Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну тут таке. З рускімі/малорускімі виборцямм Зе все ясно

Ну тут таке.   З рускімі/малорускімі виборцямм Зе все ясно

Вони хочуть Саюзнає Гасударствл Расії, Біларусії і Украини.   І шоби шансон і Успєнская.   То вже 30 років зрозуміло.     

Цікаво що собі думають українці скажімо з Проскурова, які за ту шоблу голосували?  Це був напад олігофренії чишо?   Як можна на один крок наперед не порахуваути?   Чи то може був хитрий розрахунок на те що після реінтеграції данбаської кацапні і сервільності до росії і всього рускава, буде суспілбьнтй вибух і тоді вже точно географічні кордоеи України збігатимуться з ментальними і мовними?  Якщо так ок в тому є сенс, але ж ціна викидання за борт всяких  нікалаєвов і харьковов дуже велика буде?   Якось елегантніше не можна хіба того зробити?    Поясніть.

Вони хочуть Саюзнає Гасударствл Расії, Біларусії і Украини.   І шоби шансон і Успєнская.   То вже 30 років зрозуміло.    

Цікаво що собі думають українці скажімо з Проскурова, які за ту шоблу голосували?  Це був напад олігофренії чишо?   Як можна на один крок наперед не порахуваути?   Чи то може був хитрий розрахунок на те що після реінтеграції данбаської кацапні і сервільності до росії і всього рускава, буде суспілбьнтй вибух і тоді вже точно географічні кордоеи України збігатимуться з ментальними і мовними?  Якщо так ок в тому є сенс, але ж ціна викидання за борт всяких  нікалаєвов і харьковов дуже велика буде?   Якось елегантніше не можна хіба того зробити?    Поясніть.
Зeбилы. Точка.

Вони хочуть Саюзнає Гасударствл Расії, Біларусії і Украини.   І шоби шансон і Успєнская.   То вже 30 років зрозуміло.    

Цікаво що собі думають українці скажімо з Проскурова, які за ту шоблу голосували?  Це був напад олігофренії чишо?   Як можна на один крок наперед не порахуваути?   Чи то може був хитрий розрахунок на те що після реінтеграції данбаської кацапні і сервільності до росії і всього рускава, буде суспілбьнтй вибух і тоді вже точно географічні кордоеи України збігатимуться з ментальними і мовними?  Якщо так ок в тому є сенс, але ж ціна викидання за борт всяких  нікалаєвов і харьковов дуже велика буде?   Якось елегантніше не можна хіба того зробити?    Поясніть.

а шо вони можуть думати, якщо інфо простір контролюється кацапами і їхніми колаборантами.

Цікаво що собі думають українці скажімо з Проскурова, які за ту шоблу голосували?  Це був напад олігофренії чишо?   Як можна на один крок наперед не порахуваути? 
Скажи клево мы вас опять кинули, а   :pooh_lol:  :dirol:

Скажи клево мы вас опять кинули, а   :pooh_lol:  :dirol:

Кацап чи колаборант?

Кацап чи колаборант?
Да я так, протывсих. Забавно просто наблюдать со стороны, на непрекращающемся рейдом по всем граблям.

----------------------------------------------------
 Кацап.... но ОПЯТЬ не поможет.

Це був напад олігофренії
+ посунути свиню від корита (с)
а тим хоч трава не рости ,прілєтіт на галубом вєртолотє валшебнік...
прилетів  ватний п'яничка Сівоха .

Скажи клево мы вас опять кинули, а   :pooh_lol:  :dirol:

Опять? Перед цим з Януковичем?

Але гра ще не закінчилась. Так що рано говорити гоп.

а шо вони можуть думати, якщо інфо простір контролюється кацапами і їхніми колаборантами.

не впевнений

от якраз *нас* ви не прокинули.  ми завжди знали що ви є таке

не впевнений

так а для чого лапті останнє бабло викидують на пропаганду?

Чув про зємлю сєлянам? Так зараз те саме тільки лозунги зебільними стали. лапті знають як одурачити простаків. Про носітєлєй язька взагалі мовчу. У них лозунг завджи один, здохнуть в гавані на памойке  :laugh:

https://tyzhden.ua/History/237408

так а для чого лапті останнє бабло викидують на пропаганду?

Чув про зємлю сєлянам? Так зараз те саме тільки лозунги зебільними стали. лапті знають як одурачити простаків  :laugh:

https://tyzhden.ua/History/237408
але ж на нас з тобою та пропаганда не впливає, тому не думаю що інші люди дурніші за нас.  там щось інше

Опять? Перед цим з Януковичем?

Але гра ще не закінчилась. Так що рано говорити гоп.
А хіба не ви, дрищі, привели Януковича до влади?

Наибольшие почитатели шансона, как ни странно, украиномовни рагули :-G

Наибольшие почитатели шансона, как ни странно, украиномовни рагули :-G

статистику, пліз

але ж на нас з тобою та пропаганда не впливає, тому не думаю що інші люди дурніші за нас.  там щось інше

так на  частину не впливає, але сюди понавозили стадо яке до цих пір не знає мову країни в якій вони живуть. Рахуєш у них є сліди інтелекту, якщо у них у генах кацапське безпробудне рабство? Вони можуть розірзнити наєбалово, не знаючи мову? їхній кацапський юмол смішний?

"Людина, яка розказує, що Порошенко патріот, не може бути не ібанутою".(ц)

Вони не дурніші.

Просто в них світогляд інший.

+ посунути свиню від корита (с)
а тим хоч трава не рости ,прілєтіт на галубом вєртолотє валшебнік...
прилетів  ватний п'яничка Сівоха .

А Сивоха з Юзиком (з їх точки зору) - не свині, а світочі добра! (бу-га-га  X(  )

так на  частину не впливає, але сюди понавозили стадо яке до цих пір не знає мову країни в якій вони живуть. Рахуєш у них є сліди інтелекту, якщо у них у генах кацапське безпробудне рабство? Вони можуть розірзнити наєбалово, не знаючи мову? їхній кацапський юмол смішний?
  нє то так, але мене цікавить що думали нашиї людє українці коли так голосували.   до заімпортованих кацапів і спадкових місцевих колаборантів питань не маю, там все зрозуміло

Вони не дурніші.

Просто в них світогляд інший.
  питомо російський світогляд в такому випадку?

питомо російський світогляд в такому випадку?

ну так який ще світогляд?  :laugh:  ну а хто ще може за язьк вибирати помойку і здохнути на ній? Якби рускосмєрдячіє дауни ДНЛ, були б наприклад за англійську мову, мову цивілізації  :laugh: . А так  хотіли язик памойкі, ну її і получили. За шо балолісь, на те і напалолісь :lol:

Цікаво що собі думають українці скажімо з Проскурова, які за ту шоблу голосували?
з тими, що я говорила, думали, що Зе буде проводити проукраїнську політик, як Беня в 2014р. а прийдуть нові і молоді, всі перестануть красти, і закінчиться епоха бісності, ми станемо заможною країною. і це не тупий манюпас говорив, а одна бісневумен, але така проста, без освіти, а друга з освітою, яка багатоповерхові будинки будувала до 2008р.

а, і мій брат, атовець, який зараз в Європі дальнобійником працює. він дуже хороша людина з загостреним почуттям справедливості. повівся на інформатаки, і вважав, що Зе хороий і він йде в президенти, бо хоче добра країні і українцям :facepalm1:

Я думаю, кацапов и малоросов в этой стране 73%. И это без учета Крыма и Донбасса.  Можно закрывать "проект У" как несостоятельный.

Сумнівно, щоб виборці Хмельницького думали про союзну державу голосуючи за Зеленського.

з тими, що я говорила, думали, що Зе буде проводити проукраїнську політик, як Беня в 2014р. а прийдуть нові і молоді, всі перестануть красти, і закінчиться епоха бісності, ми станемо заможною країною. і це не тупий манюпас говорив, а одна бісневумен, але така проста, без освіти, а друга з освітою, яка багатоповерхові будинки будувала до 2008р.

а, і мій брат, атовець, який зараз в Європі дальнобійником працює. він дуже хороша людина з загостреним почуттям справедливості. повівся на інформатаки, і вважав, що Зе хороий і він йде в президенти, бо хоче добра країні і українцям :facepalm1:
  йо як все занедбано :-(    але дякую за відповідь.     Мене така річ вкурвлює.  Якби партія угорців Закарпаття  сформувала би список на всю Раду иа на президента, їх би нк вибрали.   Бо то чужі і їм довіряти долю українців не можна.  Але чомусь люди дуиають  що патентованим кацапам та малоросам можна довіритися.  При тому що модяри і близько так багато злого українцям не зробили як кацапи.

а насправді, яка мотивація у Зеленського?
він поганий і хоче зла країні і українцям?

Я думаю, кацапов и малоросов в этой стране 73%. И это без учета Крыма и Донбасса.  Можно закрывать "проект У" как несостоятельный.
Пора хрусть и пополам по Збручу.
Как миша добкин в 2014 предлагал.

Чтобы не мучали больше друг друга...

Пора хрусть и пополам по Збручу.
Как миша добкин в 2014 предлагал.

Чтобы не мучали больше друг друга...

Рано или поздно мы к этому придем.

Кому русский шансон и вор педарыч возле корыта, а кому сумни писни и вор в вышыванке парашенко возле корыта.

Разные ценности, как ни крути   [ua]

а насправді, яка мотивація у Зеленського?
він поганий і хоче зла країні і українцям?

Він ніякий.

І він радянський.

Для нього Україна - то не країна мрії, а просто невдалий проект, гірша Росія (яку він поважає і прагне там жити і заробляти).

Він ніякий.

І він радянський.

Для нього Україна - то не країна мрії, а просто невдалий проект, гірша Росія (яку він поважає і прагне там жити і заробляти).
  ну власне *радянський* в Україні практично завжди дорівнює *російський* 

нє то так, але мене цікавить що думали нашиї людє українці коли так голосували.   до заімпортованих кацапів і спадкових місцевих колаборантів питань не маю, там все зрозуміло

Ви статю на сайті Тижня читали?

Але зараз ситуація така, що маніпуляції кацапам легше проводити, той же референдум в Нідерландах, вибори в Штатах. Чим вони думали? Так само і наші люди. Звичайно за це справно розплачується ніщая кацапськая дірьовня перетворюючись в китайську подстілку. Окупантопєрдячім уже нічого не світить, але повонять помойка може.

Останнє редагування: 19 листопада 2019 14:13:34 від злий вуйко

Він ніякий.

І він радянський.

так чого не прагнув, не жив і не живе на памойке?  :laugh:

Просто більшість українців - прагматики. В 1991-му проагматиків переконали перш за все запитанням "Хто з`їв моє сало?". Було надзвичайно ефективно як і "Друга Франція"

Тепер ці ж самі прагматики резонно запитують чому за тридцять років сала не більше а менше і де власне "друга франція". І на ці питання траба давати відповіді.

+=====================================================================================+
Якщо дурний - то лікуйся. Якщо трохи мізків є - то легко зрозуміти чому брехливий мародер продув вибори.

Ви статю на сайті Тижня читали?

Але зараз ситуація така, що маніпуляції кацапам легше проводити, той же референдум в Нідерландах, вибори в Штатах. Чим вони думали? Так само і наші люди. Звичайно за це справно розплачується ніщая кацапськая дірьовня перетворюючись в китайську подстілку. Окупантопєрдячім уже нічого не світить, але повонять помойка може.
статтю всю не прочитав, не брехатиму.   але якось мені некомфортно думати що пропаганда, навіть неякісна, може кардинально поміняти сприйняття реальності.  завжди думав що вона може лише підсилювати інтенсивність почуттів, що вже є.

+=====================================================================================+
Якщо дурний - то лікуйся. Якщо трохи мізків є - то легко зрозуміти чому брехливий мародер продув вибори.
навчися розмовляти по людському і тоді приходь.  може тоді поговоримо

+===========================+
Гарна характеристика педрилок.
Тафай істчо!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія