Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

угу, логіку на кшталт - поляки нападуть, а на заході всі бездуховні, ну і часник не буде рости  :weep:
це не аргументи, а повна дурня. а іншого навести не можете, бо нема  :D
ви християнин?
   
я тобі інший аргумент давав - хочеш похерити цілий пласт культури?

який пласт культури? в чому він полягає? і яким чином він "похериться" від зміни календаря?
   
ну і я про те ж- шо якби не назвав - агіасма чи сакраменталія, то грецькою, а то латиною.

ні.бо сакраменталія буває трьох видів :благословіння ,концекрація,екзорцизм.
почитай що православна церква  має наувазі коли пише про воду як агіасму .не буду тут переобтяжувати форум ,але це явний перебор
   
який пласт культури? в чому він полягає? і яким чином він "похериться" від зміни календаря?
Отож бо воно. Вам то не зрозуміти. Ви до того пласту ніяким боком. Ваша задача посіяти розбрат між українцями.
   
ви християнин?

звичайно  :gigi:  якби я ним не був, то мені було б байдуже, коли святкувати.
а ви?
   
який пласт культури? в чому він полягає? і яким чином він "похериться" від зміни календаря?
ти міщанин?
   
нащо ще раз? Ви написали, що свята вода іноді портіцца. Яка?

ота що в асперсоріумі на вході в костел.якщо не міняти і не мити асперсорум ,то портіцца аж бігом .
   
звичайно  :gigi:  якби я ним не був, то мені було б байдуже, коли святкувати.
а ви?
якої ви церкви?
   
Отож бо воно. Вам то не зрозуміти. Ви до того пласту ніяким боком. Ваша задача посіяти розбрат між українцями.

календар аж ніяк не є "пластом культури". і народні традиції житимуть незалежно від дати на календарі, якщо їх будуть дотримуватися.
поїдьте в будь-яке село на Західній Україні і гляньте, яку там росіійськомовну попсу слухають. ці традиції і пласт культури ви маєте на увазі?
ну і взагалі краще не про календар думати, а жити заБожими заповідями - не красти, не обманювати...
   
ота що в асперсоріумі на вході в костел.якщо не міняти і не мити асперсорум ,то портіцца аж бігом .
а якщо спробувати православну?
   
а якщо спробувати православну?

 не нуди.та хоч боржомі.віра в надпр родні властивості води ,це поганьство чистої води  :laugh:
   
Що ви взялися за того Шептицького? Шептицький був хрещений у латинському обряді. Потім вирішив "повернутися до обряду предків". Тобто для візантійського обряду він був неофіт. І як усякий неофіт, почав проявляти надмірну ревність за "чистоту обряду". Звідси і всі його "чудачества-бородачества", як каже cheshuntt ( до речі, це перший бородатий глава УГКЦ за багато-багато часу, усі його найближчі попередники були голені)
   
не нуди.та хоч боржомі.віра в надпр родні властивості води ,це поганьство чистої води  :laugh:
до чого тут вода, якщо мова про освячення. Церковні таїнства то поганство?
   
до чого тут вода, якщо мова про освячення. Церковні таїнства то поганство?
Освячення води до Таїнств не належить.
   
Освячення води до Таїнств не належить.
дякую, кеп. Тепер залишилось з'ясувати, чому вона свята
   
Що ви взялися за того Шептицького? Шептицький був хрещений у латинському обряді. Потім вирішив "повернутися до обряду предків". Тобто для візантійського обряду він був неофіт. І як усякий неофіт, почав проявляти надмірну ревність за "чистоту обряду". Звідси і всі його "чудачества-бородачества", як каже cheshuntt ( до речі, це перший бородатий глава УГКЦ за багато-багато часу, усі його найближчі попередники були голені)

справедливости заради можна сказати ,що хоч Блаженнійший  і " чудив" часами,але ніхто тут ненаведе жодного вислову проти календарної реформи .Повторюю ,ЖОДНОГО .всі ці роздуми дослідників калу з часопису " Патріярхат " - " ймовірно " , " скоріш за все" і тому подібні бздури ,мають таку саму вартість як і наші тут дописи на фупі.Справа Г.Хомишина живе і незабаром все стане на своїї місця.
хай старокалендарники з москалями лаптем щі хльобають і святкуть " маслініцу"
   
дякую, кеп. Тепер залишилось з'ясувати, чому вона свята

фігура рєчі така,як ваш "святєйшій патріарх"
   
фігура рєчі така,як ваш "святєйшій патріарх"
а, пойняв, як ваш непогрішимий папа. Дякую
   
а, пойняв, як ваш непогрішимий папа. Дякую

а, так ви православний! московського, правда?  :laugh:
   
а, так ви православний! московського, правда?  :laugh:
якої ви церкви?
   
а, пойняв, як ваш непогрішимий папа. Дякую
НЕ непогрішимий, а непомильний. І лише екс-катедра. Про непогрішимість вигадали протестантські невігласи. а кривославні невігласи за ними повторюють
   
НЕ непогрішимий, а непомильний. І лише екс-катедра. Про непогрішимість вигадали протестантські невігласи. а кривославні невігласи за ними повторюють
уявляєте, скільки невігласів. Просто жах якийсь. І святої води немає ніякої. Що робити, що робити
   
якої ви церкви?

відповім після вас  :D
   
а, пойняв, як ваш непогрішимий папа. Дякую
фіг ти угадав " непогрішимий папа " це витвір совково - кацапського словоблуддя.тобі навести як цей догмат звучить латиною і випадки коли статус застосовується до Папи як предстоятеля Видимої Церкви ?
   
Справа Г.Хомишина живе і незабаром все стане на своїї місце

В нього там ніби багато справ було , календар, целібат тощо .  То з якої починати будете?
   
відповім після вас  :D
див. отут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1063662.msg23530657#msg23530657. Але відповім - я дещо гностик. Ваша черга
   
фіг ти угадав " непогрішимий папа " це витвір совково - кацапського словоблуддя.тобі навести як цей догмат звучить латиною і випадки коли статус застосовується до Папи як предстоятеля Видимої Церкви ?
нафіг воно мені треба. Ясно ж що всі помиляються, крім католиків, хіба не так. Хоча зі святою водою у них вас, виходить, якось не теє. Ну що поробиш

Останнє редагування: 27 грудня 2019 00:07:28 від costashu
   
Re: Прихильники юліанського календаря можуть це пояснити?

Кста, сячена вода на сонці морюгою зеленою береться. А по ідеї вона повинна бути мертвою водою...
   
В нього там ніби багато справ було , календар, целібат тощо .  То з якої починати будете?

 прмо з обтинання гузарівських борід баранячими ножницями .ліквідації турецьких халатів з рукавами  як у васіліси премудрої. "і всіх вас православних християн " в тому ж самому напрямку.

Останнє редагування: 27 грудня 2019 00:33:38 від cheshuntt
   
Мені прикро дивитися, як українці у Львові ходять до римо-католицьких костелів
А не прикро (якщо ви звичайно греко-католицького сповідання), що біля третини мешканців Галичини так і залишилия у схизмі навіть після легалізації УГКЦ, залишаючися "православними" різних юрисдикцій. Хоча до львівського лжесобору 1946 "православні" на ГАличині були такою рідкістю як які-небудь протестанти.
   
нафіг воно мені треба. Ясно ж що всі помиляються, крім католиків, хіба не так. Хоча зі святою водою у них вас, виходить, якось не теє. Ну що поробиш

добре що у вас зі стихіями все в ажурі .то вода ,то вогні сходять і куди не ткни -святе.аж заздрісно .напевно пр кольно жити у світі гномів і фей.
   
добре що у вас зі стихіями все в ажурі .то вода ,то вогні сходять і куди не ткни -святе.аж заздрісно .напевно пр кольно жити у світі гномів і фей.
прикольно. А в Господа Бога Ісуса Христа ви вірите?
   
див. отут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1063662.msg23530657#msg23530657. Але відповім - я дещо гностик. Ваша черга

тепер зрозуміло, чому таку єресь несете  :lol:
я належу до греко-католицької  :)
   
прикольно. А в Господа Бога Ісуса Христа ви вірите?

так
   
так
Слава Христу!
   
Цікаво, як у так званих "вірян-ортодоксів" це узгоджується із новорічним бардаком ????

Логічно вже було б той "піст" завершувати 25 грудня???



У 2019 році Різдвяний піст розпочнеться 28 листопада й триватиме 40 днів, до 6 січня 2020 року включно. Це - останній багатоденний піст у цьому році. Різдвяний піст: що не можна робити Під час Різдвяного посту не можна злитися, лукавити, злитися, сваритися, засуджувати кого-небудь, займатися наклепами. Також у період з 28 листопада по 6 січня не можна грати весілля - заборонено вінчання, однак хрещення дітей проводиться незалежно від посту. Під забороною у Різдвяний піст і заняття сексом. Але будьте готові до того, що стриманість може привести до сварки, якщо хтось один у сім'ї - не вірянин. Як треба поводитися та що можна їсти під час Різдвяного посту Календар харчування у Різдвяний піст Різдвяний піст не такий строгий, як Великий Успенський. Традиційно під забороною молочні продукти, яйця і м'ясо, в окремі дні дозволяється вино і риба. Що не можна їсти під час Різдвяного посту: - м'ясо; - яйця; - молочні продукти.

Що можна їсти в Різдвяний піст: - рибу; - сухофрукти; - хліб; - каші; - фрукти; - вино. У меню Різдвяного посту дозволяється до пісних страв додавати трохи олії та рибу. У середу і п'ятницю можна вживати продукти рослинного походження без олії, сухоїдіння. По понеділках можна вживати гарячу їжу, але без олії. У вівторок і четвер дозволяється гаряча їжа з олією. У вихідні дні дозволяється вживати рибу та вино. Також це стосується і свят - Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня, Андрія Первозванного 13 грудня, Миколи Чудотворця 19 грудня. Найбільш строгий пісний день припадає на Святвечір, 6 січня, тобто вечір напередодні Різдва. Цілий день віряни повинні утримуватися від їжі, поки на небі не з'явиться перша зірка.

   
Слава Христу!

Героям Слава!!!
   
А у 2101-2102 роках ви коли Різдво будете святкувати?
   
А у 2101-2102 роках ви коли Різдво будете святкувати?
ти зібрався жити вічно?
   
Ну не так вже і багато часу лишилось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія