Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Камень вечный.
Лежить ще біля зоопарку?
))
Камінь то скрєпка міщан що у Львові що Києві.
То факт відомий.
))
Тут в мільонниках давно забили
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Лежить ще біля зоопарку?
А я там не езжу.
Педалик же мост "строит" на "Большевике".

А на Владимирском спуске и на Грушевского лежит.
Но абсолютное говно, по сравнению с брежними временами.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Дурік, це щоб нарешті розібратися з ситуаціями як от наприклад "сімейка мусарів" - він на Субару Імпреза, його скво на Субару Імпреза.
У нього "офіційна зарплата 6000 гривень", та він отримує від держави "субсідію" на оплату трикімнатної квартири у 114 кв метрів, яка йде з моїх в тому числі податків, щоб своє "зубожіння" підтримувати :X
Знаєш скільки таких "хитросраких" в Україні? Чому я цей "банкет хитрожопих" повинен з власної кишені спонсорувати?
Правильно роблять, що будуть встановлювати реальний "майновий стан" манюпаса. Бо тоді субсідії вдасться "зрізати" відсотків на 50-70 через "хитрожопих козаченьків".
При чем тут субсидии? Законопроект не о субсидиях, а о том, что вы должны будете заплатить со  всего своего имущества и сбережений заплатить 5-10%, если в налоговой посчитают, что это у вас "незаконные активы" (как они это будут проверять, какие доходы считать, пока непонятно, когда на крупную покупку могла, например, копить вся семья и не один десяток лет, могли зарубежом заработать, мог, вообще, золотой кулон по наследству от бабушки достаться), так мало того, со своих наличных денег, они хотят, чтоб вы откашляли 10%, еще и сказали, где у ввас они лежат. О субсидиях в этом беспредельном законопроекте ни слова.
А конфисковать будут не офшоры, до них не добраться, а вашу квартиру!

   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Камінь то скрєпка міщан що у Львові що Києві.
То факт відомий.
Соглашусь.
Но глупо добывать камень под Киевом и не мостить им дороги/тротуары.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Тут в мільонниках давно забили
в каких?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

а я предупреждал..
шо с кличко будут проблеммы...
но все голосовали за витальку. :weep:
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Будівництво мурашників сьогодні в Україні - то мильна бульбашка.
В кого є гроші - будують заміські будинки. Якщо покращиться стан доріг, то ця тенденція ще збільшиться.
Не покращиться, тільки кредити під держгарантії понабирають
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один
den

Інтеграл буд забирає собі проекти укрбуда ніби
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

а я предупреждал..
шо с кличко будут проблеммы...
но все голосовали за витальку. :weep:
Нихто не голосовал за него.
   
Нихто не голосовал за него.

голосовали новоиспеченные "киевляне" — понаехавшие, которые купили тут себе какую-то халупу, зарегились и получили право мэра выбирать. А таких в Киеве уже аццки много.

Те, кто с мозгами, при слове "Кличко мэр" крутили пальцем у виска
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Інтеграл буд забирає собі проекти укрбуда ніби
Никаких подтверждений нету, до марта все стоит.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Те, кто с мозгами, при слове "Кличко мэр" крутили пальцем у виска
Таки да!
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

циганський табір це вже а не місто. Усюди срач, вулична торгівля та гівно. Понаіхавшим рагулям з колгоспів воно мабуть подобається бо вони «поринають у рідне середовище». Але який контраст з іншими містами Європи!
А-а-а-а, це все зробив Кличко... але ні, це було до нього. В інших містах європи ви походу не були (я про вуличну торгівлю)
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

вы просто приехали в Киев из ебеней, где жить невозможно от слова "вообще". Потому вам тут и хорошо. Вы не родились тут и не представляете, что такое утопающий в зелени каштанов Крещатик и тротуары без припаркованных на них авто. Для вас "город живий" — это все вот эти шанхаи, мафы, грязь, сплошные автостоянки на каждом свободном пятачке, вонючий отравленный воздух, унылые рожи понаехавшего быдла в метро, одетые в одинаковую одежду с базара, набитые маршрутки-скотовозки, серые страшные дома, бабульки и мужички с немытыми телами, торгующие чем угодно и где-угодно прямо с земли, и нищета, нищета, нищета, прямо лезущая в глаза уже отовсюду?
Я тут народилася (і не тільки я, а ще трохи до мене), так що мімо.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Вже офіційно Пєдалік перевів Київ на "півроку без гарячої води".
Електромережа не планувалася що всі будуть встановлювати "бойлери".
Наступним кроком буде "півроку без каналізації".
Срати можна буде до Дніпра бігати.
Правильно кажуть ті, що Київ скоро стане однією такою великою "техногенною катастрофою" звідки почнуть просто "збігати" як з Детройта.
Не брешіть.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Я тут народилася (і не тільки я, а ще трохи до мене), так що мімо.
Не бреши.
киевляне Кличка хвалить не могут по определению.
Или ты с его/Столара/Микитася руки кормишься.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Блін, де ви всі шляєтесь? Там де я буваю всі смітники прибрані.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

А-а-а-а, це все зробив Кличко... але ні, це було до нього. В інших містах європи ви походу не були (я про вуличну торгівлю)
А де вона в таких масштабах, що торгують вже в переходах станцій метро?

Останнє редагування: 4 грудня 2019 17:36:06 від Michigan
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Не брешіть.
Де саме? Що місто півроку без гарячої води сидить? То це доконаний факт, "дорого" кожного киянчєгу зараз гарячу воду підводити.
Дешевше обікрасти.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Не бреши.
киевляне Кличка хвалить не могут по определению.
Или ты с его/Столара/Микитася руки кормишься.
Зуб даю. І я не працюю ні на Столяра ні на Микитася ні на Клічка. Зараз я працюю на іноземну компанію яка не будує в Києві.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Блін, де ви всі шляєтесь? Там де я буваю всі смітники прибрані.
Які смітники?
Біля будь-якої станції метро "торгівля з землі-срач-гівно".
Я навіть про смітники не казав.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Зуб даю. І я не працюю ні на Столяра ні на Микитася ні на Клічка. Зараз я працюю на іноземну компанію яка не будує в Києві.
И как ты относишься к ТЦ на ГД?
Или к недосрёбам на Кудри?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Де саме? Що місто півроку без гарячої води сидить? То це доконаний факт, "дорого" кожного киянчєгу зараз гарячу воду підводити.
Дешевше обікрасти.
В мене (Позняки) гарячу воду не відключали ні в минулому році ні в цьому більш ніж на 5 днів. У мами (Нивки) гарячу воду в минулому році виключали на 3 місяці в цьому на 1 місяць. В малої (Святошин) в минулому не було місяців 5, в цьому 2.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

В мене (Позняки) гарячу воду не відключали ні в минулому році ні в цьому більш ніж на 5 днів. У мами (Нивки) гарячу воду в минулому році виключали на 3 місяці в цьому на 1 місяць. В малої (Святошин) в минулому не було місяців 5, в цьому 2.
А не должны отключать вообще.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

В мене (Позняки) гарячу воду не відключали ні в минулому році ні в цьому більш ніж на 5 днів. У мами (Нивки) гарячу воду в минулому році виключали на 3 місяці в цьому на 1 місяць. В малої (Святошин) в минулому не було місяців 5, в цьому 2.
Піздняки зараз дуже великі.
Понаїхавша "ліміта" розвела срач біля метро та навколо біля торгівельних центрів.


Це еталон "порядку"?
А знаєш чому воно всі затоплено, бо "торгуючи рагулі" прямо на "лівньовці" свої шалмани встановили! :lol:
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

В мене (Позняки) гарячу воду не відключали ні в минулому році ні в цьому більш ніж на 5 днів. У мами (Нивки) гарячу воду в минулому році виключали на 3 місяці в цьому на 1 місяць. В малої (Святошин) в минулому не було місяців 5, в цьому 2.

Теремки
Місцями Оболонь
Отрадний минулого року сиділи півроку без гарячої води.
В метро неможливо було зайти - амбре від "немитих тіл" був такий, що голова оберталася.
Чи ви у нас "багата ліміта" - тільки на машині, тільки в пробках, тільки хардкор? :gigi:
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

И как ты относишься к ТЦ на ГД?
Или к недосрёбам на Кудри?
я взагалі не очєнь відношусь до висоток в центрі, але не Кличко то почав. І якщо дивитися, що набудували при його попередниках (візьміть хоть точечні висотки у дворах на Саксаганського і Володимирській) то сучасні висотні мікрорайони все ж краще.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

але не Кличко то почав
Так он так активно продолжил, шо предыдущий беспредел кажется детской шалостью, по сравнению с последними 5 годами.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Піздняки зараз дуже великі.
Понаїхавша "ліміта" розвела срач біля метро та навколо біля торгівельних центрів.
Показати зображення...
Це еталон "порядку"?
А знаєш чому воно всі затоплено, бо "торгуючи рагулі" прямо на "лівньовці" свої шалмани встановили! :lol:
Ні, там обєм лівньовки не відповідає обєму води яка зтікає, крім того там порушений уклон дощових стоків і вони тупо всі стікають до метро. Це помилка проектувальника.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Так он так активно продолжил, шо предыдущий беспредел кажется детской шалостью, по сравнению с последними 5 годами.
Назвіть обєкти.
   
В мене (Позняки) гарячу воду не відключали ні в минулому році ні в цьому більш ніж на 5 днів. У мами (Нивки) гарячу воду в минулому році виключали на 3 місяці в цьому на 1 місяць. В малої (Святошин) в минулому не було місяців 5, в цьому 2.

я тоже на Позняках, но видно мы на разных позняках живем. Вода — то уже дело десятое. Просто глянуть за окно противно.

ЗЫ. В то, что вы тут в Киеве народылись и считаете, что все в Киеве норм — ну... я не верю, что вы тут народылысь
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Назвіть обєкти.
Ну я ж тебе назвал, тебе мало?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

В то, что вы тут в Киеве народылись и считаете, что все в Киеве норм — ну... я не верю, что вы тут народылысь
(tu)
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один
dig

фантазії хфантазії )))

реально спочатку робиться проект і не в автокаді а робиться робоча модель, а для цього треба робити скважини щоб знати які грунти і чого попередній міст розвалився...  :facepalm1:

Будівельники це знають, але завжди найдеться таке як ТС що буде гнати чуш про ціну яку воно собі вигадало і яка немає нічого спільного з реальністю.

А потім чого мости валяться і дороги тонуть...  :facepalm:
1. предыдущий не развалился, грунты не при чем. 2. В Киеве уже все бурено-перебурено, особенно в том районе. 3. Бурение на такие глубины стоит копейки!!! Слабо отрабатываете 30 серебренников Вадима ....
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Теремки
Місцями Оболонь
Отрадний минулого року сиділи півроку без гарячої води.
В метро неможливо було зайти - амбре від "немитих тіл" був такий, що голова оберталася.
Чи ви у нас "багата ліміта" - тільки на машині, тільки в пробках, тільки хардкор? :gigi:
Сам пошуткував сам посміявся, що сказать то збирався.

Теремки, Оболонь... я так розумію ліміта тут ви - заселилися в 75 чи вже 84.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

Сам пошуткував сам посміявся, що сказать то збирався.

Теремки, Оболонь... я так розумію ліміта тут ви - заселилися в 75 чи вже 84.

Я вообще не понимаю, как кияне в n-поколении оказались с квартирами на Позняках  :S
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

я так розумію ліміта тут ви - заселилися в 75 чи вже 84.
А ты с Подола?
Из коммуны?
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один
den

Я вообще не понимаю, как кияне в n-поколении оказались с квартирами на Позняках  :S

Розселяли з комунальних квартир в центрі
І з деяких будинків що зносили там же в центрі


   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

я тоже на Позняках, но видно мы на разных позняках живем. Вода — то уже дело десятое. Просто глянуть за окно противно.

ЗЫ. В то, что вы тут в Киеве народылись и считаете, что все в Киеве норм — ну... я не верю, что вы тут народылысь
Вам адресу роддома зкинуть? на Позняках я живу на проспекті Бажана, живу давно з 2002 року привикла недавно десь в 2015 (я правобережна і в час коли росла ми з лівим берегом не дружили) за вікном у мене двір, який з недавніх пір стараннями нашого голови ОСВВ перетворився з стоянки автотранспорта на непаганий зелений оазис, так що все ж норм. вірить чи ні то ваше право, але спробуйте забути що 30 років назад ви сприймали Город очами молодої задоволеної людини, а зараз вже не дуже молодої не дуже задоволеної людини.

Взять наприклад прибирання снігу, сусідки моєї мами весь час згадують як чисто було колись, а я згадую що з років 5 і до 13 зимою практично не знімала коньки і іздила не тільки на катку, а і дворах і по дорозі.
   
Re: Укбуд бомбанул, на подходе еще один

А ты с Подола?
Из коммуны?
Нє коли я народилася мої батьки вже отримали квартиру, до того жили на Комінтерна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія