Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер активіст, побитий в Бахмуті за українську мову. :(

Зелені зрадники хочуть знищити Уповноваженого з питань державної мови.

Чергова, брутальна та антиукраїнська провокація від 29 слуг Зеленського в дії. В терміновому порядку зареєстрований законопроект #6336 в якому пропонується дозволити Кабміну ЗВІЛЬНЯТИ уповноваженого з питань мови в будь який час.

Тобто, після прийняття цього законопроекту, по суті уряд Зеленського/Шмигаля зможе звільнити з посади Тарас Кремінь та знищити саму інституцію, призначивши якогось українофоба-кварталівця.

Більше того, в черговий раз порушуючи Закон, прозелена Рада хоче розглядати цей законопроект не у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики (який є профільним), а в комітеті державного будівництва, який очолює ще один ліквідатор мови Андрій Клочко.

Серед 29 слуг що хочуть знищувати мову є і улюбленець Зеленського - Бужанський.

Схоже що основним завданням влади Зеленського до кінця каденції - розтоптати мову, знищити всі паростки українізації,  повернути нас до стану глибокого совка та «русского міра».

Андрій Смолій
   
Сергій Мирошниченко

1 год  ·

Друзі, побратими! Засідання яке відбулося 25.11.21, як ми і передбачали, хоч і відбулось, але не без ганьби. З двох годин які були заплановані на розгляд справи, годину підключали відеоконференцію (годину у нас вкрали тому що заздалегідь не спромоглися перевірити зв'язок). Не пускали до зали навіть зі сертифікатом, навіть журналістів! Допустили тільки трьох журналістів, а іншим дозволили залишити техніку за умові вимкнення прямого етеру (на мою думку це не заради того, аби не було показано особистої інформації, а лише аби зневілювати на цьому етапі вашу друзі думку про вбивць, аби ви не чули у прямому етері, як вони по звірячому вбивали брата, при цьому показуючи, як це ще досі  веселить цих покидьків. З трьох великих стосів справи за залишену годину прокурор встиг зачитати половину одного. Наступне судове засідання у мовній справі по вбивству мого брата волонтера проросійськими покидьками буде 30.11.21 о 13:30 м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 2.
Хто може приходьте по можливості.    Не знаю що може цього разу піти не так, але це імовірний факт.
Розумію, що робочий час і певно знов мало хто прийде, але зробіть хоча б репост!
Основний розгляд пройде у Слов'янську. Поширюйте цей пост будь ласка!
Дуже вдячний всім тим хто нас підтримав і враховуючи те, що нікого не пустили, люди стояли і мерзли до кінця. Окрема дяка пану Володимиру, що ще мене возить на засідання.
Якщо будуть зміни у засіданні слідкуйте за цим постом я його зміню у горі.
СЛАВА УКРАЇНІ!



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія