Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порівнювачам Зеленського та Рейгана B-)

Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Да ладно, нормально он в Харькове говорил, в отличие от всех тех должняков он единственный кто все время на украинском розмовлял.  Я слушал его речь, вполне нормально, особенно для того уровня который там выступал.
Что касается его игры на рояле, ну и что, Рейган тоже в кино снимался, в индейцев игрался, юмор это нормально.

https://ibigdan.livejournal.com/23047757.html

«Зеленський – український Рейган», полетів по мережах лемент численних дописувачів, які всерйоз пропонують обрати на посаду голови виконавчої влади і головнокомандувача, шоумена. Аргумент залізобетонний: «В Америці був успішним Рейган – чому у нас не вийде?»

Для початку, тому що Вова Зеленський – не Рейган навіть близько. І порівнювати Зеленського у 2019 р. з Рейганом зразка 1980 р. (тобто коли він з другої спроби був обраний президентом США) просто не можливо.

Для початку, давайте не будемо називати Вову Зеленського відомим шоуменом – давайте називати його юристом без практики. А чому ні? Освіту юриста Вова Зеленський свого часу здобув, але працював по ній лише 2 місяці, позаяк зразу пішов виступати у КВН. Рональда Рейгана називають, актором – хоча на 1980 р. він у кіно не займався більше 15 років. Тож якщо Рейган – актор, то Зеленський – юрист без практики. Годиться?

А ким був Рейган на 1980 р.?

По-перше, учасником Другої Світової війни. Безпосередньо в боях актор Рейган участі не брав, але перебував на військовій службі, був офіцером зв’язку та працював над зніманням учбових фільмів для армії. Якщо ви знаєте щось про бодай якийсь факт служби Вови Зеленського у ЗСУ – прошу повідомити.

По-друге, на 1980 р. Рейган був профспілковим діячем. 5 років він був президентом гільдії кіноакторів США. Серед іншого, саме під керівництвом Рейгана Гільдія кіноакторів пройшла низку складних конфліктів з державою, у тому числі – роботу комісії з антиамериканської діяльності. Якщо ви можете навести факти участі Вови Зеленського у профспілковій чи якійсь іншій громадській діяльності – повідомте будь ласка.

По-третє, на 1980 р. Рональд Рейган був республіканцем зі стажем. Це у нас лідером партії можна стати просто зареєструвавши у Мінюсті власну партію – в США, з їхніми корпораціями, політична кар’єра це прохід по всіх щаблях одної з крупних партій, аж поки партія не висуне тебе в президенти. І зграя товаришів там сидить в рази зубастіша за наших. У Рональда Рейгана такий досвід був. У Вови Зеленського… чув хтось про його результативну попередню політичну діяльність? У якій політсилі?

По-четверте, на 1980 р. Рональд Рейган – колишній губернатор штату Каліфорнія (протягом 8 років). До речі, цілями своїми тоді Рейган ставив серед іншого, повернути на роботи нероб, що сидять на соціальних програмах і подавити студентські протести в Університеті Берклі. Цікаво. Сильно сподобаються от такі гасла нинішнім прибічникам Вови Зеленського? А чи зможуть симпатики Вови Зеленського назвати ту область України, якою Вова Зеленський успішно керував, хай не 8, а хоча б пару років?Останнє редагування: 8 листопада 2019 01:06:47 від Пшениця
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Висновок. На 1980 р. Рональд Рейган – ніякий не актор, він політик, пропечений до мозку кісток. Досвідчений, потертий партійної і керівничою кар’єрою, з командою та твердими політичними переконаннями. Хто нині Вова Зеленський? Безумовно, успішний підприємець зі сфери медіа – автор низки телепрограм, що мають успіх серед громадян не надто зіпсованих інтелектом. Успішний так само, як успішні творці магазину «Розетка» серед інтернет-торгівлі, або як низка виробників українських меблів на відповідному ринку. Але.

Вова Зеленський – не політик. Він ніколи політикою не займався. Він ніколи не належав до будь-якої партії і не займався прийняттям законів, або керівництвом адміністрації на місці. Вова Зеленський людей бачив лише зі сцени і через вікно авто – до нього ніколи не приходили натовпи кривджених і знедолених зі скаргами, як до будь-якого голови райради. Вова Зеленський не має ефективної команди, на яку він міг би обпертися. Вова Зеленський ніколи не керував навіть Територіальною громадою – а пхнеться керувати державою розміром з Францію. Людина яка водночас заявляла, що готова стати на коліна перед Путіним, їздила виступати перед українськими військовими в АТО, вибачалася перед Кадировим і заявляє, що не хоче іти на Донбас. Про які переконання тут ви кажете?

Як можна взагалі його порівнювати з Рейганом?
Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Та щоб двічі не вставати:

   
Безпосередньо в боях актор Рейган участі не брав, але перебував на військовій службі, був офіцером зв’язку та працював над зніманням учбових фільмів для армії.
Ні про шо, воював десь як син Порошенка.

По-друге, на 1980 р. Рейган був профспілковим діячем.
Профспілковий діяч на ті часи називався просто - "Комуняцький пітарас".

   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Ні про шо, воював десь як син Порошенка.

Профспілковий діяч на ті часи називався просто - "Комуняцький пітарас".
Не всегда. Некоторые профсоюзы под мафией ходили. ;)
   
Не всегда. Некоторые профсоюзы под мафией ходили.
Один фуй.
Мафія за бабло  з радістю допомагала комунякам, при цьому здавала їх уряду )))
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Вот сука зеленая,не воевал во второй мировой
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Один фуй.
Мафія за бабло  з радістю допомагала комунякам, при цьому здавала їх уряду )))
Ну как сказать. Собсно профсоюзы в штатах в те времена был такой довольно успешно налаженный рэкет. ;)
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Вот сука зеленая,не воевал во второй мировой
---
Та ти уявляеш,вiн ще крiм цього фуем на пiанiнi "грав"!
Навiть вiдео маецця! :weep:
Ну,не президентом,а коли автором був,але то таке! ;)
Уявляеш,фуем??? :facepalm1:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Ні про шо, воював десь як син Порошенка.

Профспілковий діяч на ті часи називався просто - "Комуняцький пітарас".
Цiкаво,як Рейган мiг бути ОФIЦЕРОМ звязку,вiн якийсь вiйськовий заклад закiнчив?? 8-:
I як вiн при цьому примудрявся знiмати учбовi фiльми??? 8-:
   
Цiкаво,як Рейган мiг бути ОФIЦЕРОМ звязку,вiн якийсь вiйськовий заклад закiнчив??
I як вiн при цьому примудрявся знiмати учбовi фiльми???
Та взагалі нецікаво. Навіть якшо він був такий чувак як Шварценегер, шо служив в армії та бігав у самоволку приймати участь й вигравати в міжнародних конкурсах бодібілдерів.

   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Та взагалі нецікаво. Навіть якшо він був такий чувак як Шварценегер, шо служив в армії та бігав у самоволку приймати участь й вигравати в міжнародних конкурсах бодібілдерів.
======================
Во время действительной военной службы Рейган не только работал в качестве адъютанта, офицера по кадрам, участвовал в церемониях проводов солдат на передовую, открытия военных займов (Series E bond ), но и был командирован для участия в создании некоторых военных фильмов тех лет. Это были и пропагандистские и художественные и учебные фильмы, такие как музыкальная комедия «Это армия» (This Is the Army), «За бога и страну», учебный фильм «Цель — Токио» и другие. К концу войны подразделения, где служил Рональд Рейган, произвели около четырёхсот различных фильмов. Рейган закончил действительную военную службу 9 декабря 1945 года.

В будущем, после актёрской карьеры, Рональд Рейган неоднократно был замечен в том, что под видом реальных воспоминаний о военном периоде своей жизни на самом деле рассказывал киноистории из фильмов.
 :shuffle:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)
nik

«Зеленський – український Рейган», полетів по мережах лемент численних дописувачів


де ти береш цю х@ню?  :facepalm:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

 Колись давно,мені один знайомий розповідав про те, який талантище був Рейган, як актор...
 :)
Воно,звісно, я не показник і не мірило цінностей, але додивитися фільм я не зміг- нудьга
та ніяка гра самого Рейгана.
Я подумав, та що я там розбираюсь в акторському мистецтві.
Але, як виявилось, де в чому я таки був правий.
=========================

Воспользовавшись в 1937 году поездкой с «Чикаго Кабс» по штату Калифорния, Рейган прошёл кинопробы и подписал семилетний контракт со студией Уорнер Бразерс. Его первым киноопытом в этом же году стала игра в фильме «Любовь в эфире» (Love Is on the Air ). Эта роль предопределила его амплуа «честного малого с располагающей к себе внешностью, но без особых интеллектуальных данных» на многие годы вперёд. Наиболее заметной работой актёра в кино считается фильм 1942 года «Кингс Роу» (Kings Row ). Картина была номинирована на премию «Оскар», однако игра Рональда не встретила всеобщего одобрения (один из обозревателей написал, что актёр «легкомысленно отнёсся к характеру своего героя»). Хотя некоторые кинокритики и отмечают, что это был лучший фильм Рейгана, но репортёр The New York Times Босли Кроутер также достаточно прохладно оценил эту его киноработу.

Сам же Рональд считал, что «Кингз Роу» сделал его звездой. Однако развить успех далее не удалось, так как спустя два месяца после выхода фильма на экраны будущий президент поступил на действительную военную службу и никогда уже не смог повторить такого киноуспеха.

За всю свою кинокарьеру Рейган поучаствовал более чем в 54 художественных фильмах. В больинстве случаев, это были малобюджетные фильмы категории «B», рассчитанные на небольшую зрительскую аудиторию. Они не получали хороших отзывов у критиков и широкой известности у публики. Позднее Рейган говорил: «Продюсеры не стремились сделать эти фильмы хорошими — они стремились сделать их к четвергу.

 :pleasantr:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)
TC

Висновок. На 1980 р. Рональд Рейган – ніякий не актор, він політик, пропечений до мозку кісток.

А мне больше понравилась другая фраза.
Рональн Рейган - великий актер. И величайшая сыгранная им роль - роль президента США.
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Скажу коротко.

Рейгана куди направляли, там він і служив.

Зеленський же - тупо уклоніст. Зрадник, якщо військовою термінологією у ситуації з підвищеним ризиком нападу з боку ворога.
Тепер воно - говнокомандуючий, якого ВИ вибрали.

Серіть, зебіли, цеглою і далі.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

ПС. Я служив на флоті. Півтора місяці. Севастополь. На тому самому 707, який затопили кацапи, аби заблокувати вихід з бухти.
Військова практика від універу. Було б рік - служив би рік.
Лейтенант запасу.

А ЗЕ - просто сцикло. Як і ті, хто його вибрав  :gigi:

Останнє редагування: 8 листопада 2019 03:54:23 від Пшениця
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Бідна нація вибрала клоуна президентом :facepalm: чого бідний бо дурний, чого дурний бо бідний
   
Висновок. На 1980 р. Рональд Рейган – ніякий не актор, він політик, пропечений до мозку кісток.

Ще напишіть що Обама був прожжоний політєґ коли його призначили на престол.  :laugh:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Люди добрі, не змушуйте мене говорити, що це порівняння прутня з пальцем! :tongue:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Ще напишіть що Обама був прожжоний політєґ коли його призначили на престол.  :laugh:

1. Обама - выпускник Колумбийского университета и Школы права Гарвардского университета  (tu)

2. Преподавал конституционное право в Чикагском институте юридических наук с 1992 по 2004 год и одновременно трижды, в период с 1997 по 2004 год, избирался в сенат штата Иллинойс.

3. После победы на праймериз (первичных выборах) в марте 2004 года Обама произнёс основную речь на Демократическом национальном съезде в июле 2004 года. Был избран в Сенат в ноябре 2004 года, набрав 70 % голосов.

А Зеля випускнік чого? І шо прєподавал?  Шо проізньос? Шо "он нє лох і нє ідійот" ? :laugh:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Я би його більше з Саакою порівняв. Тільки в Сааки не було хазяїна-олігарха, радила і допомагала йому Америка. Але закінчить Зе так само як Саака - козаченьки його скинуть, бо не схочуть щоб їм в кишеню заглядали через їхній-же смартфон, тай взагалі  не люблять порядок.

Останнє редагування: 8 листопада 2019 11:34:14 від Harddriver
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

ПС. Я служив на флоті. Півтора місяці. Севастополь. На тому самому 707, який затопили кацапи, аби заблокувати вихід з бухти.
Військова практика від універу. Було б рік - служив би рік.
Лейтенант запасу.

А ЗЕ - просто сцикло. Як і ті, хто його вибрав  :gigi:
===============
 :lol:
Тобто- сам не служив,пройшов  півторамісячні збори після "воєнки",але гордо називаєш Зє сциклом???
Логічно, пля! :facepalm1:

Чекаємо Вольта з такими ж коментарями... :facepalm:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

===============
 :lol:
Тобто- сам не служив,пройшов  півторамісячні збори після "воєнки",але гордо називаєш Зє сциклом???
Логічно, пля! :facepalm1:

Чекаємо Вольта з такими ж коментарями... :facepalm:
Те що Зе таки сцикло, ти визнаєш? Тільки проблема в тому, що Зе ще і головнокомандувач. Верховний зeбіл.
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

ПС. Я служив на флоті. Півтора місяці. Севастополь. На тому самому 707, який затопили кацапи, аби заблокувати вихід з бухти.
Військова практика від універу. Було б рік - служив би рік.
Лейтенант запасу.

А ЗЕ - просто сцикло. Як і ті, хто його вибрав  :gigi:
==========================

Народні депутати України Олександр Бригинець, Юлій Мамчур та Тетяна Чорновол спрямували депутатський запит міністру оборони Степану Полтораку «Щодо проведення перевірки обставин, пов'язаних з ухиленням від призову на строкову військову службу до Збройних Сил України громадянина України Зеленського В. О.», в котрому просили міністра оборони, у разі виявлення в діях Зеленського ознак вчинення протиправних діянь, притягнути винну особу до відповідальності, встановленої законами Уккраїни.

19 червня 2019 року було опубліковано офіційну відповідь від Міністерства оборони України, в якій спростовано свою ж інформацію про ухилення від призову. Як вказано у повідомленні, протягом мобілізації 2014—2015 років Зеленський на військову службу не призивався.

 Міноборони спростувало своє ж повідомлення про призов Зеленського на військову службу    ukranews.com/ua/,   19 червня 2019

====================

Особливо "вояка" Мамчур  порадував зі своїм запитом ! :super:

Останнє редагування: 8 листопада 2019 13:55:32 від Blokh
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

==========================

Народні депутати України Олександр Бригинець, Юлій Мамчур та Тетяна Чорновол спрямували депутатський запит міністру оборони Степану Полтораку «Щодо проведення перевірки обставин, пов'язаних з ухиленням від призову на строкову військову службу до Збройних Сил України громадянина України Зеленського В. О.», в котрому просили міністра оборони, у разі виявлення в діях Зеленського ознак вчинення протиправних діянь, притягнути винну особу до відповідальності, встановленої законами Уккраїни.

19 червня 2019 року було опубліковано офіційну відповідь від Міністерства оборони України, в якій спростовано свою ж інформацію про ухилення від призову. Як вказано у повідомленні, протягом мобілізації 2014—2015 років Зеленський на військову службу не призивався.
====================

Особливо "вояка" Мамчур  порадував зі своїм запитом ! :super:
А міг піти добровільно, що заважало?
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

===============
 :lol:
Тобто- сам не служив,пройшов  півторамісячні збори після "воєнки",але гордо називаєш Зє сциклом???
Логічно, пля! :facepalm1:

Чекаємо Вольта з такими ж коментарями... :facepalm:

если в воюющей стране главком уклонист от армии,
не говоря там про долг уже и гражданские порывы, мораль,...
то чего от остальных тогда хотеть  ?

люди тут считают нормальным, что
армией и их жизнями руководит человек,
который для себя лично не приемлет то, что как долг и честь у других.

Мои соболезнования кадровым военным,
что дурное тут население им такой позор на голову повесило ...


   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

А міг піти добровільно, що заважало?
=====================

Мабуть те,що й тобі, правда? :gigi:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Давайте возьмем Рейгана на 72 год Калифорния более чем сравнима с Украиной
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)


«Зеленський – український Рейган», полетів по мережах лемент численних дописувачів, які всерйоз пропонують обрати на посаду голови виконавчої влади і головнокомандувача, шоумена. Аргумент залізобетонний: «В Америці був успішним Рейган – чому у нас не вийде?»

Я ж кажу, що соцмережі - зло.
Одною рукою запускається фейк, а другою рукою піднімається "праведний гнів". Клубок емоцій наростає, конструктива НУЛЬ.
Так і сіється хаос...
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

=====================

Мабуть те,що й тобі, правда? :gigi:
Я не планував і не планую стати головнокомандувачем . Розумієш різницю.
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)
tyv

Вот сука зеленая,не воевал во второй мировой
Ньє, не сука, просто сцикло
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Я не планував і не планую стати головнокомандувачем . Розумієш різницю.
----
Тобто захищати Украiну i  йти служили повинен тiльки президент???
Афуенна логiка! :facepalm1:
---+
Так що там вiдносно вiдповiдi на депутатский запит?
Тоi що  МО надало Мамчуру з Тетянкою,яку ти так намагаешся iгнорувати???
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Я ж кажу, що соцмережі - зло.
Одною рукою запускається фейк, а другою рукою піднімається "праведний гнів". Клубок емоцій наростає, конструктива НУЛЬ.
Так і сіється хаос...
----
Це точно! :X
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

----
Тобто захищати Украiну i  йти служили повинен тiльки президент???
Афуенна логiка!
:facepalm1:
---+
Так що там вiдносно вiдповiдi на депутатский запит?
Тоi що  МО надало Мамчуру з Тетянкою,яку ти так намагаешся iгнорувати???
Займати посаду президента,  повинна людина з певним політичним досвідом і не сцикло. А не кловун з 95го кварталу.
Я про депутатський запит нібито і не згадував.
   
Люди добрі, не змушуйте мене говорити, що це порівняння прутня з пальцем! :tongue:

Ви маєте на увазі, що Рейган пальцем на фортепіано грав?  :D
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Ви маєте на увазі, що Рейган пальцем на фортепіано грав?  :D

Рейган був гарним актором.
І, звичайно, вмів грати.
Ось піаніно, на якому він грав в дитинствіА ось він у фільмі Million Dollar Baby

Серіть цеглою далі, порівнюючи вашого сцикуна і Рейгана   :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Перепрошую чим заїмаїться ТС
ПОРІВНЮЄ одного з іншім та на когось наїзжа
ЄБА...КО
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Перепрошую чим заїмаїться ТС
ПОРІВНЮЄ одного з іншім та на когось наїзжа
ЄБА...КО

Перепрошую порівнюють зебіляки ... ЄБА...КИ  :K

Да ладно, нормально он в Харькове говорил, в отличие от всех тех должняков он единственный кто все время на украинском розмовлял.  Я слушал его речь, вполне нормально, особенно для того уровня который там выступал.
Что касается его игры на рояле, ну и что, Рейган тоже в кино снимался, в индейцев игрался, юмор это нормально.
   
Re: Порівнювачам Зеленського та Рейгана  B-)

Сорі не додивився що то не твій текст
АЛЕ автор цього тексту ПОРІВНЮЄ Рейгана та Зеленського по результатам його порівняння вони не схожі
порівнення не = тотожності
тема повинна мати назву
ТИМ ХТО ВВАЖАЄ ЩО РЕЙГАН ТА ЗЕЛЕНСЬКИЙ СХОЖІ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія