Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Алиэкспресс

Re: ФЗВ Алиэкспресс

Как? Скидку видно по ее оригинальному скриншоту
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Очень многие продавцы. Очень. В описании товара прямо указывают не забывайте писать отчество в адресе

Знаю, пишуть.

Але я вважав, що це для Раші.

А виявляється навіть в Раші такого немає.

https://www.gsconto.com/ru/blogs/post/42/Pochta-Rossii-ofitsialno-zayavlyaet-o-nedostovernosti-slukhov-o-neobkhodimosti-otchestva-na-MPO

https://www.gsconto.com/ru/qa/show/101905/Ne-ukazano-otchestvo-v-adrese-dostavki

   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Знаю, пишуть.

Але я вважав, що це для Раші.

А виявляється навіть в Раші такого немає.

https://www.gsconto.com/ru/blogs/post/42/Pochta-Rossii-ofitsialno-zayavlyaet-o-nedostovernosti-slukhov-o-neobkhodimosti-otchestva-na-MPO

https://www.gsconto.com/ru/qa/show/101905/Ne-ukazano-otchestvo-v-adrese-dostavki
короче. я указываю всегда
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

я один раз не указала и посылка поехала обратно
якась інша причина. мені і з аліекспресу і з айхербу без отчєства приходять.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

якась інша причина. мені і з аліекспресу і з айхербу без отчєства приходять.
а потом продавец выслал такую же и она дошла
вобщем мне все равно кто как получает
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Ніколи не вказував по батькові і жодного разу не мав з цим проблем.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

У меня посылка не прошла таможню. В отделение даже не приезжала. Ее отправили обратно. Она трекалась
Что было внутри?
У меня так телефон за 100 баксов отправили назад. Я написал заявление типо какого буя? На что мне ответили (укрпочта)... Мы получили посылку,но в ней нечего не было и мы ее отправили обратно (телефон тупро украли. в том году на новый год помните массово воровали посылки? Вот так вот...) В итоге китаец мне деньги вернул ибо я страховку купил...
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Ошибка подчёркнута. Не прийдёт штангель, жди письма от китайца с рассказами ошибочной выставленную цену, про больную жену, 100500 сопливых детей и слёзными просьбами отменить заказ
Прийшов лист, що:
"Продавец отправил Ваш заказ № 800******* 2019-11-26. Обычно информация об отслеживании обновляется онлайн через 5-10 дней.".
Хоча я думав, що ніхто й не подумає відправляти, а після закінчення терміну повернуть 25 копійок на карту.
Цікаво, така доставка трекається? Сорі за наївне питання)
А взагалі це моя друга в житті "покупка" на аліекспресі. Ну от нема довіри, єбай - наше всьо.
Хоча на алібаба доводилось робити закупи на кільканадцять тис.ує. І нічого, все пройшло гарно.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

На пошті немає твоєї банківської виписки.  :-)o

От що написано: "SF eParcel Бесплатная поставка Состояние отправки Подготовлено к отгрузке 【Ningbo】 Shipment arrive at Ningbo distribution center" от до чого тут Укрпошта чи Нова пошта? Коли я обирав серед тих, хто може доставити, то там не було Укрпошти чи НП.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Очень многие продавцы. Очень. В описании товара прямо указывают не забывайте писать отчество в адресе

??
12 років купую - ніколи не писав.
І ніколи не отримував від продавців рекомендацій з цього  приводу .
Можите дати скан хоча б одного випадку?
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

??
12 років купую - ніколи не писав.
І ніколи не отримував від продавців рекомендацій з цього  приводу .
Можите дати скан хоча б одного випадку?
+100500
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

От що написано: "SF eParcel Бесплатная поставка Состояние отправки Подготовлено к отгрузке 【Ningbo】 Shipment arrive at Ningbo distribution center" от до чого тут Укрпошта чи Нова пошта? Коли я обирав серед тих, хто може доставити, то там не було Укрпошти чи НП.

Пошту тобі вибирає китаєць.
Укрпошта скоріше всього буде.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Что было внутри?
У меня так телефон за 100 баксов отправили назад. Я написал заявление типо какого буя? На что мне ответили (укрпочта)... Мы получили посылку,но в ней нечего не было и мы ее отправили обратно (телефон тупро украли. в том году на новый год помните массово воровали посылки? Вот так вот...) В итоге китаец мне деньги вернул ибо я страховку купил...
была какая то ерунда.  По треку посылка с таможни не выходила. Никаких укрпочт.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

??
12 років купую - ніколи не писав.
І ніколи не отримував від продавців рекомендацій з цього  приводу .
Можите дати скан хоча б одного випадку?
я поищу. Хотя мне лень. Вон дидусь говорит что тоже такое видел. Ну нааример товар какой нибудь что покупают  россияне. Пуховики или что то с символикой России и ссср. Продавец в описании товара пишет не забудьте отчество епт

Останнє редагування: 27 листопада 2019 21:21:47 від Naitli
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Цікаво, така доставка трекається?
Пардон за автоцитату, але:
"【Ningbo】 S.F. Express has picked up the shipment

2019-11-27 19:26:32 [NingboGMT+8]"

Нічьо сє! Через добу після замовлення! Китайози міняються в кращу сторону.
ЗІ. І сьогодні штангенциркуль за 25 коп. уже 2.64юсд. От так дорослі люди підсажуються на покупки всякої херні на алі. :D

Останнє редагування: 27 листопада 2019 21:25:07 від Rambler
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

А взагалі... Смачна це штука - онлайн-шопінг. Як згадаєш перші посилки зі штатів з покупками Ebay... Ууу.. Одна коробка US Priority Mail викликала слиновиділення.
А в коробці! Жинси "лєвайси" по сорок баксів, кроси по полтінніку, і - справжня куртка-авіатор, як в Топ-Гані!! Бльооо... І ні в кого такої нема навколо! :D  Кайф.
Кайф навіть не стільки в самому шмоті, а в тому, що вони з-за океану, з тієї Гамерики, яку бачив тільки в кіно, прийшли прямо тобі в руки..

Останнє редагування: 27 листопада 2019 21:35:38 від Rambler
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Не... Не буду искать. Не помню даже приблизительно шо це було и у какого продавца. Просто поверьте
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

А взагалі... Смачна це штука - онлайн-шопінг. Як згадаєш перші посилки зі штатів з покупками Ebay... Ууу.. Одна коробка US Priority Mail викликала слиновиділення.
А в коробці! Жинси "лєвайси" по сорок баксів, кроси по полтінніку, і - справжня куртка-авіатор, як в Топ-Гані!! Бльооо... І ні в кого такої нема навколо! :D  Кайф.
Кайф навіть не стільки в самому шмоті, а в тому, що вони з-за океану, з тієї Гамерики, яку бачив тільки в кіно, прийшли прямо тобі в руки..
6 р м до сих пор радует дешевыми кроссовками. Мужские можно по 25 баксов купить. Женские дешевле 37 ни разу не видела
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Пошту тобі вибирає китаєць.
Укрпошта скоріше всього буде.

Китаец заплатил УП за доставку посылки мне домой? Ну, тогда есть два варианта исходя из того что у меня в адресе нет № квартиры, первый - УП шлёт посылку обратно в Китай, мол, адрес неправильный, второй - УП по улице и номеру дома определяет отделение почты, шлёт посылку туда, оттуда звонят по мобильнику и спрашивают № квартиры. И приходит почтальонша тётя Люба, которую я знаю тыщу лет и приносит мне штангель. Уж она точно знает моё ФИО и не будет заморачиваться отсутствием отчества.

Какой из двух вариантов более вероятен?
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Китаец заплатил УП за доставку посылки мне домой? Ну, тогда есть два варианта исходя из того что у меня в адресе нет № квартиры, первый - УП шлёт посылку обратно в Китай, мол, адрес неправильный, второй - УП по улице и номеру дома определяет отделение почты, шлёт посылку туда, оттуда звонят по мобильнику и спрашивают № квартиры. И приходит почтальонша тётя Люба, которую я знаю тыщу лет и приносит мне штангель. Уж она точно знает моё ФИО и не будет заморачиваться отсутствием отчества.

Какой из двух вариантов более вероятен?

Індекс ти ж написав?

На то відділення воно і прийде.

Коли прийде, підеш на пошту з паспортом.

Скажеш посилка з Китая, незаказна.

На цей ПІБ.

Тобі її видадуть. Навіть нічого підписувати не треба.

Відcлідити її можна на

https://track24.ru
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Не... Не буду искать. Не помню даже приблизительно шо це було и у какого продавца. Просто поверьте

Нє.
Не повірю. Бо ви ж писали "Очень часто". Тре відповідати за базар.
Хотілося показати, що ви така вчена, але не вийшло. Гиии...

   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Нє.
Не повірю. Бо ви ж писали "Очень часто". Тре відповідати за базар.
Хотілося показати, що ви така вчена, але не вийшло. Гиии...
да пошел ты
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Індекс ти ж написав?

На то відділення воно і прийде.

Коли прийде, підеш на пошту з паспортом.

Скажеш посилка з Китая, незаказна.

На цей ПІБ.

Тобі її видадуть. Навіть нічого підписувати не треба.

Відcлідити її можна на

https://track24.ru

Тогда объясни мне то чего я не понимаю. Итак, Али хочет сделать меня своим постоянным клиентом, покупает штангель у производителя условно говоря, за 25 центов, а мне продаёт за 25 копеек, это я понимаю. Далее Али проплачивает логисту перевозку от склада производителя до границы Китая, это тоже понятно.

А вот дальше ничего не понятно, Али гарантировал мне бесплатную доставку, значит, от границы Китая до моего почтового отделения кто-то должен везти штангель, значит, Али платит Укрпочте, я правильно понимаю? А как эта посылка проходит таможню Китая, таможню третьих стран (у нас нет границы с Китаем) и, наконец, украинскую таможню. Получается, Али проплачивает их всех?

И ради чего, ради того, чтобы человек, купивший игрушку за 25 копеек, возможно, когда-то в будущем стал постоянным клиентом Али? Вот честно сказать, не вижу я здесь экономики...
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Тогда объясни мне то чего я не понимаю. Итак, Али хочет сделать меня своим постоянным клиентом, покупает штангель у производителя условно говоря, за 25 центов, а мне продаёт за 25 копеек, это я понимаю. Далее Али проплачивает логисту перевозку от склада производителя до границы Китая, это тоже понятно.

А вот дальше ничего не понятно, Али гарантировал мне бесплатную доставку, значит, от границы Китая до моего почтового отделения кто-то должен везти штангель, значит, Али платит Укрпочте, я правильно понимаю? А как эта посылка проходит таможню Китая, таможню третьих стран (у нас нет границы с Китаем) и, наконец, украинскую таможню. Получается, Али проплачивает их всех?

И ради чего, ради того, чтобы человек, купивший игрушку за 25 копеек, возможно, когда-то в будущем стал постоянным клиентом Али? Вот честно сказать, не вижу я здесь экономики...

Це політика Алі.

Недарма, вони десятки мільярдів знімають з усього світу.

Є договори між китайськими поштами і поштами України.

А взагалі. Посилка коштує скажімо 5 баксів за кіло.

Твій штангель важить хай 50 грам.

Це грубо 25 центів.

Але ж вони його не один відправляють, а контейнером,
де багато різних посилок. Ось в середньому і покривається вартість рекламних посилок.

А ціна звичайного товару на Алі, значно дорожче внутрішніх китайських цін.

Ти за них не хвилюйся.  :-)o


 
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Мені вчора пришла перша посилочка з 11.11, відправляли мостом
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Мені вчора пришла перша посилочка з 11.11, відправляли мостом

З відстеженням?
на яку суму?  :-)o
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

З відстеженням?
на яку суму?  :-)o

Лед стрічка за 6$
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Лед стрічка за 6$

Я світлодіоди заказував для ремонта лампочок...

Ще летять...  :-)o
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Я світлодіоди заказував для ремонта лампочок...

Ще летять...  :-)o
та їх захетаєшся паять, тільки феном або гріти на прасці
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

та їх захетаєшся паять, тільки феном або гріти на прасці

На прасці знімаєш всі старі, потім лудиш нормальним припоєм, і далі паяти легко.
так і робив.

Всі намагаються показати більше ват.
ніж може розсіяти тепловідвід.

Доводиться встановлювати робочий ток менший, заміною резистора.

І робити з 6 ватної лампи  3-4 ватну.  :-)o 
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Доводиться встановлювати робочий ток менший, заміною резистора в драйвері.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

На прасці знімаєш всі старі, потім лудиш нормальним припоєм, і далі паяти легко.
так і робив.

Всі намагаються показати більше ват.
ніж може розсіяти тепловідвід.

Доводиться встановлювати робочий ток менший, заміною резистора.

І робити з 6 ватної лампи  3-4 ватну.  :-)o 
та ну нафіг, з таким головняком дешевше купить нову.
є сенс. згорівший діод відшкребти і перемкнути припоєм, світитеме трохи слабше але ще попрацює певний час.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

та ну нафіг, з таким головняком дешевше купить нову.
є сенс. згорівший діод відшкребти і перемкнути припоєм, світитеме трохи слабше але ще попрацює певний час.

Ніякого головняка.
Змазав флюсом кинув на праску. За 5 хвилин все познімав.
Великим паяльником пролудив все.
Наклав діоди на місця. Прогрів на прасці. Все  :-)o
А резистор, там звичайно їх 2. Один зняв.
І лампа буде працювати роки.  :-)o
 
 
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Мені вчора пришла перша посилочка з 11.11, відправляли мостом

позавчора ліхтарик, фабрична упаковка в ідеальному стані.
у нас Нова пошта, там Special Line-YW

   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

позавчора ліхтарик, фабрична упаковка в ідеальному стані.
у нас Нова пошта, там Special Line-YW
Показати зображення...
ну то дай сцилку, може і мене зацікавить
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Ніякого головняка.
Змазав флюсом кинув на праску. За 5 хвилин все познімав.
Великим паяльником пролудив все.
Наклав діоди на місця. Прогрів на прасці. Все  :-)o
А резистор, там звичайно їх 2. Один зняв.
І лампа буде працювати роки.  :-)o
ну так пачка світлодіодів нових на заміну певно теж чогось варта.
взагалі то там тепловідводу вистачає якщо промазать термопастою місце стику пластини зі світлодіодами і цоколем.
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

ну так пачка світлодіодів нових на заміну певно теж чогось варта.
взагалі то там тепловідводу вистачає якщо промазать термопастою місце стику пластини зі світлодіодами і цоколем.

100 штук - 3 бакса..

https://ru.aliexpress.com/item/32975372003.html
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

ну то дай сцилку, може і мене зацікавить

https://ru.aliexpress.com/item/32833734326.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ad5d33edT3uf9v
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс



Цените цену. Черным - сейчас. В красном  - "со скидкой"
   
Re: ФЗВ Алиэкспресс

Мені вчора пришла перша посилочка з 11.11, відправляли мостом
а мне одну даже не выслали и видимо уже не вышлют
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія