилка стріляє в автоматичному режимі. ТОР точно так же. Тільки ракетами.
   
так от тут і незрозумілий момент. У зоні дії цього зрк був весь аеропорт. Якби був увімкнений автоматичний режим, то система лупила б автоматом по усіх літаках до закінчення боєкомплекту. По вантажівкам на трасах поруч також.
Дивує вибірковість.

Та да.... Мінімум 8 літачків лупонула б за 5 хвилин.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Так, я теж не можу зрозуміти. Але там можна думати що ніхто не хотів збити. А чи то правда ? Ось питання..
Так і я до чого. В автоматичному режимі стрілялось би по всьому, що ворушиться. Чого не спостерігалося. Тобто, цей режим не було активовано, а літак збили в ручному режимі.
Як вийняток, можливий варіант, що в результаті маніпуляцій екіпажу чи зовнішнього керування, режим увімкнули ненароком на короткий час, якого вистачило для захоплення і збиття літака, який виявився поруч.
І тут постає питання іншого плану: чи іранська система мала дистанційне керування, і хто міг цим керувати раз, а два - чи кацапи часом не зашили опцію в експортний варіант дистанційного керування для себе, скажімо програмою на мобілці чи чимось подібним.

Останнє редагування: 11 січня 2020 01:29:43 від Fedir
   
Так, я теж не можу зрозуміти. Але там можна думати що ніхто не хотів збити. А чи то правда ? Ось питання..

Значить получила ЦУ від СОЦ.

Якщо завтра аятоли відморозяться на "автоматичний режим" ввімкнений випадково - то буде  феєрична брехня.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Як вийняток, можливий варіант, що в результаті маніпуляцій екіпажу чи зовнішнього керування, режим увімкнули ненароком на короткий час, якого вистачило для захоплення і збиття літака, який виявився поруч.
Тоді верогідність другої ракети під сумнівом. Там як я зрозумів друга за 10 сек пролетіла.
Помилково дві ракети запустити, судячи на бойовому посту, майже фантастика.Тут екіпаж виконав задачу або хз.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вообщем, я так понял что ТОР сбил. Осталось доказать что не специально именно наш самолёт. А то уже как-то неприятно, будто москали специально наши сбивают, когда могут.

Не "осталось", про "ТОР" остается пока ничем не подтвержденной "версией" и все обсуждения гипотетические, вокруг да около.
А тащить россиян во все щели в сюжет могут только местные долбодятлы.
Судя по тому, что нашел в СМИ, если это ТОР, то комплексы поставлены не позже 2007 года (Тор-М1), там даже инструктора нафиг не нужны давно. Тем более Иран крайне ревнив, они даже аэродром подскока Москве для налета Тушек на Сирию буквально на пару часов "сдали" и тут же "забрали".
Так же эта система не имеет дистанционного управления "через континент", в лучшем случае - блокирование работы вообще со спутника, ито анриал.
Это не масштаб С-300/400, где подобными фичами имело бы смысл заморачиваться.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Значить получила ЦУ від СОЦ.

Якщо завтра аятоли відморозяться на "автоматичний режим" ввімкнений випадково - то буде  феєрична брехня.
Ото ж.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Ну тоді ти повинен розуміти як Шилка стріляє в автоматичному режимі. ТОР точно так же. Тільки ракетами.
Ну я зрозумів :) а данному випадку автоматично відпадає. Дві з нтервалом 10 сек не вірю. Не вийшли ж вони посмалити..
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Тоді верогідність другої ракети під сумнівом. Там як я зрозумів друга за 10 сек пролетіла.
Помилково дві ракети запустити, судячи на бойовому посту, майже фантастика.Тут екіпаж виконав задачу або хз.
Якщо там реалізовано батарейний принцип із розподілом цілей, то вистрілити могли дві установки з будь-яким інтервалом. Пасажир великий, хто зна що там зашито в програму пріорітетів.
З іншого боку, немає ніяких підстав припускати, що автоматичний режим було активовано навіть помилково - там би вся база розстріляла боєкомплект. Бо, як я розумію, ттх комплексу дозволяє вражати цілі і на землі - то ще питання, чи гвинтокрил на тземлі із гвинтом що обертається і вантажівка, що рухається, для системи не виглядатимуть однаково.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

 :facepalm1:

і чого хфантазьорам не спиться?....
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Так же эта система не имеет дистанционного управления "через континент", в лучшем случае - блокирование работы вообще со спутника, ито анриал.
Ваші слова змушують до сумнівів, що саме цієї опції там нема.
Підлішого народця, як кацапи, в світі ще треба пошукати.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Якщо там реалізовано батарейний принцип із розподілом цілей, то вистрілити могли дві установки з будь-яким інтервалом
Я розумію, але на бойовому посту хтось мав сидіти. Ну першу ще можна припустити, але другу вже ні. Там ці кнопки досить помітні зазвичай і екіпаж точно має знати якою воно вимикається..
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

:facepalm1:

і чого хфантазьорам не спиться?....
Приказка така є: бійся байдужих.
Я, наприклад висуваю припущення. Хто в темі чи розумніший - може вказати на правильність чи помилковість.
Як буде (а чи буде) офіційна інформація, тоді і будемо обговорювати інше.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Протягом годину до МАУ вилетіло УСЬОГО ДВА літаки: KK1185 о 05:17, та QR8408 о 05:39.
Отже півгодини перед нашим - жодної активності. Одночасно з вилітом МАУ щось велике на ешелоні на схід.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Я розумію, але на бойовому посту хтось мав сидіти. Ну першу ще можна припустити, але другу вже ні. Там ці кнопки досить помітні зазвичай і екіпаж точно має знати якою воно вимикається..
От тому, до всього, і не сходиться, що там був увімкнений автоматичний режим. Літак збивали свідомо.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Приказка така є: бійся байдужих.
Я, наприклад висуваю припущення. Хто в темі чи розумніший - може вказати на правильність чи помилковість.
Як буде (а чи буде) офіційна інформація, тоді і будемо обговорювати інше.


так візьміть для  початку вікі прочитайте  - "Комплекс ТОР-М1"
Там все написано - про дальність, висоту, автоматичний режим, чому стріляють ракети парами ...
і не будете писати маячню.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія