Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Коли жив Києві (дарвіна) були кучугури біля хати піонерів.
Зимою туди техніка норм не вилазила))

Про сніг то цікаво насправді.
коли ми кияни чи львівяни  що в сьомихколінах що понаєхавші абсолютно не вдупляємо елементарного.
Наприклад хто знає скільки коштує прибирання снігу в Києві з його вулиці за кв метр площі?
???
)))
Нам в Украіні то нах не потрібно.
Просто знаємо що "всьо укралі"

В Відні точно знаю що прибирання снігу за 120метрів моєі вулиці і хідника по одній стороні  коштує на наші 12 допельхаузів 2323 євро в сезон. Було 2150є до цієі зими.
Обслуговуюча компанія повідомила.
Хоча сніг випадає рідко і зразу тане.
Посипають гранітний шотер раз в місяць  на хідники.
Весною його змітають.
Ні якогось турка з лопатою ні снігозбирача з словаком ніколи не бачив. Може раз два за чотири роки.

Прибирання магістралей магістрат робить за свій бюджет
Всі інші вулиці роблять мутні приватні компаніі.
В Украіні за таку муйню б голову відірвали.
Тут всім пох.
Розбита та сума в бетріб на весь рік по 10є в місяць і не звертають уваги.
Знайомий подібну суму платить в селі.
Сам.
То плюс до 3 тисяч євро річних що він платить за те що йому ту дорогу доштикували до котеджа.

Нив що саме прибирання снігу  більше всього напрягає але менше не міг знайти.
Прибиральна компанія несе ризики якщо хтось наіпнеться і страхова за збитки компенсацію з них стягне.
Тому дорого.
Інакше сам будеш платити тим хто ноги поламає

В тому є суттєва відміна.
Між тим коли в Украіні не платиш і вимагаєш з боксьора і зрадойопиш і коли в Відні  платиш в сотні раз більші суми за відсутності снігу і якось всім пох.

Так хто знає скільки коштує біля його будинку сніг в сезон прибрати?
)))
Саме так. Ми привикли що нам хтось забовязаний почистити сніг, дощову каналізацію , прибрати біля будинку і не цікавимся скільки це коштує. Весь світ живе за іншими правилами, моя племінниця живе в пригороді NY. За непочищений вчасно на тротуарі біля їхнього будинку сніг платиться штраф. Чистити можна самому, можна наймати фірму чи кого-небуть, але за те щоб було чисто відповідає госпродар.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Ми привикли що нам хтось забовязаний почистити сніг, дощову каналізацію , прибрати біля будинку і не цікавимся скільки це коштує.
Я заплатив податок кансілу £2500 за рік. Досі листя не прибрали, мудаки.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

ты такой же добрый, как ваш Мирошниченко Юрий например — тот аж зализывал жопы тем же, что и ты лизал и лижешь, а потом от доброты своей рыдал на камеру, когда людей расстреляли на Майдане в том числе благодаря и ему. А после этого спокойно тырил землю под Киевом дальше. Ты добрый и позитивный в своем мирке моральных уродов, которые приспосабливают свой язык под любую начальственную задницу.

Угрюмые и злые люди, такие как ты, это одна из главных проблем Украины.

У тебя всегда виноваты все вокруг.  Но только не ты. И ты завидуешь,  что большинство живет лучше чем ты сам. Но в этом виноват только ты.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Я вообще не понимаю, как кияне в n-поколении оказались с квартирами на Позняках  :S

тю! ну это не проблема..
когда строились микрорайоны ...людям реально давали квартиры на предприятиях плюс в киеве реально было переехать например из села и за лет 10-15 проработав на предприятии получить квартиру..
потом многие фиктивно разводиллись..и получали квартиры...получали хаты так же отдельные если двое дитей и они разнополые ...(я уже не говорю про мусаров и других силовиков те вообще бех хат неоставались им даже при независимости в киеве хаты выдавали безплатно)
кто был не дурак к 91--92 году уже имели по несколько квартир на микрорайнах..
потом с середины 90х...стали возвращаться евреи(те у которых было уже бабло) :D  и покупать квартиры в центре киева..так же полно в центре стали покупать квартир  граждан канады и америки украинского происхождения...
куча фирм в цетре все начали выкупать первые этажи под магазинчики и офисы..так же все кто с чиновников и других бизмисменов новых...поголовно покупали квартиры в центре киева -киевляне продавали квартиры этажами....за квартиру двушку например на саксаганского спокойно на тех же позняках  покупали отдельнно по две ,а то и три квартиры.
куда все эти люди девались..? разумеется пееезжали на районы..к середине 2010 и дальше годов ..в центре киевлян осталось реально мало наверное.

Останнє редагування: 4 грудня 2019 20:42:56 від кноп
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Помню как медведылло писало, что 15 грн/м2 за квартплату то дорого. И что у него то же самое делают в разы дешевле.  А теперь же оно возмущается, что у него срач под окнами
   
Помню как медведылло писало, что 15 грн/м2 за квартплату то дорого. И что у него то же самое делают в разы дешевле.  А теперь же оно возмущается, что у него срач под окнами

дегенерат ахметовский, ведь за тебя твой царь даже коммуналку платит  :-)o  уепище сосущее
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Мало то відомо але боксьор надихнув маланца.
А тепер в черзі за боксьорами вже певно миші до яких доіплися кияни ((

Пробачай, що питання не в тему. Буду у Відні с 28 по 30.12.19, вперше, тому такі прості питання.

Чи існує проїздний на трамвай-метро на три дні, що він коштує, де придбати. Чи варто купувати разлекламований турпакет на дві особи на три дні, який начебто дає право проїзду в усьому ГТ без обмежень та якись скидки на локаціях? (просять 54Є за таке). 

Як краще швидко доїхати ГТ від головного вокзалу до Вестбанхоф.

Де та ялинка та різдв"яне містечко. Чи існує   
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

дегенерат ахметовский, ведь за тебя твой царь даже коммуналку платит  :-)o  уепище сосущее

Или посмотри в окошко. Может тебя попустит немного. А вообще готовься до конца жизни жить там, где ты все ненавидишь.  Ты сам создаешь такой мир вокруг себя.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

В місті добре поки молодий, в 40+ хочеться  власне подвір'я ,кота , собаку та якомога менше уєбанів навколо.  Маленький приклад. Вирішили в під'їзді заварити сміттєпровід , такий винахід , щоб трудящі маси не обтяжували себе страшною працею та срали під себе. Не всі погодились з таким вироком та стали мститись. Викидають кульки з вікон , як кінчені індуси.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Таки да!
Отож! Як можна обирати людину яку постійно били по голові?
Те, що у нього ще "людська вимова" та його іноді можна зрозуміти - це велике досягнення його як "прохвесійного боксера".
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Сам пошуткував сам посміявся, що сказать то збирався.

Теремки, Оболонь... я так розумію ліміта тут ви - заселилися в 75 чи вже 84.
Ну якщо ти справді "корінна киянка" то на Піздняках в 1983 ще були "заливні луга", там село ще було.
Перші будинки саме у 1983 почали з'являтися, то де тим там жила невідомо.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Я вообще не понимаю, как кияне в n-поколении оказались с квартирами на Позняках  :S
Прикинь, виросли та завели власну сім'ю та відселилися від батьків? :K
Тобі складно таку конструкцію зрозуміти, вічно кочующий донецький бедуін?
У мене є знайомі які народилися з батьками жили на Заньковецькій, вигідно продали житло, та купили пару квартир "на умовних Піздняках".
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

До речі про машини на тротуарах
Раніше при совку в Києві було менше  100 машина 1000 мешканців
Зараз 400

Є ще питання звідки ці пробки ?
Так, є
Що з цим піздецом робити? Бо далі буде тільки гірше.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Раз уж речь зашла за п***а, перепощу опять  :D
Показати зображення...
Как думаете, за 5 лет с момента фото что-то поменялось?  :laugh:
Проспект Григоренко.
Улюблена "жопа" Піздняків яка стає тільки гірше з кожним днем.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Жена недавно летала в Куев, кидала мне фотки рандомной херни из окна такси - склеить кадры, пустить музычку соответствующую на фоне и получится фильм ужасов  :laugh: и то она еще на левый берег не ездила
Ну від Швеції ми точно відстали років на 100 у плані інфраструктури.
Але колись це закінчиться тим що жлобо-рагулі знову розбігуться по своїм селам "виживати", бо то все що "набудували" треба утримувати, а хто то все буде робити, коли вже стабільної гарячої води в місті нема?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Раз уж речь зашла за п***а, перепощу опять  :D
Показати зображення...
Как думаете, за 5 лет с момента фото что-то поменялось?  :laugh:
А ще бажано щоб Агні щось подібне відшукала в Празі чи Барселоні.
Особливо ота "стихійна торгівля" та "скоторигаловки" на кожному кроці просто знищують місто.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один


Следы шин на газоне

Бухий рагуль "вночі паркувався", а місця біля дому не було.
Таких бидло-рагулів зараз пів-Києва чи не більше.
Піздняки - це взагалі "заповідник понаєхов".
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Прикинь, виросли та завели власну сім'ю та відселилися від батьків? :K
Тобі складно таку конструкцію зрозуміти, вічно кочующий донецький бедуін?
У мене є знайомі які народилися з батьками жили на Заньковецькій, вигідно продали житло, та купили пару квартир "на умовних Піздняках".

В Киеве есть районы получше чем Позняки. Смысл там было покупать квартиру, а потом ныть какой хреновый вид из окна и как все плохо вокруг.

Плюс, к определенному возрасту, если не нравится жить на Позняках, можно было бы заработать на квартиру в более хорошем районе. Особенно тому, кто по легенде ITшник
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один


Уебищные шанхаи вдоль гмыри (гмыри же вроде)

Олександра Мишуги
Гмирі - це зовсім інший район.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один
dmp

А ще бажано щоб Агні щось подібне відшукала в Празі чи Барселоні.
Говно найти можно везде, надо ли? Но в Киеве в определенных места его стало очень много, это да
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

В Киеве есть районы получше чем Позняки. Смысл там было покупать квартиру, а потом ныть какой хреновый вид из окна и как все полото вокруг
Коли я купляв квартиру - з вікна був вид на красиві заливні луга та Дніпро.
Хто знав у далекому 1999 році що в Київ рване жити "вся Україна" включаючи "розорений Бамбас"? :(  :X
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Коли я купляв квартиру - з вікна був вид на красиві заливні луга та Дніпро.
Хто знав у далекому 1999 році що в Київ рване жити "вся Україна" включаючи "розорений Бамбас"? :(  :X

За 20 лет не смог накопить на переезд? Если так сейчас не нравятся Позняки
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Київ перетворився на одне велике село.
Вірніше його таким зробили колгоспники яких Київ вже невзмозі "перетравити".
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

За 20 лет не смог накопить на переезд? Если так сейчас не нравятся Позняки
Все накопив, Алежка.
Не переживай за мене.
Я у Києві останній рік. :gigi:
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Все накопив, Алежка.
Не переживай за мене.
Я у Києві останній рік. :gigi:

Скорее бы. В городе станет на одно кислое лицо меньше
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Станція метро "Харківська"
"Рибний день"
Пакістан відпочиває

   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Скорее бы. В городе станет на одно кислое лицо меньше
Так скоро такі як ти, ахетівські посіпаки залишаться.
Назвете місто New Donetsk, а хулі? :weep:
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Так скоро такі як ти, ахетівські посіпаки залишаться.
Назвете місто New Donetsk, а хулі? :weep:

Со своими "хули", как раз ты скорее в Луганск и переедешь.

А Киев скоро начнёт приводить себя в порядок. 
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Історичне фото
Вже хитається "табуретка" під Овочем.
Ригі відкривають метро "Теремки"
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Со своими "хули", как раз ты скорее в Луганск и переедешь.

А Киев скоро начнёт приводить себя в порядок.
Це наврядчи
Вже "в потоці" номерів АН та ВВ більше ніж "київських" :gigi:
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Де Агні, вони рибку на метро "Харківська" не купляє чи "брєзгуєт"?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Соняшники на старому Шулявському шляхопроводі передавали "привіт" Пєдаліку.

   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Така срака на Княжому Затоні, але така стихійна торгівля є на кожній вулиці міста Київ

газони? які газони? все витоптано ще в травні-червні.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Какая разница куда переехать внутри этой срачевни? Если ты живешь в Киеве, то в один прекрасный день ты все равно окажешься на каких-то условных пи3дняках.
Нормальный город, это там, где такую куйню можно найти только в самом забитом гетто, а не когда гетто вокруг тебя везде.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

"Європейська столиця", сцуко.


"Дом високой культури бита".
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Какая разница куда переехать внутри этой срачевни? Если ты живешь в Киеве, то в один прекрасный день ты все равно окажешься на каких-то условных пи3дняках.
Нормальный город, это там, где такую куйню можно найти только в самом забитом гетто, а не когда гетто вокруг тебя везде.

Давай поговорим за LA, Париж или Милан?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Давай поговорим за LA, Париж или Милан?
Давай.
Я был в Париже 2 года назад.
Куда лучше Киева, но на фоне Стокгольма дно днищенское. Есть куда расти. Только за Париж я пока спокоен, а у Киева шансов мало.
Ты еще в стиле фупа предложи поговорить о Греции с Италией.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

"Європейська столиця", сцуко.

Показати зображення...
"Дом високой культури бита".

Как же ты не любишь Украину.

Вот тебе Амстердам

   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Давай.
Я был в Париже 2 года назад.
Куда лучше Киева, но на фоне Стокгольма дно днищенское. Есть куда расти. Только за Париж я пока спокоен, а у Киева шансов мало.
Ты еще в стиле фупа предложи поговорить о Греции с Италией.

Вот тебе Стокгольм

   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Хоча треба сказати що є покращення.
Перехід до станції метро "Піздняки"

Було




Стало

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія