Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П'ятничне: Віддам в добрі руки

Re: П'ятничне: Віддам в добрі руки
Via

Будут Люба и Циля
Та може комусь сподобаються, нові хазяї назвуть, як схочуть. Бо я з ними вже слабію. Днями вкрали пробку від ванни і грали в хокей, потім десь сховали, довелося нову купувати.
Сіліконка любить кататися на конячці-качалці, і вміє кусати конячку за вухо, щоб цокати починала. Сміємося з них щодня.

Via

Ти не стрічку новин постиш, я це пізніше помітив крім букви, треба щоб це була новина у стрічці новин. А це у тебе історія. Стара фішка що в ФБ 4 різні види новин. Тут працює тільки пост з стрічки новини
"Я не здамся без боюююююю!" (Співаю)

[ Invalid Facebook URL ]

Via

Печалька, не хоче воно ніяк.
Буду так кричати - котики, котики, кому гарненькі маленькі котики?

Вия, не отдавай котеек, возьмеш их с собой на фронт, там в окопах мыши, у всех бойцов есть котейки, а у тебя будут свои, родные.)

Н-да, яка гидка служка.  :facepalm1:

Via

Вия, не отдавай котеек, возьмеш их с собой на фронт, там в окопах мыши, у всех бойцов есть котейки, а у тебя будут свои, родные.)
Тобі не соромно за саму себе?

Тобі не соромно за саму себе?

Чім саме? Ти пісала, що підеш на фронт, захищати, там справді у бійцив е кошакі, в тебе будуть своі, рідні.

Via

Чім саме? Ти пісала, що підеш на фронт, захищати, там справді у бійцив е кошакі, в тебе будуть своі, рідні.
Пильнуй, щоб фронт не опинився аж під твоїм будинком, будеш москалів вітати.

Пильнуй, щоб фронт не опинився аж під твоїм будинком, будеш москалів вітати.

Тут багатько працюе у московіі, кажуть, "а чого, нормальни люди усюди е, нас там ні кто не чіпае". Працюют не тікі шухлею, а і з ВО.

Ой, не питай, в мене двоє, кицька народила, не знаю, кому віддати, безпородних не хочуть.
я раздавала беспородных, постила в газете объявы платила деньги.

ну сейчас газеты тоже читают плюс группы в фб, Киев город большой - задурно пристроить котят пара пустяков

Тут багатько працюе у московіі, кажуть, "а чого, нормальни люди усюди е, нас там ні кто не чіпае". Працюют не тікі шухлею, а і з ВО.
Что с тобой?

Via

я раздавала беспородных, постила в газете объявы платила деньги.

ну сейчас газеты тоже читают плюс группы в фб, Киев город большой - задурно пристроить котят пара пустяков
Та я хотіла у котячих групах на ФБ порозміщати, але там люди так палко опікуються, щоб пристроїти бездомних кошенят напередодні зими, що мені аж соромно стало своїх домашніх пропонувати.

Та я хотіла у котячих групах на ФБ порозміщати, але там люди так палко опікуються, щоб пристроїти бездомних кошенят напередодні зими, що мені аж соромно стало своїх домашніх пропонувати.
та ну, всем хватит места - размещайте. Я быстро раздавала помню своих, потом еще женщина через годик звонила спасибо говорила за кошку)

Via

та ну, всем хватит места - размещайте. Я быстро раздавала помню своих, потом еще женщина через годик звонила спасибо говорила за кошку)
А в мене котика одного забрали, а двох кицьок не беруть.
Якби вони такими маленькими і залишилися, я б і не віддавала, прикольні вони.

А в мене котика одного забрали, а двох кицьок не беруть.
Якби вони такими маленькими і залишилися, я б і не віддавала, прикольні вони.
да, кошки с ними труднее. хотя я люблю больше именно кошек. стерилизация блин дорогая( я кошку вот весной стерелизовала 800 гривен, а шо попробиш

Вия, нужно давать объявления, кошки растут, а держать ораву дома в Киеве то не айс вы не в селе. Удачи)

Via

да, кошки с ними труднее. хотя я люблю больше именно кошек. стерилизация блин дорогая( я кошку вот весной стерелизовала 800 гривен, а шо попробиш

Вия, нужно давать объявления, кошки растут, а держать ораву дома в Киеве то не айс вы не в селе. Удачи)
Стерелізувати свою кицьку торік не схотіла, начиталася, що треба, щоб один раз народила, це корисно для здоров'я. Тепер моя Сільва щаслива мама, а мені головняк. Причому кицьку завів чоловік, божився, що буде доглядати. Ага, якраз  :)
Буду вішати об'яви, звісно.

Стерелізувати свою кицьку торік не схотіла, начиталася, що треба, щоб один раз народила, це корисно для здоров'я. Тепер моя Сільва щаслива мама, а мені головняк. Причому кицьку завів чоловік, божився, що буде доглядати. Ага, якраз  :)
Буду вішати об'яви, звісно.
у моей был гормональный сбой, после первой течки. вет сказала матка была увеличена, ее по показаниям я стеризовала так как кошка уже доходила

а на счет того корисно для здоровья чтоб родила то сказки. вот как котят не будет несите к вету и не будет вам головняка с этими котятами.

Виа, стерилизуй кошку!!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія