Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

А де він? Немає його.

А чого він Цахаловець? Хіба він не в Києві живе?
він службу ніс в Цехалі. Зараз він під Києвом. Не саме зараз, вдома він не часто, багато роботи. Не знаю як, в евреїв свої шляхи, та він привозив інструкторів. Далі мені не треба нічого говорити, мабуть.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

він службу ніс в Цехалі. Зараз він під Києвом. Не саме зараз, вдома він не часто, багато роботи. Не знаю як, в евреїв свої шляхи, та він привозив інструкторів. Далі мені не треба нічого говорити, мабуть.
мене це і не цікавило, що ви написали. Мене цікавить, чого його немає на форумі.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Це справа волі кожного. В декого питання, чому ви є на форумі, в вас питання, чому його нема, можу подзвонити, та зазвичай, маю звичку не дзвонити по темряві комусь, хто може бути на нулі. Хочете, то завтра вдень дізнаюся де пан шаройобяться.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

мене це і не цікавило, що ви написали. Мене цікавить, чого його немає на форумі.
до того ж. Він вам давав велику клятву про те, що мае бути в будь-який термін на форумі? Нахер таки питання. Як може та хоче- зайде. То правильний чоловік.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Це справа волі кожного. В декого питання, чому ви є на форумі, в вас питання, чому його нема, можу подзвонити, та зазвичай, маю звичку не дзвонити по темряві комусь, хто може бути на нулі. Хочете, то завтра вдень дізнаюся де пан шаройобяться.
на нуль не треба. Почекає.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Мені трохи сумно було персіка гноїти. Але, й сусіди всі наїлися.
Хіба не можна в госпіталь персики віднести( відвезти)?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

до того ж. Він вам давав велику клятву про те, що мае бути в будь-який термін на форумі? Нахер таки питання. Як може та хоче- зайде. То правильний чоловік.
До чого тут клятви? Він різко пропав після бану кажись, була дуже давня незакінчена розмова....
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Хіба не можна в госпіталь персики віднести( відвезти)?
А хвастацця тоді чим?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Хіба не можна в госпіталь персики віднести( відвезти)?
ви підняли ти дописи! Відносив. Я ж казав тоді. Однак, не все встиг. Ірпенський шпиталь, то я там не гость.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

А хвастацця тоді чим?
а дати кароффке шанс вивернути ведро гівна, то хіба не для того росло?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

а дати кароффке шанс вивернути ведро гівна, то хіба не для того росло?
;o яке гівно? то ж все ваш любимий шоколад - я із сусідньої гілки сюди тобі принесла - що не так?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Кароффка, а то для вас буди дуже важко, як я вам запропоную взаємний ігнор?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

та він привозив інструкторів
То він сам розказував?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

То він сам розказував?
так. З боку, з ним не пов'язаним, знаю, що так. Хуями всі обкладали ВК завжди. Більше ніж він мало кто був в бані. Але, то Воїн, Українець, Чоловік, Еврей. Все з великої літери.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Кароффка, а то для вас буди дуже важко, як я вам запропоную взаємний ігнор?
Дужже!
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Дужже!
ну тої тоді точно треба послати один одного нафіг та ігнорувати.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Музична пауза ;)



   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ну тої тоді точно треба послати один одного нафіг та ігнорувати.
та ну. Навпаки.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Ви, кароффка, не добра людина, як працюєте на знищення України. Сподіваюсь, що ви отямитися. Поки що -на все добре!
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

для пана beggy:

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Ви, кароффка, не добра людина, як працюєте на знищення України. Сподіваюсь, що ви отямитися. Поки що -на все добре!
от тільки не треба себе вважати Україною.  :gigi:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

для пана beggy:

https://youtu.be/yQChr7bqwrk
дякую, пане Алекс. Не знаю, як ви відчули, що живу меж тим. Однак, дуже дякую, то трохи не те, однак людина й те сприймала. речовин не вживаю, то запобігаючи подальших питаннь.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Там підлога правильна, картата. Саме те може до потрібного довести.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Теж картата підлога з нами, помітили?та ще, я трохи інакше йобнутий:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

На завтрак Господь сегодня мне послал салат с авокадо, омлет со шпинатом, томатный фрэш, фруктовый салат с кердом
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D









Останнє редагування: 2 грудня 2019 10:34:57 від oleg kievsky
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Кажу ж вам, ви - жирний Бабай.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Кажу ж вам, ви - жирний Бабай.
Не знаю кто такой Бабай,  но от избыточного веса избавляюсь, избегая мучного и сахаросодержащего. Хотя многим нравится мой вес и просят его не уменьшать ☺
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Не знаю кто такой Бабай,  но от избыточного веса избавляюсь, избегая мучного и сахаросодержащего. Хотя многим нравится мой вес и просят его не уменьшать ☺
повершнешся до Київа, розкажеш про свої сніданки тут, в наших умовах)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Для мене то на вигляд дорого. Ну дивиться -штука, половина газу та ЕЕ на все, субсідій не маю,  на сніданок родини добре, як 200 грн вийде. Я не плачуся, та ніхто не винен, це так. Однак, я не в самому гіршому стані. Прикольно те, що щось мені дорого, та щось що роблю дорого  споживачу.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Не жирую аж ні разу. Та ми приймаємо гостей.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Ой, я ніщеброд, так виходить. Якось не помічав, але цифри.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D




неплохо в индии кормят  :)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Друзяка мій, до ашраму шастав.  Каже, що дуже дорого саме з туристів видоюють.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Навіть довелось купити ніж для авокадо  :shuffle:

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Жирний - не в сенсі зайвої ваги. я вже поясняв. Щось на кшталт "мажора". Заробили, розумію, та в мене знаходиться весь час куди ті гроши прилаштувати. На гуаяб не дуже лишається. Тому їжа дуже проста.
   
Для мене то на вигляд дорого. Ну дивиться -штука, половина газу та ЕЕ на все, субсідій не маю,  на сніданок родини добре, як 200 грн вийде. Я не плачуся, та ніхто не винен, це так. Однак, я не в самому гіршому стані. Прикольно те, що щось мені дорого, та щось що роблю дорого  споживачу.
Мой завтрак намного дешевле Вашего - 150 гривен на двоих. )))
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Жирний - не в сенсі зайвої ваги. я вже поясняв. Щось на кшталт "мажора". Заробили, розумію, та в мене знаходиться весь час куди ті гроши прилаштувати. На гуаяб не дуже лишається. Тому їжа дуже проста.
Так Вы предприимчевый человек!  В отличие от меня. ( сколько той жизни,  чтобы вертеться ради денег? Жизнь прекрасна и удивительна. Кстати,  я обожаю на завтрак глазунью на сале со свежими огурцами и зеленым луком. Но каждый день нельзя... (( Изжога,  тяжесть в желудке. Так что это для меня как праздник жизни. На свои деле в Киеве довольно однообразная еда ( омлет,  сыры,  кефир,  семга,  кофе) Но она однообразная и в Индии. Фруктовые и овощные салаты с тем же омлетом,  масала вместо кофе А вот семгу или сосиски не рекомендую. Могут быть проблемы. С желудком
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія