Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Александрийский патриархат признал ПЦУ

Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

онуфрий хочет сначала автокефалию от москвы, чтобы отсобачиться от них.
а затем идти на переговоры к епифанию.
сейчас у онуфрия связанны руки, а когда москва от него откажется,вот тогда.
онуфрий-раб москвы сейчас.

"Рабів до раю не пускають"
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

"Рабів до раю не пускають"
да, тем более москве выгоден любой раскол.
единая укр церковь  москве не интересна.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

онуфрий хочет сначала автокефалию от москвы, чтобы отсобачиться от них

В цьому нема жодного сенсу
Тупа відмазка
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

В цьому нема жодного сенсу
Тупа відмазка
неа, он боится кирилла и спецслужб рф-
и против москвы не пойдет.
вот если москва не будет против-а она всегда будет против.
то есть раб будет ждать вольную от хозяина.

Останнє редагування: 9 листопада 2019 10:38:47 від MATPOC
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Ну до речі, Православна церква Польщі так само, як Україна, отримала Томос від Контантинополя у 1924 році всупереч верескам кацапів.
У той час, правда, у РПЦ були більш серьозні проблеми (більшовики).
Да і більша частина ії пастви була саме україньскою/білоруською меншиною у кордонах Польші, а не поляки.

А потім прийшли радяньскі війска, іПЦ Польщі тупо рейданули, поставивши у керівництво сталинських ставлеников.
І замість найближчого союзника української церкви, вони стали тупо маріонеткою РПЦ, яка напряму іми рулить.

Це аж досі там сталінські ставленники ? " та ну "!
Так зване " православіє " це вже давно ніяка ні грецька ортодоксія , це стовідсоткова кацапська релігія .
РПЦ спромоглися стати державною релігією по факту . Це вожделенна мрія будь якої православної помісної церкви .
Вибрики Онуфрія цілком зрозумілі в цьому аспекті . Для чого йому якись незрозумілий статус рівного серед інших різних там  римо-католиків , українських лютеран і адвентистів сьомого дня ?
Мої зауваження і по Томосу і по тому що робив Порошенко це проста очевидна правда -будь -яку річ , а особливо таку історичну річ як автокефалія , треба робити правильно і головне " ДО КІНЦЯ " . А вони  імітували
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Це аж досі там сталінські ставленники ? " та ну "!
Так зване " православіє " це вже давно ніяка ні грецька ортодоксія , це стовідсоткова кацапська релігія .
РПЦ спромоглися стати державною релігією по факту . Це вожделенна мрія будь якої православної помісної церкви .
Вибрики Онуфрія цілком зрозумілі в цьому аспекті . Для чого йому якись незрозумілий статус рівного серед інших різних там  римо-католиків , українських лютеран і адвентистів сьомого дня ?
Мої зауваження і по Томосу і по тому що робив Порошенко це проста очевидна правда -будь -яку річ , а особливо таку історичну річ як автокефалія , треба робити правильно і головне " ДО КІНЦЯ " . А вони  імітували
до конца-это гос монополия на одну конфессию по принципу=
чтобы в одной стране была 1 конфессия 1 типа.

например, какая-то одна, а не 3 или 4 православных.
остальные или объединяются или ликвидируются.
этого не было сделано.

планируют сделать в черногории после получения там автокефалии.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Цікаво. Торік писали: Александрійський патріарх Феодор – давній друг РПЦ, протягом семи років він був представником Александрійського престолу при РПЦ, що дало свій відбиток. Він заявляв, що вважає Україну неподільною частиною РПЦ. Він побував в Одесі у кінці вересня, відслужив з місцевим архієреєм – головним представником кремлівського лобі УПЦ МП – літургію та сказав проповідь про необхідність триматися в лоні УПЦ МП. Зазвичай, такі поїздки пов'язують із фінансовими мотивами, але патріарх Феодор має тісні та дружні зв'язки із патріархом Кирилом. Аналітики не вважають, що патріарх піде на розрив із Константинополем, як закликає Москва. Швидше, все обмежиться лише протестними заявами.

Не спрацювали "тісні та дружні зв'язки з патріархом Кирилом". Чекаємо на третій патріархат - Антіохійський, який теж нібито на боці РПЦ [ua] 
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Мої зауваження і по Томосу і по тому що робив Порошенко це проста очевидна правда -будь -яку річ , а особливо таку історичну річ як автокефалія , треба робити правильно і головне " ДО КІНЦЯ " . А вони  імітували

"ЧТО???" (с) Царьов.

Процеси у релігії йдуть сторіччами, а вам там прям за 5 років Порошенко повинен зробити те, що інші церкви робили за декілька сторіч?

Ото ваша Галя балувана...

Там так немеряна інерція, і по суті, що трапилося с ПЦУ - це просто якийсь нереальний спринт.

І що значить "правильно?". Я не спеціаліст, але прочитавши історію православних церков - я так зрозумів, що там йшло більш-меньш по одному і тому ж сюжету - якісь розкольники проголошують "автокефалію", потім декілька десятиріч або сторіч вони і Константинополь/інші помісни церкви перекидуються образами накшалт "-ПНХ, еретіки та розкольники! -Від еретиків чую!!!", потім, зрозумівши, що зубну пасту в тюбик не запхати - зітхають і кажуть "ну що, признаємо друг друга та і усе...". Та ж уйобочна РПЦ так офіційно Томос на руки так і не отримала після полутора сторіч розколу і самоуправства - що не заважає ій тут верещати, що вона тут сама "канонична".

Історія з автокефалією - це один з дуже небатьох плюсів, що можно вписати Пороху. Я не вірю, що він зробив це тількі с альтруістичних міркувань - але, давайте буде чесними - більшість кардінальних змін у історії були зроблени історічніми персоналіями з яких своіх тактичних міркувань - які потім залишилися у історії людства. Ну ладно, не будемо про "людство", але в історії Україні отримання своєї церкви - це дійсно Подія. Яка аукнеться через десятиріччя, або сторіччя. Якщо тількі постійно втомлені "казаченкі" знов все не просруть.

Насправді, зараз ПЦУ з Єпіфанієм мають як то кажуть, карти на руках.
Це вони повинні дати дійсно нову, свіжу альтернативу мракобісній за замшелій РПЦ - щоб отримати повагу і довіру населення (і інших церков), не скотившися до ролі собачкі на колінах держави (як та ж РПЦ) - а не сидіти и ждати з моря погоди, щоб якись Порошенко чи хтось ще ім усе приніс на тарілочці. Я не знаю - якісь благодійні програми, приюти для сиріт, больниці - але, і це дуже важливо - не робити с цього тупу обязаловку чи примушення як у вати; держава повинна допомогати, але при цьому максимально дистанцюючись від цього. Ну і вести себе адекватно...

І навіть при самому оптимистичному сценарії це займе десятіріччя, доки ПЦУ стане "доминуючою" церквою України.
 
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Ну до речі, Православна церква Польщі так само, як Україна, отримала Томос від Контантинополя у 1924 році всупереч верескам кацапів.
У той час, правда, у РПЦ були більш серьозні проблеми (більшовики).
Да і більша частина ії пастви була саме україньскою/білоруською меншиною у кордонах Польші, а не поляки.

А потім прийшли радяньскі війска, іПЦ Польщі тупо рейданули, поставивши у керівництво сталинських ставлеников.
І замість найближчого союзника української церкви, вони стали тупо маріонеткою РПЦ, яка напряму іми рулить.
(tu)
тепер там церкви стоять просто закриті...
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

"ЧТО???" (с) Царьов.

Процеси у релігії йдуть сторіччами, а вам там прям за 5 років Порошенко повинен зробити те, що інші церкви робили за декілька сторіч?

Ото ваша Галя балувана...

Там так немеряна інерція, і по суті, що трапилося с ПЦУ - це просто якийсь нереальний спринт.

І що значить "правильно?". Я не спеціаліст, але прочитавши історію православних церков - я так зрозумів, що там йшло більш-меньш по одному і тому ж сюжету - якісь розкольники проголошують "автокефалію", потім декілька десятиріч або сторіч вони і Константинополь/інші помісни церкви перекидуються образами накшалт "-ПНХ, еретіки та розкольники! -Від еретиків чую!!!", потім, зрозумівши, що зубну пасту в тюбик не запхати - зітхають і кажуть "ну що, признаємо друг друга та і усе...". Та ж уйобочна РПЦ так офіційно Томос на руки так і не отримала після полутора сторіч розколу і самоуправства - що не заважає ій тут верещати, що вона тут сама "канонична".

Історія з автокефалією - це один з дуже небатьох плюсів, що можно вписати Пороху. Я не вірю, що він зробив це тількі с альтруістичних міркувань - але, давайте буде чесними - більшість кардінальних змін у історії були зроблени історічніми персоналіями з яких своіх тактичних міркувань - які потім залишилися у історії людства. Ну ладно, не будемо про "людство", але в історії Україні отримання своєї церкви - це дійсно Подія. Яка аукнеться через десятиріччя, або сторіччя. Якщо тількі постійно втомлені "казаченкі" знов все не просруть.

Насправді, зараз ПЦУ з Єпіфанієм мають як то кажуть, карти на руках.
Це вони повинні дати дійсно нову, свіжу альтернативу мракобісній за замшелій РПЦ - щоб отримати повагу і довіру населення (і інших церков), не скотившися до ролі собачкі на колінах держави (як та ж РПЦ) - а не сидіти и ждати з моря погоди, щоб якись Порошенко чи хтось ще ім усе приніс на тарілочці. Я не знаю - якісь благодійні програми, приюти для сиріт, больниці - але, і це дуже важливо - не робити с цього тупу обязаловку чи примушення як у вати; держава повинна допомогати, але при цьому максимально дистанцюючись від цього. Ну і вести себе адекватно...

І навіть при самому оптимистичному сценарії це займе десятіріччя, доки ПЦУ стане "доминуючою" церквою України.

Та прям таки сторіччями, десь сторіччями, а десь і за кілька років.

Порошенко ніколи, ні словом ні дією до 2016 р. не демонстрував зацікавленості темою автокефалії УПЦ.
Це цілковита випадковість, яка припала на час його правління, саме тому зараз у ПЦУ такі проблеми росту.
А відмазка сторіччями то такий фінт у стилі Насреддіна.
 
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Михайло Свистович
10 хв. ·

Це - дуже мудре рішення РПЦ. Спочатку закрили для себе Константинополь, потім Грецію, тепер Африку. А отримали категоричну підтримку лише у Польщі. При цьому Польська автокефальна православна церква не розірвала стосунки з Константинополем, отже розколу світового православ"я на два табори, які не спілкуються один з одним, не буде. Позиція РПЦ і надалі залишиться самотньою.

А взагалі, якщо вже Патріарх Александрійський, який навчався в Росії та має з нею тісні зв"язки та до неї особливу любов, визнав ПЦУ (я в захваті від Варфоломія чи може когось іншого, хто знайшов для нього аргументи), то не за горами визнання з боку Кіпру та Єрусалима. А визнання старих церков - це аргумент для нових як мінімум не повторювати польський крок.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Мені цікаво, які підходи знайшов Варфоломій до нього? Взагалі Варфоломій - молодець, справжній боєць. Дуже радий, що Епіфаній став на його сторону, а не сторону Філарета.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Найстаріші патріархати визнали ПЦУ - це головне та надважливо для України!

Вітаю українців, співчуваю ворогам  :-B
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Найстаріші патріархати визнали ПЦУ - це головне та надважливо для України!

Вітаю українців, співчуваю ворогам  :-B
а треба -  йух з ними
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

"ЧТО???" (с) Царьов.

Процеси у релігії йдуть сторіччами, а вам там прям за 5 років Порошенко повинен зробити те, що інші церкви робили за декілька сторіч?

Ото ваша Галя балувана...

Там так немеряна інерція, і по суті, що трапилося с ПЦУ - це просто якийсь нереальний спринт.

І що значить "правильно?". Я не спеціаліст, але прочитавши історію православних церков - я так зрозумів, що там йшло більш-меньш по одному і тому ж сюжету - якісь розкольники проголошують "автокефалію", потім декілька десятиріч або сторіч вони і Константинополь/інші помісни церкви перекидуються образами накшалт "-ПНХ, еретіки та розкольники! -Від еретиків чую!!!", потім, зрозумівши, що зубну пасту в тюбик не запхати - зітхають і кажуть "ну що, признаємо друг друга та і усе...". Та ж уйобочна РПЦ так офіційно Томос на руки так і не отримала після полутора сторіч розколу і самоуправства - що не заважає ій тут верещати, що вона тут сама "канонична".

Історія з автокефалією - це один з дуже небатьох плюсів, що можно вписати Пороху. Я не вірю, що він зробив це тількі с альтруістичних міркувань - але, давайте буде чесними - більшість кардінальних змін у історії були зроблени історічніми персоналіями з яких своіх тактичних міркувань - які потім залишилися у історії людства. Ну ладно, не будемо про "людство", але в історії Україні отримання своєї церкви - це дійсно Подія. Яка аукнеться через десятиріччя, або сторіччя. Якщо тількі постійно втомлені "казаченкі" знов все не просруть.

Насправді, зараз ПЦУ з Єпіфанієм мають як то кажуть, карти на руках.
Це вони повинні дати дійсно нову, свіжу альтернативу мракобісній за замшелій РПЦ - щоб отримати повагу і довіру населення (і інших церков), не скотившися до ролі собачкі на колінах держави (як та ж РПЦ) - а не сидіти и ждати з моря погоди, щоб якись Порошенко чи хтось ще ім усе приніс на тарілочці. Я не знаю - якісь благодійні програми, приюти для сиріт, больниці - але, і це дуже важливо - не робити с цього тупу обязаловку чи примушення як у вати; держава повинна допомогати, але при цьому максимально дистанцюючись від цього. Ну і вести себе адекватно...

І навіть при самому оптимистичному сценарії це займе десятіріччя, доки ПЦУ стане "доминуючою" церквою України.

" Правильно " це коли перш за все ставиться чітка задача .( Фінський досвід Вам в поміч . І ніяких там " десятілітть " і чогось подібного не було і близько . ). В Україні існує релігійна орґанізація яка за допомогою Російської державної влади ( в усіх її проявах ) змінила релігійне поле України назавжди . Україна стала " православною країною " завдяки Росії. Від цього факту треба виходити , розуміючи , що будь-які рухи українського хоч народу ,хоч істеблішменту всупереч волі Росії, будуть саботуватись , або сприйматись ворожо як мінімум , з усіма  наслідками .
Простими словами " не можеш знищити , перекупи " . Це про правильно . Чи може хтось тут думає що УПЦ КП ( в статусі Патріархії) або уАпц потребували якогось томосу про " автокефалію "? то тоді ой . Бо чесно кажучи вони й без томосу себе непогано чухали , КП то на всі 100.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

" Правильно " це коли перш за все ставиться чітка задача .( Фінський досвід Вам в поміч . І ніяких там " десятілітть " і чогось подібного не було і близько . ).

А до цієї задачі - ще чіткі умови. Ви зараз про Фінську Православну Церкву, де "аж" 60.000 вірян, тобто десь 1% від населення Фінляндії?
Оце порівняли палець з сами знаєте чим... У неправильної "ПЦУ" і зараз більше буде...

Ну, молодці фінни, що скажеш. Вдало застосували своє вікно можливостей, коли:
а) Вату у Фінляндіі тупо фізично порізали у громадяньскій війні 1918 року, знищивши вплив "старших братів". Після чого там щось квакати уголос про "єдиний народ" було тупо небезпечно. Тому наприклад " керівництво Фінської народної республікі" у 1939 сиділо собі у СССР, а не срало у мізкі фінам з радіо та газет у самої Фінляндії.
б) Нова кацапска влада завзято нищила РПЦ у себе, не здогадавшись ще застосовувати іі для пропагандистького впливу, у тому числі і за кордоном.

В Україні існує релігійна орґанізація яка за допомогою Російської державної влади ( в усіх її проявах ) змінила релігійне поле України назавжди . Україна стала " православною країною " завдяки Росії. Від цього факту треба виходити , розуміючи , що будь-які рухи українського хоч народу ,хоч істеблішменту всупереч волі Росії, будуть саботуватись , або сприйматись ворожо як мінімум , з усіма  наслідками .

Перепрошую, такі православною країною майбутню Україну зробив такий собі Володимир (до речі, з своїх тактичних політпитань) у часи, коли про "Росію" ще ніхто не чув, тількі про "Русь". Та і наскількі я знаю, РПЦ досить міцно розвивалася саме за рахунок "потужностей" українскіх церков та монастерів.
І ось цей пассаж не зрозумів - ну " будь-які рухи українського хоч народу ,хоч істеблішменту всупереч волі Росії, будуть саботуватись , або сприйматись ворожо як мінімум , з усіма  наслідками " - так, це було завжди, і не тількі в церковних питаннях. "Або робіть тількі так, як кажемо ми, або ви фашисти-націоналісти-русофоби і ми будемо вас за це вбивати" - Раша хоче контролювати УСЕ, до самих маленьких питаннь, не залишаючи свободи вибору ні у чому. 
Так що, ви кажете, що "не треба навіть намагатися, лапки угору і хай НАЗАВЖДИ править РПЦ?


Простими словами " не можеш знищити , перекупи " . Це про правильно . Чи може хтось тут думає що УПЦ КП ( в статусі Патріархії) або уАпц потребували якогось томосу про " автокефалію "? то тоді ой . Бо чесно кажучи вони й без томосу себе непогано чухали , КП то на всі 100.

Ну грошей у Раші більше буде, та ще й усякі "шпілеводи" у них є, як останній аргумент. Це Україну зраджувати безпечно, а Раша навмисно робить іноді такі показушні акції з посилом "підсипять тобі полоній і шо? Раша пошле усіх нах, і усі утруться... А ти помреш страшною смертю... Думай-ТЕ!"

С Патріархією УПЦ КП була така фігня, що ця Патріархія була як свідчення "маршала Всесвіту", роздрукована на принтері.
А тут тишком-нишком, уже в Діптріхах поминається... Не у усіх - але ж кажу, так прям "усе і зразу" вам подавай за пару років...
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Володимир - Православний  :lol: 
трясця чого тільки на ФУПі не начитаєшся

ото б Володимир був здивований
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Володимир - Православний  :lol: 
трясця чого тільки на ФУПі не начитаєшся

ото б Володимир був здивований

Пан хоче сказати, що Володимир був "католиком" послідовником латиньского обряду?

Так, його хрещення трапилося ще до формальної Великої Схізми 1054 року, але той варіант християнства що він приніс - був грецького обряду, те що стало потім офіційно "Православним".

Ну а історія с Уніями і іншим, то вже більш пізніша історія.   
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Пан хоче сказати, що Володимир був "католиком" послідовником латиньского обряду?

Так, його хрещення трапилося ще до формальної Великої Схізми 1054 року, але той варіант християнства що він приніс - був грецького обряду, те що стало потім офіційно "Православним".

Ну а історія с Уніями і іншим, то вже більш пізніша історія. 

тобто історія з обрядами сталася пізніше, але ж "пізніше" має значення тільки для історії з уніями та іншим
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Я не  про Фінську Православну Церкву , а про те як діяв уряд Фінляндії. Бо негайно треба було ліквідувати ворожу структуру в середині Фінляндії. Порошенко чухав кожаного , аж до самих виборів і всі ці движняки з автокефалією не більш ніж передвиборча возня . Притиснути УПЦ МП в 14-15-16 році можна було легко з зустрічною пропозицію " державної цицьки "

Якщо вже говорити про Русь часів Володимира і тд аж до 1300 року коли Київський Митрополит вирішив виїхати на хлібне місце в Суздаль , то доктринально це була " грецька ортодоксія " яка догматично не відрізнялась від " римської ортодоксії" . (Сучасна " православна церква " ци витвір 14 століття . )Я колись питав Бикову " вопрісом на засипку " , яким чином свято Миколи Теплого опинилось в " православному калєндарє " , якщо його запровадив ,здається , Папа Урбан ІІ і в римо-католицькому календарі воно називається " перенесення .......в Бари" . Але меньше з тим . історично на теренах Ураїни  в ті часи існувало 8  єпархій , причому три з них в межах сучасної Київської області . Ще три , Володимирська  , Перемишльська ,Галицька ( напів " Володимирового хрещення " напів -шматки Лодомерської єпархії ( це взагалі окрема історія) ) Крім того Перемишльська і Галицька єпархія це часами було одне і теж . Ну і ще 2 це Чернігів і Переяславль .Крім цих єпархій , всі сучасні 53 ( чи скільки їх там зараз ) це витвір РПЦ .
Я вже мовчу про митрополитів Иївських і Литовсько-Руських які навіть до Флорентійської Унії не могли визначитись зі своїм віровизнанням , раз то з " умнимі" другий раз з " красівими " .

Щодо грошей що в Раші їх більше , так хто заважав блокувати канали попам на кишенькові витрати і пропонувати свої солодкі   прянички ?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Пан хоче сказати, що Володимир був "католиком" послідовником латиньского обряду?

Так, його хрещення трапилося ще до формальної Великої Схізми 1054 року, але той варіант християнства що він приніс - був грецького обряду, те що стало потім офіційно "Православним".

Ну а історія с Уніями і іншим, то вже більш пізніша історія. 

Це взагалі якась дічь . Я тут колись публікував перелік Римських Пап які не були " римського обряду " . То типу Папа - предстоятель Католицької Церкви і не католик ?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Ну нічого собі ))) зарєво над кацапстаном  видно из Миргорода )))
P.s. три старейшие и главнейшие патриархии мира признали ПЦУ - Гундяев, это конец )

Дві. Еладська церква відносно молода.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Я не  про Фінську Православну Церкву , а про те як діяв уряд Фінляндії. Бо негайно треба було ліквідувати ворожу структуру в середині Фінляндії. Порошенко чухав кожаного , аж до самих виборів і всі ці движняки з автокефалією не більш ніж передвиборча возня . Притиснути УПЦ МП в 14-15-16 році можна було легко з зустрічною пропозицію " державної цицьки "

Якщо вже говорити про Русь часів Володимира і тд аж до 1300 року коли Київський Митрополит вирішив виїхати на хлібне місце в Суздаль , то доктринально це була " грецька ортодоксія " яка догматично не відрізнялась від " римської ортодоксії" . (Сучасна " православна церква " ци витвір 14 століття . )Я колись питав Бикову " вопрісом на засипку " , яким чином свято Миколи Теплого опинилось в " православному калєндарє " , якщо його запровадив ,здається , Папа Урбан ІІ і в римо-католицькому календарі воно називається " перенесення .......в Бари" . Але меньше з тим . історично на теренах Ураїни  в ті часи існувало 8  єпархій , причому три з них в межах сучасної Київської області . Ще три , Володимирська  , Перемишльська ,Галицька ( напів " Володимирового хрещення " напів -шматки Лодомерської єпархії ( це взагалі окрема історія) ) Крім того Перемишльська і Галицька єпархія це часами було одне і теж . Ну і ще 2 це Чернігів і Переяславль .Крім цих єпархій , всі сучасні 53 ( чи скільки їх там зараз ) це витвір РПЦ .
Я вже мовчу про митрополитів Иївських і Литовсько-Руських які навіть до Флорентійської Унії не могли визначитись зі своїм віровизнанням , раз то з " умнимі" другий раз з " красівими " .

Щодо грошей що в Раші їх більше , так хто заважав блокувати канали попам на кишенькові витрати і пропонувати свої солодкі   прянички ?

Ну проблема у тому, що у 1920 особо ніхто правами людини та церкви не переймався.
Хоч рострілюй, хоч просто копняка под дупу... Да і Москва у той час завзято свою церкву знищувала, а не фігачила самосвали грошей та політичного впливу через неї.

А зараз - дуже треба обережно цю заразу викорчовувати, бо Москва і так воняє... А "абеспакоеньім" міжнародним організаціям тількі дай повод.

Так само, не тількі з церквою, а ще і з ватанами у политиці/медія України  - це у Фінляндіі 1920 просто сказав "відведіть цього червоного п***раса у ліс та розстріляйте нах".
А тут як блокувати, якщо пів-країни хоче торгувати та дружити з кацапами, аж стогне?... А массові розстріли якось зараз не прийняті.

Хоча так, Порох (як і Ющ) замість послідовної політики викорчовування вати щось намагався вирішити через "дагаварняки". Та був схаваний саме через це...
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Нікого  стріляти не пропонувалось . просто відразу після Майдану треба було інтернувати " Афіногєла "  Одеського , " отця Павла " , Луку Мудіщєва Запоріжського і Тернопільскогот митрополита Сергія Генсицького . Останній справляє враження чесної і порядної людини , але це якраз той випадок коли власне православіє з українця робить кончєного москаля . Потім забити стрєлку з Онуфрієм і запропонувати " державний статус " , " пєнсіон "  , блак джак і шлюх для попів . навзаєм Онуфрій разом з іншими православними богадєльнями пише листа до Фанаря про " дайте афтокефалію " . Якщо той відмовляється , одразу почати пресувати МП на Сході і Півдні , а на Волині тупо перекупляти благочинних . паралельно з цим мутити Томоса .
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Нікого  стріляти не пропонувалось . просто відразу після Майдану треба було інтернувати " Афіногєла "  Одеського , " отця Павла " , Луку Мудіщєва Запоріжського і Тернопільскогот митрополита Сергія Генсицького . Останній справляє враження чесної і порядної людини , але це якраз той випадок коли власне православіє з українця робить кончєного москаля . Потім забити стрєлку з Онуфрієм і запропонувати " державний статус " , " пєнсіон "  , блак джак і шлюх для попів . навзаєм Онуфрій разом з іншими православними богадєльнями пише листа до Фанаря про " дайте афтокефалію " . Якщо той відмовляється , одразу почати пресувати МП на Сході і Півдні , а на Волині тупо перекупляти благочинних . паралельно з цим мутити Томоса .
[/quote

Ксенз ти ж про арматуру забув...  Виганяти з церков незгідних _ арматурою... Що картинка яскравіша була....
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ



Арматура це зброя " приходського  рівня " . Ми тут за велику політику зараз говоримо , товаріщь послєдоватєль отєчєского православія .
   
Я казав, що москалі до дохалкидонських церков пристануть.
https://credo.press/227501/
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Я казав, що москалі до дохалкидонських церков пристануть.
https://credo.press/227501/
і?... Включать коптів у диптих в пику Константинополю з Александрією, чи що?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Всі виключать, а вірменів, маронітів і коптів включать.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Всі виключать, а вірменів, маронітів і коптів включать.
Раніше я б з цього лише посміявся, а тепер не здивуюсь, якщо вони щось подібне затіватимуть. Гординя не дарма один з найстрашніших гріхів,
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Посольство Греции в Москве массово отказывает в визах российским священникам, которые хотят совершить паломническую поездку в Грецию и на Святую Гору Афон.

С 2018 года Греция не открывает визы священникам и паломникам из России, сообщила руководитель паломнической службы «Благовест-паломник», входящей в состав Ambotis Group (Салоники, Греция), Ольга Абаева, передает Telegram-канал «Церковь сегодня».

По словам руководителя паломнического отдела, греческое консульство выполняет указания властей – не разрешать священнослужителям Русской Православной Церкви ехать на Святую Гору Афон.

«Здесь очень сложно стоит вопрос, потому что Греческое государство не открывает визы русским паломникам, и очень давно уже, – отметила Абаева. – И не только на Афон, а в Грецию. Если это священнослужитель, то виза Греции не открывается просто-напросто. Даже если едут в паломничество в святые места Греции, то консульство говорит, что "это, возможно, едут на Афон", и у них есть указание не разрешать русским священникам ехать на Афон».

При этом представитель туроператора уточнила, что Греция перестала открывать визы священнослужителям РПЦ в прошлом году – еще до образования ПЦУ, вызвавшего разногласия в православном мире. С тех пор, отметила Абаева, «эта политика очень жестко продолжается. Едут батюшки очень многие по визам не греческим».летом 2018 года российские священники начали испытывать трудности с получением многократных виз в Грецию. Так, настоятелю храма Святой Татьяны при МГУ протоиерею Владимиру Вигилянскому, несмотря на многочисленные поездки в Грецию за последние 20 лет, выдали визу сроком на месяц, а его жене – на три года. Позже отец Владимир пообщался в Сети с другими священниками и узнал, что они в свое время столкнулись с теми же проблемами. Также было отказано в гражданской визе управляющему делами Московской Патриархии митрополиту Санкт-Петербургскому и Ладожскому Варсонофию.

Напомним, ранее Константинопольский патриарх Варфоломей обвинил РПЦ в том, что она использует паломников в качестве инструмента для оказания давления на Элладскую Церковь и Грецию.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

А в Україну паломництво хуйлопопів РПЦ дозволене?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

мерзкий хуйловский клован будет валяться дохлым в сточной канаве, обязательно с обрубком трубы в жопе.

Хто як вважає. Я завжди голосував на користь Україні. Тільки за Симоненка, потім за Януковича, партії: КПУ та ПР. Я ніколи не давав жодного голосу косастій шльондрі та будь-якій політ-силі чи кандидату, які знаходились по один бік з цією сучкою.
Жодного голосу не віддав ні першій, ні другій майданівський антиукраїнській кодлі. Взагалі вважаю, що перед виборами треба серед виборців проводити певні тести на адекватність та рівень інтелекту.
(tu) ти молодець і далі можеш не читати.

пс.Навіть не намагайтесь  зясовувати в чому там генетика помилилася , не потрібно .Нехай зробить добру справу і позбавить Україну хоч від десятка прихильники певної політсили.
Навпаки  таких потрібно приручати ,трішечки ідеологічно причесувати і спрямовувати  , пояс шахіда і в бій .
Серед прихильників  прихильники певної політсили, також можна знайти не мало противників Симоненка і Ялинковича ,ПР і КПУ.

Одним із завданнь  кожного націоналіста ,має бути спрямування енергії цих деструктивних,нестабільних,  пошкоджених генетично  елементів суспільства,на взаємну нейтралізацію.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Найстаріші патріархати визнали ПЦУ - це головне та надважливо для України!

Вітаю українців, співчуваю ворогам  :-B
нехер им спивчуваты
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

А в Україну паломництво хуйлопопів РПЦ дозволене?
да
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Євстратій Зоря: На черзі друга велика хвиля переходів парафій до Помісної церкви
https://glavcom .ua/interviews/jevstratiy-zorya-na-cherzi-druga-velika-hvilya-perehodiv-parafiy-do-pomisnoji-cerkvi-640733.html
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Євстратій Зоря: На черзі друга велика хвиля переходів парафій до Помісної церкви
https://glavcom .ua/interviews/jevstratiy-zorya-na-cherzi-druga-velika-hvilya-perehodiv-parafiy-do-pomisnoji-cerkvi-640733.html

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія