Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

націоналісти побили гітари за російськомовні пісні у Львові

Виключно мова ворога викликає неприязнь
Ви в курсі, що Т.Г.Шевченко писав прозу російською?
Гоголя теж терміново в унітаз спустити, в усіх бібліотеках? 8-)

Не Гоголя а кацапів.
Які вбивають українців.
І дозволяють це робити своїй владі.

Потрєоти, знову потрібна ваша допомога: біля Оперного зараз співають російською, прямо на очах у поліції.

Доколє? (с)

:weep:  :weep:  :weep:

Потрєоти, знову потрібна ваша допомога: біля Оперного зараз співають російською, прямо на очах у поліції.

Доколє? (с)

І на гітарі грають?

чого вони в Донецьку не грали, там не бют за русскій  :lol:

Гайда всіма і на Сибір (чи касна-заслання) - бо і отам був Шевченко. Друкуймося в Петербурзі - бо лиш отам мусіли друкувати і самого знедоленого Шевченка... В Україні все повикрадали, всі друкарні, всіх українських інтелектуалів - залишили руїну... Зрештою - отому й пан Ґоґаль мусів податися в Рассєю...

Якщо заборонили писати мовою - то мусів бідолаха писати і кацапокаліцьким їзьіком… То є саме доказ і модель того - наскільки нігілістична та підступна та руйнівна є російська... Кацапопримус - то не творчість чи свобода волі … Зрозуміймо отеє принаймні сьогодні, в нинішніх обставинах...

Гайда всіма і на Сибір (чи касна-заслання) - бо і отам був Шевченко.
Яке невігластво!  :facepalm1:

А чому націоналісти не пресують Портнова? Він там відверто знущається з усього, що нагадує про Майдан.
Ага, зрозумів, він може на них тєлєгу в слідчий відділ накатати, і їх накажуть, або так розпіарить їх, що більше не повадно буде. А тут легка PR-здобич, зачуханий москаль грає на гітарі...
Падаючого підштовхни!

І на гітарі грають?

Так, на гітарі. Мабуть, і завтра буде грати.

Так, на гітарі. Мабуть, і завтра буде грати.

Ну так  підійди  і скажи , що це на сьогодні міськрадою заборонено,  розкажеш про їх адекватну реакцію   :gigi:

співають російською, прямо на очах у поліції
Ото таргани. Їх дуси-не-дуси, а вони все одно у всі шпарки лізуть.

Доколє? (с)

скот хуйловський навозний

Ну так  підійди  і скажи , що це на сьогодні міськрадою заборонено,  розкажеш про їх адекватну реакцію   :gigi:

Це справа поліції, я не йобнутий їм гитари бити, як на відео. Залишаю цю справу справжнім патріотам.

Це справа поліції, я не йобнутий їм гитари бити, як на відео. Залишаю цю справу справжнім патріотам.

Так я не гітари бити їм пропоную тобі, а проінформувати про наказ міськради...    проінформувати і подивитись на реакцію,  ну і нам розповісти про реакцію, ну чи на відео зняти...  чи боїшся їх необузданого кацапського норову?  :gigi: 

Падаючого підштовхни!
ти нам не Ніцше тут цитуй ,особливо коли не второпав  змісту фрази ,бо щось мені підказує що ти її розумієш буквально
 краще розкажи кого сам пресанув  з тих кого вважаєш що потрібно?

\begin{сарказм}
Надо срочно отправить львовских потриотоф в редакцию "Украинской правды", чтобы они раздолбали сервера, на которых находится "Форум Украинской Правды", по причине использования коцапоизыка в 50% сообщений форума.
\end{сарказм}

І ці всі люди хочуть повернення Криму?  :pooh_lol:  :pooh_lol:

Пора вже Європі реагувати на отаких націоналістів. Ідентифікувати, та ставити депортацію при спробі в"їзду в ЄС.
До Зварича націоналісти прийти не додумались, овочу довелось негідника закривати. І, зауважив, що націоналісти толерують корупцію та автохамство. Воопщем, не по дорозі мені з ними, на шляху до Європи.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія