Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

це точно. я тобі скажу, що може і добре, шо в Україні ця потреблядсько-кредитова вакханалія тривала недовго(2003-2008), і народ не встиг масово по-крупному вляпатися.
не дали вляпатись бо нема нормального механізму вимусити сплатити
   
кредит взяли щоб збудувати хату який перекочував до мене , дві машини бмв1 і бмв х4 , ну і решта по мєлочі тілівізори чайніки ну і кредити які беруть щоб їздити в отпуск :facepalm:
:pofig:
   
дві машини бмв1 і бмв х4 ,
:facepalm1:
   
І шо вони таке набрали що 4.5к баксів на місяць платять?

В мене сусід полячок продав терасед хауз і побудував 3(!) будинки невеличкі десь під Скоттовіце. Всього 10 років мив жопи тут.
3 залупи він міг там тільки побудувати
   
не дали вляпатись бо нема нормального механізму вимусити сплатити
нє, тоді, десь з 2003р. кредити мало не бомжам давали. просто криза 2008р. не дала цьому маховику на повну силу запуститися.
   
3 залупи він міг там тільки побудувати
Бугого. Шо за 0.7 ляма ойро три халупи не побудувати?
   
:pofig:
ти будеш ржати але вона прийшла до мене щоб їм зробити тераси в кредит  :laugh:
я кажу до неї оля , тобі прийдецця мені дуже довго і нудно давати і давати мені за ті тераси
   
3 залупи він міг там тільки побудувати
в мене був знайомий, такий, хлопець селючок, який взагалі нелегально до Англії попав. і там працював на будівництві. подивився що до чого. в 2003р. купив землю під Києвом на житомирській трасі. потім ще працював. в 2005р. повернувся розділив ту ділянку на 4 частини і побудував два дуплекси чи що. продав десь на початку 2007р. що далі робив не знаю, бо вже не контактували.
   
Бугого. Шо за 0.7 ляма ойро три халупи не побудувати?
і він там за 10 років 700 к заробив :facepalm:
основна маса там в вашій англії як має в місяць 2500 вшивих паундів то уже щитає себе акі кум королю і сват міністру
   
ти будеш ржати але вона прийшла до мене щоб їм зробити тераси в кредит  :laugh:
я кажу до неї оля , тобі прийдецця мені дуже довго і нудно давати і давати мені за ті тераси
:laugh: може це якась залежність, як ігроманія, тільки кредитоманія? тобто дай їй зараз міліон готівкою, через два роки по-любому знов в кредитах буде.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

я кажу до неї оля , тобі прийдецця мені дуже довго і нудно давати і давати мені за ті тераси
О, так ось і профіт який-не-який :laugh:
   
і він там за 10 років 700 к заробив
Він купив хату за 120, а продав за 500. Оце гешефт! + шось мав у кеші.
   
щоб збудувати середню хату 120-130 мкв і купити кусок землі на якій ту хату збудуєш то мінімум 200 к долярів треба сипнути як то не близько великого міста і не в туристичній зоні
   
:laugh: може це якась залежність, як ігроманія, тільки кредитоманія? тобто дай їй зараз міліон готівкою, через два роки по-любому знов в кредитах буде.
мишка , найстрашніше що то типова польська молода сімя
люди з вищою освітою і доброю роботою
але в боргах
   
мишка , найстрашніше що то типова польська молода сімя
люди з вищою освітою і доброю роботою
але в боргах
дивно, бо полякам теж тяжко в 90-их було. але наш народ, ну так, більш менш в масі, бачу, що якусь тяму в плані сімейних бюджетів має. от як наприклад, білий хорват, типовий приклад. ти.

Останнє редагування: 7 листопада 2019 22:11:34 від myshka naruzhka
   
дивно, бо полякам теж тяжко в 90-их було. але наш народ, ну так, більш менш в масі, бачу, що якусь тяму в плані сімейних бюджетів має. от як наприклад, білий хорват, типовий приклад.
наше покоління , ті що народились в 70 их ще по іншому підходить до життя
я ващє живу дуже ощадно, ну в мене натура така сільська
йопаний адд то покоління нинішніх 30 річних
   
я ващє живу дуже ощадно, ну в мене натура така сільська
Жлобяра тобто.
   
Жлобяра тобто.
я скромна в потребах , майже аскетична людина
   
я скромна в потребах , майже аскетична людина
Та ми бачили мармизу. Ні вінірів, ні меліровки, ні одягу. Ото хіба машини купив.
   
Украйна рай для метикуватого та працьовитого
   
Та ми бачили мармизу. Ні вінірів, ні меліровки, ні одягу. Ото хіба машини купив.
то тільки для того щоб зробити собі кошти і не платити податки
а так то воно мені пох
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія