Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопли отдираемых (с) от студентов :D

Re: Вопли отдираемых (с) от студентов  :D

а взагалі то проблема зі слів моєї доньки не в англійській , а в тому що той американський тест нічого спільного не має з програмою навчання в українських медвузах
та програма можливо і застаріла , тільки ж єбьона мать треба ж програму змінити і тестувати то що викладається в україні а не в америці
тому і той айфом відмінили нах

Это да, дочка правильно говорит.

недавно були результати з того невизнаного тесту то вона набрала 64 проценти чи пункти
хз як там оцінюють

Сорі за офтоп. буду вдячний, якшо змалюєш методику занять, можна й в лічку.
Та яка лічка, тут все просто. Для того, щоб здати екзамен IELTS не треба знати англійську, треба вміти здавати екзамен.

В мене був фіксований дедлайн, 5 місяців, за які я мав або здати екзамен або їхати на будову до пана Гонти.

Що я зробив:
1) Розкурив базову граматику по Мерфі, в дебрі не ліз, прочитав десь половину, на це пішов тиждень.
2) Прочитав про структуру екзамену, там 4 частини. Listening, reading, writing, speaking.
3) Купив книжки how to pass IELTS.
4) Listening. В інеті дофіга прикладів. Щодня задрачував по півгодини. Вчився слухати.
5) Reading. Тут на допомогу ідуть книги/матеріали з інету. Щодня пара сторінок.
6) Writing. Почитайтея за що нараховують бали. Треба не менше Х слів у першому ессе і Y у другому. Якщо слова по кількості є - вже балів 5 в кармані. Далі треба знати структуру. Початок - аналіз - висновок. Прикладів мульйон, шаблон той самий. Пишемо простою мовою, без понтів.
7) Speaking - мільйон прикладів. Треба говорити 5 хвилин десь, прості речення, пару питань.

Що важливо: не проіпати в часі. Я одразу писав начисто.

В результаті мав 7.5, але англійська в мене була досить фігова.

Через 3 роки передав, отримав 8.5/6/8.5/8.5  Вирішив писати в чорнетку і схоже завтикав на переносі відповідей.

проста державна школа ніде не дасть нормального рівня знань
Бугага. Вчитись треба самому. Ніхто на шару нічого ніде не дасть.

Бугага. Вчитись треба самому. Ніхто на шару нічого ніде не дасть.
я щитаю шо і в школу не нада ходити
і ленін сам важку свою дорогу почав також із буквара :facepalm:

я щитаю шо і в школу не нада ходити
і ленін сам важку свою дорогу почав також із буквара :facepalm:
Шкода дає базу. Хочеш більше - вперед.

Та яка лічка, тут все просто. Для того, щоб здати екзамен IELTS не треба знати англійську, треба вміти здавати екзамен.

Это очень верное замечание.

Шкода дає базу. Хочеш більше - вперед.
а я тобі шо бля написав?
самому то довга дорога з масою помилок які ніхто не підкоректує
без доброго вчителя то херня

а я тобі шо бля написав?
самому то довга дорога з масою помилок які ніхто не підкоректує
без доброго вчителя то херня
Якраз Англійська - виключення. Можна самому.

недавно були результати з того невизнаного тесту то вона набрала 64 проценти чи пункти
хз як там оцінюють
Ну вот, хорошо учится . Средний балл за границей 54, что то около того.
Если б учила по нормальным учебникам, было б 80-90.
Нету там ничего экстранового . Просто патофизиология и фармакологию надо учить настоящим образом.

Зачем ты сейчас врешь?
Какой в этом смысл?

Ты не сдашь грамматику на экзамене.
Ты не напишешь сочинение.
А если ребёнка учили по Карпюку - он может сразу пойти удавиться.

Ой, "ребенок",  если ему таки, найдет где научится и как. А если ребенок неспособен сдать на В2 английский, то в вузе ему в принципе делать нечего. Ни в каком.

А мед... Как вы вообще представляете врача без знания английского языка?

Шо ще дратує в тупісті цього допису...
Тобто чувак вважає що ми будемо ще 12 років жити у лайні бо його не влаштовує 30 тис грн. зарплатні ... Тобто він це за гроши не вважає... ..

Прикольний чел...

Ну вот, хорошо учится . Средний балл за границей 54, что то около того.
Если б учила по нормальным учебникам, было б 80-90.
Нету там ничего экстранового . Просто патофизиология и фармакологию надо учить настоящим образом.
проблема в тому , ще раз кажу зі слів доньки, що програма в українських медвузах родом просто з ссср
але за 30 років світ пішов вперед , змінились ліки і способи лікування
і тут студентів яких вчать за програмою пізнього брєжнєва починають екзаменувати з програми сучасних американських студентів
імхо треба міняти програму яка давно застаріла ібо з нинішніх студентів сучасних лікарів не буде

Ви завели старперські ниття за англійську.
Вона лякає лише ватно-радянських адептів. На канікулах кожен студент може поїхати "помити жопи" санітаром і підтягнути розмовний рівень, з переходом в професійний.
Проблема глобальна. Я писав вже тут: студенти медики уходять з навчання елітних університетів. По тій самій причині, що і мамашки знають як лікувати своїх дітей і свій мікоплазмоз. Змінилась парадигма отримання і архівування інформації, завдяки мобільному доступу ( це ще не всі мають окуляри з проекцією на сітківку) . Навіщо довбать тести і формувати клінічне мислення, якщо є схеми і протоколи, дотримання яких дасть якись результат? Все стає нудно, нецікаво і ординарно. Хто з прибабахом - їдуть в Африку, фейлд експіріенс.

Тому і уходять з четвертого курсу білі англійці на фінансових аналітиків щоб мати швидкі і не брудні гроші, не губити молодість , а до диплому добивають паки з індусами.

Ой, "ребенок",  если ему таки, найдет где научится и как. А если ребенок неспособен сдать на В2 английский, то в вузе ему в принципе делать нечего. Ни в каком.

А мед... Как вы вообще представляете врача без знания английского языка?

Полно хороших врачей без знания английского.

Открою вам тайну. Знание английского к умению ставить диагноз имеет самое отдалённое отношение...

Я только за изучение английского.
Но на данный момент преподавание английского, особенно в сельских школах - это ад и треш.

dmp

Открою вам тайну. Знание английского к умению ставить диагноз имеет самое отдалённое отношение...

Но на данный момент преподавание английского, особенно в сельских школах - это ад и треш.

А в сельских школах вообще преподавание ад и треш, и наверное из этих учеников врачи получатся так себе, нет?

проблема в тому , ще раз кажу зі слів доньки, що програма в українських медвузах родом просто з ссср
але за 30 років світ пішов вперед , змінились ліки і способи лікування
і тут студентів яких вчать за програмою пізнього брєжнєва починають екзаменувати з програми сучасних американських студентів
+100500.
Закінчували медвуз у 80-х, там все вивчалося за методиками 60-х років.
А в інтернатурі вже як-не як отримували доступ до "неїпаццо сучасних"  апаратів УЗД тощо, то взагалі було як з іншої планети, незважаючи на те що все одно це була  уйопищна совдепія.
Дай зараз преподам медуніверів  сучасну програму та методики, так вони просто йопнуться.

А в сельских школах вообще преподавание ад и треш,
Ну, мінімум базовий там до речі  -  дуже ніфуйовий, бо на кожного учня  приходиться по 2 прєпода. :gigi:

А в сельских школах вообще преподавание ад и треш, и наверное из этих учеников врачи получатся так себе, нет?

Врачи так себе могут получится и из студиозов с идеальным английским.
Там немного не так все работает.
Особенно у хирургов.

:facepalm:  Після сільської школи хай ідуть на хвельдшера чи ветеринара.

dmp

Врачи так себе могут получится и из студиозов с идеальным английским.
Там немного не так все работает.
Особенно у хирургов.

Что тако необходимое и достаточное условие знаешь? Так вот английский нужен, но его знает каждый бомж в UK/US, но не каждый бомж врач.

Та яка лічка, тут все просто. Для того, щоб здати екзамен IELTS
Дякую. на жаль, трохи не те. Мені не екзамен здати потрібно, а реально підтягнути інгліш в стислі терміни.

Особенно у хирургов.
Коновалу? Сучасна хірургія - високо технічна. Треба знати техніку, а мануали явно англійською. Я вже не кажу про стажування.

Дякую. на жаль, трохи не те. Мені не екзамен здати потрібно, а реально підтягнути інгліш в стислі терміни.
Що саме? Якщо спікінг - треба шукати алкаша іноземця. Якщо граматику - можна місцевого. Ну і година Нетфлікса щодня.

dmp

Курсы в англоязычной стране. Можно работа. Эконом вариант - нетфликса много и читать/писать еще больше.

Що саме? Якщо спікінг - треба шукати алкаша іноземця. Якщо граматику - можна місцевого. Ну і година Нетфлікса щодня.

Курсы в англоязычной стране. Можно работа. Эконом вариант - нетфликса много и читать/писать еще больше.

Мабуть більше спікінг. Словарний запас пристойний, читаю досить вільно, як на людину, що ніколи не вивчала інгліш в навчальних закладах, але в живому спілкуванні - просто біда, боюсь виглядіти, як український кугут з російською.
Курси у англомовній країні можуть бути потім, як і робота, для чого й хочу трохи підготуватись.
Одностайність щодо нетфліксу зацікавила)

Мабуть більше спікінг.
Тю, це самий поостий варіант. Купа експатів живе по жопам світу і за 10 ойро на годину по скайпу готові поговорити про життя.

Мабуть більше спікінг. Словарний запас пристойний, читаю досить вільно, як на людину, що ніколи не вивчала інгліш в навчальних закладах, але в живому спілкуванні - просто біда, боюсь виглядіти, як український кугут з російською.
Курси у англомовній країні можуть бути потім, як і робота, для чого й хочу трохи підготуватись.
пробуй дивитись фільми англійською з субтитрами англійськими

Нет.
Посмотрите на ведущих врачей, любых, даже критиков реформ. Того же Тодурова, Голубовскую. ОНИ знают как раз и английский, и стажировки и общение с зарубежными коллегами - все присутствует.
99% современной информации, базы знаний, общения -английский.
Учебники качественные, фильмы, возможность стажировок- это критично для современного специалиста. Хирургия, особенно высокотехнологичная - тоже никак без современного обучения.
Турки ведут совместные консилиумы с американскими онкологами. Ни у кого не возникает мысли надо ли английский.

Тю, це самий поостий варіант. Купа експатів живе по жопам світу і за 10 ойро на годину по скайпу готові поговорити про життя.
Було б непогано. Але просто носія  тут недостатньо. Людина повинна уміти дещо пояснити щодо принципів і особливостей мови. Можна, звісно, старатись самому уловити закономірності, але це непросто. При вивченні будь-якого питання завжди стараюсь уяснити не що потрібно робити, а чому саме так.

пробуй дивитись фільми англійською з субтитрами англійськими
Так і роблю. Але ще ж самому треба спікати)

https://www.gumtree.com/english-classes/uk/english+teacher+skype для початку.
дякую!  :-B

dmp

Я советовал скорее из-за сериалов. Есть возможность смотреть много видео с небольшим разнообразием актеров и не очень сложным и динамическим сюжетом.

Еще неплохой вариант смотреть по своей специальности какие-нибудь онлайн курсы. Там язык еще проще и в качестве бонуса получаешь знания по своей теме :)

Я советовал скорее из-за сериалов. Есть возможность смотреть много видео с небольшим разнообразием актеров и не очень сложным и динамическим сюжетом.

Еще неплохой вариант смотреть по своей специальности какие-нибудь онлайн курсы. Там язык еще проще и в качестве бонуса получаешь знания по своей теме :)
Я прекрасно це розумію, дякую.
От зараз маю глянути пару серій The End of the F***ing World з субтитрами)
Перевірив свій словарний запас онлайн - кажуть, 5-6тис. Як для чайника наче непогано, але ж застосувати не можу, бо не впевнений в правильності вимови.

але ж застосувати не можу, бо не впевнений в правильності вимови.
Вимова - абсолютно пофіг. Особливо якщо це штати.

Рекомендую глянути пару серій Peaky Blinders і зацінити акцент.

dmp

Перевірив свій словарний запас онлайн - кажуть, 5-6тис. Як для чайника наче непогано, але ж застосувати не можу, бо не впевнений в правильності вимови.

Ай, не парься, в мире столько плохого английского... Я когда с бритишами разговариваю себя просто необразованным селянином чувствую, но потом проходит когда слышу английский от испанцев, немцев или французов.

Я когда с бритишами разговариваю себя просто необразованным селянином чувствую
Це все фігня, мене он діти виправляють  :weep:

Вимова - абсолютно пофіг. Особливо якщо це штати.

Рекомендую глянути пару серій Peaky Blinders і зацінити акцент.

Ай, не парься, в мире столько плохого английского... Я когда с бритишами разговариваю себя просто необразованным селянином чувствую, но потом проходит когда слышу английский от испанцев, немцев или французов.

От і знов бачу одностайну думку. :)
Але не можу так. Мене мало не фізично блювати тяне від "хохло-російського" чи індо-пакистанського англійського). Хоча ви праві, я розумію, вимова прийде з практикою, потрібно починати.
А що там в Blinders за акцент? Глянув трейлер - ніххрена практично не зрозуміло.

Такие тесты должны быть на украинском, мы же готовим врачей для наших граждан, ане на выезд..для других стран

Crohn’s disease
Its obviously (A). And I am not a doctor :)

А що там в Blinders за акцент? Глянув трейлер - ніххрена практично не зрозуміло.
Це так говорять в Лівері/Манчестері/Бірмінгемі. Донт фук віз пікі блайндерс!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія