Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Избиратели Зеленского на форуме есть?

Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

проти кнуряки.





Гоша, шось у тебе не дуже вдала пересмєнка.  :gigi:

Він або глухий, або тупий. Вже вдруге задає мені одне і те ж запитання.


Пришли трішки організованішого бота замість себе, бо цей весь час нитку дискусії губить.

а ви взагалi бюлетень бачили?

   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

 :weep:  Гоша, у тебе шо, луччих ботів немає, то ти прислав заново лудшого із худших?


Кажись, він настільки зелений, що ще мабуть бюлетеня з президентського голосування не бачив, тобто, не голосував ще.




   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Karoffka

ви бюлетень для голосування бачили?
у вас був пункт "проти кнуряки" ?
 :)



   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

ви бюлетень для голосування бачили?
у вас був пункт "проти кнуряки" ?
 :)

 :weep:  Був. Зеленським називався. А шо? У тебе був не такий бюлетень?
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

 :lol: Гоша, сматуй цю свою ботоферму "Веселі галюни", бо у мене вже сусіди по третьому кругу на пересцик пішли від мого гиготання.
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

:weep:  Був. Зеленським називався. А шо? У тебе був не такий бюлетень?

то ви голосували за Зеленського !!
нарештi
тодi ви вiдповiдальнi за дii новоi влади
 :)

   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

 :lol: Гоша, забери його звідси, бо він вам так нічого не заробить, а й те шо вами зароблене все просреть, коли буде ВСІ питання по двічі запитувати.


Пришли розторопнішого. І да, за дублі запитань не вздумай йому платить - я перевірю!
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

то ви голосували за Зеленського !!
нарештi
тодi ви вiдповiдальнi за дii новоi влади
 :)


Ні, сонце, це ВИ відповідальні за все, що відбувається зараз, бо якби ваш кнуряка не грався у піддавки із хуйлом, то зараз бе сидів на троні другий строк.

А зелена сопля вигрібає ваші авгієві стайні.


І якщо йому вдасться здриснути із мінчаків саме посадкою брехливої кнуряки - це буде найменша кров, яка тільки могла бути.



Це шо, у вас із Гошою відбулася пересмєнка?

Я на це не підписувалася.

 :weep:
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Всьо, Гошин смєнщик, я пішла спатки.

Тримай тут гілку на плаву, поки я спатиму.  :gigi:
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Karoffka

Що з ваших сподiвань при новоi владi вже здiйснилось
вiдповiдь "скинули Петра" не катить
реальнi досягнення в економицi, зовнiшнiй I внутрiшннiй полiтицi ..


   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Кароффко, годі щось з морально-етичної площини намагатися довести прихильникам цинічного і нахабного злодія.
Сама розумієш : на порожньому місці педрюками не стають, для цього потрібне відповідне підгрунтя.
Бачиш : тут тобі з піною біля рота верещать : "Петья мав право викинути те бидло на вулицю, достатньо було заздалегідь попередити про виселення!", а потім перейдуть до іншої гілки і театрально верещатимуть : "Волонтери допомагають людям, які позбулися житла, допомагають нашим воякам, латають дірки, залишені свинарчуками!"
Зрештою, все правильно, але ознаки когнітивного дисонансу надто очевидні..
Що ти їм доведеш? Це люди з іншого виміру, інших понять про порядність і моральність.
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Кароффко, годі щось з морально-етичної площини намагатися довести прихильникам цинічного і нахабного злодія.
Сама розумієш : на порожньому місці педрюками не стають, для цього потрібне відповідне підгрунтя.
Бачиш : тут тобі з піною біля рота верещать : "Петья мав право викинути те бидло на вулицю, достатньо було заздалегідь попередити про виселення!", а потім перейдуть до іншої гілки і театрально верещатимуть : "Волонтери допомагають людям, які позбулися житла, допомагають нашим воякам, латають дірки, залишені свинарчуками!"
Зрештою, все правильно, але ознаки когнітивного дисонансу надто очевидні..
Що ти їм доведеш? Це люди з іншого виміру, інших понять про порядність і моральність.
що ти тямиш в когнітивному диссонансі?  :facepalm:
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

ну что?  Нашли избирателей прихильники певної політсили на форуми?
Или в несознанку все пошли?
Типа я не я и Моника не моя..
   
Я не хотів повернення до влади риго-кацапської падалі, перефарбованої в зелене, яка обзивала саме Україну, а не владу. Мене влаштовувала влада, яка проводила декомунізацію, українізацію і тримала оборону. Ви не Українці, ви слуги хуйла, грязь москви, варшавське сміття, яке привело до влади жидьониша з командою справжніх україножерів і мародерів, а не кіношних.

 :good:
   
так я у вас і питаю!
Кнуряка діяв на догоду Маскві? Ліпєцк, Аліханови, те-се...

А хрін його знає. А хто такий Кнуряка?
   
проти кнуря.

Ну, це зрозуміло, тільки питання в тому. Ви проти Порошенка чи за голосували?  (P)
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Ну, це зрозуміло, тільки питання в тому. Ви проти Порошенка чи за голосували?  (P)
А хто такий Парашенко? Я ніякого Парашенка не знаю. Я знаю тіке кнуря.
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Ну, це зрозуміло, тільки питання в тому. Ви проти Порошенка чи за голосували?  (P)
Притомний Українець, який шанує Пам"ять своїх прадідів, ніколи за україножера не проголосує.
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Притомний Українець, який шанує Пам"ять своїх прадідів, ніколи за україножера не проголосує.
Так за ЗЕ! я і не голосував!
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?

Так за ЗЕ! я і не голосував!
ти такий передбачуваний!  :lol:
   
Re: Избиратели Зеленского на форуме есть?
Ser

На фупі точно немає жодного ізобрєтатєля зе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія