Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

допоможіть із ПДР

Re: допоможіть із ПДР

И шо ты процитировал, шо на машине можно ездить поперёк проезжей части и поперёк переходов?
я процитував ПДР. а ти несеш маячню про вздовж та поперек. чому ти про них несеш - питання до тебе.

ознайомся  http://pdd.ua/ua/1/

я процитував ПДР. а ти несеш маячню про вздовж та поперек. чому ти про них несеш - питання до тебе.

ознайомся  http://pdd.ua/ua/1/
Вот скажи мне, друже, белый цвет- это цвет?

їбати потрібно велодрочерів в хвіст і гриву,  точніше в гривню.  Задля саме їх  здоров"я . Бо автодрочер ,наприклад , теж не дуже розуміє всіх небезпек , але хоч за свій шрот переймається  - нідайбог пошкрябати , а велодрочери позбавлені цієї чесноти, самогубці. 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/3353-12

Стаття 19. Основні права і обов'язки велосипедистів і погоничів тварин

Особи, які керують велосипедами без двигунів, мають право:

їздити по спеціальних велосипедних доріжках, а в разі їх відсутності - по краю проїзної частини дороги, вулиці чи узбіччю.

Вони зобов'язані:

використовувати технічно справні та належним чином обладнані велосипеди;

не перевозити вантажів, що заважають керуванню;

не перевозити пасажирів, за винятком дітей віком до семи років, на спеціально обладнаному сидінні.

Закон ограничивает право на езду вычерпным переликом таких мест.
За такою логікою переїжджати перехрестя прямо теж не можна.
Це апріорі не може бути вичерпним переліком. Ну і там би в такому випадку писалось "тільки", або якось так.
Те, щоя маю якесь право, не означає, що інших прав нема.

Старт - это начало движения,  а движение велу разрешено только вдоль правой стороны дороги вдоль, а не куда хочется - поперек, против движения, по диагонали. Заставляй себя перейти по переходу и стартуй с дороги за переходом. Как только ты слез с велика и стал на переход - ты превратился в пешехода. Перейди дорогу и не вылезая на тротуар стартуй куда хочешь - прямо/направо (слева ты пришел)
Вже писав - наприклад. якщо їхати справа і наближатись до перехрестя, і продовжувати рух прямо, то ти перетинаєш перехрестя. Але це не заборонено ж.
Інакше виходило б, що ровером взагалі можна рухатись по дорозі лише до першого перехрестя, що очевидний нонсенс

Вдоль дороги или поперёк дороги?

навіщо писати дурню?
Не сказано, що поперек не можна. В кінці-кінців, розвороти ж якось виконуються, повороти і т. д.

Норма, це те, що переход призначений для пішоходів,- не для їзди по ньому. Коли ти їдеш на вело,- ти не пішохід.
Тому їздити не можна...
Так виходить, що коли рухаєшся по дорозі, то перед кожним переходом треба спішуватись і переводити ровер через нього, і потім продовжувати рух далі?
Боюся навіть уявити, що пропонується робити бідолашним водіям автомобілів) Адже їм теж ніодним колесом на перехід заїхати зась)

їбати потрібно велодрочерів в хвіст і гриву,  точніше в гривню.  Задля саме їх  здоров"я . Бо автодрочер ,наприклад , теж не дуже розуміє всіх небезпек , але хоч за свій шрот переймається  - нідайбог пошкрябати , а велодрочери позбавлені цієї чесноти, самогубці. 

інфраструктуру треба будувати
ну і їбати самособой

В кінці-кінців, розвороти ж якось виконуються, повороти і т. д.
Разворот на переходе запрещён.

Не сказано, що поперек не можна.
А как ты сможешь поперёк дороги ехать?
Упрёшься в обочину.

А как ты сможешь поперёк дороги ехать?
Упрёшься в обочину.
Поворот, розворот, заїзд і т. д.
Ок, розворот перед переходом, наприклад.

Короче, є маса варіантів.

Якби дійсно було заборонено, так би прямо і написали, як з їздою по тротуарах.

Якби дійсно було заборонено, так би прямо і написали,
А на голове ходить у нас в стране запрещено?

А на голове ходить у нас в стране запрещено?
Ні, а шо, вважаєте - не можна?)

Ні, а шо, вважаєте - не можна?)
И часто ты на голове ходишь?

І на додаток, розділ 6 та розділ 11 Правил дорожнього руху:
6. ВИМОГИ ДО ВЕЛОСИПЕДИСТІВ
6.6. Велосипедисту забороняється:
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих).
6.7. Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу

11. РОЗТАШУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ДОРОЗІ
11.13. Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під'їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1-26.3 цих Правил.

Велосипед - транспортний засіб, крім крісел колісних, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому;

(tu)

И часто ты на голове ходишь?
Ні, але можу, право є)

даже меньше.
+
тут  в гілці один наочний приклад дописує ,малограмотний  воінствующій  велосипідр .

Ні, але можу, право є)
А зачем запрещать то, шо нормальный человек никогда делать не будет?
Ну, например, с разгону головой об стену?

тут  в гілці один наочний приклад дописує ,малограмотний  воінствующій  велосипідр .

Шкода, але такі довго не живуть.  Може навіть більше шкода не лісапєдіста, а водія, об авто якого вони самовипиляються.
На мою думку, дозвіл на керуванням велосипедом на проїзджій частині має видаваися лише після теоретичного і практичного іспиту з ПДР. Ну і довідки окуліста, психіатра та нарколога.

Рухатися можна лише по червоній зебрі, але що з того якщо ти правий і тебе збили... А так переходити та вести ровер у руках.

Тут діє принцип - вибігати на дорогу не можна, а коли ти їдеш швидко - рахується що ти біжиш. Тобто то є порушення. Я не злізаю інколи, але плітуся зі швидкістю пішохода, бо розумію що водій може не бачити тебе навіть із-за припаркованих авто на узбіччі.
сейчас новая мода на кругу парковаться. Особенно доставляют моршрудки там не то шо велосипедиста, КамАЗ за ней спрячется.

Помітні , помітні дописи де стосовно лісапєдістів не найкращі терміни , як на мене , вживаюцця авторами .., але .., шозробиш .., з місця візниці , що править возом та кіньми у воза або н-ай і у панську бричку запряженими або як зара бляшанкою з котрої хіба що вуха та тім'ячко того візниці назовні крізь віконця видко , навколишній світ здаєцця зовсім не таким , як з місця Вершника .., так-так Вершника - з великої літери , зазвичай мацацикліста та його екологічно довершенішого брата лісапєдіста .  ))

Заздрять возо-користувачі , заздрять вільним Вершникам , а вдіяти нічого не спроможні , бо з воза злізти та на коня сісти мо лячно , а мо і щось інше .  ))

Тег - гумор .

До меня однажды доебался вел, шо я еду по тротуару. Дебилу невдомёк, шо велам тоже запрещено ездить по тротуарам. Мусоров вызвал.  :pooh_lol:
Два дебила это сила

А шо ТС, їздить на лясику, ще й на пішоходному переході, шо його так це турбує? :-o

Я б повбивав би тих вєлопідарів, які їздять по пішоходнуму переході, деякі сцуко ще й "маневрують" проміж пішоходів, уопки кінчені.
Дуже мало нормальних людей, які злазять з вела, й йдуть по  переходу.

Я б повбивав би тих вєлопідарів, які їздять по пішоходнуму переході

Та навіщо? Вони самі періодично гинуть від цього. Природній відбір.

Та навіщо? Вони самі періодично гинуть від цього. Природній відбір.
Гинуть, але  у недостатній кількості. Дарвін недопрацьовує. (td)

Як спогад , та надодачу до вищенадрукованого .

Згадав , що дещо і возо-користувачі можуть вдіяти та "помститись" )) лісапєдісту . бо мацацикліст наздожене та може звіздюлєй надавати а лісапєдіст не наздожене ...

Що я маю на увазі ..?

Та найпролстіше - обігнати лісапєдіста не зменшуючи швидкість та обдати поверх голови хвилею з дорожньої калюжі .  ))

Н-ай собі мстяцця , десь хтось та й взіває або ямку або поворота .., і витягай тоді отого мстивого , кхм , водія , з консервної бляшанки як тульку . морочся .., а там лише хварш , паштєт шпротний ... ))

А шо ТС, їздить на лясику, ще й на пішоходному переході, шо його так це турбує? :-o

Я б повбивав би тих вєлопідарів, які їздять по пішоходнуму переході, деякі сцуко ще й "маневрують" проміж пішоходів, уопки кінчені.
Дуже мало нормальних людей, які злазять з вела, й йдуть по  переходу.

Нє, я взагалі не умію на велосипеді їздити, ніколи не було в мене велосипеда  :(

У Полтаві пару років тому в самому центрі, на кільці навколо корпусного парку збили на смерть підлітка.
Зараз активісти піднімають двіж, вимагають покарати водія. За кермом була середньої руки місцева мажорка.
Ну і вся класова ненависть проти неї.
Але насправді там хлопчик на вєліку вискочив і вона не встигнула тормознути, хоча швидкість у неї була нормальна.
Ну і я активістам це написав, а вони мені: покажи де не можна на вєліку їхати по переходу

Нє, я взагалі не умію на велосипеді їздити, ніколи не було в мене велосипеда  :(

У Полтаві пару років тому в самому центрі, на кільці навколо корпусного парку збили на смерть підлітка.
Зараз активісти піднімають двіж, вимагають покарати водія. За кермом була середньої руки місцева мажорка.
Але насправді там хлопчик на вєліку вискочив і вона не встигнула тормознути, хоча швидкість у неї була нормальна.
Ну і я активістам це написав, а вони мені: покажи де не можна на вєліку їхати по переходу

знаю про цей випадок. але нажаль хлопець загинув з власної вини.
пряма заборона полягає в тому, що велосипед - це транспортний засіб.
отже, водій велосипеда має дотримуватись правил, що стосуються водіїв транспортних засобів.

в ПДР відповідно:

1.10.
Велосипед - транспортний засіб, крім крісел колісних, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому

6.7.
Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.

і взагалі, велосипеди - то нецікаво. от про ось ці штуки в ПДР, здається, нічого немає

Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під'їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1-26.3 цих Правил.

Велосипед - транспортний засіб, крім крісел колісних, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому;

подошли к самой сути.
чтобы юридически чисто формализовать, осталось только найти, что пешеходный переход приравнивается к тротуару или пешеходной дорожке.

11.14.
Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об’їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.

U2

вчора, наприклад, наближаюсь до нерегульованого перехрестя, що забито автівками в очікуванні. Люди переходять в усіх напрямках. Щоб не чекати, вирулюю на тротуар, відступаю від зебри вправо, та перетинаю дорогу. По зебрі разом з пішоходами прийшлося би спішуватись, а так простіше. Тобто не по зебрі, а вже за автівками що очікують прохід пішоходів. Крюк у десяток метрів. Це зручно для всіх.

Тут є ще аспект головної дороги. Наші водії якісь неадеквати. Таке враження, що коли вел бачать, то забувають що таке головна дорога. І в такому випадку виїзд на тротуар і крюк також допомагає.
.    М-да-сссс... По дороге обычно ездяют не поперёк, а ездят вдоль... Но в Украине возможно все... Даже силовики без армейской службы и образования.

ясненько. Подивився в інеті цей випадок. У жінки вражаючий rap sheet. Неодноразово фіксували перевищення швидкості, нетверезий стан, вона вже збивала іншу дитину до стану струсу мозку. І ось нарешті вбитий Артем Левченко.

PAL

ну, тобто, окремо не сказано
просто мається на увазі, що раз веосипедист то уже не пішохід

чи є у ПДР пряма норма, що забороняє рухатися автівкам по ПП?  :gigi:
отут те ж саме

.    М-да-сссс... По дороге обычно ездяют не поперёк, а ездят вдоль... Но в Украине возможно все... Даже силовики без армейской службы и образования.

чувак, ти не зрозумів суті. Де твоя уважність? Я зробив звичайний розворот в стороні від перехрестя на пустій дорозі. Яке впоперек?

Все просто. Переїжджати можна,  але пріоритету нема.
Пріоритет чітко визначений для пішоходів.
Так шо таки неправий він,  якщо вона нормально їхала.

Все просто. Переїжджати можна,  але пріоритету нема.

Я тобі більше скажу, чисто так- для еволюції,пріорітету нема навіть на велосипідорних доріжках у вас ,коли вони перетинають дорогу

А зачем запрещать то, шо нормальный человек никогда делать не будет?
Ну, например, с разгону головой об стену?
Так,  але тоді до чого тут це порівняння? Якраз нормальній людині злазити з ровера зайвий раз не захочеться

Я тобі більше скажу, чисто так- для еволюції,пріорітету нема навіть на велосипідорних доріжках у вас ,коли вони перетинають дорогу
У тебя странная анальная фиксация на велосипедистах.

подошли к самой сути.
чтобы юридически чисто формализовать, осталось только найти, что пешеходный переход приравнивается к тротуару или пешеходной дорожке.
А він не прирівнюється, це частина дороги

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія