Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роздаю кота.

Роздаю кота.

Віддаю кота. Півгодини за мою йшов. Не знайшов би дорогу назад, де жив. Носили до доктора, здоровий, корка, де його вкусили. Все. Глістів потравимо. Віддамо, тому, хто хоче кота. Спить на мене,на груди. Лишив би, та кіцьки не раді. Гарний, за окрасом схожий на їжака. Панове та пані, гарний кіт, заберіть.

Останнє редагування: 23 грудня 2019 16:34:25 від beggy

Re: Роздаю кота.

Радий би був, щоб зелебот забрав. Та то не можливо.

Десь йому три місяці.

Що, ніхто не любить котів?

Буде мені коте. Багато проблем, та, якось вирішимо.

Пропозиція знимаеться. Ви черстві тварини. Боже вам суддя. Не віддам вам котю. Буде вже в нас.

Фотку выложи.

Фотку выложи.
десь шариться по хаті.фотку викладу, та пропозиція таки знимаеться. Дружина вирішила, що то буде наш коте. Енаміном назвали. На йожика схожий окрасом. Де дві кіцки, там знайдеться місце й для кота.

фотку давай.

Собаки ссить, аж всикається. Не прівчен. Дворовий коте.

Ой, у мене схожий..
І теж саме прийшло, чудо.
Далося покупати, тільки не дало подивитися, якої статі. Ну, буде видно. А шерсточка шовковиста, манюсік милий і вертлявий.

Вже не віддається. Спить вночі лише на мені. Чомусь йому сподобався.нех живе.кот жере більше ніж собака, що важить вдесятеро від нього, та якось зможемо викормити, хочь самі марцепани не жеремо. Ми не надто багаті. Та, зайвий кіт - не зайвий.

Віддаю кота. Півгодини за мою йшов. Не знайшов би дорогу назад, де жив. Носили до доктора, здоровий, корка, де його вкусили. Все. Глістів потравимо. Віддамо, тому, хто хоче кота. Спить на мене,на груди. Лишив би, та кіцьки не раді. Гарний, за окрасом схожий на їжака. Панове та пані, гарний кіт, заберіть.
Ви так унікально пишете, ніби іноземець.. :)
Роздаю кота)
Йшов за мою)
Спить на мене)

А те, що котю взяли - то добре, то Вам подарунок Долі. Я не забобонна, але сприймаю Усе, що трапляється - якимось Уроком для нас.
Вітаю, Вас вибрав котик)

Ви так унікально пишете, ніби іноземець.. :)
Роздаю кота)
Йшов за мою)
Спить на мене)

А те, що котю взяли - то добре, то Вам подарунок Долі. Я не забобонна, але сприймаю Усе, що трапляється - якимось Уроком для нас.
Вітаю, Вас вибрав котик)
там більше очепяток. Йшов за мною. Так було. Роздавав кота, вже не дарую, не роздаю. Саме на груди спить. Спить на мене. Не поганий коте, Енамінчег. До собаки потроху звикає, собака вже звикла. Чорнокіцька лютує, руда хоче грати з ним, переживемо. Жере рибу із страшною силою. Рибний, та серцями курок не нехтує. Печінку телячу теж жере. 

Люсьтрация, я кацап в минулому, ясно, що пишу, як іноземець.

Таке буває. Як неочікувано отаке валиться на голову. Треба приймати смірінно. Нічого не лихаеться іншого.

Люсьтрация, я кацап в минулому, ясно, що пишу, як іноземець.
Але навіть росіяни не скажуть :" роздаю кота", бо роздають тільки щось частинами ... ;)

Але навіть росіяни не скажуть :" роздаю кота", бо роздають тільки щось частинами ... ;)
ну, ви ж розумієте, що роздавав кота одним шматом? Ви ж не самої поганої про мене думки? Ні, гарний кіт, мурчало знатне в нього, нех живе, покі сам не піде, нажаль, тільки кіцьки живуть в нас, коти з часом йдуть. Як дорослішають. Або сова них забирає.

ну, ви ж розумієте, що роздавав кота одним шматом? Ви ж не самої поганої про мене думки? Ні, гарний кіт, мурчало знатне в нього, нех живе, покі сам не піде, нажаль, тільки кіцьки живуть в нас, коти з часом йдуть. Як дорослішають. Або сова них забирає.
Не самої поганої, хоч ми різних політ.поглядів.
Ви добрий все ж, хоч життя до Вас не зпвжди лагідне.
А котики - це можливість комусь дарувати ласку , вони - нам, ми - їм.

Не самої поганої, хоч ми різних політ.поглядів.
Ви добрий все ж, хоч життя до Вас не зпвжди лагідне.
А котики - це можливість комусь дарувати ласку , вони - нам, ми - їм.
життя до мене дуже лагідне. Я живий. Ви не праві, пані. А за доброго, то багато людей з вами не погодяться.

Котик ось спить. Нех вже буде. не обмежую сов, та не обмежую й котів. То їхні внутрішні справи. Розберуться. Може сову з'їсть. Мало не з'їв кіт свояка. Значний котяра. Сильно був пошматований, та там й сові випало достатньо, схоже на те. пірря розкидане було по снігу на два метри.

Останнє редагування: 25 грудня 2019 23:15:10 від beggy

Коте гарний, мурчить, що змій, руку гризе, теж як змій. Собаке по морде нахально лапою роздає. Старших кіцок не лякаеться. Може кацапа до дому приніс? Наглюче воно якесь.

Коте гарний, мурчить, що змій, руку гризе, теж як змій. Собаке по морде нахально лапою роздає. Старших кіцок не лякаеться. Може кацапа до дому приніс? Наглюче воно якесь.
Наглюче - то бореться за виживання. Пережив стрес на вулиці

Наглюче - то бореться за виживання. Пережив стрес на вулиці
ви те розумієте. Я теж.

Виховаю коте. Буде чемним українським.

Прапор зробить з шкірки кацапьскої миши, зализница поручь.

Так симпатичный кот.

Маленький. Кіцьки його тіранять. Ветеринар сказав, що йому приблизно трі місяци. А вже покусаний, має дирку в правому боку, що зажива.

Кину знайомій ваш пост, вона якраз шукала кота.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія