Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старожили, просвітіть

Re: Старожили, просвітіть

З кольором моїх політичних штанів питань наче ні в кого нема.
То вона з команди юльків чи якийсь самостійний горе-аматор?
Потім поясню, чому питаю.
Вона з команди штабних. І доказом цього піднятий командний вой: Дідус, Тигрик, vkhavr2, Michigan, RSP ... Взагалі прикольно, як вони зграєю накидуються: тіпа ми ж попереджали наших не чіпать.

Я оце зараз чогось згадала...

Ніхто не пам'ятає, як хтось з мольфарів чи ще який "провидець" казав, що в Україні в цей раз переможе нікому не відома в політиці нова людина? І як всі дивувалися, дивлячись на важковаговиків - Юлю і Пєтю - невже хтось їх переможе?

:gigi:

Я пам'ятаю, як якась дописувачка перед виборами, але ще коли не ясно було, що Зе може перемогти,  була разом зі своїм колегою у мольфара  і він їм сказав, що переможе чоловік зі сходу України...    і ми тут ще всі  гадали, що це  за один такий   :D

Поговори зі мною. Мені важлива твоя думка - ти вважаєш поведінку вашої SvitLana припустимою? Чи вона не ваша?
Ну що ти, як дитина? Яка ваша? Ну дитсадок і все. Я вважаю неприпустимим сплановане  цькування людей. Ось, наприклад, відкриття цієї гілки. Неприпустимо згадувати різних, якісь прояви ксенофобії. СвітЛана висловлює свою думку. І все.

Via

:D
Юлявже  ніколи не буде ні презом ні пм...  (P)
Не кажи "гоп". Юля стара і хитра акула української політики.
І я зовсім не здивуюся, якщо завтра зранку вона стане прем'єром.
Так само зовсім не здивуюся, якщо Юля 21-го листопада опиниться на чолі Маршу "Стоп капітуляції" поруч з тим же Мазуром. І по самі вуха буде заматана у жовтий скотч.

Саме тому я і завела цю гілку, бо поведінка SvitLana виглядає вкрай безглуздою.

А себе за зелібобство тепер товкти теж будете? Чи таки Зеленський - це прорив, дерзкій та сміливий, та й досі  свій?
Ти знову з"їхала на брехню? Чи намагаєшся тролит? У мене мало часу, тому , певно, просто пошлю тебе подалі.

Я пам'ятаю, як якась дописувачка перед виборами, але ще коли не ясно було, що Зе може перемогти,  була разом зі своїм колегою у мольфара  і він їм сказав, що переможе чоловік зі сходу України...    і ми тут ще всі  гадали, що це  за один такий   :D

Так, щось таке згадую.

Підняти б цю гілку, цікаво ж...

Via

Ну що ти, як дитина? Яка ваша? Ну дитсадок і все. Я вважаю неприпустимим сплановане  цькування людей. Ось, наприклад, відкриття цієї гілки. Неприпустимо згадувати різних, якісь прояви ксенофобії. СвітЛана висловлює свою думку. І все.
Ок, скажи тоді таке - чому у тебе вистачає розуму не чіпати дуже болючі теми і не виходити за рамки звичного легкого перегавкування, а у неї - ні?
Вона просто невихована людина чи ворог, який косить під юлька і шкодить вашій же репутації?

Ти знову з"їхала на брехню? Чи намагаєшся тролит? У мене мало часу, тому , певно, просто пошлю тебе подалі.

А нашо тут було згадувати то порохобоцтво? Розмова ж була спокійна, але ж знову здорово - отстой, товкти, брехуни.

Чи ти дійсно вважаєш, що всі, хто не за Зеленського - порохоботи?

Вона з команди штабних. І доказом цього піднятий командний вой: Дідус, Тигрик, vkhavr2, Michigan, RSP ... Взагалі прикольно, як вони зграєю накидуються: тіпа ми ж попереджали наших не чіпать.
Якщо доказом вой, то подивися на ваш, педротів вой. З квітня місяця не втихаєте . Мінімум 20 гілок щодня істеричних.  Я рада, що кілька чоловік, що говорять правду, вводять всю вашу кнуроферму в стан дикої срачки.  :gigi:

Так, щось таке згадую.

Підняти б цю гілку, цікаво ж...

Потрібно буде пошукати....    бо дійсно  дуже цікаво, чи не є зараз ТС тієї теми  палким  зеленоботом і мольфар тут зовсім ні до чого ... :D

кілька чоловік, що говорять правду

Перепрошую, про яку правду зараз йде мова? Тільки без образ, пліз.

Ок, скажи тоді таке - чому у тебе вистачає розуму не чіпати дуже болючі теми і не виходити за рамки звичного легкого перегавкування, а у неї - ні?
Вона просто невихована людина чи ворог, який косить під юлька і шкодить вашій же репутації?
Тоді треба на півфоруму відкривати подібні гілки. Про туж Меркелиху, тобто Бяку.  СвітЛана ангел проти неї. Вважаю негарним відкриття цієї гілки.

Потрібно буде пошукати....    бо дійсно  дуже цікаво, чи не є зараз ТС тієї теми  палким  зеленоботом і мольфар тут зовсім ні до чого ... :D

Я дійсно не пам'ятаю, про кого йде мова.

Перепрошую, про яку правду зараз йде мова? Тільки без обоаз, пліз.
Правда та, що викриваємо вашу суцільну порохоботську брехню. Можеш ображатися, але у мене сьогодні час вичерпаний на форумні розмови. До понеділка.

Via

Тоді треба на півфоруму відкривати подібні гілки. Про туж Меркелиху, тобто Бяку.  СвітЛана ангел проти неї. Вважаю негарним відкриття цієї гілки.
Бяку я знаю безліч років. А SvitLana помітила чомусь лише зараз.
І це мене і здивувало, і насторожило.

Бо окупанти до землі лапи тягнуть, та й взагалі ситуація ахова.
отож напевно те ж саме і зі Світланою

Via

Тобто вона таки глашатаю юльківської думки, просто вони всі обережні, а SvitLana рубає з плеча?
А якщо Юлька розвернеться на 180 градусів, то команда штабних скаже "Та вона не наша, ми таке не писали, то все SvitLana- ина самодіяльність?"?

Нах тебе все эти Юлько-Зеботы  нужны
лучше уж со столбом телеграфным общаться чем с ними

чсв не жмёт мозг?
ты сам себя со стороны видел? :lol:

так, схоже ця іменна гілка спрямована саме для забезпечення майданчику для цькування конкретного юзера

Via

отож напевно те ж саме і зі Світланою
І ти погоджуєшся з тим, що пише SvitLana останній тиждень?

Правда та, що викриваємо вашу суцільну порохоботську брехню. Можеш ображатися, але у мене сьогодні час вичерпаний на форумні розмови. До понеділка.

Тигрик, ще раз. Порох разом з Юлею мають аж по 20 штиків і майже не впливають зараз на розподіл політичних сил в Україні.

І є партія Слуга народа, яка, як скажена,  продукує часом дуже спірні  закони та рішення, бо в неї монобільшість.

Про яку порохоботську брехню йде мова?

Майже всі гілки на форумі - про недолугі рішення Слуг народу, які критикують люди, і далеко не всі вони - порохоботи.

То про яку порохоботську брехню зараз може йти мова?

Via

так, схоже ця іменна гілка спрямована саме для забезпечення майданчику для цькування конкретного юзера
Я її не цькую. Я хочу розібратися, чому вона цькує весь форум, при цьому маючи самовпевнений вигляд "Я глашатай істини в останній інстанції".
Вона якийсь знаний діяч?

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?

Не звертайте увагу, її весь час плющить. Це просто фон такий, разом з Мирославою.

Via

Не звертайте увагу, її весь час плющить. Це просто фон такий, разом з Мирославою.
І Мирослава, і Тигрик, і багато інших тримають себе в руках.
А ця, але оса, лізе у вічі всім і несе таку дурню, що очі в'януть і вуха.
При цьому юльки її палко захищають "Не чіпайте, бо наша".
Дивно виглядає.

Тобто вона таки глашатаю юльківської думки, просто вони всі обережні, а SvitLana рубає з плеча?
А якщо Юлька розвернеться на 180 градусів, то команда штабних скаже "Та вона не наша, ми таке не писали, то все SvitLana- ина самодіяльність?"?
Я не впевнена, що Юльківської, що зеленої то точно, просто зараз юльки у зелених на підтанцовці.

Все вокруг штабные и только ты свет очей твоих ясных почти невинна и девственно чиста.
Я бы промолчал, если б в твоем списке не было как минимум одного человека, который к штабам
как я к балету.

Чего вы до нее доколупались? Допысувачка як допысувачка. Не в унисон с вами? Ну это ваши проблемы.
В прошлом средней активности, Света(свет)ежиха ее банила, ровно весь 18й год в бане была.
Это так трудно выяснить по статистике? У меня три минуты на это ушло.

Via

Я не впевнена, що Юльківської, що зеленої то точно, просто зараз юльки у зелених на підтанцовці.
Ну зеленого ж не було до цього року в політиці взагалі. Когось же вона підтримувала раніше?

А хто це у нас SvitLana? Якась свіжопризвана набожна прихильниця Юльки а-ля Приятелька чи може чиясь реінкарнація з Цугендера?
Чого її так плющить останній тиждень?

цю панi плющить давно)
I штиль у неї неперевершений (tu)
Десь такий.

ГА?? НУ ВСЬО!  ОЦЕ ТИ ПОПАЛИЛАСЬ ВIЙКО!!!
ЧОМУ ТЯГНИБОК З СВИНОМ НА МАЙДАНI ВIЙНУ НЕ ВИГРАЛИ??!
ВIДВОВIДАЙ! ЧАС ПIШОВ!!!
МОВЧИШ!  Я ТАК I ЗНАЛА! ПОРОСЯТА НЕВМИВАНI(цензуровано мною, Вєня)
А ЩО СКАЖЕШ ЩОДО ТОГО КОЛИ НА МАРСI БУДУТЬ ЯБЛОНI ЦВЄСТI??
ЩО????  А ОЦЕ ТИ БАЧИЛА?

А ОСЬОСЬО??!!!!

ШАХ I МАТ ВАМ, ПОРОХОБОТИ!!! :X

Останнє редагування: 15 листопада 2019 16:01:13 від Veni-vidi

Via

Все вокруг штабные и только ты свет очей твоих ясных почти невинна и девственно чиста.
Я бы промолчал, если б в твоем списке не было как минимум одного человека, который к штабам
как я к балету.

Чего вы до нее доколупались? Допысувачка як допысувачка. Не в унисон с вами? Ну это ваши проблемы.
В прошлом средней активности, Света(свет)ежиха ее банила, ровно весь 18й год в бане была.
О, ти цінне джерело інформації! А за що її банила Йожиха, хоча б пару прикладів? Буду дуже вдячна.

я цю дописувачку боюсь, чесно вам признаюсь ;o

как я к балету.

Без питань - викреслюйте. Я можу помилятися.

Via

цю панi плющить давно)
I штиль у неї неперевершений (tu)

А як давно і на які теми її плющило раніше?
Чому я її не помічала?

Via

я цю дописувачку боюсь, чесно вам признаюсь ;o
З чого такий переляк?

Так якщо вона прихильниця Юлі, то теж має ж виступати проти продажу землі. Ви ж в цьому питанні маєте бути однодумцями, ні?

зрадники вони :sad:

Але тiльки не панi Свiтлана! :X
Панi Свiтлана трохи той..
Ну себто того..
Не трохи.
Зате з нею за Албанiю можна поговорити! (tu)

О, ти цінне джерело інформації! А за що її банила Йожиха, хоча б пару прикладів? Буду дуже вдячна.

Ти шо, йожиху не знаєш? :shuffle:
Наскільки я пам*ятаю, точно не через політичні погляди, якісь власні ревнощі.
Світлана спочатку в передбаннику була, але щось і там "криво" промовила.
Ліньки копатись і пригадувати, два роки вже пройшло.
Є бажання, подивись останні дописи, проаналізуй, якщо звісно там нічого не потерли,
бо наприкінці 17го гілки і дописи відлітали внікуди аж гай гудів.

З чого такий переляк?

так я завжди боявся таких нелогiчних i емоцiйних особистостей :(
Хз що вони учворити можуть, краще перейти на iнший бiк вулицi.
А якщо говорити то лишень лагiдно i про Албанiю

Via

Ти шо, йожиху не знаєш? :shuffle:
Наскільки я пам*ятаю, точно не через політичні погляди, якісь власні ревнощі.
Світлана спочатку в передбаннику була, але щось і там "криво" промовила.
Ліньки копатись і пригадувати, два роки вже пройшло.
Є бажання, подивись останні дописи, проаналізуй, якщо звісно там нічого не потерли,
бо наприкінці 17го гілки і дописи відлітали внікуди аж гай гудів.
Та нема де толком дивитися, все криво працює і багато що нищать. І Йожихи нема, не спитаєш.
У мене склалося враження, що ця SvitLana - якийсь перефарбований Лютік з Фор-уа. Технічно працює, зареєструвалася в 2014му і косить під українку-юльчиху-зелеботку.

А як давно і на які теми її плющило раніше?
Чому я її не помічала?

Вiє, ну чи менi тебе вчити..
Профiль --> Перегляд повiдомленнь..)   

Тобто, якщо завтра ЗЕ в турборежимі запровадить дитячий канібалізм - для адептів ЗЕ це буде ОК і знайдуться аргументи "шо то вимагає поточний момент"?!!! Та бу-га-га! Тоді чим Ви відрізняєтесь від кнурят з їх "Порох все правильно робить"?

Я взагалі то орієнтуюся на думки експертів і спеціалістів в темах, а не на екзальтованих адептів. І якщо хтось починає пороти ху*йню - так і кажу.

ЗІ: я з Вами свиней не пасла.
Та не хватало мне еще и свиней пасти. Это без меня. :laugh:  А страсти по "детскому книбализму - это из серии "а если путин нападеть". Не считай всех дурней себя. Это не просто не соответствует реальности.

Via

Вiє, ну чи менi тебе вчити..
Профiль --> Перегляд повiдомленнь..)
Ми не шукаємо легких шляхів :) Ця звездень розпалює ворожнечу на форумі, причому працює дуже професійно, досвід чималий є. Я вже тиждень спостерігаю.
А юльки, як діти малі, ведуться.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія