Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Ну дивлячись що купувати.

Хороший комп що тоді що зараз можно зібрати за штуку баксів.

Початкову іномарочку що тоді що зараз можно взяти за 12 тис з заводу.

А житло воно не до баксу прив'язано а до заробітку манюпасу. Зазвичай формула ціни =100 аренд. А аренда прив'язана уже до зарплати. Он в днр зарплати жебрацькі але нерухомість досі по 5к баксів. Інвестуй хоч в 10 квартир. Те саме по українським пгт без майбутнього.
Ну, техника во внимание не берется, она подвержена прогрессу. Да и комп сейчас гораздо дешевле. Что говорить о 2001-м, мы в 2007-м покупали корпус для компа за 40 баксов, сейчас за 40 баксов не смогли продать весь тот комп.  :facepalm1:
   
Так что то не показатель. Показатель - золото.
   
Така, як моя, коштує не більше 23 тис. у.о. Я згоден на 22, але за деякими умовами. Потенційний покупець хоче 21, но я тут буду стояти насмерть.
Просто не каждый ставит деньги выше спасения души. Я точно на них не обращаю внимания.
:weep:
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Нє ну це правда. Краще трохи дешевше але людині з якої зможеш спросить, в якій хоч якось впевнений. Ніж по максимуму але потім перероблювати ремонт.

Ну що тих 8 тис грн залогу? Воно там може зпиздить меблі техніку і навіть дверні ручки - тож ні спасибі... Я теж при таких розкладах краще здаватиму знайомим.

Зовсім лівим лише ремонт економ класу, типу бідненько та чистенько

Останнє редагування: 7 листопада 2019 16:33:00 від DeL1T
   
Да что говорить, в 2004-м году лечил зуб за 60 гривен это было 11 баксов, в прошлом году заплатил в той же поликлинике 700 гривен, это почти 30 баксов. При том лечение по качеству хуже. И это несмотря даже на обесценивание гривны. Так что инфляция никуда не девается.
Печатание денег сейчас ничем не ограничено нигде в мире - любой кризис и хоть квадриллионами уже могут печатать и разбрасывать всем нуждающимся (а до этого дойдет в следующий кризис, я не сомневаюсь, правда, не у нас, у нас это будет в последнюю очередь) или даже без кризиса - на опережение и предотвращение. И вся мировая финансовая система основана на инфляции, без нее наступит кредитный коллапс и череда банкроттсв. Так что фиат - это сейчас не средство сбережения, а в перспективе средство вашего превращения в спонсора и мецената без вашего на то желяния. Тем более если речь идет о долгосрочных сбережениях (а если говорить о суммах на 20 лет жизни, то это уже априори долгосрочные сбережения).
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Всі такі послуги, як і рента зав'язані на зарплаті....

Той самий зуб полагодити в донецьку-2013 і донецьку-2018 буде кардинально різнитись. То що можно стверджувати що відбулась долярова дефляція?
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Ви опреділіться у вас заощадження на житєйські речі, якто лагодження зубів, чи попити кави - чи на щось більш фундаментальне.

Бо для лагодження зубів найкращий варіант це грндепо. А от для нерухомості/кругосвєтки чи сундука зі златом гривня не годицця
   

Майже третина українців не має заощаджень на “чорний день” на випадок втрати джерела доходу.


Угу

То есть большинство украинцев таки еще имеют сбережения.

Недорабатывает команда Зе
   
Угу
То есть большинство украинцев таки еще имеют сбережения.

Недорабатывает команда Зе
тут проблема ще в тому, що більшість українців мають власне житло і не мають кредитів. а це вважай що козаченьки - їх тако нахрапом не випотрошиш.

і тут ще такий фактор, що поняття "чорний день" в кожного свій. вище писали, що в багатих країнах людина, для якої настав чорний день, все одно забезпечення мінімальних фізичних потреб буде мати. так, але є одне але. тут криза/втрата роботи - козаченько фак показав, ліг собі в своїй панельці, відпочив, потім на городі бараболю закопав, поїхав десь до європи півроку поробив, повернувся і сидить собі, далі люльку курить і керманичам фак показує.
а на вол-стріт багаті люди під час криз з вікон викидуються.


   
Так что инфляция никуда не девается.
Причому вона не брехлива держстатівська, а в три рази більше.
   
ліг собі в своїй панельці, відпочив, потім на городі бараболю закопав, поїхав десь до європи півроку поробив, повернувся і сидить собі, далі люльку курить і керманичам фак показує.
А комуналку йому оплачують сусіди  (tu) а держава дає на цигарки.

Такий варіант можливий лише в теорії, бо в Гейропі ніщебродів на заробітках не чекають.
   
які такі заощадження?
   
ви не з тієї сторони підходите до нерухомостей
покупка і наступне здавання в аренду то не бізнес :laugh:
то інвестиція вільного капіталу , що його не зїла інфляція
в україні можна купити село за 20000 долярів ( може за 50 років та земля матиме вартість), але не квартиру ібо то викинути гроші в болото
   
тю....
німці оно взагалі важко розуміють таке поняття як заощадження на чорний день
що отримують, те й витрачають

Чорних днів давно не було.
   
А комуналку йому оплачують сусіди  (tu) а держава дає на цигарки.

Такий варіант можливий лише в теорії, бо в Гейропі ніщебродів на заробітках не чекають.
ну, це в Європах сусіди і прочі податкоплатники утримують різноманітних трутнів. а тут, козаченько встрепенувся і поїхав десь заробив. скільки історій про боржників комунальних платіжок чула, це все чи далеко не бідні люди, чи асоціальні типи з багаторічним анамнезом(і то вони врешті решт продають житло).
   
А гранти?
У мене на 5 років грант від Великобританії (тамошній Академії наук) як молодому вченому 125 тис фунтів (25 тис. фунтів на рік, висилають раз в півроку по 12.5 тис). Якщо ділити на 6, то за місяць це приблизно 40-60% від сумарного мого доходу (в залежності ввід пори року).
Гранти отримують дуже багато людей в Україні, особливо серед  працівників держструктур, з якими я працюю безпосередньо вже років 15, і вони більше, ніж мій науковий.
Це ж до якого віку вважається людина молодим вченим? Вам же ж за 40 уже? Чи то гранти бритам нема куди дівати
   
Це ж до якого віку вважається людина молодим вченим? Вам же ж за 40 уже? Чи то гранти бритам нема куди дівати
шото маю великі сумніви шоб паші дали грант науковий :laugh:
   
ну, це в Європах сусіди і прочі податкоплатники утримують різноманітних трутнів. а тут, козаченько встрепенувся і поїхав десь заробив. скільки історій про боржників комунальних платіжок чула, це все чи далеко не бідні люди, чи асоціальні типи з багаторічним анамнезом(і то вони врешті решт продають житло).
воно все зміниться коли за борги забиратимуть житло , ліквідують субсидії і введуть податок від кожної нерухомості
   
воно все зміниться коли за борги забиратимуть житло , ліквідують субсидії і введуть податок від кожної нерухомості
за борги вже давно потрібно забирати житло. але ж кажу, що злісних неплатників тут мізер. всі якось "крутяться". податок на нерухомість є, і він невеликий. скасують субсидії, введуть "податковий геноцид", ну ще міліон-два поїдуть в польщі-норвегії працювати. то таке. як трагедії це в абсолютній більшості не розглядається. а от в багатій країні втратити кредитне житло, автівки, локейшн, роботу, сісти на соціал і переїхати в блоки до арабів з циганами, це крах всього життя.
до речі, тому там до своїх робіт люди серйозно і відповідально ставляться.
   
шото маю великі сумніви шоб паші дали грант науковий :laugh:
Так батя розумний, допоміг.
   
за борги вже давно потрібно забирати житло. але ж кажу, що злісних неплатників тут мізер. всі якось "крутяться". податок на нерухомість є, і він невеликий. скасують субсидії, введуть "податковий геноцид", ну ще міліон-два поїдуть в польщі-норвегії працювати. то таке. як трагедії це в абсолютній більшості не розглядається. а от в багатій країні втратити кредитне житло, автівки, локейшн, роботу, сісти на соціал і переїхати в блоки до арабів з циганами, це крах всього життя.
до речі, тому там до своїх робіт люди серйозно і відповідально ставляться.
та нема в україні ніякого загального податку від нерухомості
тут платиш за все : землю , хату , квартиру , гараж , приміщення господарське і тд
   
Так батя розумний, допоміг.
не вірю , він в кумовстві б не замарався
   
але в загальному з мишкою згідний , на заході 70% населення не мають ніхера свого
усьо в кредитах і живуть від зарплати до зарплати
то така сучасна форма рабства , впарити тобі в кредит усьо шоб ти вйобував і не вякав бо поїдеш під міст
   
а тут, козаченько встрепенувся і поїхав десь заробив
Шо заробив? Геморой і грижу?
   
не вірю , він в кумовстві б не замарався
До чого кумовство? З науковою роботою допоміг.
   
найгірше що бачу в молодих людей то мати все і одразу
і тут як тут банк з кредитом хопа і ти в жопє до кінця життя
молоді люди по 30-35 років беруть кредити на 30-35  років :facepalm:
останні рати будуть платити як доживуть з пенсії
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Нє ну це правда. Краще трохи дешевше але людині з якої зможеш спросить, в якій хоч якось впевнений. Ніж по максимуму але потім перероблювати ремонт.

Ну що тих 8 тис грн залогу? Воно там може зпиздить меблі техніку і навіть дверні ручки - тож ні спасибі... Я теж при таких розкладах краще здаватиму знайомим.

Зовсім лівим лише ремонт економ класу, типу бідненько та чистенько


Залог это бред.Как то смотрел семинар по недвиге в мск,так он советовал залог не брать,но просить от арендатора страховать квартиру за его счёт.Говорил что в ру это порядка 5000 рублей в год.Самое страшное не то что телек украдут,а то что устроят пожар или затопят соседей и тогда ты со своими 8000 залога будешь кусать локти,Особенно если сдавал без договора

Останнє редагування: 7 листопада 2019 21:40:35 від dimec
   
молоді люди по 30-35 років беруть кредити на 30-35  років
останні рати будуть платити як доживуть з пенсії
Можна знімати до пенсії. Краще?
   
Залог это бред.Как то смотрел семинар по недвиге в мск,так он советовал налог не брать,но просить от арендатора страховать квартиру за его счёт.Говорил что в ру это порядка 5000 рублей в год.
Дімєц, ти тупий шо ппц. 5000 фублєй це не та сума яку треба просити в арендатора. Самому треба купувати страховку.
   
але в загальному з мишкою згідний , на заході 70% населення не мають ніхера свого
усьо в кредитах і живуть від зарплати до зарплати
то така сучасна форма рабства , впарити тобі в кредит усьо шоб ти вйобував і не вякав бо поїдеш під міст
точніше не знаю, штучно була створена чи їстєствєнно, чи не найголовніша ціль існування - життя в певному локейшені, від якого залежать і всі другі аспекти твого життя. і люди як ті білки в колесі все своє життя вйопують, щоб не втратити цього локейшена і якості свого життя.
от прикинь гонто, ще зовсім недавно в сша один працюючий "білий комірець" міг якісно утримувати сім"ю з 4 дітьми, і жінці не працювати. потім "десь" видно вирішили, що нема чого половині населення тунеядничати і плодитися задуже,і підняли планку так, що тепер обом треба як бобікам вкалувати, щоб пристойний стиль життя мати і вже 1-2 дітей якісно виростити.
в совку це було зроблено під час індустріалізації. але тоді двоє дітей було нормою, і практична неможливість мати нормальне побутове життя неповній сім"ї. а вже в моє пізнозастійне дитинство в більше половини мого класу була тільки одна дитина в сім"ї.
   
Можна знімати до пенсії. Краще?
та беруть в кредит все від телевізора по чайник :facepalm:
є в мене знайома оля ,молода сім‘я з сукупним доходом біля 20000 зл в місяць що є дуже непоганим доходом в польщі
так от , прийшла до мене і плаче що їм по сплаті всіх належностей лишається 400 злотих
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Дімєц, ти тупий шо ппц. 5000 фублєй це не та сума яку треба просити в арендатора. Самому треба купувати страховку.


Тупица,я тебе пересказал что говорил спец по недвиге в мск.Ты считаешь себя умнее его?Ну страхyй и плати сам,какие проблемы?
   
Шо заробив? Геморой і грижу?
ну, хто шо. депендс..
   
Тупица,я тебе пересказал что говорил спец по недвиге в мск.Ты считаешь себя умнее его?Ну страхyй и плати сам,какие проблемы?
Спєц ідіот. Без страховки здавати хату може лише божевільний. Страховка коштує 2% річного прибутку.
   
точніше не знаю, штучно була створена чи їстєствєнно, чи не найголовніша ціль існування - життя в певному локейшені, від якого залежать і всі другі аспекти твого життя. і люди як ті білки в колесі все своє життя вйопують, щоб не втратити цього локейшена і якості свого життя.
от прикинь гонто, ще зовсім недавно в сша один працюючий "білий комірець" міг якісно утримувати сім"ю з 4 дітьми, і жінці не працювати. потім "десь" видно вирішили, що нема чого половині населення тунеядничати і плодитися задуже,і підняли планку так, що тепер обом треба як бобікам вкалувати, щоб пристойний стиль життя мати і вже 1-2 дітей якісно виростити.
в совку це було зроблено під час індустріалізації. але тоді двоє дітей було нормою, і практична неможливість мати нормальне побутове життя неповній сім"ї. а вже в моє пізнозастійне дитинство в більше половини мого класу була тільки одна дитина в сім"ї.
так і є
люди правда тратять масу грошей на непотрібні їм речі , реклама накручує купувати різну фуйню
а то телевізор лсд , а то з кривим екраном , а то ще якась фуйня :facepalm:
а стадо єбланів біжить бере кредит і втикає в рекламу в тому тілізорі шоб купити чайнік з підсвєткою :laugh:
о
   
та беруть в кредит все від телевізора по чайник :facepalm:
є в мене знайома оля ,молода сім‘я з сукупним доходом біля 20000 зл в місяць що є дуже непоганим доходом в польщі
так от , прийшла до мене і плаче що їм по сплаті всіх належностей лишається 400 злотих
ого, це трохи більше 5К$. круто. оце і є технологя впарювання зі змі.
   
ого, це трохи більше 5К$. круто. оце і є технологя впарювання зі змі.
І шо вони таке набрали що 4.5к баксів на місяць платять?

В мене сусід полячок продав терасед хауз і побудував 3(!) будинки невеличкі десь під Скоттовіце. Всього 10 років мив жопи тут.
   
так і є
люди правда тратять масу грошей на непотрібні їм речі , реклама накручує купувати різну фуйню
а то телевізор лсд , а то з кривим екраном , а то ще якась фуйня :facepalm:
а стадо єбланів біжить бере кредит і втикає в рекламу в тому тілізорі шоб купити чайнік з підсвєткою :laugh:
о
це точно. я тобі скажу, що може і добре, шо в Україні ця потреблядсько-кредитова вакханалія тривала недовго(2003-2008), і народ не встиг масово по-крупному вляпатися.
   
ого, це трохи більше 5К$. круто. оце і є технологя впарювання зі змі.
кредит взяли щоб збудувати хату який перекочував до мене , дві машини бмв1 і бмв х4 , ну і решта по мєлочі тілівізори чайніки ну і кредити які беруть щоб їздити в отпуск :facepalm:
   
І шо вони таке набрали що 4.5к баксів на місяць платять?

В мене сусід полячок продав терасед хауз і побудував 3(!) будинки невеличкі десь під Скоттовіце. Всього 10 років мив жопи тут.
ті хто в Англії заробили і повкладали десь до 2004р. всі добре прилаштувалися, і в україні, і в польщах з словачинами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія